Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 7.11.2026 14:46.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Hochfeiler (3509 m, Zillertalské Alpy), 22.7.2025
Nejnižší vrchol Nagliu kopa (59 m, Jihobaltské pobřeží), 28.5.2004
Nejprominentnější vrchol Pico Ruivo (1862 m, Madeira), 7.11.2025
Nejnavštěvovanější vrchol Kuřimská hora (435 m, Bobravská vrchovina), 9x
Nejsevernější vrchol Öskjuhlíð (59 m, Island), 2.8.2025
Nejjižnější vrchol Pico do Arieiro (1818 m, Madeira), 6.11.2025
Nejvýchodnější vrchol Chimera (401 m, Taurus), 14.10.2025
Nejzápadnější vrchol Öskjuhlíð (59 m, Island), 2.8.2025
Všech vrcholů570
Hlavních vrcholů412
Tisícovek193
Vrcholů P100 124
Bodů na Vrcholovce1235
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Hochfeiler3509 m981 m
Sin vrh2550 m35 m
Anteni2531 m65 m
Kriváň2495 m400 m
Slavkovský štít2452 m191 m
Schlappiner Spitze2442 m66 m
Plat2398 m248 m
Zamangspitze2386 m96 m
Versettla2372 m44 m
Kôprovský štít2367 m136 m
Stol/Hochstuhl2237 m1020 m
Latschätzkopf2219 m34 m
Mali stol2198 m31 m
Admonter Kalbling2196 m60 m
Baranec2183 m363 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Pico Ruivo1862 m1862 m
Sněžka1603 m1197 m
Ďumbier2046 m1180 m
Stol/Hochstuhl2237 m1020 m
Praděd1491 m983 m
Hochfeiler3509 m981 m
Veľký Kriváň1709 m958 m
Vojak1401 m918 m
Ötscher1893 m824 m
Lysá hora1324 m769 m
Vtáčnik1346 m736 m
Králický Sněžník1423 m664 m
Milešovka837 m620 m
Messnerin1835 m617 m
Puig de Massanella1365 m601 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Kuřimská hora435 m41 m9
Holedná391 m34 m6
Devět skal836 m321 m5
Čebínka429 m121 m5
Pracký kopec325 m62 m5
Praděd1491 m983 m4
Skalky735 m330 m4
Ostrov195 m8 m4
Pekelník1609 m35 m3
Keprník1423 m410 m3
Babí lom562 m174 m3
Děvín550 m348 m3
Jelenec509 m9 m3
Výhon356 m142 m3
Kraví hora305 m16 m3
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 34 5.44%
Úterý 113 18.08%
Středa 62 9.92%
Čtvrtek 48 7.68%
Pátek 76 12.16%
Sobota 171 27.36%
Neděle 121 19.36%
Celkem 625 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 41 6.56%
Únor 45 7.20%
Březen 103 16.48%
Duben 48 7.68%
Květen 45 7.20%
Červen 71 11.36%
Červenec 80 12.80%
Srpen 41 6.56%
Září 34 5.44%
Říjen 39 6.24%
Listopad 36 5.76%
Prosinec 42 6.72%
Celkem 625 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Bobravská vrchovina 114 20.00%
Drahanská vrchovina 50 8.77%
Malá Fatra 33 5.79%
Dyjsko-svratecký úval 22 3.86%
Hrubý Jeseník 17 2.98%
Boskovická brázda 17 2.98%
Serra de Tramuntana 15 2.63%
Bílé Karpaty 13 2.28%
Malé Karpaty 12 2.11%
Krkonoše 11 1.93%
Nízké Tatry 11 1.93%
Julské Alpy 11 1.93%
Katergebirge 9 1.58%
Západní Tatry 8 1.40%
Pavlovské vrchy 8 1.40%
Žďárské vrchy 8 1.40%
Karavanky 8 1.40%
Jevišovická pahorkatina 8 1.40%
Vysoké Tatry 7 1.23%
Hochschwab 7 1.23%
Celkem 92 pohoří 570 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 350 58.14%
 Slovensko 118 19.60%
 Rakousko 47 7.81%
 Polsko 21 3.49%
 Slovinsko 19 3.16%
 Španělsko 18 2.99%
 Německo 5 0.83%
 Portugalsko 5 0.83%
 Makedonie 4 0.66%
 Island 4 0.66%
 Litva 2 0.33%
 Chorvatsko 2 0.33%
 Albánie 2 0.33%
 Černá Hora 1 0.17%
 Turecko 1 0.17%
 Itálie 1 0.17%
 Rumunsko 1 0.17%
 Švýcarsko 1 0.17%
Celkem 602 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 220/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 3 2 1 1 1 5 2 2 7 1 1 5 3 1 1 2 3
Únor 3 5 1 2 1 2 2 2 2 3 4 3 5 3 4 1 1 1
Březen 7 3 8 2 6 13 7 2 3 1 11 8 3 2 1 4 2 7 10 3
Duben 6 1 1 2 3 1 4 2 8 2 6 4 2 1 1 1 3
Květen 1 2 2 2 3 4 5 2 1 2 1 1 1 1 1 6 1 5 1 1 2
Červen 11 11 10 1 1 1 3 1 9 4 3 1 6 3 1 3 1 1
Červenec 6 5 2 2 3 6 2 1 5 8 1 7 2 1 5 4 3 4 2 2 1 1 2 5
Srpen 1 3 1 1 1 1 2 4 1 1 1 2 2 1 2 2 3 1 10 1
Září 2 3 1 1 4 1 6 2 1 4 2 7
Říjen 1 1 1 2 1 1 1 2 5 1 1 1 4 1 2 3 11
Listopad 4 2 1 1 4 2 1 1 1 4 1 1 1 2 1 5 2 2
Prosinec 1 2 1 2 1 3 1 1 1 3 4 1 3 7 2 3 2 4

Statistika v roce 2026

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Sin vrh (2550 m, Šar planina), 13.8.2026
Nejnižší vrchol Formentor (150 m, Serra de Tramuntana), 7.11.2026
Nejprominentnější vrchol Velká Deštná (1116 m, Orlické hory), 17.6.2026
Nejnavštěvovanější vrchol Pracký kopec (325 m, Dyjsko-svratecký úval), 2x
Všech vrcholů66
Hlavních vrcholů47
Tisícovek25
Vrcholů P10015
Bodů na Vrcholovce141
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sin vrh2550 m35 m
Anteni2531 m65 m
Schlappiner Spitze2442 m66 m
Plat2398 m248 m
Zamangspitze2386 m96 m
Versettla2372 m44 m
Latschätzkopf2219 m34 m
Golmer Joch2124 m24 m
Talijanka2057 m182 m
Maja e Zorzit1663 m253 m
Sonnwendstein1523 m262 m
Erzkogel1504 m54 m
Keprník1423 m410 m
Unterberg1342 m564 m
Hirschenkogel1340 m82 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Velká Deštná1116 m587 m
Unterberg1342 m564 m
Keprník1423 m410 m
Schöpfl893 m312 m
Sonnwendstein1523 m262 m
Maja e Zorzit1663 m253 m
Plat2398 m248 m
Puig de sa Rateta1113 m235 m
Talijanka2057 m182 m
sa Talaia Vella353 m163 m
es Morral353 m163 m
U Stavení415 m131 m
Puig de L'Ofre 1091 m129 m
Červená hora1333 m128 m
Uherčické staré hory313 m105 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Pracký kopec325 m62 m2
Sin vrh2550 m35 m1
Anteni2531 m65 m1
Ceripašina2470 m12 m1
Schlappiner Spitze2442 m66 m1
Plat2398 m248 m1
Zamangspitze2386 m96 m1
Versettla2372 m44 m1
Latschätzkopf2219 m34 m1
Golmer Joch2124 m24 m1
Talijanka2057 m182 m1
Maja e Zorzit1663 m253 m1
Sonnwendstein1523 m262 m1
Erzkogel1504 m54 m1
Dürriegel1463 m11 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 2 2.99%
Úterý 14 20.90%
Středa 15 22.39%
Čtvrtek 11 16.42%
Pátek 8 11.94%
Sobota 10 14.93%
Neděle 7 10.45%
Celkem 67 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 8 11.94%
Únor 20 29.85%
Březen 13 19.40%
Duben 0 0.00%
Květen 1 1.49%
Červen 4 5.97%
Červenec 5 7.46%
Srpen 4 5.97%
Září 4 5.97%
Říjen 5 7.46%
Listopad 3 4.48%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 67 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Bobravská vrchovina 16 24.24%
Serra de Tramuntana 6 9.09%
Boskovická brázda 5 7.58%
Turčianská kotlina 4 6.06%
Šar planina 4 6.06%
Fischbacherské Alpy 4 6.06%
Dolnomoravský úval 4 6.06%
Hrubý Jeseník 3 4.55%
Táborská pahorkatina 3 4.55%
Prokletije 2 3.03%
Orlické hory 2 3.03%
Křižanovská vrchovina 2 3.03%
Dyjsko-svratecký úval 2 3.03%
Silvretta 2 3.03%
Rätikon 2 3.03%
Vídeňský les 1 1.52%
Verwall 1 1.52%
Gutensteinské Alpy 1 1.52%
Hochschwab 1 1.52%
Litenčická pahorkatina 1 1.52%
Celkem 66 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 38 56.72%
 Rakousko 12 17.91%
 Španělsko 5 7.46%
 Makedonie 4 5.97%
 Slovensko 4 5.97%
 Albánie 2 2.99%
 Švýcarsko 1 1.49%
 Černá Hora 1 1.49%
Celkem 67 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2026
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1 1 1 1 1 1 1
Únor 3 3 2 2 4 4 1 1
Březen 3 2 1 4 3
Duben
Květen 1
Červen 2 1 1
Červenec 1 1 2 1
Srpen 1 3
Září 4
Říjen 2 3
Listopad 1 1 1
Prosinec

Statistika v roce 2025

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Hochfeiler (3509 m, Zillertalské Alpy), 22.7.2025
Nejnižší vrchol Öskjuhlíð (59 m, Island), 2.8.2025
Nejprominentnější vrchol Pico Ruivo (1862 m, Madeira), 7.11.2025
Nejnavštěvovanější vrchol Ostrov (195 m, Dyjsko-svratecký úval), 4x
Všech vrcholů239
Hlavních vrcholů152
Tisícovek68
Vrcholů P10031
Bodů na Vrcholovce421
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Hochfeiler3509 m981 m
Großer Pfandlstein2060 m51 m
Kampl1990 m363 m
Pico Ruivo1862 m1862 m
Messnerin1835 m617 m
Pico do Arieiro1818 m248 m
Staritzen Ostgipfel1810 m62 m
Hochblaser1771 m99 m
Trisselwand1755 m73 m
Veľký Kriváň1709 m958 m
Ahornkogel1687 m15 m
Malý Kriváň1671 m235 m
Rosskopf1657 m136 m
Gamskogel1657 m23 m
Pico Grande1654 m295 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Pico Ruivo1862 m1862 m
Praděd1491 m983 m
Hochfeiler3509 m981 m
Veľký Kriváň1709 m958 m
Messnerin1835 m617 m
Ještěd1012 m517 m
Záruby768 m454 m
Velký Lopeník911 m397 m
Veľká Rača1236 m391 m
Stoh1607 m378 m
Kampl1990 m363 m
Skalky735 m330 m
Smrk1127 m312 m
Pico Grande1654 m295 m
Pico do Arieiro1818 m248 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Ostrov195 m8 m4
Jelenec509 m9 m3
Pracký kopec325 m62 m3
Vysoká hole1465 m149 m2
Kočičí skála362 m14 m2
Výhon356 m142 m2
Hütelberg193 m15 m2
Hochfeiler3509 m981 m1
Großer Pfandlstein2060 m51 m1
Kampl1990 m363 m1
Pico Ruivo1862 m1862 m1
Messnerin1835 m617 m1
Pico do Arieiro1818 m248 m1
Staritzen Ostgipfel1810 m62 m1
Hochblaser1771 m99 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 15 5.93%
Úterý 66 26.09%
Středa 26 10.28%
Čtvrtek 20 7.91%
Pátek 36 14.23%
Sobota 46 18.18%
Neděle 44 17.39%
Celkem 253 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 10 3.95%
Únor 11 4.35%
Březen 49 19.37%
Duben 33 13.04%
Květen 22 8.70%
Červen 46 18.18%
Červenec 18 7.11%
Srpen 10 3.95%
Září 10 3.95%
Říjen 10 3.95%
Listopad 18 7.11%
Prosinec 16 6.32%
Celkem 253 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Bobravská vrchovina 71 29.71%
Drahanská vrchovina 36 15.06%
Malá Fatra 25 10.46%
Dyjsko-svratecký úval 18 7.53%
Hrubý Jeseník 12 5.02%
Katergebirge 8 3.35%
Krkonoše 8 3.35%
Hochschwab 6 2.51%
Boskovická brázda 5 2.09%
Kysucké Beskydy 5 2.09%
Madeira 5 2.09%
Malé Karpaty 5 2.09%
Ještědsko-kozákovský hřbet 4 1.67%
Rychlebské hory 4 1.67%
Bílé Karpaty 3 1.26%
Jevišovická pahorkatina 3 1.26%
Island 3 1.26%
Totes Gebirge 3 1.26%
Pavlovské vrchy 3 1.26%
Ždánický les 2 0.84%
Celkem 29 239 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 169 69.55%
 Slovensko 36 14.81%
 Rakousko 20 8.23%
 Polsko 7 2.88%
 Portugalsko 5 2.06%
 Island 4 1.65%
 Itálie 1 0.41%
 Turecko 1 0.41%
Celkem 243 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2025
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1 5 3
Únor 1 3 1 1 2 2 1
Březen 2 4 4 11 7 3 7 3 4 4
Duben 5 1 1 3 4 1 8 2 3 2 1 2
Květen 1 3 1 1 2 1 1 6 4 2
Červen 8 5 10 1 1 1 1 7 3 2 6 1
Červenec 6 4 1 4 1 1 1
Srpen 1 1 1 1 1 1 4
Září 5 1 1 3
Říjen 1 2 7
Listopad 1 3 1 4 1 5 1 2
Prosinec 1 1 1 1 4 3 2 3

Statistika v roce 2024

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Stol/Hochstuhl (2237 m, Karavanky), 25.7.2024
Nejnižší vrchol Puig de ses Camamil·les (87 m, Serra d'Artà), 11.5.2024
Nejprominentnější vrchol Stol/Hochstuhl (2237 m, Karavanky), 25.7.2024
Nejnavštěvovanější vrchol Stol/Hochstuhl (2237 m, Karavanky), 1x
Všech vrcholů112
Hlavních vrcholů87
Tisícovek62
Vrcholů P10034
Bodů na Vrcholovce281
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Stol/Hochstuhl2237 m1020 m
Mali stol2198 m31 m
Admonter Kalbling2196 m60 m
Baranec2183 m363 m
Spálená2083 m60 m
Smrek2072 m102 m
Salatín2048 m164 m
Malý Salatín2046 m34 m
Lipanski vrh1974 m77 m
Mrežce1965 m19 m
Kredarica1943 m39 m
Brestová1934 m78 m
Skriniarky1930 m15 m
Ötscher1893 m824 m
Rákoň / Rakoń1879 m37 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Stol/Hochstuhl2237 m1020 m
Ötscher1893 m824 m
Vtáčnik1346 m736 m
Králický Sněžník1423 m664 m
Velká Javořina970 m570 m
Strážov1213 m483 m
Talaia d'Alcúdia446 m442 m
Lubená1414 m433 m
Poludnica1549 m418 m
Keprník1423 m410 m
Kľak1352 m402 m
Baranec2183 m363 m
Golica1835 m357 m
Děvín550 m348 m
Devět skal836 m321 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Stol/Hochstuhl2237 m1020 m1
Mali stol2198 m31 m1
Admonter Kalbling2196 m60 m1
Baranec2183 m363 m1
Spálená2083 m60 m1
Smrek2072 m102 m1
Salatín2048 m164 m1
Malý Salatín2046 m34 m1
Smrek SV2031 m8 m1
Lipanski vrh1974 m77 m1
Mrežce1965 m19 m1
Kredarica1943 m39 m1
Brestová1934 m78 m1
Skriniarky1930 m15 m1
Ötscher1893 m824 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 5 4.46%
Úterý 3 2.68%
Středa 3 2.68%
Čtvrtek 5 4.46%
Pátek 11 9.82%
Sobota 56 50.00%
Neděle 29 25.89%
Celkem 112 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 13 11.61%
Únor 2 1.79%
Březen 19 16.96%
Duben 8 7.14%
Květen 11 9.82%
Červen 15 13.39%
Červenec 6 5.36%
Srpen 11 9.82%
Září 7 6.25%
Říjen 10 8.93%
Listopad 5 4.46%
Prosinec 5 4.46%
Celkem 112 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Bílé Karpaty 10 8.93%
Nízké Tatry 9 8.04%
Malá Fatra 8 7.14%
Západní Tatry 8 7.14%
Velká Fatra 7 6.25%
Serra de Tramuntana 7 6.25%
Roháče 7 6.25%
Oravské Beskydy 6 5.36%
Julské Alpy 5 4.46%
Hanušovická vrchovina 5 4.46%
Drahanská vrchovina 4 3.57%
Karavanky 4 3.57%
Serra d'Artà 4 3.57%
Žďárské vrchy 4 3.57%
Tribeč 4 3.57%
Pavlovské vrchy 3 2.68%
Malé Karpaty 3 2.68%
Chřiby 2 1.79%
Gutensteinské Alpy 2 1.79%
Hornosvratecká vrchovina 1 0.89%
Celkem 29 112 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Slovensko 62 48.06%
 Česko 32 24.81%
 Španělsko 11 8.53%
 Slovinsko 9 6.98%
 Polsko 8 6.20%
 Rakousko 7 5.43%
Celkem 129 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2024
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 5 1 5 1
Únor 1 1
Březen 7 3 6 3
Duben 1 6 1
Květen 2 3 4 1 1
Červen 3 6 1 3 1 1
Červenec 1 2 1 2
Srpen 2 2 6 1
Září 2 1 4
Říjen 2 1 4 1 1 1
Listopad 2 1 1 1
Prosinec 1 1 3

Statistika v roce 2023

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Sněžka (1603 m, Krkonoše), 20.6.2023
Nejnižší vrchol Karlsberg (79 m, Severoněmecká nížina), 21.5.2023
Nejprominentnější vrchol Sněžka (1603 m, Krkonoše), 20.6.2023
Nejnavštěvovanější vrchol Sněžka (1603 m, Krkonoše), 1x
Všech vrcholů28
Hlavních vrcholů23
Tisícovek11
Vrcholů P10011
Bodů na Vrcholovce75
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sněžka1603 m1197 m
Keprník1423 m410 m
Vozka1377 m72 m
Puig de Massanella1365 m601 m
Španov vrh1334 m33 m
Červená hora1333 m128 m
Lysá hora1324 m769 m
Radegast1106 m41 m
Radegast Z11100 m26 m
Jelenkamen1096 m18 m
Velký Javorník918 m366 m
Kelčský Javorník864 m387 m
Jehelník852 m23 m
Ralsko698 m359 m
Bezděz606 m287 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sněžka1603 m1197 m
Lysá hora1324 m769 m
Puig de Massanella1365 m601 m
Keprník1423 m410 m
Kelčský Javorník864 m387 m
Velký Javorník918 m366 m
Ralsko698 m359 m
Talaia d'Albercutx390 m325 m
Bezděz606 m287 m
Výhon356 m142 m
Červená hora1333 m128 m
U Máchova pomníku505 m79 m
Vozka1377 m72 m
Santuari de Sant Salvador182 m43 m
Radegast1106 m41 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Sněžka1603 m1197 m1
Keprník1423 m410 m1
Vozka1377 m72 m1
Puig de Massanella1365 m601 m1
Španov vrh1334 m33 m1
Červená hora1333 m128 m1
Lysá hora1324 m769 m1
Radegast1106 m41 m1
Radegast Z11100 m26 m1
Radegast Z21099 m12 m1
Jelenkamen1096 m18 m1
Velký Javorník918 m366 m1
Kelčský Javorník864 m387 m1
Jehelník852 m23 m1
Kalvarija782 m14 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 2 7.14%
Středa 2 7.14%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 6 21.43%
Sobota 15 53.57%
Neděle 3 10.71%
Celkem 28 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 1 3.57%
Duben 1 3.57%
Květen 1 3.57%
Červen 1 3.57%
Červenec 0 0.00%
Srpen 4 14.29%
Září 5 17.86%
Říjen 4 14.29%
Listopad 3 10.71%
Prosinec 8 28.57%
Celkem 28 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 5 17.86%
Ralská pahorkatina 4 14.29%
Serra de Tramuntana 3 10.71%
Karavanky 3 10.71%
Hrubý Jeseník 3 10.71%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 3 10.71%
Drahanská vrchovina 2 7.14%
Pavlovské vrchy 1 3.57%
Krkonoše 1 3.57%
Dyjsko-svratecký úval 1 3.57%
Serra d'Artà 1 3.57%
Severoněmecká nížina 1 3.57%
Celkem 28 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 20 68.97%
 Španělsko 4 13.79%
 Slovinsko 3 10.34%
 Německo 1 3.45%
 Polsko 1 3.45%
Celkem 29 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2023
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen 1
Duben 1
Květen 1
Červen 1
Červenec
Srpen 2 2
Září 1 4
Říjen 3 1
Listopad 2 1
Prosinec 3 2 3

Statistika v roce 2022

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Kladivo/Hainschturm (2094 m, Karavanky), 16.7.2022
Nejnižší vrchol Helgoland (292 m, Bobravská vrchovina), 20.9.2022
Nejprominentnější vrchol Devínská Kobyla (514 m, Malé Karpaty), 11.8.2022
Nejnavštěvovanější vrchol Kladivo/Hainschturm (2094 m, Karavanky), 1x
Všech vrcholů23
Hlavních vrcholů18
Tisícovek5
Vrcholů P1005
Bodů na Vrcholovce40
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kladivo/Hainschturm2094 m231 m
Šija1880 m136 m
Visoki Orlov rob1800 m29 m
Orlove Glave1682 m20 m
Rjava skala1570 m53 m
Velika Osojnica756 m188 m
Mala Osojnica691 m19 m
Ojstrica610 m36 m
Liberecká výšina546 m18 m
Devínská Kobyla514 m300 m
Pyšolec467 m26 m
Chochola446 m43 m
Velká Baba446 m42 m
Trnůvka441 m118 m
Nad Maruškou428 m16 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Devínská Kobyla514 m300 m
Kladivo/Hainschturm2094 m231 m
Velika Osojnica756 m188 m
Šija1880 m136 m
Trnůvka441 m118 m
Rjava skala1570 m53 m
Chochola446 m43 m
Velká Baba446 m42 m
Červený kopec317 m40 m
Ojstrica610 m36 m
Střelecký kopec338 m35 m
Visoki Orlov rob1800 m29 m
Pyšolec467 m26 m
U Lidušky336 m23 m
Orlove Glave1682 m20 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Kladivo/Hainschturm2094 m231 m1
Šija1880 m136 m1
Visoki Orlov rob1800 m29 m1
Orlove Glave1682 m20 m1
Rjava skala1570 m53 m1
Velika Osojnica756 m188 m1
Mala Osojnica691 m19 m1
Ojstrica610 m36 m1
Liberecká výšina546 m18 m1
Devínská Kobyla514 m300 m1
Pyšolec467 m26 m1
Chochola446 m43 m1
Velká Baba446 m42 m1
Trnůvka441 m118 m1
Nad Bránou429 m11 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 13 59.09%
Středa 4 18.18%
Čtvrtek 1 4.55%
Pátek 1 4.55%
Sobota 2 9.09%
Neděle 1 4.55%
Celkem 22 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 1 4.55%
Březen 10 45.45%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 9 40.91%
Srpen 1 4.55%
Září 1 4.55%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 22 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Bobravská vrchovina 10 43.48%
Julské Alpy 7 30.43%
Jizerské hory 1 4.35%
Karavanky 1 4.35%
Hornosvratecká vrchovina 1 4.35%
Malé Karpaty 1 4.35%
Ždánický les 1 4.35%
Drahanská vrchovina 1 4.35%
Celkem 23 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 14 58.33%
 Slovinsko 8 33.33%
 Rakousko 1 4.17%
 Slovensko 1 4.17%
Celkem 24 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2022
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor 1
Březen 7 1 1 1
Duben
Květen
Červen
Červenec 3 4 1 1
Srpen 1
Září 1
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2021

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Hochanger (1837 m, Totes Gebirge), 14.7.2021
Nejnižší vrchol Panská horka (264 m, Bobravská vrchovina), 22.11.2021
Nejprominentnější vrchol Milešovka (837 m, České středohoří), 16.8.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Holedná (391 m, Bobravská vrchovina), 2x
Všech vrcholů14
Hlavních vrcholů11
Tisícovek4
Vrcholů P1005
Bodů na Vrcholovce32
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Hochanger1837 m83 m
Elferkogel1601 m22 m
Sparber1502 m522 m
Milešovka837 m620 m
Skalky735 m330 m
Siriuskogl599 m115 m
Kopeček479 m141 m
Děvičky436 m29 m
Radobýl399 m85 m
Holedná391 m34 m
Panská horka264 m21 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Milešovka837 m620 m
Sparber1502 m522 m
Skalky735 m330 m
Kopeček479 m141 m
Siriuskogl599 m115 m
Radobýl399 m85 m
Hochanger1837 m83 m
Holedná391 m34 m
Děvičky436 m29 m
Elferkogel1601 m22 m
Panská horka264 m21 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Holedná391 m34 m2
Hochanger1837 m83 m1
Elferkogel1601 m22 m1
Katrin1542 m10 m1
Sparber1502 m522 m1
Milešovka837 m620 m1
Skalky735 m330 m1
Skály 724 m7 m1
Siriuskogl599 m115 m1
Kopeček479 m141 m1
Děvičky436 m29 m1
Děvičky JZ429 m9 m1
Radobýl399 m85 m1
Panská horka264 m21 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 4 26.67%
Úterý 3 20.00%
Středa 2 13.33%
Čtvrtek 1 6.67%
Pátek 3 20.00%
Sobota 1 6.67%
Neděle 1 6.67%
Celkem 15 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 3 20.00%
Únor 0 0.00%
Březen 1 6.67%
Duben 0 0.00%
Květen 2 13.33%
Červen 0 0.00%
Červenec 5 33.33%
Srpen 2 13.33%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 1 6.67%
Prosinec 1 6.67%
Celkem 15 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Bobravská vrchovina 3 21.43%
Drahanská vrchovina 2 14.29%
Katergebirge 2 14.29%
České středohoří 2 14.29%
Pavlovské vrchy 2 14.29%
Hory Solné komory 2 14.29%
Totes Gebirge 1 7.14%
Celkem 14 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 9 64.29%
 Rakousko 5 35.71%
Celkem 14 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2021
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1 1
Únor
Březen 1
Duben
Květen 2
Červen
Červenec 3 1 1
Srpen 1 1
Září
Říjen
Listopad 1
Prosinec 1

Statistika v roce 2020

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Kamenec (1073 m, Novohradské hory), 23.7.2020
Nejnižší vrchol Žuráň (287 m, Dyjsko-svratecký úval), 28.4.2020
Nejprominentnější vrchol Skalky (735 m, Drahanská vrchovina), 21.12.2020
Nejnavštěvovanější vrchol Kamenec (1073 m, Novohradské hory), 1x
Všech vrcholů9
Hlavních vrcholů9
Tisícovek1
Vrcholů P1003
Bodů na Vrcholovce11
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kamenec1073 m156 m
Skalky735 m330 m
Hřebečov623 m28 m
Babí lom562 m174 m
Kohoutovická baba415 m86 m
Holedná391 m34 m
Mladá hora354 m23 m
Malhostovická pecka332 m24 m
Žuráň287 m32 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Skalky735 m330 m
Babí lom562 m174 m
Kamenec1073 m156 m
Kohoutovická baba415 m86 m
Holedná391 m34 m
Žuráň287 m32 m
Hřebečov623 m28 m
Malhostovická pecka332 m24 m
Mladá hora354 m23 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Kamenec1073 m156 m1
Skalky735 m330 m1
Hřebečov623 m28 m1
Babí lom562 m174 m1
Kohoutovická baba415 m86 m1
Holedná391 m34 m1
Mladá hora354 m23 m1
Malhostovická pecka332 m24 m1
Žuráň287 m32 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 11.11%
Úterý 1 11.11%
Středa 1 11.11%
Čtvrtek 1 11.11%
Pátek 2 22.22%
Sobota 1 11.11%
Neděle 2 22.22%
Celkem 9 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 1 11.11%
Květen 2 22.22%
Červen 0 0.00%
Červenec 2 22.22%
Srpen 1 11.11%
Září 1 11.11%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 2 22.22%
Celkem 9 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Bobravská vrchovina 3 33.33%
Drahanská vrchovina 2 22.22%
Dyjsko-svratecký úval 1 11.11%
Boskovická brázda 1 11.11%
Svitavská pahorkatina 1 11.11%
Novohradské hory 1 11.11%
Celkem 9 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 9 100.00%
Celkem 9 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2020
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben 1
Květen 1 1
Červen
Červenec 1 1
Srpen 1
Září 1
Říjen
Listopad
Prosinec 1 1

Statistika v roce 2019

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Ďumbier (2046 m, Nízké Tatry), 6.7.2019
Nejnižší vrchol Komínský vrch (286 m, Bobravská vrchovina), 23.2.2019
Nejprominentnější vrchol Ďumbier (2046 m, Nízké Tatry), 6.7.2019
Nejnavštěvovanější vrchol Holedná (391 m, Bobravská vrchovina), 3x
Všech vrcholů11
Hlavních vrcholů10
Tisícovek5
Vrcholů P1005
Bodů na Vrcholovce42
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ďumbier2046 m1180 m
Chopok2024 m262 m
Veľký Kriváň1709 m958 m
Pekelník1609 m35 m
Vojak1401 m918 m
Mařenka711 m61 m
Děvín550 m348 m
Holedná391 m34 m
Chvalovka365 m29 m
Komínský vrch286 m18 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ďumbier2046 m1180 m
Veľký Kriváň1709 m958 m
Vojak1401 m918 m
Děvín550 m348 m
Chopok2024 m262 m
Mařenka711 m61 m
Pekelník1609 m35 m
Holedná391 m34 m
Chvalovka365 m29 m
Komínský vrch286 m18 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Holedná391 m34 m3
Ďumbier2046 m1180 m1
Chopok2024 m262 m1
Veľký Kriváň1709 m958 m1
Pekelník1609 m35 m1
Vojak1401 m918 m1
Mařenka711 m61 m1
Děvín550 m348 m1
Hády425 m8 m1
Chvalovka365 m29 m1
Komínský vrch286 m18 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 7.69%
Úterý 0 0.00%
Středa 1 7.69%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 5 38.46%
Neděle 6 46.15%
Celkem 13 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 2 15.38%
Únor 2 15.38%
Březen 0 0.00%
Duben 1 7.69%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 3 23.08%
Srpen 3 23.08%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 1 7.69%
Prosinec 1 7.69%
Celkem 13 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Bobravská vrchovina 3 27.27%
Nízké Tatry 2 18.18%
Malá Fatra 2 18.18%
Učka 1 9.09%
Křižanovská vrchovina 1 9.09%
Pavlovské vrchy 1 9.09%
Drahanská vrchovina 1 9.09%
Celkem 11 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 6 54.55%
 Slovensko 4 36.36%
 Chorvatsko 1 9.09%
Celkem 11 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2019
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1
Únor 1 1
Březen
Duben 1
Květen
Červen
Červenec 2 1
Srpen 1 2
Září
Říjen
Listopad 1
Prosinec 1

Statistika v roce 2018

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Sivý vrch (1805 m, Západní Tatry), 6.7.2018
Nejnižší vrchol Malý Chlum (489 m, Boskovická brázda), 24.3.2018
Nejprominentnější vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 4.2.2018
Nejnavštěvovanější vrchol Sivý vrch (1805 m, Západní Tatry), 1x
Všech vrcholů6
Hlavních vrcholů6
Tisícovek3
Vrcholů P1004
Bodů na Vrcholovce8
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sivý vrch1805 m232 m
Praděd1491 m983 m
Šerák1351 m66 m
Devět skal836 m321 m
Fajtův kopec555 m16 m
Malý Chlum489 m129 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Praděd1491 m983 m
Devět skal836 m321 m
Sivý vrch1805 m232 m
Malý Chlum489 m129 m
Šerák1351 m66 m
Fajtův kopec555 m16 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Sivý vrch1805 m232 m1
Praděd1491 m983 m1
Šerák1351 m66 m1
Devět skal836 m321 m1
Fajtův kopec555 m16 m1
Malý Chlum489 m129 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 16.67%
Úterý 1 16.67%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 2 33.33%
Sobota 1 16.67%
Neděle 1 16.67%
Celkem 6 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 2 33.33%
Březen 1 16.67%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 1 16.67%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 2 33.33%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Hrubý Jeseník 2 33.33%
Západní Tatry 1 16.67%
Žďárské vrchy 1 16.67%
Boskovická brázda 1 16.67%
Křižanovská vrchovina 1 16.67%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 5 83.33%
 Slovensko 1 16.67%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2018
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor 1 1
Březen 1
Duben
Květen
Červen
Červenec 1
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec 1 1

Statistika v roce 2017

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Supí hnízdo (702 m, Broumovská vrchovina), 26.7.2017
Nejnižší vrchol Devín J (200 m, Malé Karpaty), 9.12.2017
Nejprominentnější vrchol Babí lom (562 m, Drahanská vrchovina), 7.10.2017
Nejnavštěvovanější vrchol Supí hnízdo (702 m, Broumovská vrchovina), 1x
Všech vrcholů9
Hlavních vrcholů8
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce10
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Supí hnízdo702 m74 m
Peperek675 m56 m
Babí lom562 m174 m
Kamzík439 m111 m
Cornštejn zřícenina 420 m19 m
Ostrá horka404 m27 m
Devínsky hradný vrch212 m53 m
Devín J200 m18 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Babí lom562 m174 m
Kamzík439 m111 m
Supí hnízdo702 m74 m
Peperek675 m56 m
Devínsky hradný vrch212 m53 m
Ostrá horka404 m27 m
Cornštejn zřícenina 420 m19 m
Devín J200 m18 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Supí hnízdo702 m74 m1
Peperek675 m56 m1
Rozštípená skála568 m7 m1
Babí lom562 m174 m1
Kamzík439 m111 m1
Cornštejn zřícenina 420 m19 m1
Ostrá horka404 m27 m1
Devínsky hradný vrch212 m53 m1
Devín J200 m18 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 1 11.11%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 7 77.78%
Neděle 1 11.11%
Celkem 9 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 2 22.22%
Březen 1 11.11%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 1 11.11%
Srpen 1 11.11%
Září 0 0.00%
Říjen 1 11.11%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 3 33.33%
Celkem 9 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Malé Karpaty 3 33.33%
Drahanská vrchovina 2 22.22%
Křižanovská vrchovina 2 22.22%
Jevišovická pahorkatina 1 11.11%
Broumovská vrchovina 1 11.11%
Celkem 9 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 6 60.00%
 Slovensko 3 30.00%
 Rakousko 1 10.00%
Celkem 10 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2017
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor 2
Březen 1
Duben
Květen
Červen
Červenec 1
Srpen 1
Září
Říjen 1
Listopad
Prosinec 3

Statistika v roce 2016

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Veľký Rozsutec (1610 m, Malá Fatra), 1.10.2016
Nejnižší vrchol Zámek Děčín (162 m, České středohoří), 27.7.2016
Nejprominentnější vrchol Velká Javořina (970 m, Bílé Karpaty), 9.1.2016
Nejnavštěvovanější vrchol Květnice (470 m, Boskovická brázda), 2x
Všech vrcholů14
Hlavních vrcholů13
Tisícovek1
Vrcholů P1009
Bodů na Vrcholovce30
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Veľký Rozsutec1610 m425 m
Velká Javořina970 m570 m
Devět skal836 m321 m
Großer Winterberg556 m229 m
Trosky511 m207 m
Květnice470 m173 m
Říp461 m240 m
Čebínka429 m121 m
Klucanina415 m112 m
Schrammsteinaussicht406 m42 m
Chocholík367 m19 m
Chlum337 m60 m
Zámek Děčín162 m26 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Velká Javořina970 m570 m
Veľký Rozsutec1610 m425 m
Devět skal836 m321 m
Říp461 m240 m
Großer Winterberg556 m229 m
Trosky511 m207 m
Květnice470 m173 m
Čebínka429 m121 m
Klucanina415 m112 m
Chlum337 m60 m
Schrammsteinaussicht406 m42 m
Zámek Děčín162 m26 m
Chocholík367 m19 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Květnice470 m173 m2
Veľký Rozsutec1610 m425 m1
Velká Javořina970 m570 m1
Devět skal836 m321 m1
Großer Winterberg556 m229 m1
Rýdův kopec553 m8 m1
Trosky511 m207 m1
Říp461 m240 m1
Čebínka429 m121 m1
Klucanina415 m112 m1
Schrammsteinaussicht406 m42 m1
Chocholík367 m19 m1
Chlum337 m60 m1
Zámek Děčín162 m26 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 2 13.33%
Čtvrtek 1 6.67%
Pátek 0 0.00%
Sobota 10 66.67%
Neděle 2 13.33%
Celkem 15 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 1 6.67%
Únor 2 13.33%
Březen 1 6.67%
Duben 0 0.00%
Květen 1 6.67%
Červen 1 6.67%
Červenec 5 33.33%
Srpen 0 0.00%
Září 2 13.33%
Říjen 2 13.33%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 15 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Boskovická brázda 3 21.43%
Děčínská vrchovina 2 14.29%
Žďárské vrchy 1 7.14%
České středohoří 1 7.14%
Východolabská tabule 1 7.14%
Drahanská vrchovina 1 7.14%
Bílé Karpaty 1 7.14%
Dolnooharská tabule 1 7.14%
Malá Fatra 1 7.14%
Jičínská pahorkatina 1 7.14%
Křemešnická vrchovina 1 7.14%
Celkem 14 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 11 73.33%
 Slovensko 2 13.33%
 Německo 2 13.33%
Celkem 15 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2016
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1
Únor 2
Březen 1
Duben
Květen 1
Červen 1
Červenec 1 2 2
Srpen
Září 2
Říjen 1 1
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2015

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Rýdův kopec (553 m, Křemešnická vrchovina), 7.7.2015
Nejnižší vrchol Hlinek (260 m, Boskovická brázda), 8.3.2015
Nejprominentnější vrchol Palackého vrch (340 m, Bobravská vrchovina), 1.11.2015
Nejnavštěvovanější vrchol Kraví hora (305 m, Bobravská vrchovina), 2x
Všech vrcholů8
Hlavních vrcholů5
Bodů na Vrcholovce7
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ostrá horka404 m27 m
Šiberná359 m40 m
Palackého vrch340 m53 m
Komínská chochola307 m46 m
Kraví hora305 m16 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Palackého vrch340 m53 m
Komínská chochola307 m46 m
Šiberná359 m40 m
Ostrá horka404 m27 m
Kraví hora305 m16 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Kraví hora305 m16 m2
Rýdův kopec553 m8 m1
Ostrá horka404 m27 m1
Záklaty384 m6 m1
Šiberná359 m40 m1
Palackého vrch340 m53 m1
Komínská chochola307 m46 m1
Hlinek260 m1 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 11.11%
Úterý 1 11.11%
Středa 1 11.11%
Čtvrtek 1 11.11%
Pátek 0 0.00%
Sobota 3 33.33%
Neděle 2 22.22%
Celkem 9 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 1 11.11%
Únor 0 0.00%
Březen 3 33.33%
Duben 1 11.11%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 1 11.11%
Srpen 1 11.11%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 1 11.11%
Prosinec 1 11.11%
Celkem 9 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Bobravská vrchovina 4 50.00%
Drahanská vrchovina 1 12.50%
Křemešnická vrchovina 1 12.50%
Boskovická brázda 1 12.50%
Jevišovická pahorkatina 1 12.50%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 8 100.00%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2015
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1
Únor
Březen 2 1
Duben 1
Květen
Červen
Červenec 1
Srpen 1
Září
Říjen
Listopad 1
Prosinec 1

Statistika v roce 2014

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 29.12.2014
Nejnižší vrchol Zborov (397 m, Bobravská vrchovina), 9.2.2014
Nejprominentnější vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 29.12.2014
Nejnavštěvovanější vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 1x
Všech vrcholů6
Hlavních vrcholů6
Tisícovek1
Vrcholů P1004
Bodů na Vrcholovce8
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Praděd1491 m983 m
Skalky735 m330 m
Ostaš700 m142 m
Sychrov463 m149 m
Kuřimská hora435 m41 m
Zborov397 m76 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Praděd1491 m983 m
Skalky735 m330 m
Sychrov463 m149 m
Ostaš700 m142 m
Zborov397 m76 m
Kuřimská hora435 m41 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Praděd1491 m983 m1
Skalky735 m330 m1
Ostaš700 m142 m1
Sychrov463 m149 m1
Kuřimská hora435 m41 m1
Zborov397 m76 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 16.67%
Úterý 1 16.67%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 1 16.67%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 16.67%
Neděle 2 33.33%
Celkem 6 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 1 16.67%
Březen 1 16.67%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 1 16.67%
Srpen 1 16.67%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 1 16.67%
Prosinec 1 16.67%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Bobravská vrchovina 3 50.00%
Hrubý Jeseník 1 16.67%
Broumovská vrchovina 1 16.67%
Drahanská vrchovina 1 16.67%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 6 100.00%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2014
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor 1
Březen 1
Duben
Květen
Červen
Červenec 1
Srpen 1
Září
Říjen
Listopad 1
Prosinec 1

Statistika v roce 2013

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Pekelník (1609 m, Malá Fatra), 28.7.2013
Nejnižší vrchol Kuřimská hora (435 m, Bobravská vrchovina), 21.10.2013
Nejprominentnější vrchol Devět skal (836 m, Žďárské vrchy), 5.7.2013
Nejnavštěvovanější vrchol Pekelník (1609 m, Malá Fatra), 1x
Všech vrcholů4
Hlavních vrcholů4
Tisícovek1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce4
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Pekelník1609 m35 m
Devět skal836 m321 m
Brožova skalka790 m23 m
Kuřimská hora435 m41 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Devět skal836 m321 m
Kuřimská hora435 m41 m
Pekelník1609 m35 m
Brožova skalka790 m23 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Pekelník1609 m35 m1
Devět skal836 m321 m1
Brožova skalka790 m23 m1
Kuřimská hora435 m41 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 25.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 2 50.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 1 25.00%
Celkem 4 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 3 75.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 1 25.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Žďárské vrchy 2 50.00%
Malá Fatra 1 25.00%
Bobravská vrchovina 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 3 75.00%
 Slovensko 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2013
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 2 1
Srpen
Září
Říjen 1
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2012

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Plechý (1378 m, Šumava), 31.7.2012
Nejnižší vrchol Buchlov (522 m, Chřiby), 10.6.2012
Nejprominentnější vrchol Plechý (1378 m, Šumava), 31.7.2012
Nejnavštěvovanější vrchol Plechý (1378 m, Šumava), 1x
Všech vrcholů5
Hlavních vrcholů5
Tisícovek4
Vrcholů P1003
Bodů na Vrcholovce18
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Plechý1378 m508 m
Nad Rakouskou loukou1378 m33 m
Boubín1362 m368 m
Trojmezná1362 m38 m
Buchlov522 m105 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Plechý1378 m508 m
Boubín1362 m368 m
Buchlov522 m105 m
Trojmezná1362 m38 m
Nad Rakouskou loukou1378 m33 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Plechý1378 m508 m1
Nad Rakouskou loukou1378 m33 m1
Boubín1362 m368 m1
Trojmezná1362 m38 m1
Buchlov522 m105 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 3 60.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 2 40.00%
Celkem 5 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 1 20.00%
Červenec 4 80.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Šumava 4 80.00%
Chřiby 1 20.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 5 62.50%
 Rakousko 2 25.00%
 Německo 1 12.50%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2012
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen 1
Červenec 1 3
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2011

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Třístoličník / Dreisessel (1311 m, Šumava), 25.7.2011
Nejnižší vrchol Kuřimská hora (435 m, Bobravská vrchovina), 9.10.2011
Nejprominentnější vrchol Libín (1094 m, Šumavské podhůří), 24.7.2011
Nejnavštěvovanější vrchol Kuřimská hora (435 m, Bobravská vrchovina), 3x
Všech vrcholů5
Hlavních vrcholů4
Tisícovek2
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce12
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Libín1094 m269 m
Velká Hejšovina922 m259 m
Podvrší590 m42 m
Kuřimská hora435 m41 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Libín1094 m269 m
Velká Hejšovina922 m259 m
Podvrší590 m42 m
Kuřimská hora435 m41 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Kuřimská hora435 m41 m3
Třístoličník / Dreisessel1311 m10 m1
Libín1094 m269 m1
Velká Hejšovina922 m259 m1
Podvrší590 m42 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 14.29%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 1 14.29%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 14.29%
Neděle 4 57.14%
Celkem 7 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 1 14.29%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 1 14.29%
Červenec 2 28.57%
Srpen 0 0.00%
Září 1 14.29%
Říjen 2 28.57%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 7 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Stolové hory 1 20.00%
Šumava 1 20.00%
Drahanská vrchovina 1 20.00%
Bobravská vrchovina 1 20.00%
Šumavské podhůří 1 20.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 4 66.67%
 Polsko 1 16.67%
 Německo 1 16.67%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2011
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen 1
Duben
Květen
Červen 1
Červenec 1 1
Srpen
Září 1
Říjen 1 1
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2010

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Kuřimská hora (435 m, Bobravská vrchovina), 27.11.2010
Nejnižší vrchol Kuřimská hora (435 m, Bobravská vrchovina), 27.11.2010
Nejprominentnější vrchol Kuřimská hora (435 m, Bobravská vrchovina), 27.11.2010
Nejnavštěvovanější vrchol Kuřimská hora (435 m, Bobravská vrchovina), 3x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Bodů na Vrcholovce3
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kuřimská hora435 m41 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kuřimská hora435 m41 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Kuřimská hora435 m41 m3
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 3 100.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 3 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 1 33.33%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 1 33.33%
Prosinec 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Bobravská vrchovina 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2010
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad 1
Prosinec 1

Statistika v roce 2009

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Javořice (837 m, Javořická vrchovina), 22.7.2009
Nejnižší vrchol Míchova skála (783 m, Javořická vrchovina), 22.7.2009
Nejprominentnější vrchol Javořice (837 m, Javořická vrchovina), 22.7.2009
Nejnavštěvovanější vrchol Javořice (837 m, Javořická vrchovina), 1x
Všech vrcholů2
Hlavních vrcholů1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce5
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Javořice837 m303 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Javořice837 m303 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Javořice837 m303 m1
Míchova skála783 m13 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 2 100.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 2 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 2 100.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Javořická vrchovina 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2009
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 2
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2008

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Pasecká skála (823 m, Žďárské vrchy), 7.7.2008
Nejnižší vrchol Pasecká skála (823 m, Žďárské vrchy), 7.7.2008
Nejprominentnější vrchol Pasecká skála (823 m, Žďárské vrchy), 7.7.2008
Nejnavštěvovanější vrchol Pasecká skála (823 m, Žďárské vrchy), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Bodů na Vrcholovce1
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Pasecká skála823 m93 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Pasecká skála823 m93 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Pasecká skála823 m93 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 100.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 1 100.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Žďárské vrchy 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2008
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2007

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Blatnička (438 m, Drahanská vrchovina), 15.4.2007
Nejnižší vrchol Špilberk (282 m, Bobravská vrchovina), 26.7.2007
Nejprominentnější vrchol Horka (383 m, Drahanská vrchovina), výstup
Nejnavštěvovanější vrchol Blatnička (438 m, Drahanská vrchovina), 1x
Všech vrcholů5
Hlavních vrcholů4
Bodů na Vrcholovce5
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kuřimská hora435 m41 m
Horka383 m49 m
Záruba381 m49 m
Špilberk282 m46 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Horka383 m49 m
Záruba381 m49 m
Špilberk282 m46 m
Kuřimská hora435 m41 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Blatnička438 m7 m1
Kuřimská hora435 m41 m1
Horka383 m49 m1
Záruba381 m49 m1
Špilberk282 m46 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 1 33.33%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 2 66.67%
Celkem 3 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 1 33.33%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 1 33.33%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Drahanská vrchovina 3 60.00%
Bobravská vrchovina 2 40.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 5 100.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2007
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben 1
Květen
Červen
Červenec 1
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec 1

Statistika v roce 2006

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Děvín (550 m, Pavlovské vrchy), 20.5.2006
Nejnižší vrchol Děvín (550 m, Pavlovské vrchy), 20.5.2006
Nejprominentnější vrchol Děvín (550 m, Pavlovské vrchy), 20.5.2006
Nejnavštěvovanější vrchol Děvín (550 m, Pavlovské vrchy), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce1
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Děvín550 m348 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Děvín550 m348 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Děvín550 m348 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 100.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 1 100.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Pavlovské vrchy 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2006
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen 1
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2005

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Alexandrova rozhledna (497 m, Drahanská vrchovina), 6.7.2005
Nejnižší vrchol Hradný vrch (162 m, Podunajská pahorkatina), 10.6.2005
Nejprominentnější vrchol Čebínka (429 m, Boskovická brázda), 16.10.2005
Nejnavštěvovanější vrchol Alexandrova rozhledna (497 m, Drahanská vrchovina), 1x
Všech vrcholů6
Hlavních vrcholů5
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce6
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Čebínka429 m121 m
Biskoupský kopec397 m55 m
Chlum337 m60 m
Petrov245 m15 m
Hradný vrch162 m20 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Čebínka429 m121 m
Chlum337 m60 m
Biskoupský kopec397 m55 m
Hradný vrch162 m20 m
Petrov245 m15 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Alexandrova rozhledna497 m8 m1
Čebínka429 m121 m1
Biskoupský kopec397 m55 m1
Chlum337 m60 m1
Petrov245 m15 m1
Hradný vrch162 m20 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 1 16.67%
Středa 1 16.67%
Čtvrtek 1 16.67%
Pátek 1 16.67%
Sobota 1 16.67%
Neděle 1 16.67%
Celkem 6 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 1 16.67%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 2 33.33%
Červenec 1 16.67%
Srpen 0 0.00%
Září 1 16.67%
Říjen 1 16.67%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Podunajská pahorkatina 1 16.67%
Boskovická brázda 1 16.67%
Východolabská tabule 1 16.67%
Jevišovická pahorkatina 1 16.67%
Drahanská vrchovina 1 16.67%
Bobravská vrchovina 1 16.67%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 5 83.33%
 Slovensko 1 16.67%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2005
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen 1 1
Červenec 1
Srpen
Září 1
Říjen 1
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2004

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Ještěd (1012 m, Ještědsko-kozákovský hřbet), 23.7.2004
Nejnižší vrchol Nagliu kopa (59 m, Jihobaltské pobřeží), 28.5.2004
Nejprominentnější vrchol Ještěd (1012 m, Ještědsko-kozákovský hřbet), 23.7.2004
Nejnavštěvovanější vrchol Čebínka (429 m, Boskovická brázda), 2x
Všech vrcholů17
Hlavních vrcholů16
Tisícovek1
Vrcholů P1003
Bodů na Vrcholovce19
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ještěd1012 m517 m
Narożnik846 m53 m
Krásenský vrch777 m17 m
Střmen630 m20 m
Podvrší590 m42 m
Andrlův chlum559 m121 m
Frýdštejn509 m18 m
Čebínka429 m121 m
Pantheon397 m39 m
Kraví hora379 m30 m
Palackého vrch340 m53 m
Medlánecký kopec323 m24 m
Špilberk282 m46 m
Petrov245 m15 m
Gedimino kalnas141 m42 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ještěd1012 m517 m
Andrlův chlum559 m121 m
Čebínka429 m121 m
Palackého vrch340 m53 m
Narożnik846 m53 m
Špilberk282 m46 m
Podvrší590 m42 m
Gedimino kalnas141 m42 m
Pantheon397 m39 m
Nagliu kopa59 m34 m
Kraví hora379 m30 m
Medlánecký kopec323 m24 m
Střmen630 m20 m
Frýdštejn509 m18 m
Krásenský vrch777 m17 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Čebínka429 m121 m2
Ještěd1012 m517 m1
Narożnik846 m53 m1
Krásenský vrch777 m17 m1
Střmen630 m20 m1
Podvrší590 m42 m1
Andrlův chlum559 m121 m1
Frýdštejn509 m18 m1
Pantheon397 m39 m1
Kraví hora379 m30 m1
Palackého vrch340 m53 m1
Medlánecký kopec323 m24 m1
Špilberk282 m46 m1
Pekárka280 m13 m1
Petrov245 m15 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 1 5.88%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 2 11.76%
Pátek 3 17.65%
Sobota 4 23.53%
Neděle 7 41.18%
Celkem 17 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 1 5.88%
Únor 1 5.88%
Březen 2 11.76%
Duben 1 5.88%
Květen 2 11.76%
Červen 0 0.00%
Červenec 5 29.41%
Srpen 1 5.88%
Září 1 5.88%
Říjen 2 11.76%
Listopad 1 5.88%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 17 100%
Vrcholy podle pohoří
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 14 82.35%
 Litva 2 11.76%
 Polsko 1 5.88%
Celkem 17 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2004
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1
Únor 1
Březen 2
Duben 1
Květen 1 1
Červen
Červenec 1 1 1 2
Srpen 1
Září 1
Říjen 1 1
Listopad 1
Prosinec

Statistika v roce 2003

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Devět skal (836 m, Žďárské vrchy), 4.5.2003
Nejnižší vrchol V. Vrh (116 m, Kornati), 5.9.2003
Nejprominentnější vrchol Devět skal (836 m, Žďárské vrchy), 4.5.2003
Nejnavštěvovanější vrchol Devět skal (836 m, Žďárské vrchy), 1x
Všech vrcholů9
Hlavních vrcholů8
Vrcholů P1004
Bodů na Vrcholovce10
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Devět skal836 m321 m
Malinská skála813 m30 m
Drátenická skála776 m45 m
Háj757 m107 m
Čebínka429 m121 m
Žlutý kopec330 m84 m
Santon296 m28 m
V. Vrh116 m116 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Devět skal836 m321 m
Čebínka429 m121 m
V. Vrh116 m116 m
Háj757 m107 m
Žlutý kopec330 m84 m
Drátenická skála776 m45 m
Malinská skála813 m30 m
Santon296 m28 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Devět skal836 m321 m1
Malinská skála813 m30 m1
Drátenická skála776 m45 m1
Háj757 m107 m1
Čebínka429 m121 m1
Žlutý kopec330 m84 m1
Petřín324 m1
Santon296 m28 m1
V. Vrh116 m116 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 2 40.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 20.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 2 40.00%
Celkem 5 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 1 20.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 1 20.00%
Srpen 1 20.00%
Září 1 20.00%
Říjen 1 20.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Žďárské vrchy 3 33.33%
Smrčiny 1 11.11%
Bobravská vrchovina 1 11.11%
Dyjsko-svratecký úval 1 11.11%
Boskovická brázda 1 11.11%
Pražská plošina 1 11.11%
Kornati 1 11.11%
Celkem 9 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 8 88.89%
 Chorvatsko 1 11.11%
Celkem 9 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2003
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen 1
Červen
Červenec 1
Srpen 1
Září 1
Říjen 1
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2002

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Landštejn (657 m, Javořická vrchovina), 23.7.2002
Nejnižší vrchol Stránská skála (310 m, Dyjsko-svratecký úval), výstup
Nejprominentnější vrchol Buchlov (522 m, Chřiby), 13.4.2002
Nejnavštěvovanější vrchol Landštejn (657 m, Javořická vrchovina), 1x
Všech vrcholů4
Hlavních vrcholů4
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce4
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Landštejn657 m28 m
Oravské hradné bralo612 m87 m
Buchlov522 m105 m
Stránská skála310 m22 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Buchlov522 m105 m
Oravské hradné bralo612 m87 m
Landštejn657 m28 m
Stránská skála310 m22 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Landštejn657 m28 m1
Oravské hradné bralo612 m87 m1
Buchlov522 m105 m1
Stránská skála310 m22 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 1 33.33%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 2 66.67%
Neděle 0 0.00%
Celkem 3 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 1 33.33%
Březen 0 0.00%
Duben 1 33.33%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 1 33.33%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Dyjsko-svratecký úval 1 25.00%
Javořická vrchovina 1 25.00%
Chřiby 1 25.00%
Oravská vrchovina 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 3 75.00%
 Slovensko 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2002
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor 1
Březen
Duben 1
Květen
Červen
Červenec 1
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2001

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Biserica Motilor (1466 m, Bihor), 4.7.2001
Nejnižší vrchol Lukov (519 m, Hostýnsko-vsetínská hornatina), 24.11.2001
Nejprominentnější vrchol Biserica Motilor (1466 m, Bihor), 4.7.2001
Nejnavštěvovanější vrchol Biserica Motilor (1466 m, Bihor), 1x
Všech vrcholů2
Hlavních vrcholů2
Tisícovek1
Bodů na Vrcholovce3
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Biserica Motilor1466 m92 m
Lukov519 m88 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Biserica Motilor1466 m92 m
Lukov519 m88 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Biserica Motilor1466 m92 m1
Lukov519 m88 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 1 50.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 50.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 2 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 1 50.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 1 50.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Bihor 1 50.00%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 1 50.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 1 50.00%
 Rumunsko 1 50.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2001
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1
Srpen
Září
Říjen
Listopad 1
Prosinec

Statistika v roce 2000

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Zelený kopec (491 m, Jevišovická pahorkatina), 18.5.2000
Nejnižší vrchol Zelený kopec (491 m, Jevišovická pahorkatina), 18.5.2000
Nejprominentnější vrchol Zelený kopec (491 m, Jevišovická pahorkatina), 18.5.2000
Nejnavštěvovanější vrchol Zelený kopec (491 m, Jevišovická pahorkatina), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Bodů na Vrcholovce1
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Zelený kopec491 m50 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Zelený kopec491 m50 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Zelený kopec491 m50 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 1 100.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 1 100.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Jevišovická pahorkatina 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2000
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen 1
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 1998

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Vyhlídka Petra Velikého (503 m, Slavkovský les), výstup
Nejnižší vrchol Vyhlídka Petra Velikého (503 m, Slavkovský les), výstup
Nejprominentnější vrchol Vyhlídka Petra Velikého (503 m, Slavkovský les), výstup
Nejnavštěvovanější vrchol Vyhlídka Petra Velikého (503 m, Slavkovský les), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Bodů na Vrcholovce1
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Vyhlídka Petra Velikého503 m36 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Vyhlídka Petra Velikého503 m36 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Vyhlídka Petra Velikého503 m36 m1
Zobrazit všechny
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Slavkovský les 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 1 100.00%
Celkem 1 100%

Statistika v roce 1995

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Kôprovský štít (2367 m, Vysoké Tatry), výstup
Nejnižší vrchol Koprovské plece (2312 m, Vysoké Tatry), výstup
Nejprominentnější vrchol Kôprovský štít (2367 m, Vysoké Tatry), výstup
Nejnavštěvovanější vrchol Kôprovský štít (2367 m, Vysoké Tatry), 1x
Všech vrcholů3
Hlavních vrcholů1
Tisícovek3
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce7
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kôprovský štít2367 m136 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kôprovský štít2367 m136 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Kôprovský štít2367 m136 m1
Malý Kriváň2334 m10 m1
Koprovské plece2312 m7 m1
Zobrazit všechny
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Vysoké Tatry 3 100.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Slovensko 3 100.00%
Celkem 3 100%

Statistika v roce 1994

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Kriváň (2495 m, Vysoké Tatry), výstup
Nejnižší vrchol Slavkovský nos (2273 m, Vysoké Tatry), výstup
Nejprominentnější vrchol Kriváň (2495 m, Vysoké Tatry), výstup
Nejnavštěvovanější vrchol Kriváň (2495 m, Vysoké Tatry), 1x
Všech vrcholů3
Hlavních vrcholů2
Tisícovek3
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce13
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kriváň2495 m400 m
Slavkovský štít2452 m191 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kriváň2495 m400 m
Slavkovský štít2452 m191 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Kriváň2495 m400 m1
Slavkovský štít2452 m191 m1
Slavkovský nos2273 m6 m1
Zobrazit všechny
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Vysoké Tatry 3 100.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Slovensko 3 100.00%
Celkem 3 100%

Statistika v roce 1993

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Svorová hora (1411 m, Krkonoše), výstup
Nejnižší vrchol Lysečina (1190 m, Krkonoše), výstup
Nejprominentnější vrchol Lysečina (1190 m, Krkonoše), výstup
Nejnavštěvovanější vrchol Svorová hora (1411 m, Krkonoše), 1x
Všech vrcholů2
Hlavních vrcholů2
Tisícovek2
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce5
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Svorová hora1411 m46 m
Lysečina1190 m145 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysečina1190 m145 m
Svorová hora1411 m46 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Svorová hora1411 m46 m1
Lysečina1190 m145 m1
Zobrazit všechny
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Krkonoše 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 2 50.00%
 Polsko 2 50.00%
Celkem 4 100%

Statistika v roce 1992

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Rysy S (2499 m, Vysoké Tatry), 5.7.1992
Nejnižší vrchol Spišský hradní vrch (631 m, Hornádská kotlina), výstup
Nejprominentnější vrchol Kleť (1087 m, Šumavské podhůří), výstup
Nejnavštěvovanější vrchol Rysy S (2499 m, Vysoké Tatry), 1x
Všech vrcholů3
Hlavních vrcholů2
Tisícovek2
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce9
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kleť1087 m432 m
Spišský hradní vrch631 m145 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kleť1087 m432 m
Spišský hradní vrch631 m145 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Rysy S2499 m10 m1
Kleť1087 m432 m1
Spišský hradní vrch631 m145 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 1 100.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 1 100.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Šumavské podhůří 1 33.33%
Vysoké Tatry 1 33.33%
Hornádská kotlina 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Slovensko 2 50.00%
 Polsko 1 25.00%
 Česko 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle dnů v roce 1992
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 1989

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), výstup
Nejnižší vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), výstup
Nejprominentnější vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), výstup
Nejnavštěvovanější vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Tisícovek1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce1
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Praděd1491 m983 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Praděd1491 m983 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Praděd1491 m983 m1
Zobrazit všechny
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Hrubý Jeseník 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 1 100.00%
Celkem 1 100%

Statistika v roce 1985

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Síčka (420 m, Boskovická brázda), výstup
Nejnižší vrchol Síčka (420 m, Boskovická brázda), výstup
Nejprominentnější vrchol Síčka (420 m, Boskovická brázda), výstup
Nejnavštěvovanější vrchol Síčka (420 m, Boskovická brázda), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Bodů na Vrcholovce1
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Síčka420 m37 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Síčka420 m37 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Síčka420 m37 m1
Zobrazit všechny
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Boskovická brázda 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 1 100.00%
Celkem 1 100%
Sdílet