Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 7.11.2026 11:36.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Ararat (5137 m, Arménská vysočina), 28.6.2026
Nejnižší vrchol Vatican Hill / Mons Vatisanus (75 m, Antiapenin Tyrhénský), 30.5.2022
Nejprominentnější vrchol Mont Blanc (4810 m, Mont Blanc), 7.7.2017
Nejnavštěvovanější vrchol Sněžka (1603 m, Krkonoše), 2x
Nejsevernější vrchol Halti (1324 m, Skandinávské pohoří), 14.6.2023
Nejjižnější vrchol Ta' Dmejrek (253 m, Maltská plošina), 26.3.2022
Nejvýchodnější vrchol Ararat (5137 m, Arménská vysočina), 28.6.2026
Nejzápadnější vrchol Hvannadalshnjúkur (2110 m, Öræfajökull), 13.5.2025
Všech vrcholů63
Hlavních vrcholů60
Tisícovek51
Vrcholů P100 54
Bodů na Vrcholovce690
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ararat5137 m3611 m
Mont Blanc4810 m4697 m
Dufourspitze / Monte Rosa4634 m2165 m
Grossglockner3798 m2428 m
Wildspitze3768 m2261 m
Mulhacén3479 m3285 m
Zugspitze2962 m1746 m
Coma Pedrosa2942 m434 m
Musala2925 m2473 m
Mytikas2917 m2355 m
Triglav2864 m2052 m
Velký Korab2764 m2169 m
Rudoka2658 m230 m
Gerlachovský štít2655 m2355 m
Vorder Grauspitz2599 m353 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Mont Blanc4810 m4697 m
Ararat5137 m3611 m
Mulhacén3479 m3285 m
Musala2925 m2473 m
Grossglockner3798 m2428 m
Galdhøpiggen2469 m2372 m
Mytikas2917 m2355 m
Gerlachovský štít2655 m2355 m
Wildspitze3768 m2261 m
Velký Korab2764 m2169 m
Dufourspitze / Monte Rosa4634 m2165 m
Hvannadalshnjúkur2110 m2110 m
Triglav2864 m2052 m
Moldoveanu2544 m2046 m
Kebnekaise2097 m1750 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Sněžka1603 m1197 m2
Ararat5137 m3611 m1
Mont Blanc4810 m4697 m1
Dufourspitze / Monte Rosa4634 m2165 m1
Grossglockner3798 m2428 m1
Wildspitze3768 m2261 m1
Mulhacén3479 m3285 m1
Zugspitze2962 m1746 m1
Coma Pedrosa2942 m434 m1
Musala2925 m2473 m1
Mytikas2917 m2355 m1
Triglav2864 m2052 m1
Velký Korab2764 m2169 m1
Rudoka2658 m230 m1
Gerlachovský štít2655 m2355 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 9 14.06%
Úterý 14 21.88%
Středa 3 4.69%
Čtvrtek 2 3.13%
Pátek 11 17.19%
Sobota 18 28.13%
Neděle 7 10.94%
Celkem 64 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 11 17.19%
Únor 6 9.38%
Březen 5 7.81%
Duben 1 1.56%
Květen 6 9.38%
Červen 12 18.75%
Červenec 6 9.38%
Srpen 9 14.06%
Září 5 7.81%
Říjen 0 0.00%
Listopad 2 3.13%
Prosinec 1 1.56%
Celkem 64 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Hrubý Jeseník 4 6.35%
Vysoké Tatry 3 4.76%
Skandinávské pohoří 2 3.17%
Ardeny 2 3.17%
Čornohora 1 1.59%
Krkonoše 1 1.59%
Olymp 1 1.59%
Jizerské hory 1 1.59%
Strandža 1 1.59%
Ejerbjerge 1 1.59%
Walliské Alpy 1 1.59%
Východní Pyreneje 1 1.59%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 1 1.59%
Šar planina 1 1.59%
Šumava 1 1.59%
Serra da Estrela 1 1.59%
Novohradské hory 1 1.59%
Běloruské vrchy 1 1.59%
Maltská plošina 1 1.59%
Ötztalské Alpy 1 1.59%
Celkem 56 pohoří 63 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 18 24.00%
 Rakousko 4 5.33%
 Polsko 4 5.33%
 Francie 2 2.67%
 Švýcarsko 2 2.67%
 Turecko 2 2.67%
 Makedonie 2 2.67%
 Belgie 2 2.67%
 Slovensko 2 2.67%
 Německo 2 2.67%
 Albánie 2 2.67%
 Island 1 1.33%
 Portugalsko 1 1.33%
 Nizozemsko 1 1.33%
 Vatikán 1 1.33%
 Dánsko 1 1.33%
 Moldavsko 1 1.33%
 Bulharsko 1 1.33%
 Maďarsko 1 1.33%
 Srbsko 1 1.33%
Celkem 44 států 75 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 49/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 2 1 2 4 1 1
Únor 1 1 1 2 1
Březen 3 1 1
Duben 1
Květen 1 1 2 1 1
Červen 1 1 1 2 1 1 1 1 2 1
Červenec 1 2 1 1 1
Srpen 1 1 1 1 1 1 1 2
Září 3 1 1
Říjen
Listopad 1 1
Prosinec 1

Statistika v roce 2026

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Ararat (5137 m, Arménská vysočina), 28.6.2026
Nejnižší vrchol Čerchov (1042 m, Český les), 24.2.2026
Nejprominentnější vrchol Ararat (5137 m, Arménská vysočina), 28.6.2026
Nejnavštěvovanější vrchol Ararat (5137 m, Arménská vysočina), 1x
Všech vrcholů12
Hlavních vrcholů12
Tisícovek12
Vrcholů P10011
Bodů na Vrcholovce124
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ararat5137 m3611 m
Wildspitze3768 m2261 m
Klosterwappen2076 m1348 m
Praděd1491 m983 m
Vysoká hole1465 m149 m
Keprník1423 m410 m
Plechý1378 m508 m
Šerák1351 m66 m
Klínovec1244 m748 m
Libín1094 m269 m
Kamenec1073 m156 m
Čerchov1042 m527 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ararat5137 m3611 m
Wildspitze3768 m2261 m
Klosterwappen2076 m1348 m
Praděd1491 m983 m
Klínovec1244 m748 m
Čerchov1042 m527 m
Plechý1378 m508 m
Keprník1423 m410 m
Libín1094 m269 m
Kamenec1073 m156 m
Vysoká hole1465 m149 m
Šerák1351 m66 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Ararat5137 m3611 m1
Wildspitze3768 m2261 m1
Klosterwappen2076 m1348 m1
Praděd1491 m983 m1
Vysoká hole1465 m149 m1
Keprník1423 m410 m1
Plechý1378 m508 m1
Šerák1351 m66 m1
Klínovec1244 m748 m1
Libín1094 m269 m1
Kamenec1073 m156 m1
Čerchov1042 m527 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 3 25.00%
Úterý 3 25.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 1 8.33%
Pátek 0 0.00%
Sobota 4 33.33%
Neděle 1 8.33%
Celkem 12 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 7 58.33%
Únor 2 16.67%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 1 8.33%
Červen 1 8.33%
Červenec 0 0.00%
Srpen 1 8.33%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 12 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Hrubý Jeseník 4 33.33%
Šumavské podhůří 1 8.33%
Rax-Schneeberg 1 8.33%
Krušné hory 1 8.33%
Český les 1 8.33%
Šumava 1 8.33%
Arménská vysočina 1 8.33%
Novohradské hory 1 8.33%
Ötztalské Alpy 1 8.33%
Celkem 12 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 9 69.23%
 Rakousko 3 23.08%
 Turecko 1 7.69%
Celkem 13 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2026
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 2 1 4
Únor 1 1
Březen
Duben
Květen 1
Červen 1
Červenec
Srpen 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2025

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Hvannadalshnjúkur (2110 m, Öræfajökull), 13.5.2025
Nejnižší vrchol Ještěd (1012 m, Ještědsko-kozákovský hřbet), 14.1.2025
Nejprominentnější vrchol Hvannadalshnjúkur (2110 m, Öræfajökull), 13.5.2025
Nejnavštěvovanější vrchol Hvannadalshnjúkur (2110 m, Öræfajökull), 1x
Všech vrcholů4
Hlavních vrcholů4
Tisícovek4
Vrcholů P1004
Bodů na Vrcholovce37
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Hvannadalshnjúkur2110 m2110 m
Smrk1124 m184 m
Vysoká1024 m224 m
Ještěd1012 m517 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Hvannadalshnjúkur2110 m2110 m
Ještěd1012 m517 m
Vysoká1024 m224 m
Smrk1124 m184 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Hvannadalshnjúkur2110 m2110 m1
Smrk1124 m184 m1
Vysoká1024 m224 m1
Ještěd1012 m517 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 3 75.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 1 25.00%
Celkem 4 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 2 50.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 1 25.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 1 25.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Öræfajökull 1 25.00%
Ještědsko-kozákovský hřbet 1 25.00%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 1 25.00%
Jizerské hory 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 3 75.00%
 Island 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2025
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 2
Únor
Březen
Duben
Květen 1
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad 1
Prosinec

Statistika v roce 2024

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Dufourspitze / Monte Rosa (4634 m, Walliské Alpy), 8.7.2024
Nejnižší vrchol Dufourspitze / Monte Rosa (4634 m, Walliské Alpy), 8.7.2024
Nejprominentnější vrchol Dufourspitze / Monte Rosa (4634 m, Walliské Alpy), 8.7.2024
Nejnavštěvovanější vrchol Dufourspitze / Monte Rosa (4634 m, Walliské Alpy), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Tisícovek1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce28
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Dufourspitze / Monte Rosa4634 m2165 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Dufourspitze / Monte Rosa4634 m2165 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Dufourspitze / Monte Rosa4634 m2165 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 100.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 1 100.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Walliské Alpy 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Švýcarsko 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2024
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2023

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Galdhøpiggen (2469 m, Jotunheimen), 20.6.2023
Nejnižší vrchol Smrk (1127 m, Rychlebské hory), 18.3.2023
Nejprominentnější vrchol Galdhøpiggen (2469 m, Jotunheimen), 20.6.2023
Nejnavštěvovanější vrchol Galdhøpiggen (2469 m, Jotunheimen), 1x
Všech vrcholů5
Hlavních vrcholů5
Tisícovek5
Vrcholů P1004
Bodů na Vrcholovce60
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Galdhøpiggen2469 m2372 m
Kebnekaise2097 m1750 m
Lysá hora1324 m769 m
Halti1324 m47 m
Smrk1127 m312 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Galdhøpiggen2469 m2372 m
Kebnekaise2097 m1750 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1127 m312 m
Halti1324 m47 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Galdhøpiggen2469 m2372 m1
Kebnekaise2097 m1750 m1
Lysá hora1324 m769 m1
Halti1324 m47 m1
Smrk1127 m312 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 1 20.00%
Středa 1 20.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 20.00%
Sobota 2 40.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 5 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 1 20.00%
Březen 1 20.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 3 60.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Skandinávské pohoří 2 40.00%
Rychlebské hory 1 20.00%
Moravskoslezské Beskydy 1 20.00%
Jotunheimen 1 20.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 2 40.00%
 Finsko 1 20.00%
 Norsko 1 20.00%
 Švédsko 1 20.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2023
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor 1
Březen 1
Duben
Květen
Červen 1 1 1
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2022

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Mulhacén (3479 m, Sierra Nevada), 25.1.2022
Nejnižší vrchol Vatican Hill / Mons Vatisanus (75 m, Antiapenin Tyrhénský), 30.5.2022
Nejprominentnější vrchol Mulhacén (3479 m, Sierra Nevada), 25.1.2022
Nejnavštěvovanější vrchol Mulhacén (3479 m, Sierra Nevada), 1x
Všech vrcholů8
Hlavních vrcholů8
Tisícovek6
Vrcholů P1006
Bodů na Vrcholovce84
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Mulhacén3479 m3285 m
Velký Korab2764 m2169 m
Rudoka2658 m230 m
Zla Kolata2534 m100 m
Bosanski Maglić2386 m56 m
Torre1993 m1204 m
Ta' Dmejrek253 m253 m
Vatican Hill / Mons Vatisanus75 m15 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Mulhacén3479 m3285 m
Velký Korab2764 m2169 m
Torre1993 m1204 m
Ta' Dmejrek253 m253 m
Rudoka2658 m230 m
Zla Kolata2534 m100 m
Bosanski Maglić2386 m56 m
Vatican Hill / Mons Vatisanus75 m15 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Mulhacén3479 m3285 m1
Velký Korab2764 m2169 m1
Rudoka2658 m230 m1
Zla Kolata2534 m100 m1
Bosanski Maglić2386 m56 m1
Torre1993 m1204 m1
Ta' Dmejrek253 m253 m1
Vatican Hill / Mons Vatisanus75 m15 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 12.50%
Úterý 3 37.50%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 2 25.00%
Sobota 1 12.50%
Neděle 1 12.50%
Celkem 8 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 2 25.00%
Únor 0 0.00%
Březen 1 12.50%
Duben 0 0.00%
Květen 1 12.50%
Červen 4 50.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Prokletije 1 12.50%
Antiapenin Tyrhénský 1 12.50%
Šar planina 1 12.50%
Serra da Estrela 1 12.50%
Korab 1 12.50%
Maglić 1 12.50%
Sierra Nevada 1 12.50%
Maltská plošina 1 12.50%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Albánie 2 18.18%
 Makedonie 2 18.18%
 Španělsko 1 9.09%
 Bosna a Hercegovina 1 9.09%
 Vatikán 1 9.09%
 Malta 1 9.09%
 Černá Hora 1 9.09%
 Portugalsko 1 9.09%
 Kosovo 1 9.09%
Celkem 11 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2022
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1
Únor
Březen 1
Duben
Květen 1
Červen 1 1 2
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2021

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Suur Munamägi (318 m, Haanijská vysočina), 3.9.2021
Nejnižší vrchol Aukštojas (294 m, Běloruské vrchy), 3.9.2021
Nejprominentnější vrchol Suur Munamägi (318 m, Haanijská vysočina), 3.9.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Suur Munamägi (318 m, Haanijská vysočina), 1x
Všech vrcholů3
Hlavních vrcholů3
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce6
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Suur Munamägi318 m218 m
Gaiziņkalns312 m187 m
Aukštojas294 m74 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Suur Munamägi318 m218 m
Gaiziņkalns312 m187 m
Aukštojas294 m74 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Suur Munamägi318 m218 m1
Gaiziņkalns312 m187 m1
Aukštojas294 m74 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 3 100.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 3 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 3 100.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Vidzemské vrchy 1 33.33%
Běloruské vrchy 1 33.33%
Haanijská vysočina 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Estonsko 1 33.33%
 Litva 1 33.33%
 Lotyšsko 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2021
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září 3
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2020

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Grossglockner (3798 m, Glockner), 15.8.2020
Nejnižší vrchol Møllehøj (171 m, Ejerbjerge), 4.9.2020
Nejprominentnější vrchol Grossglockner (3798 m, Glockner), 15.8.2020
Nejnavštěvovanější vrchol Grossglockner (3798 m, Glockner), 1x
Všech vrcholů4
Hlavních vrcholů4
Tisícovek3
Vrcholů P1004
Bodů na Vrcholovce62
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Grossglockner3798 m2428 m
Gerlachovský štít2655 m2355 m
Mahya Dağı1031 m846 m
Møllehøj171 m161 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Grossglockner3798 m2428 m
Gerlachovský štít2655 m2355 m
Mahya Dağı1031 m846 m
Møllehøj171 m161 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Grossglockner3798 m2428 m1
Gerlachovský štít2655 m2355 m1
Mahya Dağı1031 m846 m1
Møllehøj171 m161 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 1 25.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 25.00%
Sobota 1 25.00%
Neděle 1 25.00%
Celkem 4 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 1 25.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 2 50.00%
Září 1 25.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Strandža 1 25.00%
Glockner 1 25.00%
Vysoké Tatry 1 25.00%
Ejerbjerge 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Rakousko 1 25.00%
 Slovensko 1 25.00%
 Turecko 1 25.00%
 Dánsko 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2020
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor 1
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 1 1
Září 1
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2019

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Coma Pedrosa (2942 m, Východní Pyreneje), 30.8.2019
Nejnižší vrchol Chemin des Révoires (170 m, Přímořské Alpy), 23.8.2019
Nejprominentnější vrchol Triglav (2864 m, Julské Alpy), 26.8.2019
Nejnavštěvovanější vrchol Coma Pedrosa (2942 m, Východní Pyreneje), 1x
Všech vrcholů12
Hlavních vrcholů11
Tisícovek9
Vrcholů P10011
Bodů na Vrcholovce121
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Coma Pedrosa2942 m434 m
Triglav2864 m2052 m
Moldoveanu2544 m2046 m
Hoverla2061 m721 m
Králický Sněžník1423 m664 m
Ben Nevis1344 m1344 m
Velká Deštná1116 m587 m
Carrauntoohil1041 m1041 m
Jeřáb1003 m398 m
Monte Titano739 m252 m
Dealul Bălănești430 m285 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Triglav2864 m2052 m
Moldoveanu2544 m2046 m
Ben Nevis1344 m1344 m
Carrauntoohil1041 m1041 m
Hoverla2061 m721 m
Králický Sněžník1423 m664 m
Velká Deštná1116 m587 m
Coma Pedrosa2942 m434 m
Jeřáb1003 m398 m
Dealul Bălănești430 m285 m
Monte Titano739 m252 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Coma Pedrosa2942 m434 m1
Triglav2864 m2052 m1
Moldoveanu2544 m2046 m1
Hoverla2061 m721 m1
Králický Sněžník1423 m664 m1
Ben Nevis1344 m1344 m1
Velká Deštná1116 m587 m1
Carrauntoohil1041 m1041 m1
Jeřáb1003 m398 m1
Monte Titano739 m252 m1
Dealul Bălănești430 m285 m1
Chemin des Révoires170 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 2 16.67%
Úterý 3 25.00%
Středa 2 16.67%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 3 25.00%
Sobota 1 8.33%
Neděle 1 8.33%
Celkem 12 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 1 8.33%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 3 25.00%
Červen 2 16.67%
Červenec 0 0.00%
Srpen 4 33.33%
Září 1 8.33%
Říjen 0 0.00%
Listopad 1 8.33%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 12 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Severní Apeniny 1 8.33%
Julské Alpy 1 8.33%
Volyňsko-podolská vysočina 1 8.33%
Čornohora 1 8.33%
Přímořské Alpy 1 8.33%
MacGillycuddy's Reeks 1 8.33%
Fagaraš 1 8.33%
Orlické hory 1 8.33%
Grampiany 1 8.33%
Hanušovická vrchovina 1 8.33%
Východní Pyreneje 1 8.33%
Králický Sněžník 1 8.33%
Celkem 12 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 3 21.43%
 Irsko 1 7.14%
 Andorra 1 7.14%
 Ukrajina 1 7.14%
 Rumunsko 1 7.14%
 Moldavsko 1 7.14%
 Velká Británie 1 7.14%
 San Marino 1 7.14%
 Monako 1 7.14%
 Francie 1 7.14%
 Slovinsko 1 7.14%
 Polsko 1 7.14%
Celkem 14 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2019
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor 1
Březen
Duben
Květen 1 1 1
Červen 1 1
Červenec
Srpen 1 1 1 1
Září 1
Říjen
Listopad 1
Prosinec

Statistika v roce 2018

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Zugspitze (2962 m, Wetterstein), 11.8.2018
Nejnižší vrchol Vaalserberg (322 m, Severomořské pobřeží), 17.3.2018
Nejprominentnější vrchol Musala (2925 m, Rila), 14.7.2018
Nejnavštěvovanější vrchol Sněžka (1603 m, Krkonoše), 2x
Všech vrcholů13
Hlavních vrcholů11
Tisícovek10
Vrcholů P10010
Bodů na Vrcholovce140
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Zugspitze2962 m1746 m
Musala2925 m2473 m
Mytikas2917 m2355 m
Vorder Grauspitz2599 m353 m
Rysy2501 m165 m
Midžur2169 m1479 m
Sinjal1831 m728 m
Sněžka1603 m1197 m
Kékes1014 m784 m
Signal de Botrange694 m120 m
Kneiff560 m55 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Musala2925 m2473 m
Mytikas2917 m2355 m
Zugspitze2962 m1746 m
Midžur2169 m1479 m
Sněžka1603 m1197 m
Kékes1014 m784 m
Sinjal1831 m728 m
Vorder Grauspitz2599 m353 m
Rysy2501 m165 m
Signal de Botrange694 m120 m
Kneiff560 m55 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Sněžka1603 m1197 m2
Zugspitze2962 m1746 m1
Musala2925 m2473 m1
Mytikas2917 m2355 m1
Vorder Grauspitz2599 m353 m1
Rysy2501 m165 m1
Rysy S2499 m10 m1
Midžur2169 m1479 m1
Sinjal1831 m728 m1
Kékes1014 m784 m1
Signal de Botrange694 m120 m1
Kneiff560 m55 m1
Vaalserberg322 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 2 14.29%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 1 7.14%
Pátek 0 0.00%
Sobota 9 64.29%
Neděle 2 14.29%
Celkem 14 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 1 7.14%
Březen 3 21.43%
Duben 1 7.14%
Květen 0 0.00%
Červen 2 14.29%
Červenec 4 28.57%
Srpen 2 14.29%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 1 7.14%
Celkem 14 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Ardeny 2 15.38%
Vysoké Tatry 2 15.38%
Krkonoše 1 7.69%
Severomořské pobřeží 1 7.69%
Rila 1 7.69%
Wetterstein 1 7.69%
Rätikon 1 7.69%
Západní Stara planina 1 7.69%
Mátra 1 7.69%
Dinara 1 7.69%
Olymp 1 7.69%
Celkem 13 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Polsko 3 16.67%
 Belgie 2 11.11%
 Německo 2 11.11%
 Bulharsko 1 5.56%
 Slovensko 1 5.56%
 Nizozemsko 1 5.56%
 Lucembursko 1 5.56%
 Česko 1 5.56%
 Srbsko 1 5.56%
 Maďarsko 1 5.56%
 Chorvatsko 1 5.56%
 Švýcarsko 1 5.56%
 Řecko 1 5.56%
 Lichtenštejnsko 1 5.56%
Celkem 18 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2018
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor 1
Březen 3
Duben 1
Květen
Červen 2
Červenec 1 1 1 1
Srpen 1 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec 1

Statistika v roce 2017

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Mont Blanc (4810 m, Mont Blanc), 7.7.2017
Nejnižší vrchol Mont Blanc (4810 m, Mont Blanc), 7.7.2017
Nejprominentnější vrchol Mont Blanc (4810 m, Mont Blanc), 7.7.2017
Nejnavštěvovanější vrchol Mont Blanc (4810 m, Mont Blanc), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Tisícovek1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce28
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Mont Blanc4810 m4697 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Mont Blanc4810 m4697 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Mont Blanc4810 m4697 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 100.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 1 100.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Mont Blanc 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Francie 1 50.00%
 Itálie 1 50.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2017
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
Sdílet