Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Rucu Pichincha (4696 m, Cordillera Occidental (Ekvádor)), 6.11.2026
Nejnižší vrchol Fort Canning Hill (55 m, Malajský poloostrov), 9.2.2026
Nejprominentnější vrchol Snowdon (1085 m, Snowdonia), 17.5.2026
Nejnavštěvovanější vrchol Králický Sněžník (1423 m, Králický Sněžník), 2x
Nejsevernější vrchol Nordkapp (305 m, Skandinávské pohoří), 21.6.2016
Nejjižnější vrchol Huacachina Dunes (500 m, Střední Andy), 8.9.2017
Nejvýchodnější vrchol Ti Top (110 m, Hory Zadní Indie), 19.12.2023
Nejzápadnější vrchol Sanson Peak (2260 m, Canadian Rocky Mountains), 28.7.2017
Všech vrcholů246
Hlavních vrcholů196
Tisícovek93
Vrcholů P100 65
Bodů na Vrcholovce564
Aktivity
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 31 2d, 14:06:00 214 km 8,742 m
Celkem312d, 14:06:00214 km8,742 m
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Rucu Pichincha4696 m350 m
Cerro Chorrera4445 m91 m
Cerro Paraguillas4419 m148 m
Cerro San Luis4295 m185 m
Cerro Tiopungu4175 m67 m
Cusín4012 m883 m
Monte Juyende3930 m231 m
Quilotoa3909 m148 m
Cerro Cruzurco3892 m53 m
Cerro Cubilche3841 m495 m
Monte Juyende S13810 m47 m
Monte Juyende S2 (Cola)3780 m25 m
Panecillo3016 m166 m
Cerro de la Bufa2641 m117 m
Rysy2501 m165 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Snowdon1085 m1038 m
Großer Arber / Velký Javor1456 m1031 m
Praděd1491 m983 m
Cusín4012 m883 m
Lysá hora1324 m769 m
Klínovec1244 m748 m
Pen y Fan886 m668 m
Králický Sněžník1423 m664 m
Milešovka837 m620 m
Velká Deštná1116 m587 m
Čerchov1042 m527 m
Plechý1378 m508 m
Cerro Cubilche3841 m495 m
Kleť1087 m432 m
Boubín1362 m368 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Králický Sněžník1423 m664 m2
Velká Deštná1116 m587 m2
Tetřevec1043 m76 m2
Čerchov1042 m527 m2
U Kunštátské kaple1041 m35 m2
Anenský vrch995 m72 m2
Gellértova hora235 m130 m2
Rucu Pichincha4696 m350 m1
Cerro Chorrera4445 m91 m1
Cerro Paraguillas4419 m148 m1
Cerro San Luis4295 m185 m1
Cerro Tiopungu4175 m67 m1
Cusín4012 m883 m1
Cruz Loma SZ4000 m10 m1
Monte Juyende3930 m231 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 48 19.83%
Úterý 63 26.03%
Středa 53 21.90%
Čtvrtek 30 12.40%
Pátek 20 8.26%
Sobota 8 3.31%
Neděle 20 8.26%
Celkem 242 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 3 1.24%
Únor 1 0.41%
Březen 1 0.41%
Duben 1 0.41%
Květen 2 0.83%
Červen 13 5.37%
Červenec 64 26.45%
Srpen 13 5.37%
Září 125 51.65%
Říjen 7 2.89%
Listopad 9 3.72%
Prosinec 3 1.24%
Celkem 242 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Javorníky 47 19.11%
Moravskoslezské Beskydy 38 15.45%
Orlické hory 35 14.23%
Šumava 23 9.35%
Cordillera Occidental (Ekvádor) 12 4.88%
České středohoří 7 2.85%
Krušné hory 5 2.03%
Táborská pahorkatina 4 1.63%
Švihovská vrchovina 4 1.63%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 4 1.63%
Jizerské hory 4 1.63%
Králický Sněžník 3 1.22%
Šumavské podhůří 3 1.22%
Kozjak 3 1.22%
Turzovská vrchovina 2 0.81%
Budínské vrchy 2 0.81%
Rychlebské hory 2 0.81%
Mexická plošina 2 0.81%
Snowdonia 2 0.81%
Český les 2 0.81%
Celkem 56 pohoří 246 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 186 58.86%
 Slovensko 72 22.78%
 Ekvádor 14 4.43%
 Polsko 12 3.80%
 Rakousko 5 1.58%
 Mexiko 4 1.27%
 Slovinsko 3 0.95%
 Velká Británie 3 0.95%
 Kanada 2 0.63%
 Maďarsko 2 0.63%
 Německo 2 0.63%
 Vietnam 2 0.63%
 Norsko 1 0.32%
 Malajsie 1 0.32%
 Francie 1 0.32%
 Řecko 1 0.32%
 Peru 1 0.32%
 Chorvatsko 1 0.32%
 Singapur 1 0.32%
 Makedonie 1 0.32%
Celkem 21 států 316 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 66/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1 1
Únor 1
Březen 1
Duben 1
Květen 2
Červen 2 1 1 5 1 1 2
Červenec 3 1 3 1 1 1 1 1 2 2 2 22 16 4 1 1 2
Srpen 1 1 1 1 1 1 2 2 1 1 1
Září 2 2 4 1 13 6 4 2 1 11 28 39 12
Říjen 2 2 1 1 1
Listopad 4 3 2
Prosinec 1 1 1

Statistika v roce 2026

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Rucu Pichincha (4696 m, Cordillera Occidental (Ekvádor)), 6.11.2026
Nejnižší vrchol Fort Canning Hill (55 m, Malajský poloostrov), 9.2.2026
Nejprominentnější vrchol Snowdon (1085 m, Snowdonia), 17.5.2026
Nejnavštěvovanější vrchol Gellértova hora (235 m, Budínské vrchy), 2x
Všech vrcholů179
Hlavních vrcholů134
Tisícovek69
Vrcholů P10032
Bodů na Vrcholovce369
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 21 2d, 14:06:00 214 km 8,742 m
Celkem212d, 14:06:00214 km8,742 m
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Rucu Pichincha4696 m350 m
Cerro Chorrera4445 m91 m
Cerro Paraguillas4419 m148 m
Cerro San Luis4295 m185 m
Cerro Tiopungu4175 m67 m
Cusín4012 m883 m
Monte Juyende3930 m231 m
Quilotoa3909 m148 m
Cerro Cruzurco3892 m53 m
Cerro Cubilche3841 m495 m
Monte Juyende S13810 m47 m
Monte Juyende S2 (Cola)3780 m25 m
Panecillo3016 m166 m
Plechý1378 m508 m
Boubín1362 m368 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Snowdon1085 m1038 m
Cusín4012 m883 m
Milešovka837 m620 m
Velká Deštná1116 m587 m
Plechý1378 m508 m
Cerro Cubilche3841 m495 m
Boubín1362 m368 m
Veľký Javorník1075 m357 m
Rucu Pichincha4696 m350 m
Smrčina/Hochficht1338 m321 m
Lovoš573 m261 m
Velký Polom1067 m252 m
Kletečná706 m234 m
Makyta923 m232 m
Monte Juyende3930 m231 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Gellértova hora235 m130 m2
Rucu Pichincha4696 m350 m1
Cerro Chorrera4445 m91 m1
Cerro Paraguillas4419 m148 m1
Cerro San Luis4295 m185 m1
Cerro Tiopungu4175 m67 m1
Cusín4012 m883 m1
Cruz Loma SZ4000 m10 m1
Monte Juyende3930 m231 m1
Quilotoa3909 m148 m1
Cerro Cruzurco3892 m53 m1
Cerro Cubilche3841 m495 m1
Monte Juyende S13810 m47 m1
Monte Juyende S2 (Cola)3780 m25 m1
Panecillo3016 m166 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 39 21.67%
Úterý 49 27.22%
Středa 45 25.00%
Čtvrtek 21 11.67%
Pátek 16 8.89%
Sobota 3 1.67%
Neděle 7 3.89%
Celkem 180 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 1 0.56%
Únor 1 0.56%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 2 1.11%
Červen 9 5.00%
Červenec 43 23.89%
Srpen 0 0.00%
Září 110 61.11%
Říjen 5 2.78%
Listopad 9 5.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 180 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Javorníky 47 26.26%
Moravskoslezské Beskydy 37 20.67%
Orlické hory 35 19.55%
Šumava 18 10.06%
Cordillera Occidental (Ekvádor) 12 6.70%
České středohoří 7 3.91%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 4 2.23%
Kozjak 3 1.68%
Snowdonia 2 1.12%
Podorlická pahorkatina 2 1.12%
Budínské vrchy 2 1.12%
Turzovská vrchovina 2 1.12%
Cordillera Oriental (Ekvádor) 2 1.12%
Malajský poloostrov 2 1.12%
Táborská pahorkatina 1 0.56%
Kras 1 0.56%
Orlická tabule 1 0.56%
Istrijský kras 1 0.56%
Celkem 179 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 136 55.74%
 Slovensko 72 29.51%
 Ekvádor 14 5.74%
 Polsko 7 2.87%
 Rakousko 4 1.64%
 Slovinsko 3 1.23%
 Maďarsko 2 0.82%
 Velká Británie 2 0.82%
 Singapur 1 0.41%
 Malajsie 1 0.41%
 Chorvatsko 1 0.41%
 Itálie 1 0.41%
Celkem 244 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2026
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1
Únor 1
Březen
Duben
Květen 2
Červen 1 5 1 2
Červenec 3 1 1 21 15 2
Srpen
Září 13 4 3 11 28 39 12
Říjen 1 1 1 1 1
Listopad 4 3 2
Prosinec

Statistika v roce 2025

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Krstovar (1066 m, Vodno), 21.10.2025
Nejnižší vrchol Krstovar (1066 m, Vodno), 21.10.2025
Nejprominentnější vrchol Krstovar (1066 m, Vodno), 21.10.2025
Nejnavštěvovanější vrchol Krstovar (1066 m, Vodno), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Tisícovek1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce5
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Krstovar1066 m320 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Krstovar1066 m320 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Krstovar1066 m320 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 1 100.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 1 100.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Vodno 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Makedonie 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2025
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen 1
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2024

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Cerro de la Bufa (2641 m, Mexická plošina), 29.8.2024
Nejnižší vrchol Cerro de la Bufa (2641 m, Mexická plošina), 29.8.2024
Nejprominentnější vrchol Cerro de la Bufa (2641 m, Mexická plošina), 29.8.2024
Nejnavštěvovanější vrchol Cerro de la Bufa (2641 m, Mexická plošina), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Tisícovek1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce6
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Cerro de la Bufa2641 m117 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Cerro de la Bufa2641 m117 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Cerro de la Bufa2641 m117 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 1 100.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 1 100.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Mexická plošina 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Mexiko 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2024
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2023

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Ti Top (110 m, Hory Zadní Indie), 19.12.2023
Nejnižší vrchol Hang Mua (70 m, Hory Zadní Indie), 22.12.2023
Nejprominentnější vrchol Ti Top (110 m, Hory Zadní Indie), 19.12.2023
Nejnavštěvovanější vrchol Ti Top (110 m, Hory Zadní Indie), 1x
Všech vrcholů2
Hlavních vrcholů2
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce3
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ti Top110 m110 m
Hang Mua70 m35 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ti Top110 m110 m
Hang Mua70 m35 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Ti Top110 m110 m1
Hang Mua70 m35 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 1 50.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 50.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 2 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Hory Zadní Indie 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Vietnam 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2023
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec 1 1

Statistika v roce 2022

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Cerro de la Bufa (2344 m, Mexická plošina), 8.1.2022
Nejnižší vrchol Vysoký kámen (780 m, Krušné hory), 13.9.2022
Nejprominentnější vrchol Klínovec (1244 m, Krušné hory), 15.9.2022
Nejnavštěvovanější vrchol Cerro de la Bufa (2344 m, Mexická plošina), 1x
Všech vrcholů7
Hlavních vrcholů7
Tisícovek4
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce22
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Cerro de la Bufa2344 m22 m
Tlachihualtépetl2215 m67 m
Klínovec1244 m748 m
Blatenský vrch1043 m70 m
Mědník910 m46 m
Olověný vrch802 m25 m
Vysoký kámen780 m44 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Klínovec1244 m748 m
Blatenský vrch1043 m70 m
Tlachihualtépetl2215 m67 m
Mědník910 m46 m
Vysoký kámen780 m44 m
Olověný vrch802 m25 m
Cerro de la Bufa2344 m22 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Cerro de la Bufa2344 m22 m1
Tlachihualtépetl2215 m67 m1
Klínovec1244 m748 m1
Blatenský vrch1043 m70 m1
Mědník910 m46 m1
Olověný vrch802 m25 m1
Vysoký kámen780 m44 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 2 28.57%
Středa 1 14.29%
Čtvrtek 2 28.57%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 14.29%
Neděle 1 14.29%
Celkem 7 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 2 28.57%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 5 71.43%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 7 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Krušné hory 5 71.43%
Mexická plošina 1 14.29%
Trans-Mexican Volcanic Belt 1 14.29%
Celkem 7 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 5 71.43%
 Mexiko 2 28.57%
Celkem 7 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2022
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září 2 1 2
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2021

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol El Picacho (2062 m, Sierra Madre del Sur), 29.12.2021
Nejnižší vrchol Křemešník (769 m, Křemešnická vrchovina), 4.8.2021
Nejprominentnější vrchol Králický Sněžník (1423 m, Králický Sněžník), 5.9.2021
Nejnavštěvovanější vrchol El Picacho (2062 m, Sierra Madre del Sur), 1x
Všech vrcholů14
Hlavních vrcholů13
Tisícovek9
Vrcholů P1006
Bodů na Vrcholovce35
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
El Picacho2062 m53 m
Králický Sněžník1423 m664 m
Ostrý1292 m177 m
Hleďsebe1190 m83 m
Klepý / Klepáč1144 m40 m
Velká Deštná1116 m587 m
Tetřevec1043 m76 m
Čerchov1042 m527 m
U Kunštátské kaple1041 m35 m
Anenský vrch995 m72 m
Větrov919 m27 m
Starý Herštejn878 m125 m
Křemešník769 m116 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Králický Sněžník1423 m664 m
Velká Deštná1116 m587 m
Čerchov1042 m527 m
Ostrý1292 m177 m
Starý Herštejn878 m125 m
Křemešník769 m116 m
Hleďsebe1190 m83 m
Tetřevec1043 m76 m
Anenský vrch995 m72 m
El Picacho2062 m53 m
Klepý / Klepáč1144 m40 m
U Kunštátské kaple1041 m35 m
Větrov919 m27 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
El Picacho2062 m53 m1
Králický Sněžník1423 m664 m1
Ostrý1292 m177 m1
Hleďsebe1190 m83 m1
Klepý / Klepáč1144 m40 m1
Velká Deštná1116 m587 m1
Tetřevec1043 m76 m1
Čerchov1042 m527 m1
U Kunštátské kaple1041 m35 m1
Čertovo jezero1029 m1
Anenský vrch995 m72 m1
Větrov919 m27 m1
Starý Herštejn878 m125 m1
Křemešník769 m116 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 4 28.57%
Úterý 4 28.57%
Středa 3 21.43%
Čtvrtek 1 7.14%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 2 14.29%
Celkem 14 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 4 28.57%
Srpen 1 7.14%
Září 8 57.14%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 1 7.14%
Celkem 14 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Orlické hory 4 28.57%
Králický Sněžník 3 21.43%
Šumava 2 14.29%
Český les 2 14.29%
Sierra Madre del Sur 1 7.14%
Rychlebské hory 1 7.14%
Křemešnická vrchovina 1 7.14%
Celkem 14 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 13 72.22%
 Polsko 3 16.67%
 Mexiko 1 5.56%
 Německo 1 5.56%
Celkem 18 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2021
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 2 1 1
Srpen 1
Září 2 2 4
Říjen
Listopad
Prosinec 1

Statistika v roce 2019

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Schlossberg (475 m, Štýrská hornatina), 19.6.2019
Nejnižší vrchol Schlossberg (475 m, Štýrská hornatina), 19.6.2019
Nejprominentnější vrchol Schlossberg (475 m, Štýrská hornatina), 19.6.2019
Nejnavštěvovanější vrchol Schlossberg (475 m, Štýrská hornatina), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce2
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Schlossberg475 m110 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Schlossberg475 m110 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Schlossberg475 m110 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 1 100.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 1 100.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Štýrská hornatina 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Rakousko 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2019
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen 1
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2018

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Smrk (1124 m, Jizerské hory), 22.7.2018
Nejnižší vrchol Akropolis (156 m, Řecký horský systém), 19.6.2018
Nejprominentnější vrchol Smrk (1124 m, Jizerské hory), 22.7.2018
Nejnavštěvovanější vrchol Smrk (1124 m, Jizerské hory), 1x
Všech vrcholů3
Hlavních vrcholů3
Tisícovek1
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce6
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Smrk1124 m184 m
Tanečnice599 m116 m
Akropolis 156 m56 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Smrk1124 m184 m
Tanečnice599 m116 m
Akropolis 156 m56 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Smrk1124 m184 m1
Tanečnice599 m116 m1
Akropolis 156 m56 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 2 66.67%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 1 33.33%
Celkem 3 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 1 33.33%
Červenec 2 66.67%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Řecký horský systém 1 33.33%
Šluknovská pahorkatina 1 33.33%
Jizerské hory 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 2 66.67%
 Řecko 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2018
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen 1
Červenec 1 1
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2017

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Sanson Peak (2260 m, Canadian Rocky Mountains), 28.7.2017
Nejnižší vrchol Huacachina Dunes (500 m, Střední Andy), 8.9.2017
Nejprominentnější vrchol Tunnel Mountain (1692 m, Canadian Rocky Mountains), 27.7.2017
Nejnavštěvovanější vrchol Sanson Peak (2260 m, Canadian Rocky Mountains), 1x
Všech vrcholů3
Hlavních vrcholů3
Tisícovek2
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce10
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sanson Peak2260 m45 m
Tunnel Mountain1692 m289 m
Huacachina Dunes500 m25 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Tunnel Mountain1692 m289 m
Sanson Peak2260 m45 m
Huacachina Dunes500 m25 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Sanson Peak2260 m45 m1
Tunnel Mountain1692 m289 m1
Huacachina Dunes500 m25 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 1 33.33%
Pátek 2 66.67%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 3 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 2 66.67%
Srpen 0 0.00%
Září 1 33.33%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Canadian Rocky Mountains 2 66.67%
Střední Andy 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Kanada 2 66.67%
 Peru 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2017
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1 1
Srpen
Září 1
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2016

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 17.7.2016
Nejnižší vrchol Montmartre (131 m, Pařížská pánev), výstup
Nejprominentnější vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 17.7.2016
Nejnavštěvovanější vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 1x
Všech vrcholů7
Hlavních vrcholů6
Tisícovek3
Vrcholů P1004
Bodů na Vrcholovce21
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Praděd1491 m983 m
Králický Sněžník1423 m664 m
Dlouhé stráně1354 m169 m
Borůvková hora900 m241 m
Lázek715 m99 m
Montmartre131 m76 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Praděd1491 m983 m
Králický Sněžník1423 m664 m
Borůvková hora900 m241 m
Dlouhé stráně1354 m169 m
Lázek715 m99 m
Montmartre131 m76 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Praděd1491 m983 m1
Králický Sněžník1423 m664 m1
Dlouhé stráně1354 m169 m1
Borůvková hora900 m241 m1
Lázek715 m99 m1
Nordkapp305 m6 m1
Montmartre131 m76 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 16.67%
Úterý 1 16.67%
Středa 1 16.67%
Čtvrtek 1 16.67%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 2 33.33%
Celkem 6 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 1 16.67%
Červenec 5 83.33%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Hrubý Jeseník 2 28.57%
Skandinávské pohoří 1 14.29%
Zábřežská vrchovina 1 14.29%
Rychlebské hory 1 14.29%
Pařížská pánev 1 14.29%
Králický Sněžník 1 14.29%
Celkem 7 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 5 55.56%
 Polsko 2 22.22%
 Francie 1 11.11%
 Norsko 1 11.11%
Celkem 9 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2016
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen 1
Červenec 1 1 2 1
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2015

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Pen y Fan (886 m, Brecon Beacons), 9.7.2015
Nejnižší vrchol Pen y Fan (886 m, Brecon Beacons), 9.7.2015
Nejprominentnější vrchol Pen y Fan (886 m, Brecon Beacons), 9.7.2015
Nejnavštěvovanější vrchol Pen y Fan (886 m, Brecon Beacons), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce7
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Pen y Fan886 m668 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Pen y Fan886 m668 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Pen y Fan886 m668 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 1 100.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 1 100.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Brecon Beacons 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Velká Británie 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2015
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2009

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 12.8.2009
Nejnižší vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 12.8.2009
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 12.8.2009
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Tisícovek1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce9
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 1 100.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 1 100.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2009
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2008

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Hvězda (959 m, Krkonoše), 19.7.2008
Nejnižší vrchol Kozákov (745 m, Ještědsko-kozákovský hřbet), 22.7.2008
Nejprominentnější vrchol Kozákov (745 m, Ještědsko-kozákovský hřbet), 22.7.2008
Nejnavštěvovanější vrchol Hvězda (959 m, Krkonoše), 1x
Všech vrcholů4
Hlavních vrcholů4
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce7
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Hvězda959 m41 m
Slovanka820 m57 m
Tanvaldský Špičák812 m181 m
Kozákov745 m285 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kozákov745 m285 m
Tanvaldský Špičák812 m181 m
Slovanka820 m57 m
Hvězda959 m41 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Hvězda959 m41 m1
Slovanka820 m57 m1
Tanvaldský Špičák812 m181 m1
Kozákov745 m285 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 25.00%
Úterý 1 25.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 25.00%
Neděle 1 25.00%
Celkem 4 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 4 100.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Jizerské hory 2 50.00%
Ještědsko-kozákovský hřbet 1 25.00%
Krkonoše 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 4 100.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2008
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1 1 1 1
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2007

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Kraví hora (962 m, Novohradské hory), 28.7.2007
Nejnižší vrchol Kraví hora (962 m, Novohradské hory), 28.7.2007
Nejprominentnější vrchol Kraví hora (962 m, Novohradské hory), 28.7.2007
Nejnavštěvovanější vrchol Kraví hora (962 m, Novohradské hory), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce2
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kraví hora962 m144 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kraví hora962 m144 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Kraví hora962 m144 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 100.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 1 100.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Novohradské hory 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2007
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2006

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Rysy (2501 m, Vysoké Tatry), 16.9.2006
Nejnižší vrchol Křížový vrch (487 m, Švihovská vrchovina), 20.8.2006
Nejprominentnější vrchol Čerchov (1042 m, Český les), 20.8.2006
Nejnavštěvovanější vrchol Rysy (2501 m, Vysoké Tatry), 1x
Všech vrcholů8
Hlavních vrcholů8
Tisícovek2
Vrcholů P1004
Bodů na Vrcholovce15
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Rysy2501 m165 m
Čerchov1042 m527 m
Třemšín827 m145 m
Koráb775 m16 m
Rýzmberk665 m70 m
Klatovská hůrka496 m74 m
Malý Chlum489 m129 m
Křížový vrch487 m85 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Čerchov1042 m527 m
Rysy2501 m165 m
Třemšín827 m145 m
Malý Chlum489 m129 m
Křížový vrch487 m85 m
Klatovská hůrka496 m74 m
Rýzmberk665 m70 m
Koráb775 m16 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Rysy2501 m165 m1
Čerchov1042 m527 m1
Třemšín827 m145 m1
Koráb775 m16 m1
Rýzmberk665 m70 m1
Klatovská hůrka496 m74 m1
Malý Chlum489 m129 m1
Křížový vrch487 m85 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 2 25.00%
Úterý 1 12.50%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 1 12.50%
Pátek 0 0.00%
Sobota 2 25.00%
Neděle 2 25.00%
Celkem 8 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 7 87.50%
Září 1 12.50%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Švihovská vrchovina 4 50.00%
Český les 1 12.50%
Vysoké Tatry 1 12.50%
Boskovická brázda 1 12.50%
Brdy 1 12.50%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 7 87.50%
 Polsko 1 12.50%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2006
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 1 2 2 1 1
Září 1
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2005

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Babí lom J (526 m, Drahanská vrchovina), 19.7.2005
Nejnižší vrchol Zelený kopec (491 m, Jevišovická pahorkatina), 18.7.2005
Nejprominentnější vrchol Děd (493 m, Křivoklátská vrchovina), 10.8.2005
Nejnavštěvovanější vrchol Babí lom J (526 m, Drahanská vrchovina), 1x
Všech vrcholů3
Hlavních vrcholů2
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce3
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Děd493 m130 m
Zelený kopec491 m50 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Děd493 m130 m
Zelený kopec491 m50 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Babí lom J526 m4 m1
Děd493 m130 m1
Zelený kopec491 m50 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 33.33%
Úterý 1 33.33%
Středa 1 33.33%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 3 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 2 66.67%
Srpen 1 33.33%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Jevišovická pahorkatina 1 33.33%
Křivoklátská vrchovina 1 33.33%
Drahanská vrchovina 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 3 100.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2005
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1 1
Srpen 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2004

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Großer Arber / Velký Javor (1456 m, Šumava), výstup
Nejnižší vrchol Oslednice (559 m, Křižanovská vrchovina), 27.6.2004
Nejprominentnější vrchol Großer Arber / Velký Javor (1456 m, Šumava), výstup
Nejnavštěvovanější vrchol Großer Arber / Velký Javor (1456 m, Šumava), 1x
Všech vrcholů6
Hlavních vrcholů5
Tisícovek2
Vrcholů P1003
Bodů na Vrcholovce23
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Großer Arber / Velký Javor1456 m1031 m
Kleť1087 m432 m
Zelená hora637 m51 m
Vysoký Kamýk630 m121 m
Oslednice559 m22 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Großer Arber / Velký Javor1456 m1031 m
Kleť1087 m432 m
Vysoký Kamýk630 m121 m
Zelená hora637 m51 m
Oslednice559 m22 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Großer Arber / Velký Javor1456 m1031 m1
Kleť1087 m432 m1
Hamelika723 m12 m1
Zelená hora637 m51 m1
Vysoký Kamýk630 m121 m1
Oslednice559 m22 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 1 20.00%
Pátek 1 20.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 3 60.00%
Celkem 5 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 1 20.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 1 20.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 2 40.00%
Září 0 0.00%
Říjen 1 20.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Křižanovská vrchovina 1 16.67%
Táborská pahorkatina 1 16.67%
Tepelská vrchovina 1 16.67%
Šumavské podhůří 1 16.67%
Smrčiny 1 16.67%
Šumava 1 16.67%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 5 83.33%
 Německo 1 16.67%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2004
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen 1
Duben
Květen
Červen 1
Červenec
Srpen 1 1
Září
Říjen 1
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2003

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Poledník (1315 m, Šumava), výstup
Nejnižší vrchol Blaník (638 m, Vlašimská pahorkatina), 13.4.2003
Nejprominentnější vrchol Poledník (1315 m, Šumava), výstup
Nejnavštěvovanější vrchol Poledník (1315 m, Šumava), 1x
Všech vrcholů2
Hlavních vrcholů2
Tisícovek1
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce5
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Poledník1315 m185 m
Blaník638 m155 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Poledník1315 m185 m
Blaník638 m155 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Poledník1315 m185 m1
Blaník638 m155 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 1 100.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 1 100.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Vlašimská pahorkatina 1 50.00%
Šumava 1 50.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2003
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben 1
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
Sdílet