Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 5.11.2026 19:08.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Erciyes Dagi (3916 m, Anatolská plošina), 15.8.1998
Nejnižší vrchol Ortigia (33 m, Monti Iblei), 5.7.2007
Nejprominentnější vrchol Etna (3403 m, Masiv Etny), 3.7.2007
Nejnavštěvovanější vrchol Klíč (760 m, Lužické hory), 6x
Nejsevernější vrchol Kjølen (456 m, Vesterály), 25.7.2025
Nejjižnější vrchol Pico do Arieiro (1818 m, Madeira), 9.7.2009
Nejvýchodnější vrchol Argmaghan (2829 m, Arménská vysočina), 28.6.2026
Nejzápadnější vrchol Cabeço do Canto (347 m, Azory), 15.7.2023
Všech vrcholů866
Hlavních vrcholů591
Tisícovek155
Vrcholů P100 180
Bodů na Vrcholovce2149
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Erciyes Dagi3916 m2419 m
Aragac South3879 m89 m
Demirkazik3756 m346 m
Azhdahak3597 m1271 m
Pico de Aneto3404 m2812 m
Etna3403 m3403 m
Monte Perdido3355 m973 m
Monte Civetta3220 m1454 m
Piz Boè3152 m939 m
Taillon3144 m349 m
Punta Sud di Fanes2989 m136 m
Ahornspitze2976 m301 m
Coma Pedrosa2942 m434 m
Musala2925 m2473 m
Mytikas2917 m2355 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Etna3403 m3403 m
Pico de Aneto3404 m2812 m
Monte Cinto2706 m2706 m
Musala2925 m2473 m
Psiloritis2456 m2456 m
Erciyes Dagi3916 m2419 m
Galdhøpiggen2469 m2372 m
Mytikas2917 m2355 m
Ponta do Pico2351 m2351 m
Velký Korab2764 m2169 m
Triglav2864 m2052 m
Moldoveanu2544 m2046 m
Pico Ruivo1862 m1862 m
Punta La Marmora1834 m1834 m
Vichren2914 m1783 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Klíč760 m208 m6
Havraní skály371 m33 m6
Polevský vrch627 m18 m3
Horovy sady383 m17 m3
Půlnoční stráň369 m7 m3
Ropucha346 m8 m3
Coma Pedrosa2942 m434 m2
Musala2925 m2473 m2
Vichren2914 m1783 m2
Monte Cinto2706 m2706 m2
Kanarata (Канарата)2700 m75 m2
Pelister2601 m1516 m2
Veliki Meded2287 m156 m2
Medenica2163 m655 m2
Ben Macdui1309 m950 m2
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 122 12.96%
Úterý 276 29.33%
Středa 168 17.85%
Čtvrtek 253 26.89%
Pátek 42 4.46%
Sobota 54 5.74%
Neděle 26 2.76%
Celkem 941 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 7 0.74%
Únor 30 3.19%
Březen 105 11.16%
Duben 96 10.20%
Květen 118 12.54%
Červen 78 8.29%
Červenec 101 10.73%
Srpen 137 14.56%
Září 125 13.28%
Říjen 125 13.28%
Listopad 14 1.49%
Prosinec 5 0.53%
Celkem 941 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Ralská pahorkatina 231 26.67%
Lužické hory 206 23.79%
České středohoří 118 13.63%
Ještědsko-kozákovský hřbet 53 6.12%
Šluknovská pahorkatina 32 3.70%
Děčínská vrchovina 18 2.08%
Pirin 13 1.50%
Zillertalské Alpy 12 1.39%
Azory 11 1.27%
Dolnooharská tabule 10 1.15%
Rila 10 1.15%
Durmitor 9 1.04%
Vysoké Tatry 8 0.92%
Jizerské hory 7 0.81%
Jizerská tabule 6 0.69%
Rodna 6 0.69%
Arménská vysočina 6 0.69%
Granatspitze 5 0.58%
Vitoša 5 0.58%
Centrální Pyreneje 5 0.58%
Celkem 79 pohoří 866 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 652 74.43%
Německo Německo 35 4.00%
Bulharsko Bulharsko 28 3.20%
Rakousko Rakousko 20 2.28%
Černá Hora Černá Hora 14 1.60%
Rumunsko Rumunsko 14 1.60%
Portugalsko Portugalsko 13 1.48%
Itálie Itálie 13 1.48%
Makedonie Makedonie 12 1.37%
Norsko Norsko 12 1.37%
Francie Francie 9 1.03%
Arménie Arménie 8 0.91%
Polsko Polsko 8 0.91%
Španělsko Španělsko 7 0.80%
Slovensko Slovensko 7 0.80%
Velká Británie Velká Británie 6 0.68%
Turecko Turecko 5 0.57%
Slovinsko Slovinsko 3 0.34%
Řecko Řecko 2 0.23%
Bosna a Hercegovina Bosna a Hercegovina 2 0.23%
Celkem 24 států 876 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 171/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 4 1 1
Únor 1 3 2 3 5 11 5
Březen 4 7 2 10 8 3 3 6 11 8 11 9 2 6 7 8
Duben 8 3 4 7 4 1 7 6 9 10 11 1 6 11 8
Květen 8 5 1 4 4 11 9 10 4 12 4 6 4 6 3 11 8 8
Červen 1 11 16 4 5 1 5 3 9 3 8 2 3 4 3
Červenec 1 2 4 5 2 6 7 3 2 2 9 3 1 6 1 2 2 11 4 3 19 1 4 1
Srpen 6 3 17 1 1 6 7 4 1 2 5 9 12 9 6 18 3 5 3 4 2 1 2 1 1 8
Září 9 6 5 2 4 13 4 8 1 3 7 6 4 1 2 1 11 10 1 7 6 14
Říjen 2 8 5 7 6 2 15 5 3 2 15 1 5 13 17 3 14 2
Listopad 10 1 3
Prosinec 1 3 1

Statistika v roce 2026

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Aragac South (3879 m, Arménská vysočina), 4.7.2026
Nejnižší vrchol Písková stráň (198 m, Dolnooharská tabule), 1.8.2026
Nejprominentnější vrchol Azhdahak (3597 m, Arménská vysočina), 29.6.2026
Nejnavštěvovanější vrchol Aragac South (3879 m, Arménská vysočina), 1x
Všech vrcholů297
Hlavních vrcholů174
Tisícovek22
Vrcholů P10027
Bodů na Vrcholovce404
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Aragac South3879 m89 m
Azhdahak3597 m1271 m
Ahornspitze2976 m301 m
Argmaghan2829 m460 m
Lärmstange2686 m74 m
Petersköpfl2679 m34 m
Ara2614 m713 m
Arayiler2577 m68 m
Yeghjervasar2559 m170 m
Frauenwand2541 m96 m
Weiße Wand2518 m18 m
Pfannköpfl2388 m78 m
Kirchspitze2312 m131 m
Steinkarspitze2287 m31 m
Freikopf2201 m44 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Azhdahak3597 m1271 m
Ara2614 m713 m
Ještěd1012 m517 m
Argmaghan2829 m460 m
Ahornspitze2976 m301 m
Buková hora686 m241 m
Vrchovina678 m220 m
Klíč760 m208 m
Dobrná535 m207 m
Kozel598 m190 m
Dvorský kopec527 m174 m
Dlouhá hora748 m173 m
Yeghjervasar2559 m170 m
Hrazený608 m160 m
Vlčí hora588 m141 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Aragac South3879 m89 m1
Azhdahak3597 m1271 m1
Ahornspitze2976 m301 m1
Argmaghan2829 m460 m1
Lärmstange2686 m74 m1
Petersköpfl2679 m34 m1
Ara2614 m713 m1
Arayiler2577 m68 m1
Yeghjervasar2559 m170 m1
Frauenwand2541 m96 m1
Weiße Wand2518 m18 m1
Pfannköpfl2388 m78 m1
Kirchspitze2312 m131 m1
Steinkarspitze2287 m31 m1
Filzenkogel2227 m10 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 28 9.43%
Úterý 92 30.98%
Středa 58 19.53%
Čtvrtek 97 32.66%
Pátek 10 3.37%
Sobota 7 2.36%
Neděle 5 1.68%
Celkem 297 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 4 1.35%
Únor 13 4.38%
Březen 39 13.13%
Duben 36 12.12%
Květen 30 10.10%
Červen 18 6.06%
Červenec 27 9.09%
Srpen 35 11.78%
Září 44 14.81%
Říjen 45 15.15%
Listopad 6 2.02%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 297 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
České středohoří 83 27.95%
Ralská pahorkatina 73 24.58%
Ještědsko-kozákovský hřbet 41 13.80%
Lužické hory 31 10.44%
Šluknovská pahorkatina 19 6.40%
Děčínská vrchovina 18 6.06%
Zillertalské Alpy 12 4.04%
Jizerská tabule 6 2.02%
Arménská vysočina 5 1.68%
Dolnooharská tabule 4 1.35%
Malý Kavkaz 3 1.01%
Antiapenin Jaderský 1 0.34%
Tuxské Alpy 1 0.34%
Celkem 297 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 261 88.78%
Rakousko Rakousko 13 4.42%
Německo Německo 11 3.74%
Arménie Arménie 8 2.72%
Itálie Itálie 1 0.34%
Celkem 294 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2026
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 4
Únor 2 11
Březen 7 5 6 3 6 6 6
Duben 4 4 9 7 8 4
Květen 5 1 4 1 4 4 11
Červen 11 2 1 1 3
Červenec 1 5 5 1 15
Srpen 4 14 4 2 1 4 2 4
Září 2 6 4 6 4 6 9 1 6
Říjen 3 6 2 6 6 8 14
Listopad 6
Prosinec

Statistika v roce 2025

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Blauer Knopf (2593 m, Granatspitze), 5.7.2025
Nejnižší vrchol Dómský vrch (176 m, Ralská pahorkatina), 29.12.2025
Nejprominentnější vrchol Straumklompen (872 m, Skandinávské pohoří), 23.7.2025
Nejnavštěvovanější vrchol Panská skála (Varhany) (598 m, České středohoří), 2x
Všech vrcholů300
Hlavních vrcholů162
Tisícovek11
Vrcholů P10025
Bodů na Vrcholovce359
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Blauer Knopf2593 m116 m
Blauspitze2575 m42 m
Torre de los Horcados Rojos2506 m115 m
Kalser Höhe2434 m20 m
Croda Sora i Colesei2369 m85 m
Cueto Tejao2129 m55 m
Kinnbichl1098 m52 m
Straumklompen872 m646 m
Vápenný790 m210 m
Jedlová776 m220 m
Klíč760 m208 m
Hvozd749 m235 m
Velký Buk736 m184 m
Ralsko698 m359 m
Javor693 m160 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Straumklompen872 m646 m
Offersøykammen436 m431 m
Ralsko698 m359 m
Sørkulen518 m302 m
Říp461 m240 m
Hvozd749 m235 m
Jedlová776 m220 m
Vápenný790 m210 m
Klíč760 m208 m
Tisový vrch540 m207 m
Velký Buk736 m184 m
Špičák545 m173 m
Strandheia647 m164 m
Javor693 m160 m
Chotovický vrch498 m155 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Panská skála (Varhany)598 m21 m2
Brandhöhe596 m78 m2
Töpfer Felsentor570 m5 m2
Krkavčí kameny546 m19 m2
Krkavčí kameny JZ502 m9 m2
Sokolík501 m20 m2
Soví vrch491 m35 m2
Milíř459 m11 m2
Horovy sady383 m17 m2
Havraní skály371 m33 m2
Půlnoční stráň369 m7 m2
Na Stráži364 m12 m2
Ropucha346 m8 m2
Nad Lesním divadlem335 m11 m2
Blauer Knopf2593 m116 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 49 15.61%
Úterý 107 34.08%
Středa 47 14.97%
Čtvrtek 94 29.94%
Pátek 9 2.87%
Sobota 5 1.59%
Neděle 3 0.96%
Celkem 314 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 2 0.64%
Únor 10 3.18%
Březen 39 12.42%
Duben 43 13.69%
Květen 48 15.29%
Červen 29 9.24%
Červenec 17 5.41%
Srpen 13 4.14%
Září 61 19.43%
Říjen 43 13.69%
Listopad 4 1.27%
Prosinec 5 1.59%
Celkem 314 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Lužické hory 146 48.67%
Ralská pahorkatina 85 28.33%
České středohoří 21 7.00%
Šluknovská pahorkatina 13 4.33%
Ještědsko-kozákovský hřbet 8 2.67%
Dolnooharská tabule 7 2.33%
Vesterály 5 1.67%
Granatspitze 5 1.67%
Picos de Europa 3 1.00%
Lienzské Dolomity 2 0.67%
Lofoty 2 0.67%
Západní Taury 1 0.33%
Skandinávské pohoří 1 0.33%
Sextenské Dolomity 1 0.33%
Celkem 300 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 265 86.89%
Německo Německo 21 6.89%
Norsko Norsko 8 2.62%
Rakousko Rakousko 7 2.30%
Španělsko Španělsko 3 0.98%
Itálie Itálie 1 0.33%
Celkem 305 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2025
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1
Únor 1 3 2 1 3
Březen 2 4 8 8 9 8
Duben 8 7 1 6 10 4 3 4
Květen 1 4 1 7 5 5 7 1 6 3 8
Červen 11 4 7 7
Červenec 1 1 4 2 1 1 1 4 1 1
Srpen 3 1 2 7
Září 7 5 7 8 7 4 1 2 9 5 6
Říjen 2 8 3 13 6 9 2
Listopad 1 3
Prosinec 1 3 1

Statistika v roce 2024

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Sine Skałki (1121 m, Jizerské hory), 27.4.2024
Nejnižší vrchol Čížalka (306 m, Ralská pahorkatina), 6.3.2024
Nejprominentnější vrchol Bezděz (606 m, Ralská pahorkatina), 12.6.2024
Nejnavštěvovanější vrchol Sine Skałki (1121 m, Jizerské hory), 1x
Všech vrcholů68
Hlavních vrcholů59
Tisícovek4
Vrcholů P10011
Bodů na Vrcholovce82
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sine Skałki1121 m16 m
Stóg Izerski1107 m50 m
Podmokła1001 m36 m
Klíč760 m208 m
Malý Stožec659 m96 m
Vlhošť614 m266 m
Bezděz606 m287 m
Široký vrch586 m117 m
Malý Bezděz577 m91 m
Žulovec566 m62 m
Vysoká545 m90 m
Hřebeny534 m57 m
Spravedlnost533 m84 m
Velký Jelení vrch514 m171 m
Ostrý vrch511 m30 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Bezděz606 m287 m
Vlhošť614 m266 m
Klíč760 m208 m
Vrátenská hora508 m190 m
Velký Jelení vrch514 m171 m
Tachovský vrch466 m160 m
Lipka473 m149 m
Široký vrch586 m117 m
Nedvězí458 m115 m
Hamerský Špičák452 m106 m
Chrastenský vrch452 m104 m
Malý Stožec659 m96 m
Dubová hora397 m95 m
Zebín402 m93 m
Malý Bezděz577 m91 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Sine Skałki1121 m16 m1
Przednia Kopa1113 m7 m1
Stóg Izerski1107 m50 m1
Podmokła1001 m36 m1
Szerzawa974 m5 m1
Rudy Grzbiet945 m6 m1
Gluszec805 m3 m1
Klíč760 m208 m1
Malý Stožec659 m96 m1
Vlhošť614 m266 m1
Bezděz606 m287 m1
Široký vrch586 m117 m1
Malý Bezděz577 m91 m1
Žulovec566 m62 m1
Vysoká545 m90 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 5 7.35%
Úterý 27 39.71%
Středa 20 29.41%
Čtvrtek 9 13.24%
Pátek 1 1.47%
Sobota 6 8.82%
Neděle 0 0.00%
Celkem 68 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 1 1.47%
Únor 2 2.94%
Březen 15 22.06%
Duben 11 16.18%
Květen 13 19.12%
Červen 14 20.59%
Červenec 0 0.00%
Srpen 1 1.47%
Září 0 0.00%
Říjen 11 16.18%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 68 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Ralská pahorkatina 49 72.06%
Jizerské hory 7 10.29%
Lužické hory 6 8.82%
Jičínská pahorkatina 3 4.41%
Ještědsko-kozákovský hřbet 3 4.41%
Celkem 68 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 61 89.71%
Polsko Polsko 7 10.29%
Celkem 68 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2024
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1
Únor 2
Březen 5 4 5 1
Duben 3 1 1 6
Květen 3 5 5
Červen 5 5 4
Červenec
Srpen 1
Září
Říjen 2 2 3 1 3
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2023

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Musala (2925 m, Rila), 13.8.2023
Nejnižší vrchol Lázeňský vrch (313 m, Ralská pahorkatina), 9.5.2023
Nejprominentnější vrchol Musala (2925 m, Rila), 13.8.2023
Nejnavštěvovanější vrchol Musala (2925 m, Rila), 1x
Všech vrcholů89
Hlavních vrcholů79
Tisícovek31
Vrcholů P10035
Bodů na Vrcholovce313
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Musala2925 m2473 m
Vichren2914 m1783 m
Kutelo 12908 m231 m
Kutelo 22907 m36 m
Banski Suhodol 2884 m90 m
Banski Suhodol 22861 m31 m
Poležan2851 m426 m
Bayuvi Dupki 32828 m77 m
Bayuvi Dupki 22826 m37 m
Malk Poležan2823 m71 m
Goljam Bliznak (Голям Близнак)2779 m140 m
Malak Bliznak (Малък Близнак)2777 m80 m
Mariški Čal2776 m101 m
Ovčarec2775 m139 m
Razloshki Suhodol2728 m95 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Musala2925 m2473 m
Ponta do Pico2351 m2351 m
Vichren2914 m1783 m
Černi vrch2290 m1259 m
Pico da Vara1103 m1103 m
Cabeço Gordo1043 m1043 m
Poležan2851 m426 m
Sedlo727 m417 m
Ralsko698 m359 m
Tlustec592 m267 m
Lovoš573 m261 m
Kovach (Ковач)2646 m251 m
Kutelo 12908 m231 m
Studenec737 m201 m
Ronov552 m200 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Musala2925 m2473 m1
Vichren2914 m1783 m1
Kutelo 12908 m231 m1
Kutelo 22907 m36 m1
Banski Suhodol 2884 m90 m1
Banski Suhodol 22861 m31 m1
Poležan2851 m426 m1
Bayuvi Dupki 32828 m77 m1
Bayuvi Dupki 22826 m37 m1
Bayuvi Dupki 2825 m10 m1
Malk Poležan2823 m71 m1
Goljam Bliznak (Голям Близнак)2779 m140 m1
Malak Bliznak (Малък Близнак)2777 m80 m1
Mariški Čal2776 m101 m1
Ovčarec2775 m139 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 9 10.11%
Úterý 8 8.99%
Středa 20 22.47%
Čtvrtek 24 26.97%
Pátek 4 4.49%
Sobota 17 19.10%
Neděle 7 7.87%
Celkem 89 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 5 5.62%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 14 15.73%
Červen 6 6.74%
Červenec 11 12.36%
Srpen 29 32.58%
Září 13 14.61%
Říjen 7 7.87%
Listopad 4 4.49%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 89 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Ralská pahorkatina 29 32.58%
Pirin 13 14.61%
České středohoří 11 12.36%
Azory 11 12.36%
Rila 10 11.24%
Lužické hory 6 6.74%
Vitoša 5 5.62%
Hornosázavská pahorkatina 4 4.49%
Celkem 89 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 50 56.18%
Bulharsko Bulharsko 28 31.46%
Portugalsko Portugalsko 11 12.36%
Celkem 89 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2023
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor 5
Březen
Duben
Květen 3 3 5 3
Červen 1 2 3
Červenec 1 1 1 1 7
Srpen 1 5 6 4 9 1 3
Září 2 1 3 1 1 1 4
Říjen 5 2
Listopad 4
Prosinec

Statistika v roce 2022

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Severni vrh (2460 m, Prokletije), 28.6.2022
Nejnižší vrchol Rovina (398 m, Ralská pahorkatina), 18.10.2022
Nejprominentnější vrchol Pietrosul Rodnei (2303 m, Rodna), 26.7.2022
Nejnavštěvovanější vrchol Severni vrh (2460 m, Prokletije), 1x
Všech vrcholů68
Hlavních vrcholů61
Tisícovek17
Vrcholů P10027
Bodů na Vrcholovce146
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Savin kuk2313 m93 m
Terzin bogaz2306 m115 m
Pietrosul Rodnei2303 m1578 m
Veliki Meded2287 m156 m
Veliki Meded (Južni vrh)2285 m40 m
Mali Međed2223 m93 m
Crvena Greda2164 m30 m
Varful Gargalau2159 m228 m
Varful Omului2135 m89 m
Varful Claii2117 m52 m
Varful La Cepi2102 m56 m
Varful Galatului2048 m125 m
Vârful Toaca1904 m176 m
Lespezi1802 m25 m
12 Apostoli1771 m158 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Pietrosul Rodnei2303 m1578 m
Luž793 m368 m
Hvozd749 m235 m
Varful Gargalau2159 m228 m
Jedlová776 m220 m
Klíč760 m208 m
Velký Buk736 m184 m
Vârful Toaca1904 m176 m
Javor693 m160 m
12 Apostoli1771 m158 m
Veliki Meded2287 m156 m
Velká Tisová692 m154 m
Kumburk639 m146 m
Suhardu Mic1344 m140 m
Pěnkavčí vrch792 m140 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Severni vrh2460 m5 m1
Savin kuk2313 m93 m1
Terzin bogaz2306 m115 m1
Pietrosul Rodnei2303 m1578 m1
Veliki Meded2287 m156 m1
Veliki Meded (Južni vrh)2285 m40 m1
Mali Međed2223 m93 m1
Crvena Greda2164 m30 m1
Varful Gargalau2159 m228 m1
Varful Omului2135 m89 m1
Varful Claii2117 m52 m1
Varful La Cepi2102 m56 m1
Varful Galatului2048 m125 m1
Vârful Toaca1904 m176 m1
Lespezi1802 m25 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 10 14.71%
Úterý 28 41.18%
Středa 8 11.76%
Čtvrtek 15 22.06%
Pátek 3 4.41%
Sobota 2 2.94%
Neděle 2 2.94%
Celkem 68 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 12 17.65%
Duben 6 8.82%
Květen 13 19.12%
Červen 5 7.35%
Červenec 11 16.18%
Srpen 7 10.29%
Září 5 7.35%
Říjen 9 13.24%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 68 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Lužické hory 39 57.35%
České středohoří 7 10.29%
Durmitor 6 8.82%
Rodna 6 8.82%
Ralská pahorkatina 3 4.41%
Bistriței 2 2.94%
Ještědsko-kozákovský hřbet 1 1.47%
Munții Hășmașu Mare 1 1.47%
Krkonošské podhůří 1 1.47%
Prokletije 1 1.47%
Căliman 1 1.47%
Celkem 68 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 47 64.38%
Rumunsko Rumunsko 10 13.70%
Německo Německo 9 12.33%
Černá Hora Černá Hora 7 9.59%
Celkem 73 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2022
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen 4 3 3 2
Duben 6
Květen 4 4 5
Červen 1 3 1
Červenec 2 4 1 2 1 1
Srpen 1 1 2 3
Září 3 2
Říjen 1 2 3 1 2
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2021

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Gjeravica (2656 m, Prokletije), 6.8.2021
Nejnižší vrchol Havraní skály (371 m, Ralská pahorkatina), 24.6.2021
Nejprominentnější vrchol Gjeravica (2656 m, Prokletije), 6.8.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Gjeravica (2656 m, Prokletije), 1x
Všech vrcholů18
Hlavních vrcholů17
Tisícovek5
Vrcholů P1008
Bodů na Vrcholovce56
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Gjeravica2656 m1018 m
Kriváň2495 m400 m
Východná Vysoká2429 m59 m
Hajla2403 m640 m
Predné Solisko2117 m45 m
Malý Buk712 m140 m
Medvědí vrch665 m32 m
Rousínovský vrch660 m72 m
Polevský vrch627 m18 m
Ortel554 m166 m
Tisový vrch540 m207 m
Slavíček535 m62 m
Chotovický vrch498 m155 m
Skalický vrch484 m120 m
Šišák484 m85 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Gjeravica2656 m1018 m
Hajla2403 m640 m
Kriváň2495 m400 m
Tisový vrch540 m207 m
Ortel554 m166 m
Chotovický vrch498 m155 m
Malý Buk712 m140 m
Skalický vrch484 m120 m
Šišák484 m85 m
Rousínovský vrch660 m72 m
Slavíček535 m62 m
Východná Vysoká2429 m59 m
Predné Solisko2117 m45 m
Havraní skály371 m33 m
Medvědí vrch665 m32 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Gjeravica2656 m1018 m1
Kriváň2495 m400 m1
Východná Vysoká2429 m59 m1
Hajla2403 m640 m1
Predné Solisko2117 m45 m1
Malý Buk712 m140 m1
Medvědí vrch665 m32 m1
Rousínovský vrch660 m72 m1
Medvědí hůrka643 m9 m1
Polevský vrch627 m18 m1
Ortel554 m166 m1
Tisový vrch540 m207 m1
Slavíček535 m62 m1
Chotovický vrch498 m155 m1
Šišák484 m85 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 7 38.89%
Úterý 1 5.56%
Středa 6 33.33%
Čtvrtek 2 11.11%
Pátek 1 5.56%
Sobota 1 5.56%
Neděle 0 0.00%
Celkem 18 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 2 11.11%
Červenec 0 0.00%
Srpen 5 27.78%
Září 1 5.56%
Říjen 10 55.56%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 18 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Ralská pahorkatina 8 44.44%
Lužické hory 3 16.67%
Vysoké Tatry 3 16.67%
České středohoří 2 11.11%
Hajla 1 5.56%
Prokletije 1 5.56%
Celkem 18 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 13 68.42%
Slovensko Slovensko 3 15.79%
Kosovo Kosovo 2 10.53%
Černá Hora Černá Hora 1 5.26%
Celkem 19 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2021
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen 1 1
Červenec
Srpen 1 1 1 1 1
Září 1
Říjen 3 2 5
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2020

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Piz Boè (3152 m, Sella), 17.8.2020
Nejnižší vrchol Veľká Svišťovka (2038 m, Vysoké Tatry), 13.8.2020
Nejprominentnější vrchol Piz Boè (3152 m, Sella), 17.8.2020
Nejnavštěvovanější vrchol Piz Boè (3152 m, Sella), 1x
Všech vrcholů4
Hlavních vrcholů4
Tisícovek4
Vrcholů P1003
Bodů na Vrcholovce29
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Piz Boè3152 m939 m
Slavkovský štít2452 m191 m
Kôprovský štít2367 m136 m
Veľká Svišťovka2038 m43 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Piz Boè3152 m939 m
Slavkovský štít2452 m191 m
Kôprovský štít2367 m136 m
Veľká Svišťovka2038 m43 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Piz Boè3152 m939 m1
Slavkovský štít2452 m191 m1
Kôprovský štít2367 m136 m1
Veľká Svišťovka2038 m43 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 2 50.00%
Úterý 1 25.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 1 25.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 4 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 4 100.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Vysoké Tatry 3 75.00%
Sella 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Slovensko Slovensko 3 75.00%
Itálie Itálie 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2020
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 1 1 1 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2019

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Velký Korab (2764 m, Korab), 16.7.2019
Nejnižší vrchol Kale (795 m, Galičica), 16.7.2019
Nejprominentnější vrchol Velký Korab (2764 m, Korab), 16.7.2019
Nejnavštěvovanější vrchol Velký Korab (2764 m, Korab), 1x
Všech vrcholů12
Hlavních vrcholů12
Tisícovek11
Vrcholů P1007
Bodů na Vrcholovce91
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Velký Korab2764 m2169 m
Pelister2601 m1516 m
Ilinden2542 m30 m
Rysy2501 m165 m
Stiv2468 m71 m
Shiroko Stapalo2415 m25 m
Partisan Peak2310 m90 m
Magaro2254 m55 m
Jahňací štít2230 m138 m
Medenica2163 m655 m
Sandaktaš1981 m178 m
Kale795 m100 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Velký Korab2764 m2169 m
Pelister2601 m1516 m
Medenica2163 m655 m
Sandaktaš1981 m178 m
Rysy2501 m165 m
Jahňací štít2230 m138 m
Kale795 m100 m
Partisan Peak2310 m90 m
Stiv2468 m71 m
Magaro2254 m55 m
Ilinden2542 m30 m
Shiroko Stapalo2415 m25 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Velký Korab2764 m2169 m1
Pelister2601 m1516 m1
Ilinden2542 m30 m1
Rysy2501 m165 m1
Stiv2468 m71 m1
Shiroko Stapalo2415 m25 m1
Partisan Peak2310 m90 m1
Magaro2254 m55 m1
Jahňací štít2230 m138 m1
Medenica2163 m655 m1
Sandaktaš1981 m178 m1
Kale795 m100 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 2 16.67%
Úterý 2 16.67%
Středa 1 8.33%
Čtvrtek 1 8.33%
Pátek 0 0.00%
Sobota 5 41.67%
Neděle 1 8.33%
Celkem 12 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 10 83.33%
Srpen 2 16.67%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 12 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Baba 5 41.67%
Bistra 2 16.67%
Vysoké Tatry 2 16.67%
Galičica 2 16.67%
Korab 1 8.33%
Celkem 12 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Makedonie Makedonie 10 76.92%
Slovensko Slovensko 1 7.69%
Albánie Albánie 1 7.69%
Polsko Polsko 1 7.69%
Celkem 13 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2019
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1 1 2 1 5
Srpen 1 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2018

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Galdhøpiggen (2469 m, Jotunheimen), 3.8.2018
Nejnižší vrchol Nesaksla (715 m, Skandinávské pohoří), 30.7.2018
Nejprominentnější vrchol Galdhøpiggen (2469 m, Jotunheimen), 3.8.2018
Nejnavštěvovanější vrchol Galdhøpiggen (2469 m, Jotunheimen), 1x
Všech vrcholů4
Hlavních vrcholů3
Tisícovek3
Vrcholů P1003
Bodů na Vrcholovce31
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Galdhøpiggen2469 m2372 m
Brakdalsbelgen1915 m110 m
Mjølvafjellet1216 m121 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Galdhøpiggen2469 m2372 m
Mjølvafjellet1216 m121 m
Brakdalsbelgen1915 m110 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Galdhøpiggen2469 m2372 m1
Brakdalsbelgen1915 m110 m1
Mjølvafjellet1216 m121 m1
Nesaksla715 m5 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 2 50.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 2 50.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 4 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 3 75.00%
Srpen 1 25.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Skandinávské pohoří 2 50.00%
Jotunheimen 1 25.00%
Rondane 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Norsko Norsko 4 100.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2018
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1 2
Srpen 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2017

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Monte Perdido (3355 m, Centrální Pyreneje), 3.8.2017
Nejnižší vrchol Puy de Sancy (1885 m, Francouzské středohoří), 30.7.2017
Nejprominentnější vrchol Triglav (2864 m, Julské Alpy), 27.8.2017
Nejnavštěvovanější vrchol Monte Perdido (3355 m, Centrální Pyreneje), 1x
Všech vrcholů9
Hlavních vrcholů9
Tisícovek9
Vrcholů P1009
Bodů na Vrcholovce123
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Monte Perdido3355 m973 m
Taillon3144 m349 m
Coma Pedrosa2942 m434 m
Pic du Midi de Bigorre2877 m761 m
Triglav2864 m2052 m
Kanin2587 m1403 m
Prisank/Prisojnik2547 m564 m
Kom vasojevički2461 m304 m
Puy de Sancy1885 m1578 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Triglav2864 m2052 m
Puy de Sancy1885 m1578 m
Kanin2587 m1403 m
Monte Perdido3355 m973 m
Pic du Midi de Bigorre2877 m761 m
Prisank/Prisojnik2547 m564 m
Coma Pedrosa2942 m434 m
Taillon3144 m349 m
Kom vasojevički2461 m304 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Monte Perdido3355 m973 m1
Taillon3144 m349 m1
Coma Pedrosa2942 m434 m1
Pic du Midi de Bigorre2877 m761 m1
Triglav2864 m2052 m1
Kanin2587 m1403 m1
Prisank/Prisojnik2547 m564 m1
Kom vasojevički2461 m304 m1
Puy de Sancy1885 m1578 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 1 11.11%
Středa 2 22.22%
Čtvrtek 1 11.11%
Pátek 3 33.33%
Sobota 0 0.00%
Neděle 2 22.22%
Celkem 9 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 1 11.11%
Srpen 8 88.89%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 9 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Julské Alpy 3 33.33%
Centrální Pyreneje 3 33.33%
Francouzské středohoří 1 11.11%
Komovi 1 11.11%
Východní Pyreneje 1 11.11%
Celkem 9 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Slovinsko Slovinsko 3 27.27%
Francie Francie 3 27.27%
Španělsko Španělsko 2 18.18%
Andorra Andorra 1 9.09%
Černá Hora Černá Hora 1 9.09%
Itálie Itálie 1 9.09%
Celkem 11 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2017
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1
Srpen 1 1 1 2 1 1 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2016

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Moldoveanu (2544 m, Fagaraš), 16.8.2016
Nejnižší vrchol Ascutit (2150 m, Piatra Craiului), 13.8.2016
Nejprominentnější vrchol Moldoveanu (2544 m, Fagaraš), 16.8.2016
Nejnavštěvovanější vrchol Moldoveanu (2544 m, Fagaraš), 1x
Všech vrcholů4
Hlavních vrcholů4
Tisícovek4
Vrcholů P1003
Bodů na Vrcholovce42
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Moldoveanu2544 m2046 m
Negoiu2535 m411 m
Scara2306 m182 m
Ascutit2150 m55 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Moldoveanu2544 m2046 m
Negoiu2535 m411 m
Scara2306 m182 m
Ascutit2150 m55 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Moldoveanu2544 m2046 m1
Negoiu2535 m411 m1
Scara2306 m182 m1
Ascutit2150 m55 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 1 25.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 1 25.00%
Pátek 1 25.00%
Sobota 1 25.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 4 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 4 100.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Fagaraš 3 75.00%
Piatra Craiului 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Rumunsko Rumunsko 4 100.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2016
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 1 1 1 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2015

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Monte Cinto (2706 m, Masiv Monte Cinto), 23.8.2015
Nejnižší vrchol Klíč (760 m, Lužické hory), 18.6.2015
Nejprominentnější vrchol Monte Cinto (2706 m, Masiv Monte Cinto), 23.8.2015
Nejnavštěvovanější vrchol Klíč (760 m, Lužické hory), 2x
Všech vrcholů4
Hlavních vrcholů4
Tisícovek3
Vrcholů P1004
Bodů na Vrcholovce43
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Monte Cinto2706 m2706 m
Monte d'Oro2389 m965 m
Capo d'Ortu1294 m295 m
Klíč760 m208 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Monte Cinto2706 m2706 m
Monte d'Oro2389 m965 m
Capo d'Ortu1294 m295 m
Klíč760 m208 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Klíč760 m208 m2
Monte Cinto2706 m2706 m1
Monte d'Oro2389 m965 m1
Capo d'Ortu1294 m295 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 2 40.00%
Pátek 1 20.00%
Sobota 1 20.00%
Neděle 1 20.00%
Celkem 5 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 2 40.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 3 60.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Masiv Monte Rotondo 2 50.00%
Lužické hory 1 25.00%
Masiv Monte Cinto 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Francie Francie 3 75.00%
Česko Česko 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2015
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen 1 1
Červenec
Srpen 1 1 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2014

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Zla Kolata (2534 m, Prokletije), 5.8.2014
Nejnižší vrchol Valušnica (1879 m, Prokletije), 2.8.2014
Nejprominentnější vrchol Zla Kolata (2534 m, Prokletije), 5.8.2014
Nejnavštěvovanější vrchol Zla Kolata (2534 m, Prokletije), 1x
Všech vrcholů2
Hlavních vrcholů2
Tisícovek2
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce8
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Zla Kolata2534 m100 m
Valušnica1879 m59 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Zla Kolata2534 m100 m
Valušnica1879 m59 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Zla Kolata2534 m100 m1
Valušnica1879 m59 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 1 50.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 50.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 2 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 2 100.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Prokletije 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Černá Hora Černá Hora 2 66.67%
Albánie Albánie 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2014
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 1 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2013

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Musala (2925 m, Rila), 26.7.2013
Nejnižší vrchol Havraní skály (371 m, Ralská pahorkatina), 18.6.2013
Nejprominentnější vrchol Musala (2925 m, Rila), 26.7.2013
Nejnavštěvovanější vrchol Musala (2925 m, Rila), 1x
Všech vrcholů5
Hlavních vrcholů5
Tisícovek3
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce5
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Musala2925 m2473 m
Vichren2914 m1783 m
Kanarata (Канарата)2700 m75 m
Chudý vrch433 m36 m
Havraní skály371 m33 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Musala2925 m2473 m
Vichren2914 m1783 m
Kanarata (Канарата)2700 m75 m
Chudý vrch433 m36 m
Havraní skály371 m33 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Musala2925 m2473 m1
Vichren2914 m1783 m1
Kanarata (Канарата)2700 m75 m1
Chudý vrch433 m36 m1
Havraní skály371 m33 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 1 20.00%
Středa 1 20.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 2 40.00%
Sobota 1 20.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 5 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 2 40.00%
Červenec 2 40.00%
Srpen 1 20.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Rila 2 40.00%
Ralská pahorkatina 2 40.00%
Pirin 1 20.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Bulharsko Bulharsko 3 60.00%
Česko Česko 2 40.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2013
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen 1 1
Červenec 1 1
Srpen 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2012

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Nemrut Dağı - Kráter (2311 m, Arménská vysočina), 17.8.2012
Nejnižší vrchol Nemrut Dagi (2150 m, Arménský Taurus), 13.8.2012
Nejprominentnější vrchol Nemrut Dagi (2150 m, Arménský Taurus), 13.8.2012
Nejnavštěvovanější vrchol Nemrut Dağı - Kráter (2311 m, Arménská vysočina), 1x
Všech vrcholů2
Hlavních vrcholů2
Tisícovek2
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce18
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Nemrut Dağı - Kráter2311 m26 m
Nemrut Dagi2150 m1034 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Nemrut Dagi2150 m1034 m
Nemrut Dağı - Kráter2311 m26 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Nemrut Dağı - Kráter2311 m26 m1
Nemrut Dagi2150 m1034 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 50.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 50.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 2 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 2 100.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Arménský Taurus 1 50.00%
Arménská vysočina 1 50.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Turecko Turecko 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2012
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 1 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2011

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Bosanski Maglić (2386 m, Maglić), 23.7.2011
Nejnižší vrchol Jelení skok (375 m, Ralská pahorkatina), 29.9.2011
Nejprominentnější vrchol Bjelašnica (2067 m, Bjelašnica), 25.7.2011
Nejnavštěvovanější vrchol Bosanski Maglić (2386 m, Maglić), 1x
Všech vrcholů3
Hlavních vrcholů2
Tisícovek2
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce14
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Bosanski Maglić2386 m56 m
Bjelašnica2067 m656 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Bjelašnica2067 m656 m
Bosanski Maglić2386 m56 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Bosanski Maglić2386 m56 m1
Bjelašnica2067 m656 m1
Jelení skok375 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 33.33%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 1 33.33%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 33.33%
Neděle 0 0.00%
Celkem 3 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 2 66.67%
Srpen 0 0.00%
Září 1 33.33%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Bjelašnica 1 33.33%
Maglić 1 33.33%
Ralská pahorkatina 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Bosna a Hercegovina Bosna a Hercegovina 2 66.67%
Česko Česko 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2011
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1 1
Srpen
Září 1
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2009

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Pico Ruivo (1862 m, Madeira), 9.7.2009
Nejnižší vrchol Pico do Arieiro (1818 m, Madeira), 9.7.2009
Nejprominentnější vrchol Pico Ruivo (1862 m, Madeira), 9.7.2009
Nejnavštěvovanější vrchol Pico Ruivo (1862 m, Madeira), 1x
Všech vrcholů2
Hlavních vrcholů2
Tisícovek2
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce26
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Pico Ruivo1862 m1862 m
Pico do Arieiro1818 m248 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Pico Ruivo1862 m1862 m
Pico do Arieiro1818 m248 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Pico Ruivo1862 m1862 m1
Pico do Arieiro1818 m248 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 2 100.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 2 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 2 100.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Madeira 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Portugalsko Portugalsko 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2009
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 2
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2008

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Titov vrh (2747 m, Šar planina), 15.8.2008
Nejnižší vrchol Tapanče (945 m, Babuna), 22.8.2008
Nejprominentnější vrchol Pelister (2601 m, Baba), 21.8.2008
Nejnavštěvovanější vrchol Titov vrh (2747 m, Šar planina), 1x
Všech vrcholů4
Hlavních vrcholů4
Tisícovek3
Vrcholů P1004
Bodů na Vrcholovce17
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Titov vrh2747 m882 m
Pelister2601 m1516 m
Medenica2163 m655 m
Tapanče945 m120 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Pelister2601 m1516 m
Titov vrh2747 m882 m
Medenica2163 m655 m
Tapanče945 m120 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Titov vrh2747 m882 m1
Pelister2601 m1516 m1
Medenica2163 m655 m1
Tapanče945 m120 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 1 25.00%
Pátek 2 50.00%
Sobota 1 25.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 4 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 4 100.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Šar planina 1 25.00%
Babuna 1 25.00%
Bistra 1 25.00%
Baba 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Makedonie Makedonie 4 100.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2008
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 1 1 1 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2007

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Etna (3403 m, Masiv Etny), 3.7.2007
Nejnižší vrchol Ortigia (33 m, Monti Iblei), 5.7.2007
Nejprominentnější vrchol Etna (3403 m, Masiv Etny), 3.7.2007
Nejnavštěvovanější vrchol Etna (3403 m, Masiv Etny), 1x
Všech vrcholů4
Hlavních vrcholů4
Tisícovek2
Vrcholů P1003
Bodů na Vrcholovce43
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Etna3403 m3403 m
Vesuv1281 m1232 m
Vulcano391 m225 m
Ortigia33 m33 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Etna3403 m3403 m
Vesuv1281 m1232 m
Vulcano391 m225 m
Ortigia33 m33 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Etna3403 m3403 m1
Vesuv1281 m1232 m1
Vulcano391 m225 m1
Ortigia33 m33 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 25.00%
Úterý 1 25.00%
Středa 1 25.00%
Čtvrtek 1 25.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 4 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 4 100.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Masiv Vesuv 1 25.00%
Monti Iblei 1 25.00%
Liparské ostrovy 1 25.00%
Masiv Etny 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Itálie Itálie 4 100.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2007
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1 1 1 1
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2006

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Ben Nevis (1344 m, Grampiany), 9.8.2006
Nejnižší vrchol Quiraing (543 m, Hebridy), 11.8.2006
Nejprominentnější vrchol Ben Nevis (1344 m, Grampiany), 9.8.2006
Nejnavštěvovanější vrchol Ben Macdui (1309 m, Cairngorms), 2x
Všech vrcholů4
Hlavních vrcholů4
Tisícovek2
Vrcholů P1004
Bodů na Vrcholovce39
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ben Nevis1344 m1344 m
Ben Macdui1309 m950 m
Scafell Pike978 m912 m
Quiraing543 m290 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ben Nevis1344 m1344 m
Ben Macdui1309 m950 m
Scafell Pike978 m912 m
Quiraing543 m290 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Ben Macdui1309 m950 m2
Ben Nevis1344 m1344 m1
Scafell Pike978 m912 m1
Quiraing543 m290 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 20.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 3 60.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 20.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 5 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 5 100.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Grampiany 1 25.00%
Cairngorms 1 25.00%
Cumbrian Mountains 1 25.00%
Hebridy 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Velká Británie Velká Británie 4 100.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2006
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 1 1 1 2
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2005

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Bobotov Kuk (2523 m, Durmitor), 25.7.2005
Nejnižší vrchol Štit (2236 m, Durmitor), 26.7.2005
Nejprominentnější vrchol Bobotov Kuk (2523 m, Durmitor), 25.7.2005
Nejnavštěvovanější vrchol Bobotov Kuk (2523 m, Durmitor), 1x
Všech vrcholů4
Hlavních vrcholů4
Tisícovek4
Vrcholů P1003
Bodů na Vrcholovce29
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Bobotov Kuk2523 m1480 m
Veliki Meded2287 m156 m
Šareni Pasovi2248 m118 m
Štit2236 m50 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Bobotov Kuk2523 m1480 m
Veliki Meded2287 m156 m
Šareni Pasovi2248 m118 m
Štit2236 m50 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Bobotov Kuk2523 m1480 m1
Veliki Meded2287 m156 m1
Šareni Pasovi2248 m118 m1
Štit2236 m50 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 25.00%
Úterý 2 50.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 1 25.00%
Celkem 4 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 4 100.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Durmitor 4 100.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Černá Hora Černá Hora 4 100.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2005
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1 1 2
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2004

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Monte Civetta (3220 m, Civetta), 31.7.2004
Nejnižší vrchol Toblinger Knoten (2617 m, Sextenské Dolomity), 25.7.2004
Nejprominentnější vrchol Monte Civetta (3220 m, Civetta), 31.7.2004
Nejnavštěvovanější vrchol Monte Civetta (3220 m, Civetta), 1x
Všech vrcholů3
Hlavních vrcholů3
Tisícovek3
Vrcholů P1003
Bodů na Vrcholovce33
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Monte Civetta3220 m1454 m
Punta Sud di Fanes2989 m136 m
Toblinger Knoten2617 m217 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Monte Civetta3220 m1454 m
Toblinger Knoten2617 m217 m
Punta Sud di Fanes2989 m136 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Monte Civetta3220 m1454 m1
Punta Sud di Fanes2989 m136 m1
Toblinger Knoten2617 m217 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 1 33.33%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 33.33%
Neděle 1 33.33%
Celkem 3 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 3 100.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Fanes 1 33.33%
Sextenské Dolomity 1 33.33%
Civetta 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Itálie Itálie 3 100.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2004
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1 1 1
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2002

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Snowdon (1085 m, Snowdonia), 10.8.2002
Nejnižší vrchol Croagh Patrick (764 m, Irsko), 19.8.2002
Nejprominentnější vrchol Snowdon (1085 m, Snowdonia), 10.8.2002
Nejnavštěvovanější vrchol Snowdon (1085 m, Snowdonia), 1x
Všech vrcholů3
Hlavních vrcholů3
Tisícovek1
Vrcholů P1003
Bodů na Vrcholovce26
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Snowdon1085 m1038 m
Pen y Fan886 m668 m
Croagh Patrick764 m640 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Snowdon1085 m1038 m
Pen y Fan886 m668 m
Croagh Patrick764 m640 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Snowdon1085 m1038 m1
Pen y Fan886 m668 m1
Croagh Patrick764 m640 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 2 66.67%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 33.33%
Neděle 0 0.00%
Celkem 3 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 3 100.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Irsko 1 33.33%
Brecon Beacons 1 33.33%
Snowdonia 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Velká Británie Velká Británie 2 66.67%
Irsko Irsko 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2002
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 1 1 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2001

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Punta La Marmora (1834 m, Gennargentu), 14.7.2001
Nejnižší vrchol Monte Corrasi (1463 m, Supramonte), 15.7.2001
Nejprominentnější vrchol Punta La Marmora (1834 m, Gennargentu), 14.7.2001
Nejnavštěvovanější vrchol Punta La Marmora (1834 m, Gennargentu), 1x
Všech vrcholů2
Hlavních vrcholů2
Tisícovek2
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce27
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Punta La Marmora1834 m1834 m
Monte Corrasi1463 m450 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Punta La Marmora1834 m1834 m
Monte Corrasi1463 m450 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Punta La Marmora1834 m1834 m1
Monte Corrasi1463 m450 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 50.00%
Neděle 1 50.00%
Celkem 2 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 2 100.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Supramonte 1 50.00%
Gennargentu 1 50.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Itálie Itálie 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2001
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1 1
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2000

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Pico de Aneto (3404 m, Centrální Pyreneje), 20.8.2000
Nejnižší vrchol Pico Salvaguardia (2736 m, Centrální Pyreneje), 20.8.2000
Nejprominentnější vrchol Pico de Aneto (3404 m, Centrální Pyreneje), 20.8.2000
Nejnavštěvovanější vrchol Pico de Aneto (3404 m, Centrální Pyreneje), 1x
Všech vrcholů3
Hlavních vrcholů3
Tisícovek3
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce31
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Pico de Aneto3404 m2812 m
Coma Pedrosa2942 m434 m
Pico Salvaguardia2736 m91 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Pico de Aneto3404 m2812 m
Coma Pedrosa2942 m434 m
Pico Salvaguardia2736 m91 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Pico de Aneto3404 m2812 m1
Coma Pedrosa2942 m434 m1
Pico Salvaguardia2736 m91 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 1 33.33%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 2 66.67%
Celkem 3 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 3 100.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Centrální Pyreneje 2 66.67%
Východní Pyreneje 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Španělsko Španělsko 2 50.00%
Andorra Andorra 1 25.00%
Francie Francie 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2000
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 1 2
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 1999

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Puy de Dôme (1464 m, Francouzské středohoří), 20.8.1999
Nejnižší vrchol Puy de Dôme (1464 m, Francouzské středohoří), 20.8.1999
Nejprominentnější vrchol Puy de Dôme (1464 m, Francouzské středohoří), 20.8.1999
Nejnavštěvovanější vrchol Puy de Dôme (1464 m, Francouzské středohoří), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Tisícovek1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce6
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Puy de Dôme1464 m491 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Puy de Dôme1464 m491 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Puy de Dôme1464 m491 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 100.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 1 100.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Francouzské středohoří 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Francie Francie 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 1999
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 1998

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Erciyes Dagi (3916 m, Anatolská plošina), 15.8.1998
Nejnižší vrchol Tahtali Dag (2366 m, Západní Taurus), 4.8.1998
Nejprominentnější vrchol Erciyes Dagi (3916 m, Anatolská plošina), 15.8.1998
Nejnavštěvovanější vrchol Erciyes Dagi (3916 m, Anatolská plošina), 1x
Všech vrcholů3
Hlavních vrcholů3
Tisícovek3
Vrcholů P1003
Bodů na Vrcholovce51
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Erciyes Dagi3916 m2419 m
Demirkazik3756 m346 m
Tahtali Dag2366 m1187 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Erciyes Dagi3916 m2419 m
Tahtali Dag2366 m1187 m
Demirkazik3756 m346 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Erciyes Dagi3916 m2419 m1
Demirkazik3756 m346 m1
Tahtali Dag2366 m1187 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 1 33.33%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 2 66.67%
Neděle 0 0.00%
Celkem 3 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 3 100.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Centrální Taurus 1 33.33%
Západní Taurus 1 33.33%
Anatolská plošina 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Turecko Turecko 3 100.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle dnů v roce 1998
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 1 1 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 1996

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Psiloritis (2456 m, Idi), 26.8.1996
Nejnižší vrchol Psiloritis (2456 m, Idi), 26.8.1996
Nejprominentnější vrchol Psiloritis (2456 m, Idi), 26.8.1996
Nejnavštěvovanější vrchol Psiloritis (2456 m, Idi), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Tisícovek1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce23
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Psiloritis2456 m2456 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Psiloritis2456 m2456 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Psiloritis2456 m2456 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 100.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 1 100.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Idi 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Řecko Řecko 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 1996
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 1993

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Monte Cinto (2706 m, Masiv Monte Cinto), 20.7.1993
Nejnižší vrchol Paglia Orba (2525 m, Masiv Monte Cinto), 22.7.1993
Nejprominentnější vrchol Monte Cinto (2706 m, Masiv Monte Cinto), 20.7.1993
Nejnavštěvovanější vrchol Monte Cinto (2706 m, Masiv Monte Cinto), 1x
Všech vrcholů2
Hlavních vrcholů2
Tisícovek2
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce10
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Monte Cinto2706 m2706 m
Paglia Orba2525 m435 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Monte Cinto2706 m2706 m
Paglia Orba2525 m435 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Monte Cinto2706 m2706 m1
Paglia Orba2525 m435 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 1 50.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 1 50.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 2 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 2 100.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Masiv Monte Cinto 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Francie Francie 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle dnů v roce 1993
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1 1
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
Sdílet