Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 6.11.2026 15:15.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Ararat (5137 m, Arménská vysočina), výstup
Nejnižší vrchol Chemin des Révoires (170 m, Přímořské Alpy), 14.7.2023
Nejprominentnější vrchol Mont Blanc (4810 m, Mont Blanc), 6.8.2024
Nejnavštěvovanější vrchol Bobotov Kuk (2523 m, Durmitor), 2x
Nejsevernější vrchol Galdhøpiggen (2469 m, Jotunheimen), 6.8.2009
Nejjižnější vrchol Teide (3715 m, Cañadas del Teide), 29.7.2025
Nejvýchodnější vrchol Ararat (5137 m, Arménská vysočina), výstup
Nejzápadnější vrchol Teide (3715 m, Cañadas del Teide), 29.7.2025
Všech vrcholů24
Hlavních vrcholů22
Tisícovek20
Vrcholů P100 21
Bodů na Vrcholovce365
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ararat5137 m3611 m
Mont Blanc4810 m4697 m
Signalkuppe / Punta Gnifetti4554 m102 m
Grossglockner3798 m2428 m
Teide3715 m3715 m
Marmolada3343 m2131 m
Kitzsteinhorn3203 m572 m
Hoher Dachstein2995 m2136 m
Zugspitze2962 m1746 m
Coma Pedrosa2942 m434 m
Triglav2864 m2052 m
Gerlachovský štít2655 m2355 m
Vorder Grauspitz2599 m353 m
Bobotov Kuk2523 m1480 m
Großer Priel2515 m1705 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Mont Blanc4810 m4697 m
Teide3715 m3715 m
Ararat5137 m3611 m
Grossglockner3798 m2428 m
Galdhøpiggen2469 m2372 m
Gerlachovský štít2655 m2355 m
Hoher Dachstein2995 m2136 m
Marmolada3343 m2131 m
Triglav2864 m2052 m
Zugspitze2962 m1746 m
Großer Priel2515 m1705 m
Bobotov Kuk2523 m1480 m
Praděd1491 m983 m
Sinjal1831 m728 m
Kitzsteinhorn3203 m572 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Bobotov Kuk2523 m1480 m2
Ararat5137 m3611 m1
Mont Blanc4810 m4697 m1
Signalkuppe / Punta Gnifetti4554 m102 m1
Grossglockner3798 m2428 m1
Teide3715 m3715 m1
Marmolada3343 m2131 m1
Kitzsteinhorn3203 m572 m1
Hoher Dachstein2995 m2136 m1
Zugspitze2962 m1746 m1
Coma Pedrosa2942 m434 m1
Triglav2864 m2052 m1
Gerlachovský štít2655 m2355 m1
Vorder Grauspitz2599 m353 m1
Großer Priel2515 m1705 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 2 8.33%
Úterý 5 20.83%
Středa 3 12.50%
Čtvrtek 1 4.17%
Pátek 4 16.67%
Sobota 7 29.17%
Neděle 2 8.33%
Celkem 24 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 1 4.17%
Červenec 6 25.00%
Srpen 10 41.67%
Září 6 25.00%
Říjen 1 4.17%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 24 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Vysoké Tatry 3 12.50%
Glockner 2 8.33%
Přímořské Alpy 1 4.17%
Julské Alpy 1 4.17%
Haanijská vysočina 1 4.17%
Dachstein 1 4.17%
Jotunheimen 1 4.17%
Marmolada 1 4.17%
Vidzemské vrchy 1 4.17%
Walliské Alpy 1 4.17%
Arménská vysočina 1 4.17%
Východní Pyreneje 1 4.17%
Hrubý Jeseník 1 4.17%
Rätikon 1 4.17%
Běloruské vrchy 1 4.17%
Mont Blanc 1 4.17%
Durmitor 1 4.17%
Dinara 1 4.17%
Totes Gebirge 1 4.17%
Cañadas del Teide 1 4.17%
Celkem 21 pohoří 24 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Rakousko 4 13.79%
 Itálie 3 10.34%
 Švýcarsko 2 6.90%
 Slovensko 2 6.90%
 Polsko 2 6.90%
 Francie 2 6.90%
 Německo 1 3.45%
 Litva 1 3.45%
 Chorvatsko 1 3.45%
 Česko 1 3.45%
 Norsko 1 3.45%
 Lotyšsko 1 3.45%
 Estonsko 1 3.45%
 Turecko 1 3.45%
 Andorra 1 3.45%
 Slovinsko 1 3.45%
 Monako 1 3.45%
 Lichtenštejnsko 1 3.45%
 Černá Hora 1 3.45%
 Španělsko 1 3.45%
Celkem 29 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 19/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen 1
Červenec 1 1 1 1 2
Srpen 2 2 2 1 1 1 1
Září 1 1 1 1 2
Říjen 1
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2026

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Sinjal (1831 m, Dinara), 12.9.2026
Nejnižší vrchol Aukštojas (294 m, Běloruské vrchy), 8.8.2026
Nejprominentnější vrchol Sinjal (1831 m, Dinara), 12.9.2026
Nejnavštěvovanější vrchol Sinjal (1831 m, Dinara), 1x
Všech vrcholů4
Hlavních vrcholů4
Tisícovek1
Vrcholů P1003
Bodů na Vrcholovce16
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sinjal1831 m728 m
Suur Munamägi318 m218 m
Gaiziņkalns312 m187 m
Aukštojas294 m74 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sinjal1831 m728 m
Suur Munamägi318 m218 m
Gaiziņkalns312 m187 m
Aukštojas294 m74 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Sinjal1831 m728 m1
Suur Munamägi318 m218 m1
Gaiziņkalns312 m187 m1
Aukštojas294 m74 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 1 25.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 3 75.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 4 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 1 25.00%
Srpen 2 50.00%
Září 1 25.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Haanijská vysočina 1 25.00%
Vidzemské vrchy 1 25.00%
Běloruské vrchy 1 25.00%
Dinara 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Lotyšsko 1 25.00%
 Estonsko 1 25.00%
 Chorvatsko 1 25.00%
 Litva 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2026
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1
Srpen 2
Září 1
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2025

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Teide (3715 m, Cañadas del Teide), 29.7.2025
Nejnižší vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 30.8.2025
Nejprominentnější vrchol Teide (3715 m, Cañadas del Teide), 29.7.2025
Nejnavštěvovanější vrchol Teide (3715 m, Cañadas del Teide), 1x
Všech vrcholů4
Hlavních vrcholů4
Tisícovek4
Vrcholů P1004
Bodů na Vrcholovce67
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Teide3715 m3715 m
Vorder Grauspitz2599 m353 m
Großer Priel2515 m1705 m
Praděd1491 m983 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Teide3715 m3715 m
Großer Priel2515 m1705 m
Praděd1491 m983 m
Vorder Grauspitz2599 m353 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Teide3715 m3715 m1
Vorder Grauspitz2599 m353 m1
Großer Priel2515 m1705 m1
Praděd1491 m983 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 1 25.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 2 50.00%
Neděle 1 25.00%
Celkem 4 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 1 25.00%
Srpen 2 50.00%
Září 1 25.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Cañadas del Teide 1 25.00%
Rätikon 1 25.00%
Totes Gebirge 1 25.00%
Hrubý Jeseník 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Švýcarsko 1 20.00%
 Lichtenštejnsko 1 20.00%
 Rakousko 1 20.00%
 Španělsko 1 20.00%
 Česko 1 20.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2025
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1
Srpen 1 1
Září 1
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2024

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Mont Blanc (4810 m, Mont Blanc), 6.8.2024
Nejnižší vrchol Mont Blanc (4810 m, Mont Blanc), 6.8.2024
Nejprominentnější vrchol Mont Blanc (4810 m, Mont Blanc), 6.8.2024
Nejnavštěvovanější vrchol Mont Blanc (4810 m, Mont Blanc), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Tisícovek1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce28
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Mont Blanc4810 m4697 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Mont Blanc4810 m4697 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Mont Blanc4810 m4697 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 1 100.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 1 100.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Mont Blanc 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Francie 1 50.00%
 Itálie 1 50.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2024
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2023

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Coma Pedrosa (2942 m, Východní Pyreneje), 23.7.2023
Nejnižší vrchol Chemin des Révoires (170 m, Přímořské Alpy), 14.7.2023
Nejprominentnější vrchol Coma Pedrosa (2942 m, Východní Pyreneje), 23.7.2023
Nejnavštěvovanější vrchol Coma Pedrosa (2942 m, Východní Pyreneje), 1x
Všech vrcholů2
Hlavních vrcholů1
Tisícovek1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce9
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Coma Pedrosa2942 m434 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Coma Pedrosa2942 m434 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Coma Pedrosa2942 m434 m1
Chemin des Révoires170 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 50.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 1 50.00%
Celkem 2 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 2 100.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Východní Pyreneje 1 50.00%
Přímořské Alpy 1 50.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Andorra 1 33.33%
 Francie 1 33.33%
 Monako 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2023
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1 1
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2022

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Ararat (5137 m, Arménská vysočina), výstup
Nejnižší vrchol Ararat (5137 m, Arménská vysočina), výstup
Nejprominentnější vrchol Ararat (5137 m, Arménská vysočina), výstup
Nejnavštěvovanější vrchol Ararat (5137 m, Arménská vysočina), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Tisícovek1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce29
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ararat5137 m3611 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ararat5137 m3611 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Ararat5137 m3611 m1
Zobrazit všechny
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Arménská vysočina 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Turecko 1 100.00%
Celkem 1 100%

Statistika v roce 2015

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Rysy (2501 m, Vysoké Tatry), 19.9.2015
Nejnižší vrchol Rysy S (2499 m, Vysoké Tatry), 19.9.2015
Nejprominentnější vrchol Rysy (2501 m, Vysoké Tatry), 19.9.2015
Nejnavštěvovanější vrchol Rysy (2501 m, Vysoké Tatry), 1x
Všech vrcholů2
Hlavních vrcholů1
Tisícovek2
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce7
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Rysy2501 m165 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Rysy2501 m165 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Rysy2501 m165 m1
Rysy S2499 m10 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 2 100.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 2 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 2 100.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Vysoké Tatry 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Polsko 2 66.67%
 Slovensko 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2015
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září 2
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2009

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Galdhøpiggen (2469 m, Jotunheimen), 6.8.2009
Nejnižší vrchol Galdhøpiggen (2469 m, Jotunheimen), 6.8.2009
Nejprominentnější vrchol Galdhøpiggen (2469 m, Jotunheimen), 6.8.2009
Nejnavštěvovanější vrchol Galdhøpiggen (2469 m, Jotunheimen), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Tisícovek1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce23
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Galdhøpiggen2469 m2372 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Galdhøpiggen2469 m2372 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Galdhøpiggen2469 m2372 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 1 100.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 1 100.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Jotunheimen 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Norsko 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2009
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2008

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Signalkuppe / Punta Gnifetti (4554 m, Walliské Alpy), 2.9.2008
Nejnižší vrchol Zugspitze (2962 m, Wetterstein), 20.8.2008
Nejprominentnější vrchol Zugspitze (2962 m, Wetterstein), 20.8.2008
Nejnavštěvovanější vrchol Signalkuppe / Punta Gnifetti (4554 m, Walliské Alpy), 1x
Všech vrcholů3
Hlavních vrcholů3
Tisícovek3
Vrcholů P1003
Bodů na Vrcholovce43
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Signalkuppe / Punta Gnifetti4554 m102 m
Kitzsteinhorn3203 m572 m
Zugspitze2962 m1746 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Zugspitze2962 m1746 m
Kitzsteinhorn3203 m572 m
Signalkuppe / Punta Gnifetti4554 m102 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Signalkuppe / Punta Gnifetti4554 m102 m1
Kitzsteinhorn3203 m572 m1
Zugspitze2962 m1746 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 33.33%
Úterý 1 33.33%
Středa 1 33.33%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 3 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 2 66.67%
Září 1 33.33%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Glockner 1 33.33%
Walliské Alpy 1 33.33%
Wetterstein 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Německo 1 25.00%
 Rakousko 1 25.00%
 Švýcarsko 1 25.00%
 Itálie 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2008
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 1 1
Září 1
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2007

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Marmolada (3343 m, Marmolada), 25.7.2007
Nejnižší vrchol Marmolada (3343 m, Marmolada), 25.7.2007
Nejprominentnější vrchol Marmolada (3343 m, Marmolada), 25.7.2007
Nejnavštěvovanější vrchol Marmolada (3343 m, Marmolada), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Tisícovek1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce25
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Marmolada3343 m2131 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Marmolada3343 m2131 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Marmolada3343 m2131 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 1 100.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 1 100.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Marmolada 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Itálie 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2007
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2006

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Grossglockner (3798 m, Glockner), 26.6.2006
Nejnižší vrchol Triglav (2864 m, Julské Alpy), 18.7.2006
Nejprominentnější vrchol Grossglockner (3798 m, Glockner), 26.6.2006
Nejnavštěvovanější vrchol Grossglockner (3798 m, Glockner), 1x
Všech vrcholů3
Hlavních vrcholů3
Tisícovek3
Vrcholů P1003
Bodů na Vrcholovce74
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Grossglockner3798 m2428 m
Hoher Dachstein2995 m2136 m
Triglav2864 m2052 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Grossglockner3798 m2428 m
Hoher Dachstein2995 m2136 m
Triglav2864 m2052 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Grossglockner3798 m2428 m1
Hoher Dachstein2995 m2136 m1
Triglav2864 m2052 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 33.33%
Úterý 1 33.33%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 33.33%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 3 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 1 33.33%
Červenec 1 33.33%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 1 33.33%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Glockner 1 33.33%
Dachstein 1 33.33%
Julské Alpy 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Rakousko 2 66.67%
 Slovinsko 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2006
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen 1
Červenec 1
Srpen
Září
Říjen 1
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2005

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Gerlachovský štít (2655 m, Vysoké Tatry), 9.8.2005
Nejnižší vrchol Bobotov Kuk (2523 m, Durmitor), 19.8.2005
Nejprominentnější vrchol Gerlachovský štít (2655 m, Vysoké Tatry), 9.8.2005
Nejnavštěvovanější vrchol Gerlachovský štít (2655 m, Vysoké Tatry), 1x
Všech vrcholů2
Hlavních vrcholů2
Tisícovek2
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce43
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Gerlachovský štít2655 m2355 m
Bobotov Kuk2523 m1480 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Gerlachovský štít2655 m2355 m
Bobotov Kuk2523 m1480 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Gerlachovský štít2655 m2355 m1
Bobotov Kuk2523 m1480 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 1 50.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 50.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 2 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 2 100.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Vysoké Tatry 1 50.00%
Durmitor 1 50.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Černá Hora 1 50.00%
 Slovensko 1 50.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2005
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 1 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2004

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Bobotov Kuk (2523 m, Durmitor), 17.9.2004
Nejnižší vrchol Bobotov Kuk (2523 m, Durmitor), 17.9.2004
Nejprominentnější vrchol Bobotov Kuk (2523 m, Durmitor), 17.9.2004
Nejnavštěvovanější vrchol Bobotov Kuk (2523 m, Durmitor), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Tisícovek1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce1
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Bobotov Kuk2523 m1480 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Bobotov Kuk2523 m1480 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Bobotov Kuk2523 m1480 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 100.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 1 100.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Durmitor 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Černá Hora 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2004
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září 1
Říjen
Listopad
Prosinec
Sdílet