Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 8.11.2026 00:39.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Hinterer Brunnenkogel (3440 m, Ötztalské Alpy), 24.8.2017
Nejnižší vrchol Citadel Bonifacio (60 m, Masiv Monte Incudine), 25.9.2026
Nejprominentnější vrchol Gerlachovský štít (2655 m, Vysoké Tatry), 14.8.2017
Nejnavštěvovanější vrchol Skala (470 m, Bílé Karpaty), 12x
Nejsevernější vrchol Vyhlídka na Pravčickou bránu (440 m, Děčínská vrchovina), 12.5.2022
Nejjižnější vrchol Pico do Arieiro (1818 m, Madeira), 22.5.2025
Nejvýchodnější vrchol Mount Mtatsminda (719 m, Malý Kavkaz), 12.8.2019
Nejzápadnější vrchol Fanal (1236 m, Madeira), 21.5.2025
Všech vrcholů1550
Hlavních vrcholů1159
Tisícovek528
Vrcholů P100 397
Bodů na Vrcholovce3314
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Hinterer Brunnenkogel3440 m271 m
Marmolada3343 m2131 m
Tofana di Mezzo3244 m1369 m
Piz Boè3152 m939 m
Zehner/Sas dales Diesc3026 m496 m
Sasso Piatto2958 m183 m
Sasso Pordoi2950 m103 m
Le Ciaval 2907 m70 m
Hunerkogel2687 m24 m
Gerlachovský štít2655 m2355 m
Lomnický štít2634 m442 m
Paglia Orba2525 m435 m
Omu2505 m1335 m
Bucura Dumbravă2503 m15 m
Rysy2501 m165 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Gerlachovský štít2655 m2355 m
Marmolada3343 m2131 m
Pico Ruivo1862 m1862 m
Tofana di Mezzo3244 m1369 m
Omu2505 m1335 m
Sněžka1603 m1197 m
Ďumbier2046 m1180 m
Sveti Jure1762 m1164 m
Babia hora1724 m1074 m
Heukuppe2007 m993 m
Praděd1491 m983 m
Veľký Kriváň1709 m958 m
Piz Boè3152 m939 m
Ciucaș1954 m918 m
Veľká lúka1476 m897 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Skala470 m16 m12
Holíš533 m81 m9
Tlstá hora651 m71 m7
Strážov1213 m483 m6
Krížna1574 m52 m5
Kľak1352 m402 m5
Malý Javorník1019 m49 m5
Stolečný vrch Z930 m12 m5
Vršatec805 m70 m5
Veľký Choč1611 m791 m4
Ostredok1595 m672 m4
Minčol1363 m105 m4
Stolečný vrch962 m49 m4
Vápeč956 m155 m4
Ostrá Malenica909 m257 m4
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 113 6.23%
Úterý 55 3.03%
Středa 73 4.02%
Čtvrtek 76 4.19%
Pátek 150 8.26%
Sobota 786 43.31%
Neděle 562 30.96%
Celkem 1815 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 98 5.40%
Únor 111 6.12%
Březen 262 14.44%
Duben 177 9.75%
Květen 178 9.81%
Červen 134 7.38%
Červenec 119 6.56%
Srpen 92 5.07%
Září 113 6.23%
Říjen 255 14.05%
Listopad 153 8.43%
Prosinec 123 6.78%
Celkem 1815 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Velká Fatra 130 8.39%
Strážovské vrchy 111 7.16%
Bílé Karpaty 107 6.90%
Javorníky 83 5.35%
Nízké Tatry 81 5.23%
Malá Fatra 67 4.32%
Súľovské vrchy 59 3.81%
Malé Karpaty 45 2.90%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 42 2.71%
Povážský Inovec 37 2.39%
Volovské vrchy 34 2.19%
Kysucká vrchovina 30 1.94%
Tribeč 30 1.94%
Západní Tatry 25 1.61%
Štiavnické vrchy 25 1.61%
Chočské vrchy 24 1.55%
Veporské vrchy 22 1.42%
Kysucké Beskydy 21 1.35%
Povážské podolí 21 1.35%
Vysoké Tatry 20 1.29%
Celkem 146 pohoří 1550 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Slovensko 1267 77.59%
 Česko 239 14.64%
 Polsko 44 2.69%
 Rakousko 17 1.04%
 Itálie 16 0.98%
 Maďarsko 11 0.67%
 Rumunsko 8 0.49%
 Portugalsko 8 0.49%
 Albánie 6 0.37%
 Slovinsko 4 0.24%
 Chorvatsko 4 0.24%
 Francie 3 0.18%
 Ukrajina 2 0.12%
 Německo 2 0.12%
 Vatikán 1 0.06%
 Gruzie 1 0.06%
Celkem 1633 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 327/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 2 2 4 2 1 1 1 5 3 6 2 1 1 10 10 7 3 1 4 5 6 8 2 4 7
Únor 8 2 1 1 4 1 2 3 1 1 3 2 10 2 5 4 10 11 8 1 6 2 8 7 4 4
Březen 5 4 2 7 12 10 20 13 9 14 8 10 21 1 6 17 7 7 9 18 4 5 13 11 6 9 4 2 8
Duben 8 6 9 3 6 19 2 1 2 7 4 9 5 3 5 4 2 22 1 2 5 7 4 2 7 1 9 1 7 14
Květen 28 3 1 1 2 11 5 10 7 18 7 6 3 4 10 8 6 6 5 4 2 7 2 2 7 2 1 5 5
Červen 9 3 4 4 2 18 10 1 9 1 5 3 2 1 5 3 1 7 2 4 1 3 3 9 8 7 4 3 2
Červenec 4 2 1 12 7 1 2 5 1 1 1 6 20 14 4 3 5 1 2 1 6 4 1 11 4
Srpen 2 15 2 5 1 4 1 3 3 3 3 2 3 4 5 5 2 3 4 4 1 3 7 2 1 2 2
Září 8 2 1 7 1 3 2 8 1 4 6 4 4 3 3 2 1 6 2 2 5 1 5 6 7 15 4
Říjen 2 10 11 8 2 1 16 5 15 5 7 8 5 13 25 7 5 6 18 5 1 9 2 4 11 7 6 14 9 18
Listopad 12 10 5 11 3 2 3 12 7 4 4 3 3 12 12 7 9 2 4 6 8 2 3 2 1 2 4
Prosinec 9 2 1 7 2 1 3 2 4 5 2 1 3 7 2 1 1 17 17 13 10 6 7

Statistika v roce 2026

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Paglia Orba (2525 m, Masiv Monte Cinto), 21.9.2026
Nejnižší vrchol Citadel Bonifacio (60 m, Masiv Monte Incudine), 25.9.2026
Nejprominentnější vrchol Inovec (1042 m, Povážský Inovec), 31.10.2026
Nejnavštěvovanější vrchol Fidlův kopec S (673 m, Nízký Jeseník), 2x
Všech vrcholů177
Hlavních vrcholů124
Tisícovek13
Vrcholů P10025
Bodů na Vrcholovce213
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Paglia Orba2525 m435 m
Kohút1409 m154 m
Calanca Murata1407 m104 m
Faltenov vrch1338 m26 m
Radičiná1127 m120 m
Klzká hora1115 m46 m
Vrch pri tôni1054 m33 m
Inovec1042 m692 m
Krížna poľana1018 m99 m
Orgoňova Kýčera960 m148 m
Kunovo940 m69 m
Končina911 m123 m
Žiarec910 m25 m
Suchá hora879 m77 m
Ostrý vrch870 m30 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Inovec1042 m692 m
Paglia Orba2525 m435 m
Kelčský Javorník864 m387 m
Hradné720 m233 m
Osečný vrch551 m205 m
Sedem chotárov602 m194 m
Filka759 m191 m
Chotuč795 m180 m
Dúžnik807 m168 m
Kohút1409 m154 m
Orgoňova Kýčera960 m148 m
Javor822 m142 m
Bralce817 m135 m
Ochmelov734 m131 m
Lysec717 m130 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Fidlův kopec S673 m3 m2
Paglia Orba2525 m435 m1
Kohút1409 m154 m1
Calanca Murata1407 m104 m1
Faltenov vrch1338 m26 m1
Klepaná skala1192 m10 m1
Radičiná1127 m120 m1
Klzká hora1115 m46 m1
Soliská1107 m3 m1
Rúbaný vrch1097 m2 m1
Balatom SZ1086 m2 m1
Tlstá hora1081 m12 m1
Plešina1078 m6 m1
Vrch pri tôni1054 m33 m1
Inovec1042 m692 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 20 11.24%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 4 2.25%
Pátek 20 11.24%
Sobota 68 38.20%
Neděle 66 37.08%
Celkem 178 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 28 15.73%
Únor 20 11.24%
Březen 50 28.09%
Duben 39 21.91%
Květen 8 4.49%
Červen 2 1.12%
Červenec 0 0.00%
Srpen 1 0.56%
Září 4 2.25%
Říjen 26 14.61%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 178 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Hostýnsko-vsetínská hornatina 30 16.95%
Strážovské vrchy 17 9.60%
Bílé Karpaty 16 9.04%
Javorníky 14 7.91%
Stolické vrchy 12 6.78%
Tribeč 12 6.78%
Drahanská vrchovina 11 6.21%
Povážský Inovec 11 6.21%
Ostrôžky 8 4.52%
Súľovské vrchy 6 3.39%
Vtáčnik 6 3.39%
Povážské podolí 6 3.39%
Revúcka vrchovina 5 2.82%
Nízký Jeseník 4 2.26%
Chočské vrchy 3 1.69%
Velká Fatra 3 1.69%
Masiv Monte Incudine 2 1.13%
Zvolenská kotlina 2 1.13%
Bobravská vrchovina 2 1.13%
Oravská vrchovina 1 0.56%
Celkem 26 177 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Slovensko 116 65.17%
 Česko 58 32.58%
 Francie 3 1.69%
 Rakousko 1 0.56%
Celkem 178 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2026
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 2 4 10 7 4
Únor 6 6 4 4
Březen 4 7 14 4 7 7 7
Duben 6 3 2 6 3 4 4 11
Květen 5 1 1 1
Červen 2
Červenec
Srpen 1
Září 1 1 1 1
Říjen 2 1 6 3 3 11
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2025

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Pico Ruivo (1862 m, Madeira), 28.5.2025
Nejnižší vrchol Kalaja e Rozafës (116 m, Rumija), 20.7.2025
Nejprominentnější vrchol Pico Ruivo (1862 m, Madeira), 28.5.2025
Nejnavštěvovanější vrchol Prostredná Malenica (904 m, Strážovské vrchy), 2x
Všech vrcholů189
Hlavních vrcholů135
Tisícovek32
Vrcholů P10040
Bodů na Vrcholovce303
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Pico Ruivo1862 m1862 m
Pico do Arieiro1818 m248 m
Pico Grande1654 m295 m
Veľký Choč1611 m791 m
Rakytov1567 m301 m
Maja e Tujanit1524 m170 m
Stolica1476 m482 m
Malá Smrekovica S1465 m20 m
Skalná Alpa1463 m140 m
Tanečnica1462 m55 m
Maja Gjipalit1446 m238 m
Tanečnica J1446 m17 m
Predný Šiprúň1443 m64 m
Maja Thanasit Z1380 m50 m
Malá Smrekovica JJZ1373 m15 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Pico Ruivo1862 m1862 m
Veľký Choč1611 m791 m
Velká Javořina970 m570 m
Pico do Facho516 m516 m
Stolica1476 m482 m
Suchý vrch1028 m425 m
Chmeľová925 m399 m
Rakytov1567 m301 m
Pico Grande1654 m295 m
Ostrá Malenica909 m257 m
Havrania skala835 m257 m
Salášky588 m251 m
Javorina1010 m251 m
Pico do Arieiro1818 m248 m
Maja Gjipalit1446 m238 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Prostredná Malenica904 m16 m2
Malenica878 m6 m2
Ostrý hrádok832 m53 m2
Pod Rohatínem804 m5 m2
Pod Hrádkom802 m5 m2
Malý Hrádok786 m16 m2
Zelená hora655 m91 m2
Pico Ruivo1862 m1862 m1
Pico do Arieiro1818 m248 m1
Pico Grande1654 m295 m1
Veľký Choč1611 m791 m1
Rakytov1567 m301 m1
Maja e Tujanit1524 m170 m1
Stolica1476 m482 m1
Malá Smrekovica S1465 m20 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 3 1.54%
Úterý 1 0.51%
Středa 3 1.54%
Čtvrtek 5 2.56%
Pátek 25 12.82%
Sobota 79 40.51%
Neděle 79 40.51%
Celkem 195 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 11 5.64%
Únor 26 13.33%
Březen 22 11.28%
Duben 15 7.69%
Květen 19 9.74%
Červen 2 1.03%
Červenec 6 3.08%
Srpen 0 0.00%
Září 3 1.54%
Říjen 15 7.69%
Listopad 30 15.38%
Prosinec 46 23.59%
Celkem 195 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Bílé Karpaty 40 21.16%
Strážovské vrchy 23 12.17%
Velká Fatra 20 10.58%
Povážské podolí 11 5.82%
Súľovské vrchy 9 4.76%
Javorníky 9 4.76%
Madeira 8 4.23%
Kysucká vrchovina 8 4.23%
Chočské vrchy 8 4.23%
Kysucké Beskydy 5 2.65%
Štiavnické vrchy 5 2.65%
Moravskoslezské Beskydy 5 2.65%
Volovské vrchy 4 2.12%
Slovenský ráj 4 2.12%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 4 2.12%
Malé Karpaty 4 2.12%
Kanali 3 1.59%
Podtatranská kotlina 2 1.06%
Veporské vrchy 2 1.06%
Antiapenin Tyrhénský 1 0.53%
Celkem 34 189 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Slovensko 151 76.65%
 Česko 30 15.23%
 Portugalsko 8 4.06%
 Albánie 6 3.05%
 Itálie 2 1.02%
Celkem 197 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2025
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1 5 4
Únor 2 1 3 7 4 8 1
Březen 3 4 8 7
Duben 2 10 1 1 1
Květen 1 1 9 2 1 1 1 2 1
Červen 2
Červenec 1 1 3 1
Srpen
Září 1 1 1
Říjen 2 1 2 6 4
Listopad 6 7 7 2 3 2 3
Prosinec 7 3 2 4 6 14 4 6

Statistika v roce 2024

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Omu (2505 m, Bucegi), 15.7.2024
Nejnižší vrchol Mufoš (102 m, Istrijský kras), 17.4.2024
Nejprominentnější vrchol Omu (2505 m, Bucegi), 15.7.2024
Nejnavštěvovanější vrchol Tŕstie (951 m, Vihorlatské vrchy), 2x
Všech vrcholů128
Hlavních vrcholů99
Tisícovek52
Vrcholů P10035
Bodů na Vrcholovce269
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Omu2505 m1335 m
Bucura Dumbravă2503 m15 m
Găvanele2472 m20 m
Ciucaș1954 m918 m
Piatra Mare1844 m534 m
Măgura Mare1375 m370 m
Prosečné1372 m471 m
Minčol1363 m105 m
Kľak1352 m402 m
Rovné skaly1277 m83 m
Hekerová1260 m145 m
Repisko1259 m179 m
Pipitka1225 m226 m
Ostrá skala1220 m31 m
Hnilická Kýčera1217 m228 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Omu2505 m1335 m
Ciucaș1954 m918 m
Vihorlat1076 m706 m
Piatra Mare1844 m534 m
Prosečné1372 m471 m
Magura1141 m433 m
Turecká953 m413 m
Kľak1352 m402 m
Velký Tribeč829 m384 m
Măgura Mare1375 m370 m
Tâmpa960 m350 m
Drieňový vrch616 m314 m
Hoľazne901 m308 m
Hnilická Kýčera1217 m228 m
Pipitka1225 m226 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Tŕstie951 m85 m2
Jedlinky865 m31 m2
Omu2505 m1335 m1
Bucura Dumbravă2503 m15 m1
Găvanele2472 m20 m1
Ciucaș1954 m918 m1
Piatra Mare1844 m534 m1
Bratocea din Jos1687 m4 m1
Măgura Mare1375 m370 m1
Prosečné1372 m471 m1
Minčol1363 m105 m1
Kľak1352 m402 m1
Rakytovec1325 m3 m1
Rovné skaly1277 m83 m1
Hekerová1260 m145 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 9 6.98%
Úterý 7 5.43%
Středa 6 4.65%
Čtvrtek 10 7.75%
Pátek 10 7.75%
Sobota 45 34.88%
Neděle 42 32.56%
Celkem 129 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 12 9.30%
Únor 1 0.78%
Březen 18 13.95%
Duben 6 4.65%
Květen 8 6.20%
Červen 3 2.33%
Červenec 8 6.20%
Srpen 1 0.78%
Září 6 4.65%
Říjen 24 18.60%
Listopad 27 20.93%
Prosinec 15 11.63%
Celkem 129 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Malá Fatra 18 14.06%
Volovské vrchy 15 11.72%
Strážovské vrchy 13 10.16%
Malé Karpaty 8 6.25%
Vihorlatské vrchy 7 5.47%
Šumava 7 5.47%
Spišská Magura 6 4.69%
Jablunkovské mezihoří 6 4.69%
Štiavnické vrchy 5 3.91%
Bílé Karpaty 5 3.91%
Súľovské vrchy 4 3.13%
Kysucké Beskydy 3 2.34%
Šarišská vrchovina 3 2.34%
Bucegi 3 2.34%
Spišsko-šarišské mezihoří 3 2.34%
Levočské vrchy 3 2.34%
Ciucaș 2 1.56%
Tribeč 2 1.56%
Munții Bârsei 2 1.56%
Istrijský kras 2 1.56%
Celkem 30 128 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Slovensko 110 83.97%
 Rumunsko 8 6.11%
 Česko 7 5.34%
 Polsko 3 2.29%
 Chorvatsko 2 1.53%
 Maďarsko 1 0.76%
Celkem 131 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2024
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 6 3 3
Únor 1
Březen 1 1 4 4 2 3 1 1 1
Duben 1 1 1 3
Květen 5 2 1
Červen 1 1 1
Červenec 1 3 1 1 2
Srpen 1
Září 6
Říjen 3 1 3 6 4 2 5
Listopad 3 7 2 10 5
Prosinec 8 2 2 3

Statistika v roce 2023

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Zehner/Sas dales Diesc (3026 m, Fanes), 19.8.2023
Nejnižší vrchol Sobotište (300 m, Štiavnické vrchy), 12.2.2023
Nejprominentnější vrchol Čierna hora (1289 m, Levočské vrchy), 15.9.2023
Nejnavštěvovanější vrchol Zehner/Sas dales Diesc (3026 m, Fanes), 1x
Všech vrcholů101
Hlavních vrcholů79
Tisícovek24
Vrcholů P10025
Bodů na Vrcholovce190
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Zehner/Sas dales Diesc3026 m496 m
Le Ciaval 2907 m70 m
Monte Piana2324 m454 m
Monte Piano2306 m40 m
Kronplatz2275 m515 m
Ciomagne2039 m49 m
Monte Grande1782 m62 m
Krížna1574 m52 m
Kľak1409 m409 m
Kráľova skala1377 m31 m
Dlouhé stráně1354 m169 m
Čierna hora1289 m604 m
Ihla1283 m30 m
Kopec1251 m350 m
Ostrica1223 m44 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Čierna hora1289 m604 m
Kronplatz2275 m515 m
Zehner/Sas dales Diesc3026 m496 m
Monte Piana2324 m454 m
Záruby768 m454 m
Kopa1188 m431 m
Kľak1409 m409 m
Kopec1251 m350 m
Ostrý vrch768 m328 m
Javorník782 m240 m
Šľuchta781 m238 m
Smilniansky vrch750 m236 m
Skalky778 m222 m
Dlouhé stráně1354 m169 m
Chabová751 m167 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Zehner/Sas dales Diesc3026 m496 m1
Le Ciaval 2907 m70 m1
Monte Piana2324 m454 m1
Monte Piano2306 m40 m1
Kronplatz2275 m515 m1
Ciomagne2039 m49 m1
Monte Grande1782 m62 m1
Krížna1574 m52 m1
Líška1445 m1
Kľak1409 m409 m1
Kráľova skala1377 m31 m1
Dlouhé stráně1354 m169 m1
Kráľova studňa1334 m1
Čierna hora1289 m604 m1
Ihla1283 m30 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 4 3.96%
Úterý 8 7.92%
Středa 15 14.85%
Čtvrtek 5 4.95%
Pátek 10 9.90%
Sobota 32 31.68%
Neděle 27 26.73%
Celkem 101 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 6 5.94%
Březen 10 9.90%
Duben 15 14.85%
Květen 5 4.95%
Červen 4 3.96%
Červenec 10 9.90%
Srpen 7 6.93%
Září 14 13.86%
Říjen 14 13.86%
Listopad 4 3.96%
Prosinec 12 11.88%
Celkem 101 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Povážský Inovec 11 10.89%
Bílé Karpaty 7 6.93%
Velká Fatra 7 6.93%
Javorníky 6 5.94%
Skorušinské vrchy 6 5.94%
Malé Karpaty 6 5.94%
Súľovské vrchy 5 4.95%
Štiavnické vrchy 5 4.95%
Strážovské vrchy 5 4.95%
Veporské vrchy 4 3.96%
Stolické vrchy 4 3.96%
Muráňská planina 3 2.97%
Smrčiny 3 2.97%
Slavkovský les 3 2.97%
Levočské vrchy 2 1.98%
Braieské Dolomity 2 1.98%
Slovenský kras 2 1.98%
Čergov 2 1.98%
Sextenské Dolomity 2 1.98%
Oravská vrchovina 2 1.98%
Celkem 33 101 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Slovensko 85 82.52%
 Česko 11 10.68%
 Itálie 7 6.80%
Celkem 103 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2023
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor 1 1 3 1
Březen 3 2 1 2 2
Duben 6 1 2 3 2 1
Květen 3 1 1
Červen 1 1 2
Červenec 2 2 3 3
Srpen 2 2 2 1
Září 1 1 2 1 2 6 1
Říjen 5 2 2 5
Listopad 1 3
Prosinec 2 3 6 1

Statistika v roce 2022

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Velika Mojstrovka (2369 m, Julské Alpy), 17.8.2022
Nejnižší vrchol Kalvária (189 m, Chvojnická pahorkatina), 2.7.2022
Nejprominentnější vrchol Zlatý stôl (1322 m, Volovské vrchy), 14.3.2022
Nejnavštěvovanější vrchol Velika Mojstrovka (2369 m, Julské Alpy), 1x
Všech vrcholů88
Hlavních vrcholů62
Tisícovek28
Vrcholů P10024
Bodů na Vrcholovce164
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Velika Mojstrovka2369 m87 m
Mala Mojstrovka2333 m57 m
Hrubý vrch2137 m30 m
Vogel1922 m135 m
Šija1880 m136 m
Poludnica1549 m418 m
Pusté1501 m51 m
Zlatý stôl1322 m472 m
Žobrák1308 m85 m
Kúpeľ 1270 m36 m
Kojšovská hoľa1246 m465 m
Pravnáč1206 m168 m
Čierťaž1204 m118 m
Veľké Čelno1172 m73 m
Mitrová1154 m33 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Zlatý stôl1322 m472 m
Kojšovská hoľa1246 m465 m
Karanč725 m459 m
Poludnica1549 m418 m
Velký Tribeč829 m384 m
Sľubica1129 m378 m
Busov1002 m372 m
Velký Javorník918 m366 m
Červený kámen696 m289 m
Vysoká994 m270 m
Žalostiná625 m264 m
Sokol651 m220 m
Kloptaň1153 m206 m
Bílá hora557 m204 m
Sestrč999 m196 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Velika Mojstrovka2369 m87 m1
Mala Mojstrovka2333 m57 m1
Hrubý vrch2137 m30 m1
Kopa Prawdy2027 m14 m1
Vogel1922 m135 m1
Šija1880 m136 m1
Poludnica1549 m418 m1
Pusté1501 m51 m1
Predná Poludnica1491 m5 m1
Na Jame1438 m1
Zlatý stôl1322 m472 m1
Žobrák1308 m85 m1
Kúpeľ 1270 m36 m1
Kojšovská hoľa1246 m465 m1
Pravnáč1206 m168 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 11 12.50%
Úterý 2 2.27%
Středa 7 7.95%
Čtvrtek 1 1.14%
Pátek 7 7.95%
Sobota 30 34.09%
Neděle 30 34.09%
Celkem 88 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 2 2.27%
Únor 5 5.68%
Březen 19 21.59%
Duben 9 10.23%
Květen 7 7.95%
Červen 2 2.27%
Červenec 8 9.09%
Srpen 5 5.68%
Září 0 0.00%
Říjen 16 18.18%
Listopad 9 10.23%
Prosinec 6 6.82%
Celkem 88 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Podbeskydská pahorkatina 10 11.36%
Cerová vrchovina 9 10.23%
Nízké Tatry 9 10.23%
Veporské vrchy 7 7.95%
Volovské vrchy 6 6.82%
Bílé Karpaty 6 6.82%
Chočské vrchy 6 6.82%
Strážovské vrchy 5 5.68%
Kremnické vrchy 5 5.68%
Julské Alpy 4 4.55%
Tribeč 2 2.27%
Hornádská kotlina 2 2.27%
Západní Tatry 2 2.27%
Slovenský kras 2 2.27%
Branisko 2 2.27%
Moravskoslezské Beskydy 2 2.27%
Podunajská pahorkatina 1 1.14%
Jevišovická pahorkatina 1 1.14%
Malá Fatra 1 1.14%
Černá hora 1 1.14%
Celkem 25 88 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Slovensko 67 72.04%
 Česko 18 19.35%
 Slovinsko 4 4.30%
 Polsko 2 2.15%
 Maďarsko 2 2.15%
Celkem 93 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2022
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 2
Únor 4 1
Březen 2 1 1 2 2 2 3 4 2
Duben 1 1 5 2
Květen 6 1
Červen 1 1
Červenec 3 2 3
Srpen 2 2 1
Září
Říjen 2 1 1 2 1 1 6 2
Listopad 3 2 2 2
Prosinec 2 4

Statistika v roce 2021

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Ostredok (1595 m, Velká Fatra), 28.6.2021
Nejnižší vrchol Kumanda (201 m, Malé Karpaty), 8.5.2021
Nejprominentnější vrchol Ostredok (1595 m, Velká Fatra), 28.6.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Chotenovec (475 m, Tribeč), 2x
Všech vrcholů107
Hlavních vrcholů83
Tisícovek35
Vrcholů P10033
Bodů na Vrcholovce200
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ostredok1595 m672 m
Frčkov1585 m63 m
Ždiar SZ1434 m139 m
Panská hoľa1429 m43 m
Minčol1394 m550 m
Chládkové1240 m55 m
Strážov1213 m483 m
Javorinka1210 m143 m
Smrekovica1200 m423 m
Predný Japeň1154 m151 m
Javorinky1140 m22 m
Čierťaž1102 m116 m
Kykula1087 m143 m
Bachureň1081 m317 m
Okrúhlica1076 m41 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ostredok1595 m672 m
Javorie1044 m614 m
Minčol1394 m550 m
Strážov1213 m483 m
Smrekovica1200 m423 m
Kobylinec912 m345 m
Stráne837 m322 m
Bachureň1081 m317 m
Homôľka1072 m271 m
Hrubá Kečka1037 m270 m
Mravečník995 m260 m
Vŕšok737 m206 m
Folkmarská skala915 m205 m
Krompašský vrch1025 m176 m
Biela skala926 m157 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Chotenovec475 m8 m2
Ostredok1595 m672 m1
Frčkov1585 m63 m1
Ždiar SZ1434 m139 m1
Príslop1434 m13 m1
Panská hoľa1429 m43 m1
Minčol1394 m550 m1
Minčol Z1393 m4 m1
Malá Krížna1319 m1
Chládkové1240 m55 m1
Strážov1213 m483 m1
Javorinka1210 m143 m1
Smrekovica1200 m423 m1
Predný Japeň1154 m151 m1
Javorinky1140 m22 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 6 5.56%
Úterý 5 4.63%
Středa 12 11.11%
Čtvrtek 5 4.63%
Pátek 6 5.56%
Sobota 40 37.04%
Neděle 34 31.48%
Celkem 108 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 1 0.93%
Únor 7 6.48%
Březen 12 11.11%
Duben 11 10.19%
Květen 9 8.33%
Červen 17 15.74%
Červenec 2 1.85%
Srpen 4 3.70%
Září 6 5.56%
Říjen 31 28.70%
Listopad 7 6.48%
Prosinec 1 0.93%
Celkem 108 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Strážovské vrchy 15 14.02%
Kysucké Beskydy 12 11.21%
Kysucká vrchovina 10 9.35%
Súľovské vrchy 8 7.48%
Velká Fatra 8 7.48%
Volovské vrchy 6 5.61%
Javorníky 5 4.67%
Branisko 5 4.67%
Veporské vrchy 5 4.67%
Oravská Magura 4 3.74%
Tribeč 4 3.74%
Bílé Karpaty 4 3.74%
Skorušinské vrchy 4 3.74%
Nízké Tatry 3 2.80%
Ostrôžky 2 1.87%
Poľana 1 0.93%
Bachureň 1 0.93%
Krupinská planina 1 0.93%
Muráňská planina 1 0.93%
Hornádská kotlina 1 0.93%
Celkem 27 107 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Slovensko 107 96.40%
 Polsko 4 3.60%
Celkem 111 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2021
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1
Únor 1 6
Březen 2 1 4 5
Duben 1 1 3 1 2 3
Květen 1 4 3 1
Červen 5 1 2 1 3 3 2
Červenec 1 1
Srpen 1 2 1
Září 1 1 1 3
Říjen 5 9 6 1 2 1 1 2 3 1
Listopad 1 1 5
Prosinec 1

Statistika v roce 2020

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Pilsko (1557 m, Oravské Beskydy), 21.9.2020
Nejnižší vrchol Zámčisko (360 m, Černá hora), 30.7.2020
Nejprominentnější vrchol Pilsko (1557 m, Oravské Beskydy), 21.9.2020
Nejnavštěvovanější vrchol Pilsko (1557 m, Oravské Beskydy), 1x
Všech vrcholů82
Hlavních vrcholů65
Tisícovek19
Vrcholů P10024
Bodů na Vrcholovce131
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Pilsko1557 m753 m
Malý Salatín1444 m70 m
Bohúňovo1304 m26 m
Kriváň1233 m19 m
Brankov1176 m175 m
Modralová1169 m172 m
Vyšný Brankov1136 m58 m
Sliačska Magura1116 m24 m
Kriváň1111 m32 m
Vyšný Brankov SSZ1087 m30 m
Ostré1067 m127 m
Ostré1066 m345 m
Vráta1051 m228 m
Javorina1047 m215 m
Smrekov1024 m84 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Pilsko1557 m753 m
Velká Javořina970 m570 m
Chmeľová925 m399 m
Ostré1066 m345 m
Rokoš1009 m312 m
Vreteň820 m271 m
Makyta923 m232 m
Baské955 m230 m
Vráta1051 m228 m
Javorina1047 m215 m
Grúň871 m205 m
Vyšehrad829 m199 m
Sihelniansky hrádok993 m181 m
Brankov1176 m175 m
Modralová1169 m172 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Pilsko1557 m753 m1
Skalka SV1536 m7 m1
Malý Salatín1444 m70 m1
Bohúňovo1304 m26 m1
Martoszka1288 m1
Kriváň1233 m19 m1
Brankov1176 m175 m1
Modralová1169 m172 m1
Kozol1156 m5 m1
Vyšný Brankov1136 m58 m1
Sliačska Magura1116 m24 m1
Kriváň1111 m32 m1
Vyšný Brankov SSZ1087 m30 m1
Ostré1067 m127 m1
Ostré1066 m345 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 5 6.10%
Úterý 9 10.98%
Středa 8 9.76%
Čtvrtek 5 6.10%
Pátek 10 12.20%
Sobota 30 36.59%
Neděle 15 18.29%
Celkem 82 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 2 2.44%
Únor 5 6.10%
Březen 4 4.88%
Duben 10 12.20%
Květen 21 25.61%
Červen 4 4.88%
Červenec 3 3.66%
Srpen 12 14.63%
Září 9 10.98%
Říjen 2 2.44%
Listopad 9 10.98%
Prosinec 1 1.22%
Celkem 82 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Nízké Tatry 13 15.85%
Velká Fatra 11 13.41%
Bílé Karpaty 10 12.20%
Strážovské vrchy 10 12.20%
Kysucká vrchovina 8 9.76%
Javorníky 7 8.54%
Oravské Beskydy 4 4.88%
Žiar 3 3.66%
Podbeskydská vrchovina 2 2.44%
Černá hora 2 2.44%
Chočské vrchy 2 2.44%
Zvolenská kotlina 2 2.44%
Malé Karpaty 1 1.22%
Povážské podolí 1 1.22%
Hornádská kotlina 1 1.22%
Slanské vrchy 1 1.22%
Podbeskydská brázda 1 1.22%
Beskid Żywiecki 1 1.22%
Košická kotlina 1 1.22%
Povážský Inovec 1 1.22%
Celkem 82 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Slovensko 81 89.01%
 Česko 6 6.59%
 Polsko 4 4.40%
Celkem 91 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2020
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1
Únor 1 4
Březen 1 2 1
Duben 1 1 2 1 2 3
Květen 7 4 3 4 2 1
Červen 4
Červenec 1 2
Srpen 8 1 1 2
Září 1 1 1 5 1
Říjen 1 1
Listopad 1 3 3 1 1
Prosinec 1

Statistika v roce 2019

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Východná Vysoká (2429 m, Vysoké Tatry), 13.10.2019
Nejnižší vrchol Brekovský hradný vrch (280 m, Vihorlatské vrchy), 24.8.2019
Nejprominentnější vrchol Šimonka (1092 m, Slanské vrchy), 17.11.2019
Nejnavštěvovanější vrchol Východná Vysoká (2429 m, Vysoké Tatry), 1x
Všech vrcholů63
Hlavních vrcholů53
Tisícovek25
Vrcholů P10023
Bodů na Vrcholovce138
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Východná Vysoká2429 m59 m
Kráľova hoľa1946 m756 m
Predná hoľa1546 m108 m
Gęsia Szyja1489 m74 m
Stolica1476 m482 m
Zvolen1402 m423 m
Minčol1394 m550 m
Malý Zvolen1372 m45 m
Zvolenská hoľa1372 m25 m
Nová hoľa1370 m31 m
Minčol1363 m105 m
Zvolenská hoľa S1352 m15 m
Magurka1196 m20 m
Jarabá skala1169 m90 m
Slodičovský vrch1167 m49 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Šimonka1092 m762 m
Kráľova hoľa1946 m756 m
Veľký Milič895 m585 m
Minčol1157 m567 m
Minčol1394 m550 m
Stolica1476 m482 m
Zvolen1402 m423 m
Veľký Radzim991 m334 m
Trzy Korony982 m329 m
Veľký Inovec901 m322 m
Magas-hegy514 m307 m
Rozhľadňa469 m295 m
Stebnická Magura899 m250 m
Háj716 m247 m
Plešivec396 m241 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Východná Vysoká2429 m59 m1
Kráľova hoľa1946 m756 m1
Predná hoľa1546 m108 m1
Gęsia Szyja1489 m74 m1
Stolica1476 m482 m1
Zvolen1402 m423 m1
Minčol1394 m550 m1
Malý Zvolen1372 m45 m1
Zvolenská hoľa1372 m25 m1
Nová hoľa1370 m31 m1
Minčol1363 m105 m1
Zvolenská hoľa S1352 m15 m1
Grúň1197 m8 m1
Magurka1196 m20 m1
Jarabá skala1169 m90 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 5 7.94%
Úterý 0 0.00%
Středa 1 1.59%
Čtvrtek 1 1.59%
Pátek 4 6.35%
Sobota 23 36.51%
Neděle 29 46.03%
Celkem 63 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 1 1.59%
Únor 8 12.70%
Březen 12 19.05%
Duben 0 0.00%
Květen 3 4.76%
Červen 6 9.52%
Červenec 2 3.17%
Srpen 3 4.76%
Září 8 12.70%
Říjen 14 22.22%
Listopad 2 3.17%
Prosinec 4 6.35%
Celkem 63 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Vtáčnik 7 11.11%
Malá Fatra 6 9.52%
Velká Fatra 5 7.94%
Štiavnické vrchy 4 6.35%
Slanské vrchy 4 6.35%
Spišská Magura 3 4.76%
Oravská Magura 3 4.76%
Pohronský Inovec 3 4.76%
Vihorlatské vrchy 2 3.17%
Revúcka vrchovina 2 3.17%
Vysoké Tatry 2 3.17%
Stolické vrchy 2 3.17%
Spišsko-šarišské mezihoří 2 3.17%
Pieniny 2 3.17%
Nízké Tatry 2 3.17%
Slovenský ráj 2 3.17%
Súľovské vrchy 1 1.59%
Oravská vrchovina 1 1.59%
Ondavská vrchovina 1 1.59%
Burda 1 1.59%
Celkem 28 63 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Slovensko 57 87.69%
 Polsko 4 6.15%
 Maďarsko 3 4.62%
 Gruzie 1 1.54%
Celkem 65 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2019
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1
Únor 2 1 1 4
Březen 2 4 3 1 2
Duben
Květen 3
Červen 2 2 2
Červenec 1 1
Srpen 1 2
Září 1 2 5
Říjen 3 2 3 1 1 2 2
Listopad 1 1
Prosinec 4

Statistika v roce 2018

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Kôprovský štít (2367 m, Vysoké Tatry), 10.10.2018
Nejnižší vrchol Vinice Šobes (287 m, Jevišovická pahorkatina), 18.9.2018
Nejprominentnější vrchol Vtáčnik (1346 m, Vtáčnik), 25.2.2018
Nejnavštěvovanější vrchol Dvorník (932 m, Slovenský kras), 2x
Všech vrcholů97
Hlavních vrcholů74
Tisícovek38
Vrcholů P10029
Bodů na Vrcholovce190
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kôprovský štít2367 m136 m
Planspitze2117 m150 m
Riffel2106 m115 m
Malý Kriváň1671 m235 m
Salatín1630 m530 m
Krížna1574 m52 m
Poludnica1549 m418 m
Smrekov1441 m112 m
Fabova hoľa1439 m493 m
Lysec1380 m290 m
Kráľova skala1377 m31 m
Vtáčnik1346 m736 m
Klenovský Vepor1338 m448 m
Skorušina1314 m374 m
Smrekovica1287 m186 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Vtáčnik1346 m736 m
Salatín1630 m530 m
Fabova hoľa1439 m493 m
Klenovský Vepor1338 m448 m
Poludnica1549 m418 m
Skorušina1314 m374 m
Chlieviská1024 m358 m
Boboty1085 m340 m
Veterný vrch1111 m312 m
Szent György-hegy415 m301 m
Lysec1380 m290 m
Čebrať1054 m284 m
Drienok1268 m254 m
Pupov1096 m251 m
Hradová887 m249 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Dvorník932 m65 m2
Matesova skala925 m58 m2
Kis-Salgó571 m24 m2
Kôprovský štít2367 m136 m1
Planspitze2117 m150 m1
Riffel2106 m115 m1
Kreuzkogel Z2004 m2 m1
Malý Kriváň1671 m235 m1
Salatín1630 m530 m1
Krížna1574 m52 m1
Poludnica1549 m418 m1
Predná Poludnica1491 m5 m1
Líška1445 m1
Smrekov1441 m112 m1
Fabova hoľa1439 m493 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 2 2.00%
Úterý 4 4.00%
Středa 3 3.00%
Čtvrtek 1 1.00%
Pátek 1 1.00%
Sobota 40 40.00%
Neděle 49 49.00%
Celkem 100 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 7 7.00%
Únor 9 9.00%
Březen 9 9.00%
Duben 6 6.00%
Květen 9 9.00%
Červen 7 7.00%
Červenec 1 1.00%
Srpen 4 4.00%
Září 16 16.00%
Říjen 10 10.00%
Listopad 16 16.00%
Prosinec 6 6.00%
Celkem 100 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Velká Fatra 15 15.46%
Javorníky 8 8.25%
Žiar 7 7.22%
Kremnické vrchy 6 6.19%
Nízké Tatry 6 6.19%
Jevišovická pahorkatina 5 5.15%
Slovenský kras 5 5.15%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 4 4.12%
Veporské vrchy 4 4.12%
Skorušinské vrchy 4 4.12%
Spišská Magura 4 4.12%
Hořovická pahorkatina 3 3.09%
Vtáčnik 3 3.09%
Ennstalské Alpy 3 3.09%
Malá Fatra 2 2.06%
Kysucká vrchovina 2 2.06%
Javorie 1 1.03%
Visegrádi hegység 1 1.03%
Pieniny 1 1.03%
Horehronské podolí 1 1.03%
Celkem 32 97 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Slovensko 76 73.79%
 Česko 20 19.42%
 Rakousko 3 2.91%
 Maďarsko 3 2.91%
 Polsko 1 0.97%
Celkem 103 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2018
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 6
Únor 1 4 1 2 1
Březen 1 4 2 2
Duben 1 1 2 1 1
Květen 1 1 3 4
Červen 1 1 2 2 1
Červenec 1
Srpen 1 2 1
Září 1 1 1 2 10 1
Říjen 1 3 1 1 2 1 1
Listopad 2 5 2 1 6
Prosinec 5 1

Statistika v roce 2017

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Hinterer Brunnenkogel (3440 m, Ötztalské Alpy), 24.8.2017
Nejnižší vrchol Najzápadnejší bod Slovenska (141 m, Podunajská rovina), 21.7.2017
Nejprominentnější vrchol Gerlachovský štít (2655 m, Vysoké Tatry), 14.8.2017
Nejnavštěvovanější vrchol Hinterer Brunnenkogel (3440 m, Ötztalské Alpy), 1x
Všech vrcholů104
Hlavních vrcholů74
Tisícovek37
Vrcholů P10030
Bodů na Vrcholovce209
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Hinterer Brunnenkogel3440 m271 m
Gerlachovský štít2655 m2355 m
Seebergspitze2085 m530 m
Seekarspitze2053 m149 m
Zákľuky1914 m87 m
Poľana 1890 m52 m
Bôr1888 m28 m
Krakova hoľa1752 m273 m
Siná1560 m265 m
Repiská1406 m16 m
Kubínska hoľa1346 m38 m
Čierny vrch1319 m27 m
Vepor1277 m192 m
Kozí kameň1255 m325 m
Hrb1255 m45 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Gerlachovský štít2655 m2355 m
Seebergspitze2085 m530 m
Záruby768 m454 m
Velký Tribeč829 m384 m
Žibrica617 m358 m
Kozí kameň1255 m325 m
Devínská Kobyla514 m300 m
Malý Manín812 m294 m
Vysoká762 m289 m
Vápenná752 m285 m
Krakova hoľa1752 m273 m
Hinterer Brunnenkogel3440 m271 m
Siná1560 m265 m
Velký Polom1067 m252 m
Sidorovo1103 m240 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Hinterer Brunnenkogel3440 m271 m1
Gerlachovský štít2655 m2355 m1
Seebergspitze2085 m530 m1
Seekarspitze2053 m149 m1
Zákľuky1914 m87 m1
Poľana 1890 m52 m1
Bôr1888 m28 m1
Zákľuky S1875 m10 m1
Krakova hoľa1752 m273 m1
U chaty1738 m10 m1
Siná1560 m265 m1
Havrany1452 m11 m1
Repiská1406 m16 m1
Kubínska hoľa1346 m38 m1
Čierny vrch1319 m27 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 9 8.65%
Úterý 1 0.96%
Středa 2 1.92%
Čtvrtek 2 1.92%
Pátek 5 4.81%
Sobota 49 47.12%
Neděle 36 34.62%
Celkem 104 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 8 7.69%
Únor 1 0.96%
Březen 32 30.77%
Duben 15 14.42%
Květen 12 11.54%
Červen 1 0.96%
Červenec 1 0.96%
Srpen 6 5.77%
Září 2 1.92%
Říjen 14 13.46%
Listopad 9 8.65%
Prosinec 3 2.88%
Celkem 104 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Malé Karpaty 15 14.42%
Velká Fatra 13 12.50%
Nízké Tatry 12 11.54%
Tribeč 10 9.62%
Moravskoslezské Beskydy 6 5.77%
Poľana 6 5.77%
Štiavnické vrchy 4 3.85%
Oravská Magura 4 3.85%
Povážský Inovec 4 3.85%
Strážovské vrchy 4 3.85%
Súľovské vrchy 4 3.85%
Kozí hřbety 3 2.88%
Slovenský ráj 3 2.88%
Žiar 2 1.92%
Starohorské vrchy 2 1.92%
Karwendel 2 1.92%
Spišsko-šarišské mezihoří 1 0.96%
Kremnické vrchy 1 0.96%
Zábřežská vrchovina 1 0.96%
Levočské vrchy 1 0.96%
Celkem 26 104 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Slovensko 97 88.99%
 Česko 7 6.42%
 Rakousko 5 4.59%
Celkem 109 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2017
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1 1 1 4
Únor 1
Březen 4 5 4 6 4 9
Duben 1 1 3 3 4 3
Květen 1 2 1 1 7
Červen 1
Červenec 1
Srpen 1 1 2 1 1
Září 1 1
Říjen 3 3 7 1
Listopad 6 1 2
Prosinec 1 2

Statistika v roce 2016

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Marmolada (3343 m, Marmolada), 12.8.2016
Nejnižší vrchol Najjužnejší bod Slovenska (105 m, Podunajská rovina), 28.5.2016
Nejprominentnější vrchol Marmolada (3343 m, Marmolada), 12.8.2016
Nejnavštěvovanější vrchol Končistá (2002 m, Západní Tatry), 2x
Všech vrcholů132
Hlavních vrcholů95
Tisícovek60
Vrcholů P10043
Bodů na Vrcholovce280
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Marmolada3343 m2131 m
Piz Boè3152 m939 m
Sasso Piatto2958 m183 m
Sasso Pordoi2950 m103 m
Col Rodella2484 m180 m
Hrubý vrch2137 m30 m
Kondratova kopa2005 m81 m
Končistá2002 m56 m
Kasprov vrch1987 m41 m
Brestová1934 m78 m
Wielki Giewont1894 m170 m
Veľký Kriváň1709 m958 m
Rakytov1567 m301 m
Ploská1532 m222 m
Borišov1510 m260 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Marmolada3343 m2131 m
Veľký Kriváň1709 m958 m
Piz Boè3152 m939 m
Inovec1042 m692 m
Flochová1316 m427 m
Zvolen1402 m423 m
Budín1222 m414 m
Žibrid867 m357 m
Devět skal836 m321 m
Rokoš1009 m312 m
Rakytov1567 m301 m
Turková1179 m292 m
Borišov1510 m260 m
Mravečník995 m260 m
Girová840 m235 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Končistá2002 m56 m2
Zvolen1402 m423 m2
Kozí chrbát1330 m228 m2
Magurka1112 m119 m2
Rokoš1009 m312 m2
Marmolada3343 m2131 m1
Piz Boè3152 m939 m1
Sasso Piatto2958 m183 m1
Sasso Pordoi2950 m103 m1
Col Rodella2484 m180 m1
Hrubý vrch2137 m30 m1
Kopa Prawdy2027 m14 m1
Kondratova kopa2005 m81 m1
Kasprov vrch1987 m41 m1
Brestová1934 m78 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 5 3.62%
Úterý 0 0.00%
Středa 4 2.90%
Čtvrtek 3 2.17%
Pátek 25 18.12%
Sobota 81 58.70%
Neděle 20 14.49%
Celkem 138 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 4 2.90%
Únor 9 6.52%
Březen 31 22.46%
Duben 11 7.97%
Květen 10 7.25%
Červen 11 7.97%
Červenec 13 9.42%
Srpen 15 10.87%
Září 8 5.80%
Říjen 13 9.42%
Listopad 3 2.17%
Prosinec 10 7.25%
Celkem 138 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Velká Fatra 23 17.42%
Strážovské vrchy 11 8.33%
Západní Tatry 7 5.30%
Kremnické vrchy 7 5.30%
Oravská Magura 7 5.30%
Vizovická vrchovina 7 5.30%
Bílé Karpaty 5 3.79%
Roháče 4 3.03%
Malé Karpaty 4 3.03%
Cerová vrchovina 4 3.03%
Oravská vrchovina 3 2.27%
Jablunkovské mezihoří 3 2.27%
Kysucká vrchovina 3 2.27%
Starohorské vrchy 3 2.27%
Povážský Inovec 3 2.27%
Volovské vrchy 3 2.27%
Chočské vrchy 2 1.52%
Žďárské vrchy 2 1.52%
Vtáčnik 2 1.52%
Dolnomoravský úval 2 1.52%
Celkem 42 132 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Slovensko 99 70.71%
 Česko 26 18.57%
 Polsko 7 5.00%
 Itálie 5 3.57%
 Maďarsko 3 2.14%
Celkem 140 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2016
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1 1 1
Únor 4 4 1
Březen 2 2 2 14 5 1 5
Duben 3 3 5
Květen 3 2 1 3 1
Červen 2 2 4 2 1
Červenec 1 1 3 7 1
Srpen 4 1 1 1 2 2 3 1
Září 2 3 1 2
Říjen 2 5 6
Listopad 3
Prosinec 2 1 2 1 1 2 1

Statistika v roce 2015

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Hunerkogel (2687 m, Dachstein), 1.8.2015
Nejnižší vrchol Dobrovodský hrad (365 m, Malé Karpaty), 11.4.2015
Nejprominentnější vrchol Sněžka (1603 m, Krkonoše), 7.6.2015
Nejnavštěvovanější vrchol Sitno (1009 m, Štiavnické vrchy), 2x
Všech vrcholů100
Hlavních vrcholů79
Tisícovek52
Vrcholů P10030
Bodů na Vrcholovce251
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Hunerkogel2687 m24 m
Huncovský štít2352 m44 m
Sinabell2349 m152 m
Jahňací štít2230 m138 m
Baranec2183 m363 m
Baníkov2178 m261 m
Príslop2142 m35 m
Smrek2072 m102 m
Ďumbier2046 m1180 m
Veľká Svišťovka2038 m43 m
Heukuppe2007 m993 m
Krúpova hoľa1928 m15 m
Kehlstein1881 m68 m
Sivý vrch1805 m232 m
Ostrá1764 m109 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sněžka1603 m1197 m
Ďumbier2046 m1180 m
Heukuppe2007 m993 m
Veľký Choč1611 m791 m
Poľana1458 m732 m
Sitno1009 m579 m
Šíp 1169 m555 m
Lubená1414 m433 m
Ohnište1536 m405 m
Baranec2183 m363 m
Žibrid867 m357 m
Baníkov2178 m261 m
Sokolie1171 m251 m
Sivý vrch1805 m232 m
Ahornbüchselkopf1597 m187 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Sitno1009 m579 m2
Branč473 m109 m2
Hunerkogel2687 m24 m1
Huncovský štít2352 m44 m1
Sinabell2349 m152 m1
Jahňací štít2230 m138 m1
Baranec2183 m363 m1
Baníkov2178 m261 m1
Príslop2142 m35 m1
Smrek2072 m102 m1
Ďumbier2046 m1180 m1
Veľká Svišťovka2038 m43 m1
Smrek SV2031 m8 m1
Prislop JZ2020 m2 m1
Heukuppe2007 m993 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 4 3.92%
Úterý 8 7.84%
Středa 5 4.90%
Čtvrtek 5 4.90%
Pátek 8 7.84%
Sobota 44 43.14%
Neděle 28 27.45%
Celkem 102 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 1 0.98%
Únor 2 1.96%
Březen 10 9.80%
Duben 8 7.84%
Květen 11 10.78%
Červen 14 13.73%
Červenec 7 6.86%
Srpen 2 1.96%
Září 11 10.78%
Říjen 10 9.80%
Listopad 18 17.65%
Prosinec 8 7.84%
Celkem 102 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Velká Fatra 18 18.00%
Západní Tatry 10 10.00%
Krkonoše 9 9.00%
Javorníky 9 9.00%
Bílé Karpaty 7 7.00%
Nízké Tatry 6 6.00%
Malá Fatra 5 5.00%
Povážský Inovec 4 4.00%
Berchtesgadenské Alpy 4 4.00%
Malé Karpaty 4 4.00%
Vysoké Tatry 3 3.00%
Roháče 3 3.00%
Hornádská kotlina 2 2.00%
Chočské vrchy 2 2.00%
Poľana 2 2.00%
Žiar 2 2.00%
Dachstein 2 2.00%
Štiavnické vrchy 1 1.00%
Kysucká vrchovina 1 1.00%
Myjavská pahorkatina 1 1.00%
Celkem 25 100 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Slovensko 84 78.50%
 Česko 8 7.48%
 Polsko 7 6.54%
 Rakousko 6 5.61%
 Německo 2 1.87%
Celkem 107 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2015
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1
Únor 1 1
Březen 1 1 5 3
Duben 1 1 2 4
Květen 1 3 1 2 2 2
Červen 7 2 2 1 2
Červenec 1 1 3 2
Srpen 2
Září 1 1 6 3
Říjen 2 1 4 3
Listopad 6 9 2 1
Prosinec 2 4 2

Statistika v roce 2014

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lomnický štít (2634 m, Vysoké Tatry), 28.6.2014
Nejnižší vrchol Devínsky hradný vrch (212 m, Malé Karpaty), 19.7.2014
Nejprominentnější vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 31.5.2014
Nejnavštěvovanější vrchol Bystrá (2248 m, Západní Tatry), 2x
Všech vrcholů73
Hlavních vrcholů59
Tisícovek36
Vrcholů P10025
Bodů na Vrcholovce166
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lomnický štít2634 m442 m
Slavkovský štít2452 m191 m
Bystrá2248 m562 m
Pachoľa2167 m123 m
Predné Solisko2117 m45 m
Spálená2083 m60 m
Salatín2048 m164 m
Malý Salatín2046 m34 m
Veľká Svišťovka2038 m43 m
Brestová1934 m78 m
Skriniarky1930 m15 m
Sivý vrch1805 m232 m
Hochlantsch1720 m640 m
Sivá kopa1611 m16 m
Veľký Rozsutec1610 m425 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Praděd1491 m983 m
Hochlantsch1720 m640 m
Bystrá2248 m562 m
Lomnický štít2634 m442 m
Kopa1188 m431 m
Veľký Rozsutec1610 m425 m
Suchý vrch1028 m425 m
Keprník1423 m410 m
Ľadonhora999 m328 m
Čierna hora667 m257 m
Stavná601 m251 m
Makyta923 m232 m
Sivý vrch1805 m232 m
Osnica1363 m203 m
Slavkovský štít2452 m191 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Bystrá2248 m562 m2
Brestová1934 m78 m2
Holíš533 m81 m2
Zámčisko474 m8 m2
Lomnický štít2634 m442 m1
Slavkovský štít2452 m191 m1
Slavkovský nos2273 m6 m1
Pachoľa2167 m123 m1
Predné Solisko2117 m45 m1
Spálená2083 m60 m1
Salatín2048 m164 m1
Malý Salatín2046 m34 m1
Veľká Svišťovka2038 m43 m1
Skriniarky1930 m15 m1
Sivý vrch1805 m232 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 2 2.60%
Čtvrtek 5 6.49%
Pátek 13 16.88%
Sobota 44 57.14%
Neděle 13 16.88%
Celkem 77 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 5 6.49%
Únor 5 6.49%
Březen 7 9.09%
Duben 10 12.99%
Květen 12 15.58%
Červen 10 12.99%
Červenec 11 14.29%
Srpen 1 1.30%
Září 0 0.00%
Říjen 7 9.09%
Listopad 7 9.09%
Prosinec 2 2.60%
Celkem 77 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Javorníky 11 15.07%
Hrubý Jeseník 6 8.22%
Strážovské vrchy 6 8.22%
Malá Fatra 6 8.22%
Roháče 6 8.22%
Vysoké Tatry 5 6.85%
Velká Fatra 5 6.85%
Západní Tatry 4 5.48%
Malé Karpaty 3 4.11%
Kysucká vrchovina 3 4.11%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 3 4.11%
Súľovské vrchy 3 4.11%
Podbeskydská vrchovina 2 2.74%
Bílé Karpaty 2 2.74%
Ondavská vrchovina 2 2.74%
Bukovské vrchy 2 2.74%
Vihorlatské vrchy 1 1.37%
Štýrská hornatina 1 1.37%
Chvojnická pahorkatina 1 1.37%
Povážské podolí 1 1.37%
Celkem 73 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Slovensko 56 70.00%
 Česko 18 22.50%
 Rakousko 2 2.50%
 Ukrajina 2 2.50%
 Polsko 2 2.50%
Celkem 80 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2014
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 3 1 1
Únor 1 2 2
Březen 2 1 4
Duben 2 8
Květen 5 1 2 1 2 1
Červen 5 1 2 2
Červenec 10 1
Srpen 1
Září
Říjen 1 1 3 2
Listopad 2 1 3 1
Prosinec 2

Statistika v roce 2013

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Tofana di Mezzo (3244 m, Ampezzanské Dolomity), 23.8.2013
Nejnižší vrchol Letná (237 m, Pražská plošina), 30.8.2013
Nejprominentnější vrchol Tofana di Mezzo (3244 m, Ampezzanské Dolomity), 23.8.2013
Nejnavštěvovanější vrchol Chyžky (1340 m, Velká Fatra), 2x
Všech vrcholů65
Hlavních vrcholů54
Tisícovek33
Vrcholů P10018
Bodů na Vrcholovce142
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Tofana di Mezzo3244 m1369 m
Kriváň2495 m400 m
Štrbský štít2381 m119 m
Ďumbier2046 m1180 m
Chopok2024 m262 m
Kráľova hoľa1946 m756 m
Rákoň / Rakoń1879 m37 m
Orlová1840 m90 m
Bartková1790 m49 m
Kráľova skala1690 m65 m
Lúčna1653 m61 m
Dĺhý Úplaz / Długi Upłaz1632 m23 m
Stoh1607 m378 m
Ostredok1595 m672 m
Frčkov1585 m63 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Tofana di Mezzo3244 m1369 m
Ďumbier2046 m1180 m
Kráľova hoľa1946 m756 m
Inovec1042 m692 m
Ostredok1595 m672 m
Králický Sněžník1423 m664 m
Kriváň2495 m400 m
Veľká Rača1236 m391 m
Stoh1607 m378 m
Chopok2024 m262 m
Velká Hejšovina922 m259 m
Sokolie1171 m251 m
Ploská1532 m222 m
Sokol651 m220 m
Bradlo543 m167 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Chyžky1340 m16 m2
Veľká Rača1236 m391 m2
Tofana di Mezzo3244 m1369 m1
Kriváň2495 m400 m1
Štrbský štít2381 m119 m1
Malý Kriváň2334 m10 m1
Bystrá lávka2300 m1
Ďumbier2046 m1180 m1
Chopok2024 m262 m1
Kráľova hoľa1946 m756 m1
Rákoň / Rakoń1879 m37 m1
Orlová1840 m90 m1
Bartková1790 m49 m1
Bartková Z1737 m2 m1
Kráľova skala1690 m65 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 4 5.97%
Středa 1 1.49%
Čtvrtek 2 2.99%
Pátek 2 2.99%
Sobota 52 77.61%
Neděle 6 8.96%
Celkem 67 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 2 2.99%
Únor 0 0.00%
Březen 1 1.49%
Duben 11 16.42%
Květen 8 11.94%
Červen 9 13.43%
Červenec 7 10.45%
Srpen 6 8.96%
Září 9 13.43%
Říjen 7 10.45%
Listopad 2 2.99%
Prosinec 5 7.46%
Celkem 67 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Povážský Inovec 9 13.85%
Nízké Tatry 8 12.31%
Bílé Karpaty 8 12.31%
Velká Fatra 7 10.77%
Malá Fatra 6 9.23%
Západní Tatry 5 7.69%
Vysoké Tatry 4 6.15%
Strážovské vrchy 3 4.62%
Javorníky 3 4.62%
Pražská plošina 2 3.08%
Králický Sněžník 2 3.08%
Myjavská pahorkatina 2 3.08%
Muráňská planina 1 1.54%
Broumovská vrchovina 1 1.54%
Roháče 1 1.54%
Kysucké Beskydy 1 1.54%
Tribeč 1 1.54%
Ampezzanské Dolomity 1 1.54%
Celkem 65 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Slovensko 54 72.97%
 Česko 13 17.57%
 Polsko 6 8.11%
 Itálie 1 1.35%
Celkem 74 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2013
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1
Únor
Březen 1
Duben 2 9
Květen 6 1 1
Červen 1 1 2 5
Červenec 7
Srpen 2 1 1 1 1
Září 2 1 6
Říjen 1 6
Listopad 1 1
Prosinec 1 1 3

Statistika v roce 2012

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Kriváň (2495 m, Vysoké Tatry), 18.8.2012
Nejnižší vrchol Čachtický hradný vrch (390 m, Malé Karpaty), 9.4.2012
Nejprominentnější vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 30.4.2012
Nejnavštěvovanější vrchol Kriváň (2495 m, Vysoké Tatry), 1x
Všech vrcholů52
Hlavních vrcholů40
Tisícovek29
Vrcholů P10014
Bodů na Vrcholovce106
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kriváň2495 m400 m
Ostrva1984 m18 m
Kráľova hoľa1946 m756 m
Stredná hoľa1876 m45 m
Babia hora1724 m1074 m
Veľká Vápenica1692 m279 m
Zadná hoľa1620 m47 m
Heľpianský vrch1596 m46 m
Malá Svišťovka1561 m35 m
Oravcová1544 m40 m
Malá Babia hora1517 m109 m
Stratenec1513 m51 m
Andrejcová V1511 m31 m
Kolesárová1508 m105 m
Jánov grúň1395 m60 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Babia hora1724 m1074 m
Lysá hora1324 m769 m
Kráľova hoľa1946 m756 m
Suchý vrch1028 m425 m
Kľak1352 m402 m
Kriváň2495 m400 m
Ľadonhora999 m328 m
Veľká Vápenica1692 m279 m
Baské955 m230 m
Kečka822 m201 m
Jarabiná1314 m187 m
Kečka1140 m146 m
Malá Babia hora1517 m109 m
Kolesárová1508 m105 m
Cibuľník632 m80 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Kriváň2495 m400 m1
Ostrva1984 m18 m1
Kráľova hoľa1946 m756 m1
Kráľova hoľa SZ11944 m9 m1
Kráľova hoľa SZ21914 m6 m1
Stredná hoľa1876 m45 m1
Babia hora1724 m1074 m1
Veľká Vápenica1692 m279 m1
Zadná hoľa1620 m47 m1
Heľpianský vrch1596 m46 m1
Krivuľa1586 m7 m1
Malá Svišťovka1561 m35 m1
Oravcová1544 m40 m1
Malá Babia hora1517 m109 m1
Homôľka Z1513 m12 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 2 3.85%
Úterý 0 0.00%
Středa 2 3.85%
Čtvrtek 13 25.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 24 46.15%
Neděle 11 21.15%
Celkem 52 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 1 1.92%
Březen 16 30.77%
Duben 4 7.69%
Květen 4 7.69%
Červen 5 9.62%
Červenec 14 26.92%
Srpen 8 15.38%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 52 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Súľovské vrchy 16 30.77%
Nízké Tatry 13 25.00%
Velká Fatra 6 11.54%
Malá Fatra 3 5.77%
Vysoké Tatry 3 5.77%
Oravské Beskydy 3 5.77%
Strážovské vrchy 2 3.85%
Broumovská vrchovina 2 3.85%
Bílé Karpaty 1 1.92%
Malé Karpaty 1 1.92%
Kysucká vrchovina 1 1.92%
Moravskoslezské Beskydy 1 1.92%
Celkem 52 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Slovensko 49 89.09%
 Česko 3 5.45%
 Polsko 3 5.45%
Celkem 55 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2012
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor 1
Březen 13 3
Duben 1 1 1 1
Květen 1 1 2
Červen 2 1 2
Červenec 5 8 1
Srpen 6 1 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2011

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Rysy (2501 m, Vysoké Tatry), 27.8.2011
Nejnižší vrchol Kozí Hrádek (284 m, Pavlovské vrchy), 7.5.2011
Nejprominentnější vrchol Sveti Jure (1762 m, Biokovo), 15.7.2011
Nejnavštěvovanější vrchol Hričov (564 m, Súľovské vrchy), 2x
Všech vrcholů90
Hlavních vrcholů70
Tisícovek47
Vrcholů P10032
Bodů na Vrcholovce180
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Rysy2501 m165 m
Baníkov2178 m261 m
Hrubá kopa2166 m101 m
Tri kopy2136 m30 m
Plačlivé2125 m162 m
Ostrý Roháč2088 m126 m
Volovec2064 m153 m
Chopok2024 m262 m
Dereše2003 m80 m
Chabenec1955 m112 m
Kotliská1937 m77 m
Poľana 1890 m52 m
Rákoň / Rakoń1879 m37 m
Sveti Jure1762 m1164 m
Veľká Chochuľa1753 m280 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sveti Jure1762 m1164 m
Veľký Kriváň1709 m958 m
Veľký Choč1611 m791 m
Strážov1213 m483 m
Kľak1352 m402 m
Chmeľová925 m399 m
Žibrid867 m357 m
Děvín550 m348 m
Kľak1394 m293 m
Lysec1380 m290 m
Veľká Chochuľa1753 m280 m
Chopok2024 m262 m
Baníkov2178 m261 m
Ostrá Malenica909 m257 m
Hoľazne794 m245 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Hričov564 m51 m2
Rysy2501 m165 m1
Rysy S2499 m10 m1
Baníkov2178 m261 m1
Hrubá kopa2166 m101 m1
Tri kopy2136 m30 m1
Plačlivé2125 m162 m1
Ostrý Roháč2088 m126 m1
Volovec2064 m153 m1
Chopok2024 m262 m1
Chopok SZ2007 m5 m1
Dereše2003 m80 m1
Chabenec1955 m112 m1
Kotliská1937 m77 m1
Poľana 1890 m52 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 5 5.49%
Úterý 1 1.10%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 2 2.20%
Pátek 3 3.30%
Sobota 51 56.04%
Neděle 29 31.87%
Celkem 91 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 4 4.40%
Únor 5 5.49%
Březen 6 6.59%
Duben 3 3.30%
Květen 14 15.38%
Červen 19 20.88%
Červenec 3 3.30%
Srpen 6 6.59%
Září 7 7.69%
Říjen 20 21.98%
Listopad 3 3.30%
Prosinec 1 1.10%
Celkem 91 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Malá Fatra 19 21.11%
Nízké Tatry 16 17.78%
Strážovské vrchy 14 15.56%
Pavlovské vrchy 7 7.78%
Roháče 7 7.78%
Súľovské vrchy 6 6.67%
Bílé Karpaty 4 4.44%
Javorníky 4 4.44%
Velká Fatra 2 2.22%
Vysoké Tatry 2 2.22%
Chočské vrchy 1 1.11%
Štiavnické vrchy 1 1.11%
Jičínská pahorkatina 1 1.11%
Omiška Dinara 1 1.11%
Kremnické vrchy 1 1.11%
Podtatranská kotlina 1 1.11%
Broumovská vrchovina 1 1.11%
Biokovo 1 1.11%
Muráňská planina 1 1.11%
Celkem 90 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Slovensko 77 82.80%
 Česko 10 10.75%
 Polsko 4 4.30%
 Chorvatsko 2 2.15%
Celkem 93 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2011
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 3 1
Únor 2 2 1
Březen 1 5
Duben 1 1 1
Květen 7 6 1
Červen 1 1 1 9 7
Červenec 1 1 1
Srpen 1 1 1 1 2
Září 1 1 4 1
Říjen 3 9 1 3 2 1 1
Listopad 1 2
Prosinec 1

Statistika v roce 2010

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Malý Rozsutec (1344 m, Malá Fatra), 6.11.2010
Nejnižší vrchol Skala (470 m, Bílé Karpaty), 21.2.2010
Nejprominentnější vrchol Strážov (1213 m, Strážovské vrchy), 16.1.2010
Nejnavštěvovanější vrchol Tlstá hora (651 m, Bílé Karpaty), 3x
Všech vrcholů13
Hlavních vrcholů11
Tisícovek3
Vrcholů P1007
Bodů na Vrcholovce25
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Malý Rozsutec1344 m144 m
Strážov1213 m483 m
Homôľka1072 m271 m
Ostrá Malenica909 m257 m
Prostredná Malenica904 m16 m
Veľký Manín891 m408 m
Zrnová854 m227 m
Čubův kopec720 m145 m
Tlstá hora651 m71 m
Lednické bradlo499 m20 m
Skala470 m16 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Strážov1213 m483 m
Veľký Manín891 m408 m
Homôľka1072 m271 m
Ostrá Malenica909 m257 m
Zrnová854 m227 m
Čubův kopec720 m145 m
Malý Rozsutec1344 m144 m
Tlstá hora651 m71 m
Lednické bradlo499 m20 m
Skala470 m16 m
Prostredná Malenica904 m16 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Tlstá hora651 m71 m3
Veľký Manín891 m408 m2
Malý Rozsutec1344 m144 m1
Strážov1213 m483 m1
Homôľka1072 m271 m1
Ostrá Malenica909 m257 m1
Prostredná Malenica904 m16 m1
Malenica878 m6 m1
Zrnová854 m227 m1
Čubův kopec720 m145 m1
Manínec603 m5 m1
Lednické bradlo499 m20 m1
Skala470 m16 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 4 25.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 4 25.00%
Neděle 8 50.00%
Celkem 16 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 2 12.50%
Únor 1 6.25%
Březen 2 12.50%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 6 37.50%
Listopad 3 18.75%
Prosinec 2 12.50%
Celkem 16 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Strážovské vrchy 5 38.46%
Bílé Karpaty 4 30.77%
Súľovské vrchy 2 15.38%
Javorníky 1 7.69%
Malá Fatra 1 7.69%
Celkem 13 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Slovensko 12 92.31%
 Česko 1 7.69%
Celkem 13 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2010
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1
Únor 1
Březen 1 1
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen 1 3 2
Listopad 1 1 1
Prosinec 1 1

Statistika v roce 2009

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Minčol (1363 m, Malá Fatra), 17.5.2009
Nejnižší vrchol Považský hradný vrch (438 m, Javorníky), 5.4.2009
Nejprominentnější vrchol Strážov (1213 m, Strážovské vrchy), 17.1.2009
Nejnavštěvovanější vrchol Kľak (1352 m, Malá Fatra), 2x
Všech vrcholů13
Hlavních vrcholů11
Tisícovek8
Vrcholů P1005
Bodů na Vrcholovce16
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Minčol1363 m105 m
Kľak1352 m402 m
Malý Minčol1338 m40 m
Úplaz1301 m18 m
Strážov1213 m483 m
Malý Kľak1198 m24 m
Polom1023 m56 m
Vápeč956 m155 m
Klapy654 m264 m
Skala470 m16 m
Považský hradný vrch438 m68 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Strážov1213 m483 m
Kľak1352 m402 m
Klapy654 m264 m
Vápeč956 m155 m
Minčol1363 m105 m
Považský hradný vrch438 m68 m
Polom1023 m56 m
Malý Minčol1338 m40 m
Malý Kľak1198 m24 m
Úplaz1301 m18 m
Skala470 m16 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Kľak1352 m402 m2
Minčol1363 m105 m1
Malý Minčol1338 m40 m1
Úplaz1301 m18 m1
Strážov1213 m483 m1
Rázsošná1204 m13 m1
Malý Kľak1198 m24 m1
Polom1023 m56 m1
Vápeč956 m155 m1
Klapy654 m264 m1
Patríková - vyhliadka605 m5 m1
Skala470 m16 m1
Považský hradný vrch438 m68 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 4 28.57%
Neděle 10 71.43%
Celkem 14 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 3 21.43%
Únor 0 0.00%
Březen 1 7.14%
Duben 1 7.14%
Květen 7 50.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 1 7.14%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 1 7.14%
Celkem 14 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Malá Fatra 7 53.85%
Strážovské vrchy 2 15.38%
Javorníky 2 15.38%
Bílé Karpaty 1 7.69%
Súľovské vrchy 1 7.69%
Celkem 13 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Slovensko 13 100.00%
Celkem 13 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2009
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1 1
Únor
Březen 1
Duben 1
Květen 5 2
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen 1
Listopad
Prosinec 1

Statistika v roce 2008

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Hromové (1636 m, Malá Fatra), 1.9.2008
Nejnižší vrchol Považský hradný vrch (438 m, Javorníky), 8.11.2008
Nejprominentnější vrchol Veľká lúka (1476 m, Malá Fatra), 7.6.2008
Nejnavštěvovanější vrchol Veľká lúka (1476 m, Malá Fatra), 2x
Všech vrcholů30
Hlavních vrcholů22
Tisícovek15
Vrcholů P10010
Bodů na Vrcholovce53
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Hromové1636 m41 m
Steny J1625 m21 m
Veľký Choč1611 m791 m
Steny S1535 m60 m
Veľká lúka1476 m897 m
Zadný Choč SV1299 m32 m
Strážov1213 m483 m
Stratenec1055 m32 m
Hrubá Kečka1037 m270 m
Malý Javorník1019 m49 m
Vápeč956 m155 m
Velký Lopeník911 m397 m
Ostrá Malenica909 m257 m
Ostrý hrádok832 m53 m
Butkov765 m278 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Veľká lúka1476 m897 m
Veľký Choč1611 m791 m
Strážov1213 m483 m
Velký Lopeník911 m397 m
Butkov765 m278 m
Hrubá Kečka1037 m270 m
Klapy654 m264 m
Ostrá Malenica909 m257 m
Vápeč956 m155 m
Spišský hradní vrch631 m145 m
Oravské hradné bralo612 m87 m
Považský hradný vrch438 m68 m
Steny S1535 m60 m
Ostrý hrádok832 m53 m
Malý Javorník1019 m49 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Veľká lúka1476 m897 m2
Poludňový grúň1460 m5 m2
Krížava1456 m10 m2
Strážov1213 m483 m2
Oravské hradné bralo612 m87 m2
Hromové1636 m41 m1
Steny J1625 m21 m1
Veľký Choč1611 m791 m1
Steny S1535 m60 m1
Velká Lúka J1473 m5 m1
Veterné1442 m10 m1
Zadný Choč SV1299 m32 m1
Malý Zadný Choč1286 m7 m1
Stratenec1055 m32 m1
Hrubá Kečka1037 m270 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 7 20.00%
Úterý 3 8.57%
Středa 1 2.86%
Čtvrtek 3 8.57%
Pátek 0 0.00%
Sobota 16 45.71%
Neděle 5 14.29%
Celkem 35 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 1 2.86%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 1 2.86%
Květen 5 14.29%
Červen 9 25.71%
Červenec 3 8.57%
Srpen 2 5.71%
Září 7 20.00%
Říjen 3 8.57%
Listopad 4 11.43%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 35 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Malá Fatra 9 30.00%
Javorníky 7 23.33%
Strážovské vrchy 6 20.00%
Chočské vrchy 4 13.33%
Bílé Karpaty 2 6.67%
Oravská vrchovina 1 3.33%
Hornádská kotlina 1 3.33%
Celkem 30 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Slovensko 30 88.24%
 Česko 4 11.76%
Celkem 34 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2008
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1
Únor
Březen
Duben 1
Květen 4 1
Červen 6 1 2
Červenec 3
Srpen 1 1
Září 7
Říjen 1 1 1
Listopad 3 1
Prosinec

Statistika v roce 2007

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Ostredok (1595 m, Velká Fatra), 9.6.2007
Nejnižší vrchol Skala (470 m, Bílé Karpaty), 26.1.2007
Nejprominentnější vrchol Ostredok (1595 m, Velká Fatra), 9.6.2007
Nejnavštěvovanější vrchol Ostredok (1595 m, Velká Fatra), 2x
Všech vrcholů17
Hlavních vrcholů10
Tisícovek6
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce17
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ostredok1595 m672 m
Frčkov1585 m63 m
Krížna1574 m52 m
Ploská1532 m222 m
Stodoliská1060 m32 m
Kohútka913 m35 m
Javorník pod Černíkovem869 m22 m
Krkostěna J751 m25 m
Holíš533 m81 m
Skala470 m16 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ostredok1595 m672 m
Ploská1532 m222 m
Holíš533 m81 m
Frčkov1585 m63 m
Krížna1574 m52 m
Kohútka913 m35 m
Stodoliská1060 m32 m
Krkostěna J751 m25 m
Javorník pod Černíkovem869 m22 m
Skala470 m16 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Ostredok1595 m672 m2
Krížna1574 m52 m2
Holíš533 m81 m2
Ostredok S1593 m10 m1
Frčkov1585 m63 m1
Ploská1532 m222 m1
Stodoliská1060 m32 m1
Stolečný vrch Z930 m12 m1
Kohútka913 m35 m1
Javorník pod Černíkovem869 m22 m1
Malý Javorník868 m9 m1
Krkostěna V867 m2 m1
Prevozné859 m5 m1
Malý Javorník SV856 m8 m1
Krkostěna J751 m25 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 2 10.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 5.00%
Sobota 8 40.00%
Neděle 9 45.00%
Celkem 20 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 2 10.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 7 35.00%
Červenec 8 40.00%
Srpen 3 15.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 20 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Javorníky 10 58.82%
Velká Fatra 6 35.29%
Bílé Karpaty 1 5.88%
Celkem 17 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Slovensko 17 68.00%
 Česko 8 32.00%
Celkem 25 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2007
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen 7
Červenec 8
Srpen 1 1 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2006

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Veľká Lomnická veža (2214 m, Vysoké Tatry), 16.7.2006
Nejnižší vrchol Súľovský hrad (660 m, Súľovské vrchy), 14.10.2006
Nejprominentnější vrchol Boboty (1085 m, Malá Fatra), 23.10.2006
Nejnavštěvovanější vrchol Veľká Lomnická veža (2214 m, Vysoké Tatry), 1x
Všech vrcholů19
Hlavních vrcholů15
Tisícovek4
Vrcholů P1005
Bodů na Vrcholovce22
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Veľká Lomnická veža2214 m28 m
Chleb1645 m121 m
Boboty1085 m340 m
Malý Javorník1019 m49 m
Stolečný vrch962 m49 m
Kohútka913 m35 m
Krkostěna880 m43 m
Javorník pod Černíkovem869 m22 m
Provazné864 m20 m
Vršatec805 m70 m
Mikulčin vrch799 m111 m
Butkov765 m278 m
Krkostěna J751 m25 m
Kykula746 m42 m
Súľovský hrad660 m105 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Boboty1085 m340 m
Butkov765 m278 m
Chleb1645 m121 m
Mikulčin vrch799 m111 m
Súľovský hrad660 m105 m
Vršatec805 m70 m
Stolečný vrch962 m49 m
Malý Javorník1019 m49 m
Krkostěna880 m43 m
Kykula746 m42 m
Kohútka913 m35 m
Veľká Lomnická veža2214 m28 m
Krkostěna J751 m25 m
Javorník pod Černíkovem869 m22 m
Provazné864 m20 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Veľká Lomnická veža2214 m28 m1
Chleb1645 m121 m1
Boboty1085 m340 m1
Malý Javorník1019 m49 m1
Stolečný vrch962 m49 m1
Kohútka913 m35 m1
Krkostěna880 m43 m1
Kohútka Z879 m7 m1
Javorník pod Černíkovem869 m22 m1
Provazné864 m20 m1
Prevozné859 m5 m1
Malý Javorník SV856 m8 m1
Vršatec805 m70 m1
Mikulčin vrch799 m111 m1
Rapantův vrch788 m11 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 5.26%
Úterý 0 0.00%
Středa 1 5.26%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 5 26.32%
Neděle 12 63.16%
Celkem 19 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 2 10.53%
Srpen 0 0.00%
Září 2 10.53%
Říjen 15 78.95%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 19 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Javorníky 10 52.63%
Bílé Karpaty 4 21.05%
Malá Fatra 2 10.53%
Vysoké Tatry 1 5.26%
Strážovské vrchy 1 5.26%
Súľovské vrchy 1 5.26%
Celkem 19 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Slovensko 16 55.17%
 Česko 13 44.83%
Celkem 29 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2006
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1 1
Srpen
Září 1 1
Říjen 3 1 10 1
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2005

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Krkostěna J (751 m, Javorníky), 15.10.2005
Nejnižší vrchol Skala (470 m, Bílé Karpaty), 15.1.2005
Nejprominentnější vrchol Holíš (533 m, Javorníky), 29.1.2005
Nejnavštěvovanější vrchol Krkostěna J (751 m, Javorníky), 1x
Všech vrcholů3
Hlavních vrcholů3
Bodů na Vrcholovce3
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Krkostěna J751 m25 m
Holíš533 m81 m
Skala470 m16 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Holíš533 m81 m
Krkostěna J751 m25 m
Skala470 m16 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Krkostěna J751 m25 m1
Holíš533 m81 m1
Skala470 m16 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 3 100.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 3 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 2 66.67%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 1 33.33%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Javorníky 2 66.67%
Bílé Karpaty 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Slovensko 3 75.00%
 Česko 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2005
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen 1
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2004

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Velká Javořina (970 m, Bílé Karpaty), 5.9.2004
Nejnižší vrchol Skala (470 m, Bílé Karpaty), 31.7.2004
Nejprominentnější vrchol Velká Javořina (970 m, Bílé Karpaty), 5.9.2004
Nejnavštěvovanější vrchol Velká Javořina (970 m, Bílé Karpaty), 1x
Všech vrcholů7
Hlavních vrcholů4
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce7
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Velká Javořina970 m570 m
Javorník782 m240 m
Čerešienky758 m31 m
Skala470 m16 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Velká Javořina970 m570 m
Javorník782 m240 m
Čerešienky758 m31 m
Skala470 m16 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Velká Javořina970 m570 m1
Javorník782 m240 m1
Javorník Z776 m10 m1
Čerešienky758 m31 m1
Pláňava614 m11 m1
Obecnice603 m11 m1
Skala470 m16 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 4 57.14%
Úterý 1 14.29%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 14.29%
Neděle 1 14.29%
Celkem 7 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 1 14.29%
Srpen 0 0.00%
Září 1 14.29%
Říjen 5 71.43%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 7 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Bílé Karpaty 7 100.00%
Celkem 7 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 6 54.55%
 Slovensko 5 45.45%
Celkem 11 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2004
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1
Srpen
Září 1
Říjen 4 1
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2003

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Radegast (1106 m, Moravskoslezské Beskydy), 9.8.2003
Nejnižší vrchol Skala (470 m, Bílé Karpaty), 24.5.2003
Nejprominentnější vrchol Malý Javorník (1019 m, Javorníky), 31.5.2003
Nejnavštěvovanější vrchol Radegast (1106 m, Moravskoslezské Beskydy), 1x
Všech vrcholů10
Hlavních vrcholů6
Tisícovek5
Bodů na Vrcholovce11
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Radegast1106 m41 m
Veľký Javorník Z1071 m15 m
Malý Javorník1019 m49 m
Bukovina1010 m33 m
Stolečný vrch962 m49 m
Skala470 m16 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Malý Javorník1019 m49 m
Stolečný vrch962 m49 m
Radegast1106 m41 m
Bukovina1010 m33 m
Skala470 m16 m
Veľký Javorník Z1071 m15 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Radegast1106 m41 m1
Veľký Javorník Z1071 m15 m1
Veľký Javorník JZ1071 m9 m1
Malý Javorník1019 m49 m1
Bukovina1010 m33 m1
Stolečný vrch962 m49 m1
Frňovské Z949 m11 m1
Stolečný vrch Z930 m12 m1
Javorníček862 m6 m1
Skala470 m16 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 10 100.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 10 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 5 50.00%
Červen 2 20.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 3 30.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 10 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Javorníky 8 80.00%
Moravskoslezské Beskydy 1 10.00%
Bílé Karpaty 1 10.00%
Celkem 10 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Slovensko 8 57.14%
 Česko 6 42.86%
Celkem 14 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2003
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen 1 4
Červen 2
Červenec
Srpen 3
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2002

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Vršatec (805 m, Bílé Karpaty), 8.10.2002
Nejnižší vrchol Skala (470 m, Bílé Karpaty), 4.5.2002
Nejprominentnější vrchol Vršatec (805 m, Bílé Karpaty), 8.10.2002
Nejnavštěvovanější vrchol Vršatec (805 m, Bílé Karpaty), 1x
Všech vrcholů2
Hlavních vrcholů2
Bodů na Vrcholovce2
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Vršatec805 m70 m
Skala470 m16 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Vršatec805 m70 m
Skala470 m16 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Vršatec805 m70 m1
Skala470 m16 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 1 50.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 50.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 2 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 1 50.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 1 50.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Bílé Karpaty 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Slovensko 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2002
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen 1
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen 1
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2001

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Veľký Javorník (1075 m, Javorníky), 16.7.2001
Nejnižší vrchol Stolečný vrch Z (930 m, Javorníky), 16.7.2001
Nejprominentnější vrchol Veľký Javorník (1075 m, Javorníky), 16.7.2001
Nejnavštěvovanější vrchol Veľký Javorník (1075 m, Javorníky), 1x
Všech vrcholů8
Hlavních vrcholů7
Tisícovek4
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce13
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Veľký Javorník1075 m357 m
Veľký Javorník Z1071 m15 m
Stratenec1055 m32 m
Malý Javorník1019 m49 m
Stolečný vrch962 m49 m
Beskydek953 m115 m
Trojačka938 m18 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Veľký Javorník1075 m357 m
Beskydek953 m115 m
Stolečný vrch962 m49 m
Malý Javorník1019 m49 m
Stratenec1055 m32 m
Trojačka938 m18 m
Veľký Javorník Z1071 m15 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Veľký Javorník1075 m357 m1
Veľký Javorník Z1071 m15 m1
Stratenec1055 m32 m1
Malý Javorník1019 m49 m1
Stolečný vrch962 m49 m1
Beskydek953 m115 m1
Trojačka938 m18 m1
Stolečný vrch Z930 m12 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 8 100.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 8 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 8 100.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Javorníky 6 75.00%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 2 25.00%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Slovensko 8 61.54%
 Česko 5 38.46%
Celkem 13 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2001
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 8
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 1995

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Monti Calcarazzi o Corvo (2057 m, Masiv Etny), 27.8.1995
Nejnižší vrchol Vatican Hill / Mons Vatisanus (75 m, Antiapenin Tyrhénský), 26.8.1995
Nejprominentnější vrchol Beckovské hradné bralo (251 m, Povážský Inovec), 23.7.1995
Nejnavštěvovanější vrchol Monti Calcarazzi o Corvo (2057 m, Masiv Etny), 1x
Všech vrcholů3
Hlavních vrcholů2
Tisícovek1
Bodů na Vrcholovce3
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Beckovské hradné bralo 251 m34 m
Vatican Hill / Mons Vatisanus75 m15 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Beckovské hradné bralo 251 m34 m
Vatican Hill / Mons Vatisanus75 m15 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Monti Calcarazzi o Corvo2057 m5 m1
Beckovské hradné bralo 251 m34 m1
Vatican Hill / Mons Vatisanus75 m15 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 33.33%
Neděle 2 66.67%
Celkem 3 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 1 33.33%
Srpen 2 66.67%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Masiv Etny 1 33.33%
Antiapenin Tyrhénský 1 33.33%
Povážský Inovec 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Vatikán 1 33.33%
 Itálie 1 33.33%
 Slovensko 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle dnů v roce 1995
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1
Srpen 1 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 1993

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Vršatec (805 m, Bílé Karpaty), 12.4.1993
Nejnižší vrchol Skala (470 m, Bílé Karpaty), 28.8.1993
Nejprominentnější vrchol Vršatec (805 m, Bílé Karpaty), 12.4.1993
Nejnavštěvovanější vrchol Vršatec (805 m, Bílé Karpaty), 1x
Všech vrcholů2
Hlavních vrcholů2
Bodů na Vrcholovce2
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Vršatec805 m70 m
Skala470 m16 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Vršatec805 m70 m
Skala470 m16 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Vršatec805 m70 m1
Skala470 m16 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 50.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 50.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 2 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 1 50.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 1 50.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Bílé Karpaty 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Slovensko 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle dnů v roce 1993
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben 1
Květen
Červen
Červenec
Srpen 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 1989

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Vršatec (805 m, Bílé Karpaty), 16.4.1989
Nejnižší vrchol Vršatec (805 m, Bílé Karpaty), 16.4.1989
Nejprominentnější vrchol Vršatec (805 m, Bílé Karpaty), 16.4.1989
Nejnavštěvovanější vrchol Vršatec (805 m, Bílé Karpaty), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Bodů na Vrcholovce1
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Vršatec805 m70 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Vršatec805 m70 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Vršatec805 m70 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 1 100.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 1 100.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Bílé Karpaty 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Slovensko 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 1989
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben 1
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
Sdílet