Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 5.11.2026 11:16.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Mont Blanc (4810 m, Mont Blanc), 3.8.2008
Nejnižší vrchol Pariževačka glavica (151 m, Velebit), 1.7.2022
Nejprominentnější vrchol Mont Blanc (4810 m, Mont Blanc), 3.8.2008
Nejnavštěvovanější vrchol Dubci (314 m, Biokovo), 4x
Nejsevernější vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 22.7.2006
Nejjižnější vrchol Teide (3715 m, Cañadas del Teide), 16.10.2011
Nejvýchodnější vrchol Moldoveanu (2544 m, Fagaraš), 10.7.2002
Nejzápadnější vrchol Teide (3715 m, Cañadas del Teide), 16.10.2011
Všech vrcholů277
Hlavních vrcholů251
Tisícovek248
Vrcholů P100 125
Bodů na Vrcholovce1866
Aktivity
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 43 5d, 19:35:39 281 km 18,393 m
Cyklistika 26 6d, 02:29:37 1546 km 42,207 m
Horolezectví 10 3d, 05:54:48 80 km 8,443 m
Skialpinismus 2 11:31:48 41 km 2,466 m
Celkem8115d, 15:31:521948 km71,509 m
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Mont Blanc4810 m4697 m
Zumsteinspitze / Punta Zumstein4563 m110 m
Signalkuppe / Punta Gnifetti4554 m102 m
Dom de Mischabel4545 m1055 m
Weisshorn4506 m1235 m
Matterhorn4478 m1031 m
Parrotspitze / Punta Parrot4443 m147 m
Ludwigshöhe4341 m58 m
Schwarzhorn / Corno Nero4321 m41 m
Dôme du Goûter4304 m58 m
Finsteraarhorn4274 m2279 m
Castor / Punta Castore4223 m164 m
Piramide Vincent4215 m128 m
Alphubel4206 m355 m
Rimpfischhorn4199 m642 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Mont Blanc4810 m4697 m
Teide3715 m3715 m
Corno Grande2912 m2476 m
Grossglockner3798 m2428 m
Gerlachovský štít2655 m2355 m
Finsteraarhorn4274 m2279 m
Piz Bernina4049 m2234 m
Hochkönig2941 m2181 m
Hoher Dachstein2995 m2136 m
Marmolada3343 m2131 m
Triglav2864 m2052 m
Moldoveanu2544 m2046 m
Maja e Jezercës2694 m2036 m
Ortler3905 m1953 m
Gran Paradiso4061 m1888 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Dubci314 m25 m4
Zumsteinspitze / Punta Zumstein4563 m110 m2
Parrotspitze / Punta Parrot4443 m147 m2
Ludwigshöhe4341 m58 m2
Piramide Vincent4215 m128 m2
Balmenhorn4167 m12 m2
Pizzo Palù Occidentale/Piz Spinas3823 m24 m2
Alta Luce3184 m24 m2
Sas Queder3066 m60 m2
Corno Grande2912 m2476 m2
Gerlachovský štít2655 m2355 m2
Lomnický štít2634 m442 m2
Zadný Gerlach2616 m51 m2
Končistá2536 m207 m2
Kriváň2495 m400 m2
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 45 14.95%
Úterý 32 10.63%
Středa 36 11.96%
Čtvrtek 41 13.62%
Pátek 29 9.63%
Sobota 72 23.92%
Neděle 46 15.28%
Celkem 301 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 8 2.66%
Únor 8 2.66%
Březen 8 2.66%
Duben 7 2.33%
Květen 10 3.32%
Červen 13 4.32%
Červenec 35 11.63%
Srpen 129 42.86%
Září 43 14.29%
Říjen 23 7.64%
Listopad 14 4.65%
Prosinec 3 1.00%
Celkem 301 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Vysoké Tatry 102 36.82%
Walliské Alpy 25 9.03%
Vtáčnik 12 4.33%
Roháče 11 3.97%
Velká Fatra 11 3.97%
Bernina 7 2.53%
Prokletije 7 2.53%
Durmitor 7 2.53%
Strážovské vrchy 6 2.17%
Chočské vrchy 6 2.17%
Kysucká vrchovina 6 2.17%
Západní Tatry 5 1.81%
Kremnické vrchy 5 1.81%
Julské Alpy 5 1.81%
Ampezzanské Dolomity 4 1.44%
Nízké Tatry 4 1.44%
Biokovo 4 1.44%
Bílé Karpaty 3 1.08%
Maglić 3 1.08%
Belianské Tatry 3 1.08%
Celkem 52 pohoří 277 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Slovensko Slovensko 181 58.58%
Itálie Itálie 33 10.68%
Švýcarsko Švýcarsko 22 7.12%
Černá Hora Černá Hora 19 6.15%
Polsko Polsko 17 5.50%
Chorvatsko Chorvatsko 8 2.59%
Rakousko Rakousko 7 2.27%
Slovinsko Slovinsko 6 1.94%
Albánie Albánie 5 1.62%
Německo Německo 3 0.97%
Francie Francie 3 0.97%
Rumunsko Rumunsko 2 0.65%
Česko Česko 1 0.32%
Španělsko Španělsko 1 0.32%
Bosna a Hercegovina Bosna a Hercegovina 1 0.32%
Celkem 309 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 84/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1 1 1 1 3
Únor 1 1 3 2 1
Březen 3 5
Duben 3 1 3
Květen 4 1 1 2 1 1
Červen 6 1 4 1 1
Červenec 2 2 1 1 1 1 5 4 6 3 1 7 1
Srpen 6 10 13 3 2 1 1 3 3 6 6 2 3 6 10 7 12 7 4 9 4 6 4 1
Září 3 2 2 12 16 1 7
Říjen 3 4 2 1 1 2 1 3 6
Listopad 3 11
Prosinec 1 2

Statistika v roce 2026

Získané plakety

Statistika v roce 2025

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Matterhorn (4478 m, Walliské Alpy), 13.8.2025
Nejnižší vrchol Sinjal (1831 m, Dinara), 26.6.2025
Nejprominentnější vrchol Corno Grande (2912 m, Střední Apeniny), 17.7.2025
Nejnavštěvovanější vrchol Matterhorn (4478 m, Walliské Alpy), 1x
Všech vrcholů5
Hlavních vrcholů5
Tisícovek5
Vrcholů P1005
Bodů na Vrcholovce76
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Matterhorn4478 m1031 m
Rimpfischhorn4199 m642 m
Allalinhorn4027 m256 m
Corno Grande2912 m2476 m
Sinjal1831 m728 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Corno Grande2912 m2476 m
Matterhorn4478 m1031 m
Sinjal1831 m728 m
Rimpfischhorn4199 m642 m
Allalinhorn4027 m256 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Matterhorn4478 m1031 m1
Rimpfischhorn4199 m642 m1
Allalinhorn4027 m256 m1
Corno Grande2912 m2476 m1
Sinjal1831 m728 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 20.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 1 20.00%
Čtvrtek 2 40.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 1 20.00%
Celkem 5 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 1 20.00%
Červenec 1 20.00%
Srpen 3 60.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Walliské Alpy 3 60.00%
Dinara 1 20.00%
Střední Apeniny 1 20.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Švýcarsko Švýcarsko 2 40.00%
Itálie Itálie 2 40.00%
Chorvatsko Chorvatsko 1 20.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2025
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen 1
Červenec 1
Srpen 1 1 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2024

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Ortler (3905 m, Ortlerské Alpy), 29.8.2024
Nejnižší vrchol Svrčinník (1312 m, Kremnické vrchy), 9.2.2024
Nejprominentnější vrchol Ortler (3905 m, Ortlerské Alpy), 29.8.2024
Nejnavštěvovanější vrchol Východný Mengusovský štít (2410 m, Vysoké Tatry), 2x
Všech vrcholů9
Hlavních vrcholů7
Tisícovek9
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce54
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Horolezectví 1 14:19:03 12 km 1,015 m
Cyklistika 1 00:00:00 0 km 0 m
Celkem214:19:0312 km1,015 m
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ortler3905 m1953 m
Mengusovský štít2439 m215 m
Východný Mengusovský štít2410 m98 m
Prostredný Mengusovský štít2393 m82 m
Hincova veža2377 m24 m
Volia veža2373 m36 m
Svrčinník1312 m17 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ortler3905 m1953 m
Mengusovský štít2439 m215 m
Východný Mengusovský štít2410 m98 m
Prostredný Mengusovský štít2393 m82 m
Volia veža2373 m36 m
Hincova veža2377 m24 m
Svrčinník1312 m17 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Východný Mengusovský štít2410 m98 m2
Hincova veža2377 m24 m2
Ortler3905 m1953 m1
Mengusovský štít2439 m215 m1
Prostredný Mengusovský štít2393 m82 m1
Volia veža2373 m36 m1
Hincova kopa2372 m5 m1
Hincova vežička2360 m6 m1
Svrčinník1312 m17 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 1 9.09%
Pátek 3 27.27%
Sobota 7 63.64%
Neděle 0 0.00%
Celkem 11 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 3 27.27%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 7 63.64%
Srpen 1 9.09%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 11 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Vysoké Tatry 7 77.78%
Ortlerské Alpy 1 11.11%
Kremnické vrchy 1 11.11%
Celkem 9 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Slovensko Slovensko 7 46.67%
Polsko Polsko 7 46.67%
Itálie Itálie 1 6.67%
Celkem 15 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2024
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor 3
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 7
Srpen 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2023

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Maja e Jezercës (2694 m, Prokletije), 25.8.2023
Nejnižší vrchol Dubci (314 m, Biokovo), 16.8.2023
Nejprominentnější vrchol Maja e Jezercës (2694 m, Prokletije), 25.8.2023
Nejnavštěvovanější vrchol Dubci (314 m, Biokovo), 3x
Všech vrcholů30
Hlavních vrcholů28
Tisícovek27
Vrcholů P10015
Bodů na Vrcholovce169
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 10 3d, 17:59:17 203 km 14,115 m
Cyklistika 5 23:25:21 247 km 5,776 m
Horolezectví 1 13:08:48 10 km 1,086 m
Celkem165d, 06:33:26460 km20,977 m
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Maja e Jezercës2694 m2036 m
Vysoká2560 m299 m
Vysoká SZ2560 m22 m
Končistá2536 m207 m
Zla Kolata2534 m100 m
Dobra Kolata 2528 m106 m
Bobotov Kuk2523 m1480 m
Dračí štít2523 m15 m
Lučin vrh2396 m45 m
Prutaš2393 m345 m
Crnohorski Maglić2389 m346 m
Minin bogaz2387 m144 m
Bosanski Maglić2386 m56 m
Minin bogaz JZ2384 m18 m
Ošarpance2348 m16 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Maja e Jezercës2694 m2036 m
Bobotov Kuk2523 m1480 m
Crna Glava2139 m564 m
Crnohorski Maglić2389 m346 m
Prutaš2393 m345 m
Vysoká2560 m299 m
Zahod594 m281 m
Končistá2536 m207 m
Trzivka2333 m203 m
Talijanka2057 m182 m
Zekova glava2122 m161 m
Vápeč956 m155 m
Minin bogaz2387 m144 m
Dobra Kolata 2528 m106 m
Zla Kolata2534 m100 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Dubci314 m25 m3
Končistá2536 m207 m2
Trešnjevik1686 m55 m2
Maja e Jezercës2694 m2036 m1
Vysoká SZ2560 m22 m1
Vysoká2560 m299 m1
Zla Kolata2534 m100 m1
Dobra Kolata 2528 m106 m1
Dračí štít2523 m15 m1
Bobotov Kuk2523 m1480 m1
Severni vrh2460 m5 m1
Lučin vrh2396 m45 m1
Prutaš2393 m345 m1
Crnohorski Maglić2389 m346 m1
Minin bogaz2387 m144 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 2 5.88%
Úterý 5 14.71%
Středa 9 26.47%
Čtvrtek 8 23.53%
Pátek 1 2.94%
Sobota 4 11.76%
Neděle 5 14.71%
Celkem 34 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 3 8.82%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 4 11.76%
Srpen 26 76.47%
Září 0 0.00%
Říjen 1 2.94%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 34 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Prokletije 7 23.33%
Durmitor 7 23.33%
Vysoké Tatry 6 20.00%
Maglić 3 10.00%
Bjelasica 2 6.67%
Poljička planina 1 3.33%
Biokovo 1 3.33%
Strážovské vrchy 1 3.33%
Volujak 1 3.33%
Komovi 1 3.33%
Celkem 30 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Černá Hora Černá Hora 19 55.88%
Slovensko Slovensko 7 20.59%
Albánie Albánie 5 14.71%
Chorvatsko Chorvatsko 2 5.88%
Bosna a Hercegovina Bosna a Hercegovina 1 2.94%
Celkem 34 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2023
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen 3
Duben
Květen
Červen
Červenec 4
Srpen 1 2 1 4 7 4 1 5 1
Září
Říjen 1
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2022

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Zumsteinspitze / Punta Zumstein (4563 m, Walliské Alpy), 24.8.2022
Nejnižší vrchol Pariževačka glavica (151 m, Velebit), 1.7.2022
Nejprominentnější vrchol Gran Paradiso (4061 m, Grajské Alpy), 22.8.2022
Nejnavštěvovanější vrchol Zumsteinspitze / Punta Zumstein (4563 m, Walliské Alpy), 2x
Všech vrcholů32
Hlavních vrcholů30
Tisícovek25
Vrcholů P10015
Bodů na Vrcholovce199
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Cyklistika 11 2d, 18:46:58 644 km 18,038 m
Pěší turistika 6 1d, 22:33:56 46 km 3,294 m
Horolezectví 3 1d, 14:00:25 42 km 5,038 m
Skialpinismus 2 11:31:48 41 km 2,466 m
Celkem226d, 18:53:07773 km28,836 m
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Zumsteinspitze / Punta Zumstein4563 m110 m
Signalkuppe / Punta Gnifetti4554 m102 m
Weisshorn4506 m1235 m
Parrotspitze / Punta Parrot4443 m147 m
Ludwigshöhe4341 m58 m
Schwarzhorn / Corno Nero4321 m41 m
Piramide Vincent4215 m128 m
Gran Paradiso4061 m1888 m
Hohtälli3286 m72 m
Alta Luce3184 m24 m
Becs de Bosson3149 m362 m
Gornergrat3135 m50 m
Pointe de Drone2950 m258 m
Pain de Sucre2919 m225 m
Corne de Sorebois2895 m82 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Gran Paradiso4061 m1888 m
Weisshorn4506 m1235 m
Sveti Jure1762 m1164 m
Becs de Bosson3149 m362 m
Pointe de Drone2950 m258 m
Baské955 m230 m
Pain de Sucre2919 m225 m
Sokol651 m220 m
Plačlivé2125 m162 m
Parrotspitze / Punta Parrot4443 m147 m
Piramide Vincent4215 m128 m
Zumsteinspitze / Punta Zumstein4563 m110 m
Tulove grede1120 m108 m
Klepáč575 m104 m
Signalkuppe / Punta Gnifetti4554 m102 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Zumsteinspitze / Punta Zumstein4563 m110 m2
Parrotspitze / Punta Parrot4443 m147 m2
Ludwigshöhe4341 m58 m2
Piramide Vincent4215 m128 m2
Balmenhorn4167 m12 m2
Alta Luce3184 m24 m2
Signalkuppe / Punta Gnifetti4554 m102 m1
Weisshorn4506 m1235 m1
Schwarzhorn / Corno Nero4321 m41 m1
Gran Paradiso4061 m1888 m1
Madonna4057 m7 m1
Hohtälli3286 m72 m1
Becs de Bosson3149 m362 m1
Gornergrat3135 m50 m1
Pointe de Drone2950 m258 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 6 15.79%
Úterý 2 5.26%
Středa 12 31.58%
Čtvrtek 7 18.42%
Pátek 4 10.53%
Sobota 5 13.16%
Neděle 2 5.26%
Celkem 38 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 2 5.26%
Únor 1 2.63%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 4 10.53%
Červenec 2 5.26%
Srpen 29 76.32%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 38 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Walliské Alpy 16 50.00%
Strážovské vrchy 5 15.63%
Biokovo 4 12.50%
Grajské Alpy 2 6.25%
Velebit 2 6.25%
Vysoké Tatry 1 3.13%
Roháče 1 3.13%
Chočské vrchy 1 3.13%
Celkem 32 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Itálie Itálie 12 34.29%
Švýcarsko Švýcarsko 9 25.71%
Slovensko Slovensko 8 22.86%
Chorvatsko Chorvatsko 6 17.14%
Celkem 35 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2022
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1
Únor 1
Březen
Duben
Květen
Červen 3 1
Červenec 2
Srpen 4 1 2 8 6 1 4 1 2
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2021

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Rysy (2501 m, Vysoké Tatry), 31.10.2021
Nejnižší vrchol Zlieň (765 m, Kysucká vrchovina), 21.6.2021
Nejprominentnější vrchol Ostredok (1595 m, Velká Fatra), 5.2.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Rysy (2501 m, Vysoké Tatry), 1x
Všech vrcholů27
Hlavních vrcholů24
Tisícovek18
Vrcholů P1009
Bodů na Vrcholovce80
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Cyklistika 5 1d, 05:43:15 336 km 9,897 m
Horolezectví 1 12:26:32 16 km 1,304 m
Pěší turistika 1 00:00:00 0 km 0 m
Celkem71d, 18:09:47352 km11,201 m
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Rysy2501 m165 m
Malé Rysy2430 m60 m
Ťažká veža2254 m75 m
Volovec2064 m153 m
Bobrovec1665 m309 m
Ostredok1595 m672 m
Krížna1574 m52 m
Babky1566 m75 m
Minčol1394 m550 m
Svrčinník1312 m17 m
Vyhnatová1283 m27 m
Velestúr1254 m17 m
Mýtny vrch1221 m34 m
Tabla1178 m15 m
Magura1059 m23 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ostredok1595 m672 m
Sitno1009 m579 m
Minčol1394 m550 m
Bobrovec1665 m309 m
Mravečník995 m260 m
Straník769 m204 m
Rysy2501 m165 m
Volovec2064 m153 m
Katova skala927 m130 m
Ťažká veža2254 m75 m
Babky1566 m75 m
Malé Rysy2430 m60 m
Krížna1574 m52 m
Tlstý diel990 m45 m
Kýčerka900 m38 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Rysy2501 m165 m1
Rysy S2499 m10 m1
Malé Rysy2430 m60 m1
Ťažká veža2254 m75 m1
Volovec2064 m153 m1
Bobrovec1665 m309 m1
Ostredok1595 m672 m1
Krížna1574 m52 m1
Babky1566 m75 m1
Minčol1394 m550 m1
Svrčinník1312 m17 m1
Vyhnatová1283 m27 m1
Velestúr1254 m17 m1
Mýtny vrch1221 m34 m1
Tabla1178 m15 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 6 22.22%
Úterý 2 7.41%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 3.70%
Sobota 11 40.74%
Neděle 7 25.93%
Celkem 27 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 1 3.70%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 6 22.22%
Červenec 6 22.22%
Srpen 6 22.22%
Září 1 3.70%
Říjen 5 18.52%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 2 7.41%
Celkem 27 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Velká Fatra 7 25.93%
Kysucká vrchovina 6 22.22%
Kremnické vrchy 5 18.52%
Vysoké Tatry 4 14.81%
Západní Tatry 2 7.41%
Štiavnické vrchy 1 3.70%
Roháče 1 3.70%
Oravská Magura 1 3.70%
Celkem 27 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Slovensko Slovensko 26 83.87%
Polsko Polsko 5 16.13%
Celkem 31 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2021
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor 1
Březen
Duben
Květen
Červen 6
Červenec 1 5
Srpen 6
Září 1
Říjen 1 4
Listopad
Prosinec 2

Statistika v roce 2020

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Veľký Kriváň (1709 m, Malá Fatra), 8.12.2020
Nejnižší vrchol Skalka (489 m, Tribeč), 14.9.2020
Nejprominentnější vrchol Veľký Kriváň (1709 m, Malá Fatra), 8.12.2020
Nejnavštěvovanější vrchol Veľký Kriváň (1709 m, Malá Fatra), 1x
Všech vrcholů26
Hlavních vrcholů19
Tisícovek16
Vrcholů P1007
Bodů na Vrcholovce64
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Cyklistika 4 1d, 02:34:03 319 km 8,496 m
Pěší turistika 1 03:02:26 32 km 984 m
Celkem51d, 05:36:29351 km9,480 m
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Veľký Kriváň1709 m958 m
Ploská1532 m222 m
Vtáčnik1346 m736 m
Kýčera 1309 m65 m
Zadný Choč SV1299 m32 m
Malá Homôľka1298 m35 m
Kláštorská skala1279 m34 m
Malinné1209 m138 m
Jarabá skala1169 m90 m
Biela skala1135 m145 m
Orlí kameň1126 m16 m
Inovec1042 m692 m
Polom1023 m56 m
Veľký Grič972 m106 m
Biely vrch819 m92 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Veľký Kriváň1709 m958 m
Vtáčnik1346 m736 m
Inovec1042 m692 m
Ploská1532 m222 m
Biela skala1135 m145 m
Malinné1209 m138 m
Veľký Grič972 m106 m
Biely vrch819 m92 m
Jarabá skala1169 m90 m
Drieňová551 m72 m
Vršatec805 m70 m
Kýčera 1309 m65 m
Polom1023 m56 m
Skalka489 m45 m
Malá Homôľka1298 m35 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Veľký Kriváň1709 m958 m1
Ploská1532 m222 m1
Vtáčnik1346 m736 m1
Kýčera 1309 m65 m1
Zadný Choč SV1299 m32 m1
Malá Homôľka1298 m35 m1
Malý Zadný Choč1286 m7 m1
Kláštorská skala1279 m34 m1
Kláštorská skala S1258 m7 m1
Medzi skalami1245 m10 m1
Malinné1209 m138 m1
Jarabá skala1169 m90 m1
Kríž na Prednom Choči1160 m3 m1
Tri chotáre1144 m4 m1
Biela skala1135 m145 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 14 53.85%
Úterý 2 7.69%
Středa 3 11.54%
Čtvrtek 2 7.69%
Pátek 1 3.85%
Sobota 4 15.38%
Neděle 0 0.00%
Celkem 26 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 1 3.85%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 7 26.92%
Září 15 57.69%
Říjen 2 7.69%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 1 3.85%
Celkem 26 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Vtáčnik 12 46.15%
Chočské vrchy 4 15.38%
Velká Fatra 3 11.54%
Malá Fatra 2 7.69%
Bílé Karpaty 2 7.69%
Tribeč 2 7.69%
Povážský Inovec 1 3.85%
Celkem 26 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Slovensko Slovensko 26 100.00%
Celkem 26 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2020
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben 1
Květen
Červen
Červenec
Srpen 4 3
Září 1 14
Říjen 2
Listopad
Prosinec 1

Statistika v roce 2019

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Punta Sorapiss (3205 m, Ampezzanské Dolomity), 14.9.2019
Nejnižší vrchol Velká Javořina (970 m, Bílé Karpaty), 4.9.2019
Nejprominentnější vrchol Gerlachovský štít (2655 m, Vysoké Tatry), 26.5.2019
Nejnavštěvovanější vrchol Punta Sorapiss (3205 m, Ampezzanské Dolomity), 1x
Všech vrcholů7
Hlavních vrcholů7
Tisícovek6
Vrcholů P1006
Bodů na Vrcholovce79
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Punta Sorapiss3205 m1085 m
Croda Marcora 3154 m32 m
Gerlachovský štít2655 m2355 m
Kráľova hoľa1946 m756 m
Veľký Choč1611 m791 m
Šíp 1169 m555 m
Velká Javořina970 m570 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Gerlachovský štít2655 m2355 m
Punta Sorapiss3205 m1085 m
Veľký Choč1611 m791 m
Kráľova hoľa1946 m756 m
Velká Javořina970 m570 m
Šíp 1169 m555 m
Croda Marcora 3154 m32 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Punta Sorapiss3205 m1085 m1
Croda Marcora 3154 m32 m1
Gerlachovský štít2655 m2355 m1
Kráľova hoľa1946 m756 m1
Veľký Choč1611 m791 m1
Šíp 1169 m555 m1
Velká Javořina970 m570 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 3 42.86%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 14.29%
Sobota 2 28.57%
Neděle 1 14.29%
Celkem 7 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 1 14.29%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 2 28.57%
Červen 0 0.00%
Červenec 1 14.29%
Srpen 0 0.00%
Září 3 42.86%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 7 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Ampezzanské Dolomity 2 28.57%
Velká Fatra 1 14.29%
Chočské vrchy 1 14.29%
Vysoké Tatry 1 14.29%
Nízké Tatry 1 14.29%
Bílé Karpaty 1 14.29%
Celkem 7 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Slovensko Slovensko 5 62.50%
Itálie Itálie 2 25.00%
Česko Česko 1 12.50%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2019
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1
Únor
Březen
Duben
Květen 1 1
Červen
Červenec 1
Srpen
Září 1 2
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2018

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Ľadový štít (2628 m, Vysoké Tatry), 22.7.2018
Nejnižší vrchol Malý Ľadový štít (2611 m, Vysoké Tatry), 22.7.2018
Nejprominentnější vrchol Ľadový štít (2628 m, Vysoké Tatry), 22.7.2018
Nejnavštěvovanější vrchol Ľadový štít (2628 m, Vysoké Tatry), 1x
Všech vrcholů2
Hlavních vrcholů2
Tisícovek2
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce12
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ľadový štít2628 m274 m
Malý Ľadový štít2611 m34 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ľadový štít2628 m274 m
Malý Ľadový štít2611 m34 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Ľadový štít2628 m274 m1
Malý Ľadový štít2611 m34 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 2 100.00%
Celkem 2 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 2 100.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Vysoké Tatry 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Slovensko Slovensko 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2018
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 2
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2017

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Marmolada (3343 m, Marmolada), 15.8.2017
Nejnižší vrchol Salatín (2048 m, Roháče), 21.1.2017
Nejprominentnější vrchol Marmolada (3343 m, Marmolada), 15.8.2017
Nejnavštěvovanější vrchol Marmolada (3343 m, Marmolada), 1x
Všech vrcholů3
Hlavních vrcholů3
Tisícovek3
Vrcholů P1003
Bodů na Vrcholovce48
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Marmolada3343 m2131 m
Cima Vezzana3192 m1275 m
Salatín2048 m164 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Marmolada3343 m2131 m
Cima Vezzana3192 m1275 m
Salatín2048 m164 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Marmolada3343 m2131 m1
Cima Vezzana3192 m1275 m1
Salatín2048 m164 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 33.33%
Úterý 1 33.33%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 33.33%
Neděle 0 0.00%
Celkem 3 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 1 33.33%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 2 66.67%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Marmolada 1 33.33%
Roháče 1 33.33%
Pala 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Itálie Itálie 2 66.67%
Slovensko Slovensko 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2017
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 1 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2015

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Hohe Warte / Monte Coglians (2780 m, Karnské Alpy), 11.9.2015
Nejnižší vrchol Chopok (2024 m, Nízké Tatry), 11.2.2015
Nejprominentnější vrchol Ďumbier (2046 m, Nízké Tatry), 11.2.2015
Nejnavštěvovanější vrchol Hohe Warte / Monte Coglians (2780 m, Karnské Alpy), 1x
Všech vrcholů11
Hlavních vrcholů10
Tisícovek11
Vrcholů P1006
Bodů na Vrcholovce85
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Hohe Warte / Monte Coglians2780 m1144 m
Lomnický štít2634 m442 m
Zadný Gerlach2616 m51 m
Kežmarský štít2556 m125 m
Veľká Vidlová veža2522 m49 m
Batizovský štít2448 m93 m
Kostolík2262 m32 m
Große Arnspitze2196 m1007 m
Ďumbier2046 m1180 m
Chopok2024 m262 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ďumbier2046 m1180 m
Hohe Warte / Monte Coglians2780 m1144 m
Große Arnspitze2196 m1007 m
Lomnický štít2634 m442 m
Chopok2024 m262 m
Kežmarský štít2556 m125 m
Batizovský štít2448 m93 m
Zadný Gerlach2616 m51 m
Veľká Vidlová veža2522 m49 m
Kostolík2262 m32 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Hohe Warte / Monte Coglians2780 m1144 m1
Lomnický štít2634 m442 m1
Zadný Gerlach2616 m51 m1
Kežmarský štít2556 m125 m1
Veľká Vidlová veža2522 m49 m1
Východná Vidlová veža2490 m10 m1
Batizovský štít2448 m93 m1
Kostolík2262 m32 m1
Große Arnspitze2196 m1007 m1
Ďumbier2046 m1180 m1
Chopok2024 m262 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 2 18.18%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 2 18.18%
Sobota 7 63.64%
Neděle 0 0.00%
Celkem 11 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 2 18.18%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 1 9.09%
Červen 0 0.00%
Červenec 1 9.09%
Srpen 6 54.55%
Září 1 9.09%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 11 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Vysoké Tatry 7 63.64%
Nízké Tatry 2 18.18%
Wetterstein 1 9.09%
Karnské Alpy 1 9.09%
Celkem 11 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Slovensko Slovensko 9 69.23%
Rakousko Rakousko 2 15.38%
Itálie Itálie 1 7.69%
Německo Německo 1 7.69%
Celkem 13 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2015
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor 2
Březen
Duben
Květen 1
Červen
Červenec 1
Srpen 2 4
Září 1
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2014

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Bradavica (2489 m, Vysoké Tatry), 13.9.2014
Nejnižší vrchol Kôprovský chrbát J2 (2118 m, Vysoké Tatry), 28.9.2014
Nejprominentnější vrchol Bradavica (2489 m, Vysoké Tatry), 13.9.2014
Nejnavštěvovanější vrchol Bradavica (2489 m, Vysoké Tatry), 1x
Všech vrcholů19
Hlavních vrcholů16
Tisícovek19
Vrcholů P1003
Bodů na Vrcholovce71
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Bradavica2489 m294 m
Slavkovský štít2452 m191 m
Východná Vysoká2429 m59 m
Westerov štít2423 m18 m
Kupola2414 m45 m
Čubrina2376 m66 m
Kôprovský štít2367 m136 m
Východná Slavkovská veža2354 m51 m
Slavkovská kopa2346 m21 m
Zadný Slavkovský hrb2318 m47 m
Dvojitá veža2311 m65 m
Čubrinka 2310 m20 m
Predný Slavkovský hrb2289 m24 m
Kôprovská veža2250 m45 m
Velická kopa2227 m31 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Bradavica2489 m294 m
Slavkovský štít2452 m191 m
Kôprovský štít2367 m136 m
Čubrina2376 m66 m
Dvojitá veža2311 m65 m
Východná Vysoká2429 m59 m
Východná Slavkovská veža2354 m51 m
Zadný Slavkovský hrb2318 m47 m
Kupola2414 m45 m
Kôprovská veža2250 m45 m
Velická kopa2227 m31 m
Predný Slavkovský hrb2289 m24 m
Slavkovská kopa2346 m21 m
Čubrinka 2310 m20 m
Kôprovský chrbát2131 m18 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Bradavica2489 m294 m1
Slavkovský štít2452 m191 m1
Východná Vysoká2429 m59 m1
Westerov štít2423 m18 m1
Kupola2414 m45 m1
Čubrina2376 m66 m1
Kôprovský štít2367 m136 m1
Východná Slavkovská veža2354 m51 m1
Slavkovská kopa2346 m21 m1
Zadný Slavkovský hrb2318 m47 m1
Dvojitá veža2311 m65 m1
Čubrinka 2310 m20 m1
Predný Slavkovský hrb2289 m24 m1
Slavkovský nos2273 m6 m1
Kôprovská veža2250 m45 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 12 63.16%
Neděle 7 36.84%
Celkem 19 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 19 100.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 19 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Vysoké Tatry 19 100.00%
Celkem 19 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Slovensko Slovensko 19 95.00%
Polsko Polsko 1 5.00%
Celkem 20 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2014
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září 12 7
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2013

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Finsteraarhorn (4274 m, Bernské Alpy), 6.8.2013
Nejnižší vrchol Ostrva (1984 m, Vysoké Tatry), 20.10.2013
Nejprominentnější vrchol Finsteraarhorn (4274 m, Bernské Alpy), 6.8.2013
Nejnavštěvovanější vrchol Finsteraarhorn (4274 m, Bernské Alpy), 1x
Všech vrcholů10
Hlavních vrcholů9
Tisícovek10
Vrcholů P1003
Bodů na Vrcholovce82
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Finsteraarhorn4274 m2279 m
Piz Bernina4049 m2234 m
Sas Queder3066 m60 m
Volia veža2373 m36 m
Žabia veža2336 m21 m
Žabí kôň2291 m19 m
Tupá2284 m106 m
Mengusovský Volovec2227 m36 m
Ostrva1984 m18 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Finsteraarhorn4274 m2279 m
Piz Bernina4049 m2234 m
Tupá2284 m106 m
Sas Queder3066 m60 m
Volia veža2373 m36 m
Mengusovský Volovec2227 m36 m
Žabia veža2336 m21 m
Žabí kôň2291 m19 m
Ostrva1984 m18 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Finsteraarhorn4274 m2279 m1
Piz Bernina4049 m2234 m1
Sas Queder3066 m60 m1
Volia veža2373 m36 m1
Hincova kopa2372 m5 m1
Žabia veža2336 m21 m1
Žabí kôň2291 m19 m1
Tupá2284 m106 m1
Mengusovský Volovec2227 m36 m1
Ostrva1984 m18 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 1 10.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 3 30.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 6 60.00%
Celkem 10 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 3 30.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 3 30.00%
Září 0 0.00%
Říjen 4 40.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 10 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Vysoké Tatry 7 70.00%
Bernina 2 20.00%
Bernské Alpy 1 10.00%
Celkem 10 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Slovensko Slovensko 7 50.00%
Polsko Polsko 4 28.57%
Švýcarsko Švýcarsko 3 21.43%
Celkem 14 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2013
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben 3
Květen
Červen
Červenec
Srpen 1 1 1
Září
Říjen 2 2
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2012

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Piz Palü (3900 m, Bernina), 15.8.2012
Nejnižší vrchol Predné Solisko (2117 m, Vysoké Tatry), 3.8.2012
Nejprominentnější vrchol Zugspitze (2962 m, Wetterstein), 17.8.2012
Nejnavštěvovanější vrchol Pizzo Palù Occidentale/Piz Spinas (3823 m, Bernina), 2x
Všech vrcholů32
Hlavních vrcholů31
Tisícovek32
Vrcholů P1009
Bodů na Vrcholovce183
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Piz Palü3900 m212 m
Piz Palü Ostgipfel3882 m36 m
Pizzo Palù Occidentale/Piz Spinas3823 m24 m
Monte Cristallo3221 m1412 m
Munt Pers 3207 m249 m
Piz Trovat3146 m147 m
Sas Queder3066 m60 m
Zugspitze2962 m1746 m
Baranie rohy2530 m141 m
Ťažký štít2500 m35 m
Kriváň2495 m400 m
Satan2421 m187 m
Veľké Solisko2413 m99 m
Prostredné Solisko2400 m17 m
Diablovina2390 m90 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Zugspitze2962 m1746 m
Monte Cristallo3221 m1412 m
Kriváň2495 m400 m
Munt Pers 3207 m249 m
Piz Palü3900 m212 m
Satan2421 m187 m
Piz Trovat3146 m147 m
Baranie rohy2530 m141 m
Štrbský štít2381 m119 m
Veľké Solisko2413 m99 m
Diablovina2390 m90 m
Malá Bašta2289 m65 m
Sas Queder3066 m60 m
Hlinská veža2340 m57 m
Malé Solisko2336 m57 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Pizzo Palù Occidentale/Piz Spinas3823 m24 m2
Piz Palü3900 m212 m1
Piz Palü Ostgipfel3882 m36 m1
Monte Cristallo3221 m1412 m1
Munt Pers 3207 m249 m1
Piz Trovat3146 m147 m1
Sas Queder3066 m60 m1
Zugspitze2962 m1746 m1
Baranie rohy2530 m141 m1
Ťažký štít2500 m35 m1
Kriváň2495 m400 m1
Satan2421 m187 m1
Veľké Solisko2413 m99 m1
Prostredné Solisko2400 m17 m1
Diablovina2390 m90 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 2 6.06%
Úterý 5 15.15%
Středa 3 9.09%
Čtvrtek 10 30.30%
Pátek 9 27.27%
Sobota 1 3.03%
Neděle 3 9.09%
Celkem 33 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 3 9.09%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 29 87.88%
Září 0 0.00%
Říjen 1 3.03%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 33 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Vysoké Tatry 24 75.00%
Bernina 6 18.75%
Ampezzanské Dolomity 1 3.13%
Wetterstein 1 3.13%
Celkem 32 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Slovensko Slovensko 24 72.73%
Švýcarsko Švýcarsko 6 18.18%
Itálie Itálie 2 6.06%
Německo Německo 1 3.03%
Celkem 33 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2012
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen 3
Červen
Červenec
Srpen 10 8 1 1 4 3 1 1
Září
Říjen 1
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2011

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Grossglockner (3798 m, Glockner), 27.6.2011
Nejnižší vrchol Skriniarky (1930 m, Roháče), 15.11.2011
Nejprominentnější vrchol Teide (3715 m, Cañadas del Teide), 16.10.2011
Nejnavštěvovanější vrchol Grossglockner (3798 m, Glockner), 1x
Všech vrcholů34
Hlavních vrcholů31
Tisícovek34
Vrcholů P10014
Bodů na Vrcholovce197
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Grossglockner3798 m2428 m
Teide3715 m3715 m
Hoher Dachstein2995 m2136 m
Gerlachovský štít2655 m2355 m
Lomnický štít2634 m442 m
Pyšný štít2622 m123 m
Zadný Gerlach2616 m51 m
Lavínový štít2606 m56 m
Malý Pyšný štít2590 m36 m
Ganek2462 m182 m
Prostredný hrot2441 m160 m
Rumanov štít2428 m54 m
Zlobivá2426 m50 m
Litvorový štít2423 m38 m
Javorový štít2418 m199 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Teide3715 m3715 m
Grossglockner3798 m2428 m
Gerlachovský štít2655 m2355 m
Hoher Dachstein2995 m2136 m
Lomnický štít2634 m442 m
Havran2152 m399 m
Baníkov2178 m261 m
Hlúpy2061 m235 m
Javorový štít2418 m199 m
Ganek2462 m182 m
Ždiarska vidla2146 m169 m
Prostredný hrot2441 m160 m
Pyšný štít2622 m123 m
Pachoľa2167 m123 m
Svišťový štít2382 m94 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Grossglockner3798 m2428 m1
Teide3715 m3715 m1
Hoher Dachstein2995 m2136 m1
Gerlachovský štít2655 m2355 m1
Lomnický štít2634 m442 m1
Pyšný štít2622 m123 m1
Zadný Gerlach2616 m51 m1
Lavínový štít2606 m56 m1
Malý Pyšný štít2590 m36 m1
Ganek2462 m182 m1
Prostredný hrot2441 m160 m1
Rumanov štít2428 m54 m1
Zlobivá2426 m50 m1
Litvorový štít2423 m38 m1
Javorový štít2418 m199 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 4 11.76%
Úterý 8 23.53%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 5 14.71%
Pátek 3 8.82%
Sobota 6 17.65%
Neděle 8 23.53%
Celkem 34 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 3 8.82%
Únor 1 2.94%
Březen 0 0.00%
Duben 3 8.82%
Květen 0 0.00%
Červen 1 2.94%
Červenec 6 17.65%
Srpen 0 0.00%
Září 3 8.82%
Říjen 8 23.53%
Listopad 9 26.47%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 34 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Vysoké Tatry 22 64.71%
Roháče 6 17.65%
Belianské Tatry 3 8.82%
Cañadas del Teide 1 2.94%
Glockner 1 2.94%
Dachstein 1 2.94%
Celkem 34 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Slovensko Slovensko 31 91.18%
Rakousko Rakousko 2 5.88%
Španělsko Španělsko 1 2.94%
Celkem 34 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2011
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 3
Únor 1
Březen
Duben 3
Květen
Červen 1
Červenec 1 5
Srpen
Září 3
Říjen 3 4 1
Listopad 3 6
Prosinec

Statistika v roce 2010

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Kanin (2587 m, Julské Alpy), 4.9.2010
Nejnižší vrchol Pálenica (1753 m, Roháče), 15.11.2010
Nejprominentnější vrchol Kanin (2587 m, Julské Alpy), 4.9.2010
Nejnavštěvovanější vrchol Kanin (2587 m, Julské Alpy), 1x
Všech vrcholů11
Hlavních vrcholů10
Tisícovek11
Vrcholů P1006
Bodů na Vrcholovce56
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kanin2587 m1403 m
Hrubý vrch2428 m259 m
Furkotský štít2405 m29 m
Krátka2375 m112 m
Ostrá2351 m74 m
Sedielková kopa2062 m42 m
Salatín2048 m164 m
Brestová1934 m78 m
Sivý vrch1805 m232 m
Ostrá1764 m109 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kanin2587 m1403 m
Hrubý vrch2428 m259 m
Sivý vrch1805 m232 m
Salatín2048 m164 m
Krátka2375 m112 m
Ostrá1764 m109 m
Brestová1934 m78 m
Ostrá2351 m74 m
Sedielková kopa2062 m42 m
Furkotský štít2405 m29 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Kanin2587 m1403 m1
Hrubý vrch2428 m259 m1
Furkotský štít2405 m29 m1
Krátka2375 m112 m1
Ostrá2351 m74 m1
Sedielková kopa2062 m42 m1
Salatín2048 m164 m1
Brestová1934 m78 m1
Sivý vrch1805 m232 m1
Ostrá1764 m109 m1
Pálenica1753 m10 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 5 45.45%
Úterý 5 45.45%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 9.09%
Neděle 0 0.00%
Celkem 11 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 5 45.45%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 1 9.09%
Říjen 0 0.00%
Listopad 5 45.45%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 11 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Vysoké Tatry 5 45.45%
Roháče 3 27.27%
Západní Tatry 2 18.18%
Julské Alpy 1 9.09%
Celkem 11 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Slovensko Slovensko 10 83.33%
Slovinsko Slovinsko 1 8.33%
Itálie Itálie 1 8.33%
Celkem 12 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2010
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen 5
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září 1
Říjen
Listopad 5
Prosinec

Statistika v roce 2009

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Castor / Punta Castore (4223 m, Walliské Alpy), 1.8.2009
Nejnižší vrchol Stol/Hochstuhl (2237 m, Karavanky), 12.1.2009
Nejprominentnější vrchol Mangart (2677 m, Julské Alpy), 30.8.2009
Nejnavštěvovanější vrchol Castor / Punta Castore (4223 m, Walliské Alpy), 1x
Všech vrcholů6
Hlavních vrcholů6
Tisícovek6
Vrcholů P1005
Bodů na Vrcholovce67
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Castor / Punta Castore4223 m164 m
Breithorn Occidentale / West4164 m434 m
Breithorn Centrale / Mittelgipfel4159 m83 m
Breithorn Orientale / East4139 m117 m
Mangart2677 m1065 m
Stol/Hochstuhl2237 m1020 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Mangart2677 m1065 m
Stol/Hochstuhl2237 m1020 m
Breithorn Occidentale / West4164 m434 m
Castor / Punta Castore4223 m164 m
Breithorn Orientale / East4139 m117 m
Breithorn Centrale / Mittelgipfel4159 m83 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Castor / Punta Castore4223 m164 m1
Breithorn Occidentale / West4164 m434 m1
Breithorn Centrale / Mittelgipfel4159 m83 m1
Breithorn Orientale / East4139 m117 m1
Mangart2677 m1065 m1
Stol/Hochstuhl2237 m1020 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 16.67%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 4 66.67%
Neděle 1 16.67%
Celkem 6 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 1 16.67%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 5 83.33%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Walliské Alpy 4 66.67%
Karavanky 1 16.67%
Julské Alpy 1 16.67%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Itálie Itálie 5 55.56%
Slovinsko Slovinsko 2 22.22%
Švýcarsko Švýcarsko 1 11.11%
Rakousko Rakousko 1 11.11%
Celkem 9 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2009
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 4 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2008

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Mont Blanc (4810 m, Mont Blanc), 3.8.2008
Nejnižší vrchol Dôme du Goûter (4304 m, Mont Blanc), 7.8.2008
Nejprominentnější vrchol Mont Blanc (4810 m, Mont Blanc), 3.8.2008
Nejnavštěvovanější vrchol Mont Blanc (4810 m, Mont Blanc), 1x
Všech vrcholů2
Hlavních vrcholů2
Tisícovek2
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce36
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Mont Blanc4810 m4697 m
Dôme du Goûter4304 m58 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Mont Blanc4810 m4697 m
Dôme du Goûter4304 m58 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Mont Blanc4810 m4697 m1
Dôme du Goûter4304 m58 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 1 50.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 1 50.00%
Celkem 2 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 2 100.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Mont Blanc 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Francie Francie 2 50.00%
Itálie Itálie 2 50.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2008
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 1 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2007

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Škrlatica (2740 m, Julské Alpy), 25.5.2007
Nejnižší vrchol Grintovec (2558 m, Kamnicko-Savinjské Alpy), 20.5.2007
Nejprominentnější vrchol Grintovec (2558 m, Kamnicko-Savinjské Alpy), 20.5.2007
Nejnavštěvovanější vrchol Škrlatica (2740 m, Julské Alpy), 1x
Všech vrcholů2
Hlavních vrcholů2
Tisícovek2
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce36
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Škrlatica2740 m977 m
Grintovec2558 m1706 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Grintovec2558 m1706 m
Škrlatica2740 m977 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Škrlatica2740 m977 m1
Grintovec2558 m1706 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 50.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 1 50.00%
Celkem 2 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 2 100.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Julské Alpy 1 50.00%
Kamnicko-Savinjské Alpy 1 50.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Slovinsko Slovinsko 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2007
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen 1 1
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2006

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Dôme de Neige des Écrins (4015 m, Écrins), 14.8.2006
Nejnižší vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 22.7.2006
Nejprominentnější vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 22.7.2006
Nejnavštěvovanější vrchol Dôme de Neige des Écrins (4015 m, Écrins), 1x
Všech vrcholů5
Hlavních vrcholů4
Tisícovek5
Vrcholů P1003
Bodů na Vrcholovce32
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Dôme de Neige des Écrins4015 m41 m
Kriváň2495 m400 m
Bystrá2248 m562 m
Babia hora1724 m1074 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Babia hora1724 m1074 m
Bystrá2248 m562 m
Kriváň2495 m400 m
Dôme de Neige des Écrins4015 m41 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Dôme de Neige des Écrins4015 m41 m1
Kriváň2495 m400 m1
Malý Kriváň2334 m10 m1
Bystrá2248 m562 m1
Babia hora1724 m1074 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 20.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 2 40.00%
Sobota 2 40.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 5 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 2 40.00%
Srpen 1 20.00%
Září 0 0.00%
Říjen 2 40.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Vysoké Tatry 2 40.00%
Západní Tatry 1 20.00%
Écrins 1 20.00%
Oravské Beskydy 1 20.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Slovensko Slovensko 4 66.67%
Polsko Polsko 1 16.67%
Francie Francie 1 16.67%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2006
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1 1
Srpen 1
Září
Říjen 2
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2005

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Dom de Mischabel (4545 m, Walliské Alpy), 11.8.2005
Nejnižší vrchol Salatín (1630 m, Nízké Tatry), 28.5.2005
Nejprominentnější vrchol Dom de Mischabel (4545 m, Walliské Alpy), 11.8.2005
Nejnavštěvovanější vrchol Dom de Mischabel (4545 m, Walliské Alpy), 1x
Všech vrcholů4
Hlavních vrcholů4
Tisícovek4
Vrcholů P1004
Bodů na Vrcholovce45
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Dom de Mischabel4545 m1055 m
Alphubel4206 m355 m
Svinica2302 m356 m
Salatín1630 m530 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Dom de Mischabel4545 m1055 m
Salatín1630 m530 m
Svinica2302 m356 m
Alphubel4206 m355 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Dom de Mischabel4545 m1055 m1
Alphubel4206 m355 m1
Svinica2302 m356 m1
Salatín1630 m530 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 25.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 1 25.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 2 50.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 4 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 2 50.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 2 50.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Walliské Alpy 2 50.00%
Nízké Tatry 1 25.00%
Vysoké Tatry 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Slovensko Slovensko 2 40.00%
Švýcarsko Švýcarsko 2 40.00%
Polsko Polsko 1 20.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2005
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen 2
Červen
Červenec
Srpen 1 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2004

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Hochkönig (2941 m, Berchtesgadenské Alpy), 28.8.2004
Nejnižší vrchol Veľká lúka (1476 m, Malá Fatra), 29.6.2004
Nejprominentnější vrchol Hochkönig (2941 m, Berchtesgadenské Alpy), 28.8.2004
Nejnavštěvovanější vrchol Hochkönig (2941 m, Berchtesgadenské Alpy), 1x
Všech vrcholů4
Hlavních vrcholů4
Tisícovek4
Vrcholů P1004
Bodů na Vrcholovce68
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Hochkönig2941 m2181 m
Jôf di Montasio2753 m1596 m
Watzmann2713 m939 m
Veľká lúka1476 m897 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Hochkönig2941 m2181 m
Jôf di Montasio2753 m1596 m
Watzmann2713 m939 m
Veľká lúka1476 m897 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Hochkönig2941 m2181 m1
Jôf di Montasio2753 m1596 m1
Watzmann2713 m939 m1
Veľká lúka1476 m897 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 25.00%
Úterý 1 25.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 2 50.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 4 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 1 25.00%
Červenec 1 25.00%
Srpen 2 50.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Berchtesgadenské Alpy 2 50.00%
Julské Alpy 1 25.00%
Malá Fatra 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Rakousko Rakousko 1 25.00%
Slovensko Slovensko 1 25.00%
Itálie Itálie 1 25.00%
Německo Německo 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2004
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen 1
Červenec 1
Srpen 2
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2003

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Antelao (3264 m, Antelao), 13.8.2003
Nejnižší vrchol Hochschwab (2277 m, Hochschwab), 30.8.2003
Nejprominentnější vrchol Corno Grande (2912 m, Střední Apeniny), 17.8.2003
Nejnavštěvovanější vrchol Antelao (3264 m, Antelao), 1x
Všech vrcholů4
Hlavních vrcholů4
Tisícovek4
Vrcholů P1004
Bodů na Vrcholovce57
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Antelao3264 m1735 m
Tofana di Mezzo3244 m1369 m
Corno Grande2912 m2476 m
Hochschwab2277 m1051 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Corno Grande2912 m2476 m
Antelao3264 m1735 m
Tofana di Mezzo3244 m1369 m
Hochschwab2277 m1051 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Antelao3264 m1735 m1
Tofana di Mezzo3244 m1369 m1
Corno Grande2912 m2476 m1
Hochschwab2277 m1051 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 2 50.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 25.00%
Neděle 1 25.00%
Celkem 4 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 4 100.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Hochschwab 1 25.00%
Antelao 1 25.00%
Ampezzanské Dolomity 1 25.00%
Střední Apeniny 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Itálie Itálie 3 75.00%
Rakousko Rakousko 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2003
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 1 1 1 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2002

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Moldoveanu (2544 m, Fagaraš), 10.7.2002
Nejnižší vrchol Peleaga (2509 m, Retezat), 11.7.2002
Nejprominentnější vrchol Moldoveanu (2544 m, Fagaraš), 10.7.2002
Nejnavštěvovanější vrchol Moldoveanu (2544 m, Fagaraš), 1x
Všech vrcholů2
Hlavních vrcholů2
Tisícovek2
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce46
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Moldoveanu2544 m2046 m
Peleaga2509 m1759 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Moldoveanu2544 m2046 m
Peleaga2509 m1759 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Moldoveanu2544 m2046 m1
Peleaga2509 m1759 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 1 50.00%
Čtvrtek 1 50.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 2 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 2 100.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Retezat 1 50.00%
Fagaraš 1 50.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Rumunsko Rumunsko 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2002
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1 1
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2001

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Triglav (2864 m, Julské Alpy), 31.8.2001
Nejnižší vrchol Triglav (2864 m, Julské Alpy), 31.8.2001
Nejprominentnější vrchol Triglav (2864 m, Julské Alpy), 31.8.2001
Nejnavštěvovanější vrchol Triglav (2864 m, Julské Alpy), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Tisícovek1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce24
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Triglav2864 m2052 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Triglav2864 m2052 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Triglav2864 m2052 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 100.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 1 100.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Julské Alpy 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Slovinsko Slovinsko 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2001
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
Sdílet