Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 6.11.2026 08:36.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Cristallo di Mezzo (3150 m, Ampezzanské Dolomity), 24.7.2019
Nejnižší vrchol Lipovice JV2 (333 m, Nízký Jeseník), 11.5.2019
Nejprominentnější vrchol Musala (2925 m, Rila), 28.8.2018
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 61x
Nejsevernější vrchol Králický Sněžník (1423 m, Králický Sněžník), 17.8.2019
Nejjižnější vrchol Kepi Bard (2589 m, Korab), 26.8.2018
Nejvýchodnější vrchol Usguli (2310 m, Kavkaz), 23.6.2026
Nejzápadnější vrchol Damiano (1025 m, Ligurské Alpy), 31.12.2025
Všech vrcholů269
Hlavních vrcholů157
Tisícovek133
Vrcholů P100 53
Bodů na Vrcholovce897
Aktivity
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 297 50d, 02:35:45 3927 km 180,345 m
Cyklistika 2 11:10:45 47 km 796 m
Jiná aktivita 1 01:28:51 13 km 125 m
Celkem30050d, 15:15:213986 km181,266 m
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Cristallo di Mezzo3150 m148 m
Cima NO2983 m34 m
Cresta Bianca2932 m63 m
Musala2925 m2473 m
Triglav2864 m2052 m
Cima Padeon2856 m61 m
Adishi-Iprali2811 m45 m
Piccolo Lagazuoi2778 m205 m
Velký Korab2764 m2169 m
Mali Triglav2739 m33 m
Noga2679 m24 m
Mangart2677 m1065 m
Gjeravica2656 m1018 m
Kepi Bard2589 m124 m
Nuvolau2575 m72 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Musala2925 m2473 m
Velký Korab2764 m2169 m
Triglav2864 m2052 m
Midžur2169 m1479 m
Mangart2677 m1065 m
Gjeravica2656 m1018 m
Praděd1491 m983 m
Veľký Kriváň1709 m958 m
Lysá hora1324 m769 m
Sinjal1831 m728 m
Králický Sněžník1423 m664 m
Krn2244 m605 m
Smrk1277 m592 m
Minčol1394 m550 m
Mentashi2472 m546 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m61
Malá Prašivá707 m2 m28
Malý Javorový947 m23 m24
Malchor1220 m16 m19
Smrk1277 m592 m10
Javorový vrch1032 m67 m10
Malý Smrk1174 m35 m9
Travný1204 m490 m8
Kozlanka950 m2 m8
Praděd1491 m983 m7
Pustevny1018 m6
Chata Ostrý945 m6
Javorový SZ916 m4 m6
Prašivá843 m15 m6
Kobylanka1059 m6 m5
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 28 4.84%
Úterý 27 4.67%
Středa 78 13.49%
Čtvrtek 31 5.36%
Pátek 60 10.38%
Sobota 179 30.97%
Neděle 175 30.28%
Celkem 578 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 45 7.79%
Únor 30 5.19%
Březen 32 5.54%
Duben 35 6.06%
Květen 47 8.13%
Červen 33 5.71%
Červenec 62 10.73%
Srpen 106 18.34%
Září 31 5.36%
Říjen 62 10.73%
Listopad 66 11.42%
Prosinec 29 5.02%
Celkem 578 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 94 34.94%
Hrubý Jeseník 23 8.55%
Kysucké Beskydy 17 6.32%
Malá Fatra 12 4.46%
Slezské Beskydy 11 4.09%
Podbeskydská pahorkatina 11 4.09%
Nízký Jeseník 10 3.72%
Julské Alpy 9 3.35%
Nízké Tatry 7 2.60%
Oravské Beskydy 6 2.23%
Roháče 6 2.23%
Beskid Żywiecki 5 1.86%
Pavlovské vrchy 5 1.86%
Ampezzanské Dolomity 5 1.86%
Fanes 4 1.49%
Jablunkovské mezihoří 4 1.49%
Hanušovická vrchovina 4 1.49%
Kavkaz 4 1.49%
Korab 3 1.12%
Králický Sněžník 3 1.12%
Celkem 37 pohoří 269 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 162 54.18%
 Slovensko 52 17.39%
 Polsko 34 11.37%
 Itálie 14 4.68%
 Slovinsko 10 3.34%
 Rakousko 9 3.01%
 Gruzie 4 1.34%
 Albánie 3 1.00%
 Makedonie 3 1.00%
 Chorvatsko 2 0.67%
 Černá Hora 2 0.67%
 Bosna a Hercegovina 1 0.33%
 Srbsko 1 0.33%
 Kosovo 1 0.33%
 Bulharsko 1 0.33%
Celkem 299 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 173/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 3 2 2 1 4 3 2 2 7 6 1 5 3 3 1
Únor 5 1 1 1 1 4 5 2 1 5 1 1 2
Březen 3 5 3 1 1 1 3 3 6 6
Duben 1 7 2 3 7 4 4 1 3 2 1
Květen 5 3 1 9 3 1 8 1 3 9 1 3
Červen 4 3 3 3 2 4 1 1 8 3 1
Červenec 1 2 2 2 2 3 2 2 5 4 3 8 3 2 8 4 1 2 3 1 2
Srpen 1 6 2 5 2 5 13 13 5 4 8 6 1 5 7 2 2 2 8 3 4 2
Září 1 1 5 3 3 1 3 1 1 2 3 6 1
Říjen 6 4 3 4 2 2 6 4 4 5 1 1 2 6 3 4 5
Listopad 12 4 1 2 1 2 2 2 4 6 1 1 2 1 10 3 1 11
Prosinec 2 5 3 1 1 7 2 1 4 3

Statistika v roce 2026

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Adishi-Iprali (2811 m, Kavkaz), 21.6.2026
Nejnižší vrchol Horka (593 m, Podbeskydská pahorkatina), 1.11.2026
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 22.7.2026
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 10x
Všech vrcholů85
Hlavních vrcholů48
Tisícovek42
Vrcholů P10014
Bodů na Vrcholovce170
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 41 7d, 11:12:57 516 km 26,266 m
Celkem417d, 11:12:57516 km26,266 m
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Adishi-Iprali2811 m45 m
Mentashi2472 m546 m
Mentashi Z12382 m43 m
Chleb1645 m121 m
Hromové1636 m41 m
Steny J1625 m21 m
Veľký Rozsutec1610 m425 m
Pekelník1609 m35 m
Steny S1535 m60 m
Kampstein1467 m94 m
Vysoká hole1465 m149 m
Poludňový grúň V1411 m17 m
Minčol1394 m550 m
Dlouhé stráně1354 m169 m
Šerák1351 m66 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Minčol1394 m550 m
Mentashi2472 m546 m
Veľký Rozsutec1610 m425 m
Veľká Rača1236 m391 m
Rycierova hora1225 m227 m
Hrubá bučina 1132 m204 m
Dlouhé stráně1354 m169 m
Sołowy Wierch850 m160 m
Bendoszka Wielka 1144 m154 m
Vysoká hole1465 m149 m
Javorina1173 m136 m
Malý Polom1061 m126 m
Chleb1645 m121 m
Loučka835 m99 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m10
Malchor1220 m16 m4
Prašivá843 m15 m3
Malá Prašivá707 m2 m3
Nad Jízdarnou601 m2 m3
Poludňový grúň1460 m5 m2
Hrubá bučina 1132 m204 m2
Pientkuľa 1043 m20 m2
Lipí902 m65 m2
Čupel873 m95 m2
Kotař861 m71 m2
Adishi-Iprali2811 m45 m1
Mentashi2472 m546 m1
Mentashi Z12382 m43 m1
Usguli2310 m5 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 1 0.92%
Středa 23 21.10%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 20 18.35%
Sobota 45 41.28%
Neděle 20 18.35%
Celkem 109 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 5 4.59%
Únor 10 9.17%
Březen 0 0.00%
Duben 9 8.26%
Květen 6 5.50%
Červen 13 11.93%
Červenec 7 6.42%
Srpen 39 35.78%
Září 4 3.67%
Říjen 9 8.26%
Listopad 7 6.42%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 109 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 26 30.59%
Kysucké Beskydy 12 14.12%
Malá Fatra 9 10.59%
Hrubý Jeseník 8 9.41%
Oravské Beskydy 6 7.06%
Beskid Żywiecki 5 5.88%
Slezské Beskydy 4 4.71%
Kavkaz 4 4.71%
Jablunkovské mezihoří 4 4.71%
Podbeskydská pahorkatina 4 4.71%
Oravská Magura 2 2.35%
Wechsel 1 1.18%
Celkem 85 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 42 40.38%
 Slovensko 30 28.85%
 Polsko 27 25.96%
 Gruzie 4 3.85%
 Rakousko 1 0.96%
Celkem 104 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2026
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1 3
Únor 1 4 2 1 2
Březen
Duben 2 4 3
Květen 3 3
Červen 2 1 1 6 3
Červenec 2 1 1 2 1
Srpen 5 4 10 13 2 1 4
Září 3 1
Říjen 6 2 1
Listopad 7
Prosinec

Statistika v roce 2025

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Piccolo Lagazuoi (2778 m, Fanes), 22.8.2025
Nejnižší vrchol Vysutý (576 m, Moravskoslezské Beskydy), 25.10.2025
Nejprominentnější vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 29.11.2025
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 7x
Všech vrcholů34
Hlavních vrcholů20
Tisícovek13
Vrcholů P1005
Bodů na Vrcholovce81
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 30 4d, 11:31:38 366 km 16,857 m
Cyklistika 2 11:10:45 47 km 796 m
Celkem324d, 22:42:23413 km17,653 m
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Piccolo Lagazuoi2778 m205 m
Cé de Salares2283 m29 m
Valparolaseeberg2160 m20 m
Schattberg West2096 m106 m
Schattberg Ost2018 m68 m
Planai1906 m73 m
Praděd1491 m983 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Malchor1220 m16 m
Malý Smrk1174 m35 m
Damiano1025 m80 m
Kostelky / Severka957 m38 m
Malý Javorový947 m23 m
Čupel873 m95 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Praděd1491 m983 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Piccolo Lagazuoi2778 m205 m
Schattberg West2096 m106 m
Čupel873 m95 m
Damiano1025 m80 m
Planai1906 m73 m
Kotař861 m71 m
Schattberg Ost2018 m68 m
Kostelky / Severka957 m38 m
Malý Smrk1174 m35 m
Cé de Salares2283 m29 m
Malý Javorový947 m23 m
Zbojnická774 m21 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m7
Kotař861 m71 m3
Prašivá843 m15 m3
Malá Prašivá707 m2 m3
Smrk1277 m592 m2
Malchor1220 m16 m2
Malý Smrk1174 m35 m2
Čupel873 m95 m2
Bařiny V2817 m11 m2
Nad Jízdarnou601 m2 m2
Piccolo Lagazuoi2778 m205 m1
Cé de Salares2283 m29 m1
Valparolaseeberg2160 m20 m1
Schattberg West2096 m106 m1
Schattberg Ost2018 m68 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 1.92%
Úterý 0 0.00%
Středa 15 28.85%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 6 11.54%
Sobota 26 50.00%
Neděle 4 7.69%
Celkem 52 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 1 1.92%
Únor 0 0.00%
Březen 2 3.85%
Duben 0 0.00%
Květen 9 17.31%
Červen 2 3.85%
Červenec 16 30.77%
Srpen 5 9.62%
Září 2 3.85%
Říjen 9 17.31%
Listopad 5 9.62%
Prosinec 1 1.92%
Celkem 52 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 25 73.53%
Fanes 3 8.82%
Kitzbühelské Alpy 2 5.88%
Hrubý Jeseník 2 5.88%
Ligurské Alpy 1 2.94%
Schladmingské Taury 1 2.94%
Celkem 34 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 27 79.41%
 Itálie 4 11.76%
 Rakousko 3 8.82%
Celkem 34 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2025
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1
Únor
Březen 1 1
Duben
Květen 5 4
Červen 2
Červenec 2 4 2 7 1
Srpen 1 1 3
Září 2
Říjen 4 5
Listopad 1 1 1 2
Prosinec 1

Statistika v roce 2024

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Piccolo Lagazuoi (2778 m, Fanes), 28.8.2024
Nejnižší vrchol Děvičky JZ (429 m, Pavlovské vrchy), 14.7.2024
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 28.12.2024
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 7x
Všech vrcholů38
Hlavních vrcholů22
Tisícovek12
Vrcholů P1005
Bodů na Vrcholovce60
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 39 6d, 23:44:20 490 km 21,120 m
Celkem396d, 23:44:20490 km21,120 m
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Piccolo Lagazuoi2778 m205 m
Pico Setsas2429 m43 m
Cé de Salares2283 m29 m
Končnikov vrh / Knieps2109 m73 m
Törleck1614 m20 m
Zwieselalmhöhe1587 m62 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Malchor1220 m16 m
Malý Smrk1174 m35 m
Javorový vrch1032 m67 m
Malý Javorový947 m23 m
Ropička918 m20 m
Ropička JV915 m15 m
Rabštejn803 m92 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Děvín550 m348 m
Kubánkov661 m239 m
Piccolo Lagazuoi2778 m205 m
Rabštejn803 m92 m
Končnikov vrh / Knieps2109 m73 m
Javorový vrch1032 m67 m
Zwieselalmhöhe1587 m62 m
Pico Setsas2429 m43 m
Malý Smrk1174 m35 m
Křivý743 m34 m
Filipka771 m33 m
Děvičky436 m29 m
Cé de Salares2283 m29 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m7
Malchor1220 m16 m3
Malý Javorový947 m23 m3
Malá Prašivá707 m2 m3
Smrk1277 m592 m2
Malý Smrk1174 m35 m2
Filipka771 m33 m2
Piccolo Lagazuoi2778 m205 m1
Pico Setsas2429 m43 m1
Cé de Salares2283 m29 m1
Končnikov vrh / Knieps2109 m73 m1
Törleck1614 m20 m1
Zwieselalmhöhe1587 m62 m1
Zimný1081 m6 m1
Javorový vrch1032 m67 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 3 5.66%
Úterý 7 13.21%
Středa 5 9.43%
Čtvrtek 2 3.77%
Pátek 6 11.32%
Sobota 12 22.64%
Neděle 18 33.96%
Celkem 53 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 1 1.89%
Únor 1 1.89%
Březen 3 5.66%
Duben 8 15.09%
Květen 1 1.89%
Červen 2 3.77%
Červenec 11 20.75%
Srpen 6 11.32%
Září 6 11.32%
Říjen 7 13.21%
Listopad 4 7.55%
Prosinec 3 5.66%
Celkem 53 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 16 42.11%
Slezské Beskydy 6 15.79%
Pavlovské vrchy 5 13.16%
Hanušovická vrchovina 4 10.53%
Fanes 3 7.89%
Dachstein 2 5.26%
Podbeskydská pahorkatina 1 2.63%
Karavanky 1 2.63%
Celkem 38 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 32 82.05%
 Rakousko 3 7.69%
 Itálie 3 7.69%
 Slovinsko 1 2.56%
Celkem 39 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2024
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1
Únor 1
Březen 3
Duben 1 7
Květen 1
Červen 2
Červenec 2 5 3 1
Srpen 1 1 2 2
Září 2 3 1
Říjen 1 1 3 2
Listopad 4
Prosinec 2 1

Statistika v roce 2023

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Nuvolau (2575 m, Ampezzanské Dolomity), 24.8.2023
Nejnižší vrchol Borová Z (494 m, Podbeskydská pahorkatina), 9.12.2023
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 31.3.2023
Nejnavštěvovanější vrchol Malá Prašivá (707 m, Moravskoslezské Beskydy), 6x
Všech vrcholů23
Hlavních vrcholů13
Tisícovek7
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce27
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 28 5d, 09:35:56 369 km 13,628 m
Celkem285d, 09:35:56369 km13,628 m
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Nuvolau2575 m72 m
Cé de Salares2283 m29 m
Valparolaseeberg2160 m20 m
Törleck1614 m20 m
Lysá hora1324 m769 m
Malchor1220 m16 m
Javorový vrch1032 m67 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Malý Javorový947 m23 m
Rabštejn803 m92 m
Malá Kykula789 m37 m
Přední skály782 m23 m
Malá Kykula V769 m21 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Rabštejn803 m92 m
Nuvolau2575 m72 m
Javorový vrch1032 m67 m
Malá Kykula789 m37 m
Cé de Salares2283 m29 m
Přední skály782 m23 m
Malý Javorový947 m23 m
Malá Kykula V769 m21 m
Valparolaseeberg2160 m20 m
Törleck1614 m20 m
Malchor1220 m16 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Malá Prašivá707 m2 m6
Lysá hora1324 m769 m2
Malý Javorový947 m23 m2
Chata Ostrý945 m2
Nuvolau2575 m72 m1
Cé de Salares2283 m29 m1
Valparolaseeberg2160 m20 m1
Törleck1614 m20 m1
Malchor1220 m16 m1
Javorový vrch1032 m67 m1
Velká Čantoryje995 m310 m1
Kozubová S976 m2 m1
Nad Korytom968 m7 m1
Rabštejn803 m92 m1
Malá Kykula789 m37 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 3.23%
Úterý 1 3.23%
Středa 4 12.90%
Čtvrtek 1 3.23%
Pátek 9 29.03%
Sobota 10 32.26%
Neděle 5 16.13%
Celkem 31 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 1 3.23%
Únor 0 0.00%
Březen 5 16.13%
Duben 1 3.23%
Květen 7 22.58%
Červen 3 9.68%
Červenec 0 0.00%
Srpen 4 12.90%
Září 1 3.23%
Říjen 3 9.68%
Listopad 3 9.68%
Prosinec 3 9.68%
Celkem 31 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 12 52.17%
Hanušovická vrchovina 3 13.04%
Slezské Beskydy 2 8.70%
Fanes 2 8.70%
Velká Fatra 1 4.35%
Podbeskydská pahorkatina 1 4.35%
Ampezzanské Dolomity 1 4.35%
Dachstein 1 4.35%
Celkem 23 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 18 75.00%
 Itálie 3 12.50%
 Slovensko 1 4.17%
 Polsko 1 4.17%
 Rakousko 1 4.17%
Celkem 24 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2023
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1
Únor
Březen 3 2
Duben 1
Květen 1 4 2
Červen 3
Červenec
Srpen 1 2 1
Září 1
Říjen 2 1
Listopad 3
Prosinec 1 2

Statistika v roce 2022

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Veľký Kriváň (1709 m, Malá Fatra), 28.10.2022
Nejnižší vrchol Vrchpolí (369 m, Nízký Jeseník), 21.5.2022
Nejprominentnější vrchol Veľký Kriváň (1709 m, Malá Fatra), 28.10.2022
Nejnavštěvovanější vrchol Malá Prašivá (707 m, Moravskoslezské Beskydy), 5x
Všech vrcholů30
Hlavních vrcholů16
Tisícovek10
Vrcholů P1006
Bodů na Vrcholovce54
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 33 5d, 17:04:53 453 km 17,423 m
Celkem335d, 17:04:53453 km17,423 m
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Veľký Kriváň1709 m958 m
Pekelník1609 m35 m
Lysá hora1324 m769 m
Travný1204 m490 m
Radhošť1129 m124 m
Radegast1106 m41 m
Radegast Z11100 m26 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Kostelky / Severka957 m38 m
Malý Javorový947 m23 m
Kozlena886 m37 m
Motyková886 m20 m
Godula J739 m42 m
Kubánkov661 m239 m
Horník385 m27 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Veľký Kriváň1709 m958 m
Lysá hora1324 m769 m
Travný1204 m490 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Kubánkov661 m239 m
Radhošť1129 m124 m
Godula J739 m42 m
Radegast1106 m41 m
Kostelky / Severka957 m38 m
Kozlena886 m37 m
Pekelník1609 m35 m
Horník385 m27 m
Radegast Z11100 m26 m
Malý Javorový947 m23 m
Motyková886 m20 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Malá Prašivá707 m2 m5
Malý Javorový947 m23 m3
Kubánkov661 m239 m3
Holý vrch631 m8 m3
Lysá hora1324 m769 m2
Radegast1106 m41 m2
Veľký Kriváň1709 m958 m1
Pekelník1609 m35 m1
Travný1204 m490 m1
Radhošť1129 m124 m1
Radegast Z11100 m26 m1
Radegast Z21099 m12 m1
Kantor1084 m12 m1
Zimný1081 m6 m1
Pustevny1018 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 3 7.14%
Úterý 4 9.52%
Středa 12 28.57%
Čtvrtek 4 9.52%
Pátek 3 7.14%
Sobota 6 14.29%
Neděle 10 23.81%
Celkem 42 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 2 4.76%
Březen 10 23.81%
Duben 2 4.76%
Květen 9 21.43%
Červen 2 4.76%
Červenec 1 2.38%
Srpen 1 2.38%
Září 2 4.76%
Říjen 8 19.05%
Listopad 5 11.90%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 42 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 18 60.00%
Nízký Jeseník 4 13.33%
Malá Fatra 3 10.00%
Podbeskydská pahorkatina 2 6.67%
Slezské Beskydy 2 6.67%
Malé Beskydy 1 3.33%
Celkem 30 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 26 83.87%
 Slovensko 3 9.68%
 Polsko 2 6.45%
Celkem 31 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2022
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor 1 1
Březen 3 1 6
Duben 1 1
Květen 1 3 4 1
Červen 1 1
Červenec 1
Srpen 1
Září 2
Říjen 2 1 2 2 1
Listopad 2 1 2
Prosinec

Statistika v roce 2021

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Chopok (2024 m, Nízké Tatry), 29.10.2021
Nejnižší vrchol Malá Prašivá (707 m, Moravskoslezské Beskydy), 8.5.2021
Nejprominentnější vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 14.8.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Malý Javorový (947 m, Moravskoslezské Beskydy), 5x
Všech vrcholů38
Hlavních vrcholů21
Tisícovek20
Vrcholů P1006
Bodů na Vrcholovce65
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 33 5d, 02:31:39 409 km 17,860 m
Celkem335d, 02:31:39409 km17,860 m
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Chopok2024 m262 m
Dereše2003 m80 m
Krúpova hoľa1928 m15 m
Zadný dereš1921 m15 m
Zadný dereš Z1904 m19 m
Praděd1491 m983 m
Lysá hora1324 m769 m
Malchor1220 m16 m
Travný1204 m490 m
Radegast1106 m41 m
Ropice1082 m317 m
Slavíč1056 m150 m
Javorový vrch1032 m67 m
Malá Stolová1009 m44 m
Velký Lipový999 m16 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Praděd1491 m983 m
Lysá hora1324 m769 m
Travný1204 m490 m
Ropice1082 m317 m
Chopok2024 m262 m
Slavíč1056 m150 m
Dereše2003 m80 m
Kykulka996 m69 m
Javorový vrch1032 m67 m
Malá Stolová1009 m44 m
Godula J739 m42 m
Radegast1106 m41 m
Kostelky / Severka957 m38 m
Křivý743 m34 m
Malý Javorový947 m23 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Malý Javorový947 m23 m5
Malá Prašivá707 m2 m5
Lysá hora1324 m769 m4
Pustevny1018 m3
Chopok2024 m262 m2
Chopok SZ2007 m5 m2
Praděd1491 m983 m2
Malchor1220 m16 m2
Travný1204 m490 m2
Kykulka996 m69 m2
Kozlanka950 m2 m2
Křivý743 m34 m2
Godula J739 m42 m2
Dereše2003 m80 m1
Chopok Z2002 m6 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 5 8.33%
Úterý 2 3.33%
Středa 10 16.67%
Čtvrtek 3 5.00%
Pátek 5 8.33%
Sobota 19 31.67%
Neděle 16 26.67%
Celkem 60 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 19 31.67%
Únor 5 8.33%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 2 3.33%
Červen 1 1.67%
Červenec 9 15.00%
Srpen 6 10.00%
Září 4 6.67%
Říjen 10 16.67%
Listopad 4 6.67%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 60 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 27 71.05%
Nízké Tatry 7 18.42%
Hrubý Jeseník 4 10.53%
Celkem 38 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 31 81.58%
 Slovensko 7 18.42%
Celkem 38 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2021
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 2 2 3 1 2 5 3 1
Únor 5
Březen
Duben
Květen 1 1
Červen 1
Červenec 1 2 1 3 2
Srpen 2 1 3
Září 3 1
Říjen 6 1 3
Listopad 2 2
Prosinec

Statistika v roce 2020

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Cima delle Pozzette (2132 m, Monte Baldo), 21.8.2020
Nejnižší vrchol Děvičky JZ (429 m, Pavlovské vrchy), 12.7.2020
Nejprominentnější vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 7.11.2020
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 9x
Všech vrcholů56
Hlavních vrcholů32
Tisícovek24
Vrcholů P10011
Bodů na Vrcholovce86
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 32 4d, 20:49:26 461 km 22,416 m
Celkem324d, 20:49:26461 km22,416 m
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Cima delle Pozzette2132 m112 m
Feistritzerspitze2113 m102 m
Končnikov vrh / Knieps2109 m73 m
Križnik2109 m42 m
Monte Grande1782 m62 m
Praděd1491 m983 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Veľká Rača1236 m391 m
Malchor1220 m16 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Malý Smrk1174 m35 m
Tanečnice1084 m78 m
Ropice1082 m317 m
Tanečnice Z1077 m22 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Praděd1491 m983 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Skalka964 m482 m
Veľká Rača1236 m391 m
Ropice1082 m317 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Slavíč1056 m150 m
Ondřejník890 m132 m
Cima delle Pozzette2132 m112 m
Feistritzerspitze2113 m102 m
Tanečnice1084 m78 m
Končnikov vrh / Knieps2109 m73 m
Kykulka996 m69 m
Javorový vrch1032 m67 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m9
Malchor1220 m16 m4
Javorový vrch1032 m67 m4
Malý Javorový947 m23 m4
Javorový SZ916 m4 m3
Passo Tratto spino1760 m2
Čertův mlýn1206 m61 m2
Skalka1037 m4 m2
Smrkovina JZ903 m16 m2
Malá Prašivá707 m2 m2
Cima delle Pozzette2132 m112 m1
Feistritzerspitze2113 m102 m1
Končnikov vrh / Knieps2109 m73 m1
Križnik2109 m42 m1
Monte Grande1782 m62 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 2 2.50%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 4 5.00%
Pátek 4 5.00%
Sobota 33 41.25%
Neděle 37 46.25%
Celkem 80 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 11 13.75%
Únor 12 15.00%
Březen 3 3.75%
Duben 8 10.00%
Květen 0 0.00%
Červen 2 2.50%
Červenec 2 2.50%
Srpen 7 8.75%
Září 4 5.00%
Říjen 6 7.50%
Listopad 21 26.25%
Prosinec 4 5.00%
Celkem 80 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 34 60.71%
Kysucké Beskydy 7 12.50%
Podbeskydská pahorkatina 3 5.36%
Karavanky 3 5.36%
Hrubý Jeseník 2 3.57%
Monte Baldo 2 3.57%
Slezské Beskydy 2 3.57%
Pavlovské vrchy 2 3.57%
Gardské hory 1 1.79%
Celkem 56 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 43 72.88%
 Slovensko 7 11.86%
 Polsko 3 5.08%
 Rakousko 3 5.08%
 Itálie 2 3.39%
 Slovinsko 1 1.69%
Celkem 59 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2020
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 3 7 1
Únor 5 1 1 5
Březen 3
Duben 2 4 2
Květen
Červen 2
Červenec 2
Srpen 3 4
Září 3 1
Říjen 2 3 1
Listopad 2 1 2 4 2 1 9
Prosinec 2 2

Statistika v roce 2019

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Cristallo di Mezzo (3150 m, Ampezzanské Dolomity), 24.7.2019
Nejnižší vrchol Lipovice JV2 (333 m, Nízký Jeseník), 11.5.2019
Nejprominentnější vrchol Mangart (2677 m, Julské Alpy), 23.7.2019
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 16x
Všech vrcholů57
Hlavních vrcholů32
Tisícovek25
Vrcholů P1009
Bodů na Vrcholovce131
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 39 6d, 17:19:27 589 km 31,001 m
Celkem396d, 17:19:27589 km31,001 m
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Cristallo di Mezzo3150 m148 m
Cima NO2983 m34 m
Cresta Bianca2932 m63 m
Cima Padeon2856 m61 m
Mangart2677 m1065 m
Rateški Mali Mangart 2263 m67 m
Krn2244 m605 m
Praděd1491 m983 m
Králický Sněžník1423 m664 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Ostrý vrch1230 m33 m
Malchor1220 m16 m
Travný1204 m490 m
Hleďsebe1190 m83 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Mangart2677 m1065 m
Praděd1491 m983 m
Lysá hora1324 m769 m
Králický Sněžník1423 m664 m
Krn2244 m605 m
Smrk1277 m592 m
Travný1204 m490 m
Velký Javorník918 m366 m
Cristallo di Mezzo3150 m148 m
Hleďsebe1190 m83 m
Kykulka996 m69 m
Javorový vrch1032 m67 m
Rateški Mali Mangart 2263 m67 m
Cresta Bianca2932 m63 m
Cima Padeon2856 m61 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m16
Smrk1277 m592 m5
Malý Smrk1174 m35 m4
Malý Javorový947 m23 m4
Travný1204 m490 m3
Krn2244 m605 m2
Smrk J1248 m7 m2
Malchor1220 m16 m2
Kobylanka1059 m6 m2
Javorový vrch1032 m67 m2
Šindelná1003 m29 m2
Smrčina S995 m5 m2
Smrčina JV978 m7 m2
Kalužný SV971 m3 m2
Kozlanka950 m2 m2
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 5 5.15%
Úterý 10 10.31%
Středa 7 7.22%
Čtvrtek 12 12.37%
Pátek 2 2.06%
Sobota 17 17.53%
Neděle 44 45.36%
Celkem 97 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 7 7.22%
Únor 0 0.00%
Březen 9 9.28%
Duben 7 7.22%
Květen 13 13.40%
Červen 8 8.25%
Červenec 9 9.28%
Srpen 8 8.25%
Září 5 5.15%
Říjen 4 4.12%
Listopad 12 12.37%
Prosinec 15 15.46%
Celkem 97 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 33 57.89%
Nízký Jeseník 8 14.04%
Julské Alpy 4 7.02%
Ampezzanské Dolomity 4 7.02%
Hrubý Jeseník 3 5.26%
Králický Sněžník 3 5.26%
Pavlovské vrchy 2 3.51%
Celkem 57 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 49 79.03%
 Itálie 6 9.68%
 Slovinsko 4 6.45%
 Polsko 3 4.84%
Celkem 62 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2019
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 2 5
Únor
Březen 5 4
Duben 7
Květen 2 8 1 2
Červen 2 1 3 2
Červenec 2 3 4
Srpen 2 3 2 1
Září 1 2 1 1
Říjen 4
Listopad 2 1 8 1
Prosinec 5 1 5 2 2

Statistika v roce 2018

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Musala (2925 m, Rila), 28.8.2018
Nejnižší vrchol Kouty (337 m, Ostravská pánev), 27.8.2018
Nejprominentnější vrchol Musala (2925 m, Rila), 28.8.2018
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 4x
Všech vrcholů41
Hlavních vrcholů30
Tisícovek32
Vrcholů P10017
Bodů na Vrcholovce194
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 22 3d, 08:45:29 273 km 13,774 m
Jiná aktivita 1 01:28:51 13 km 125 m
Celkem233d, 10:14:20286 km13,899 m
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Musala2925 m2473 m
Triglav2864 m2052 m
Velký Korab2764 m2169 m
Mali Triglav2739 m33 m
Noga2679 m24 m
Gjeravica2656 m1018 m
Kepi Bard2589 m124 m
Zla Kolata2534 m100 m
Crnohorski Maglić2389 m346 m
Bosanski Maglić2386 m56 m
Plemenice2372 m43 m
Midžur2169 m1479 m
Sinjal1831 m728 m
Veľký Rozsutec1610 m425 m
Jančija glavica1585 m51 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Musala2925 m2473 m
Velký Korab2764 m2169 m
Triglav2864 m2052 m
Midžur2169 m1479 m
Gjeravica2656 m1018 m
Praděd1491 m983 m
Lysá hora1324 m769 m
Sinjal1831 m728 m
Travný1204 m490 m
Veľký Rozsutec1610 m425 m
Keprník1423 m410 m
Crnohorski Maglić2389 m346 m
Vysoká hole1465 m149 m
Malý Rozsutec1344 m144 m
Červená hora1333 m128 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m4
Praděd1491 m983 m2
Travný1204 m490 m2
Kozlanka950 m2 m2
Malý Javorový947 m23 m2
Musala2925 m2473 m1
Triglav2864 m2052 m1
Velký Korab2764 m2169 m1
Mali Triglav2739 m33 m1
Noga2679 m24 m1
Gjeravica2656 m1018 m1
Kepi Bard2589 m124 m1
Zla Kolata2534 m100 m1
Crnohorski Maglić2389 m346 m1
Bosanski Maglić2386 m56 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 8 16.67%
Úterý 2 4.17%
Středa 2 4.17%
Čtvrtek 5 10.42%
Pátek 5 10.42%
Sobota 11 22.92%
Neděle 15 31.25%
Celkem 48 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 7 14.58%
Srpen 24 50.00%
Září 3 6.25%
Říjen 6 12.50%
Listopad 5 10.42%
Prosinec 3 6.25%
Celkem 48 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Hrubý Jeseník 11 26.83%
Moravskoslezské Beskydy 9 21.95%
Julské Alpy 5 12.20%
Korab 3 7.32%
Dinara 2 4.88%
Malá Fatra 2 4.88%
Prokletije 2 4.88%
Maglić 2 4.88%
Ostravská pánev 1 2.44%
Nízký Jeseník 1 2.44%
Podbeskydská pahorkatina 1 2.44%
Západní Stara planina 1 2.44%
Rila 1 2.44%
Celkem 41 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 23 52.27%
 Slovinsko 5 11.36%
 Albánie 3 6.82%
 Makedonie 3 6.82%
 Slovensko 2 4.55%
 Chorvatsko 2 4.55%
 Černá Hora 2 4.55%
 Bosna a Hercegovina 1 2.27%
 Bulharsko 1 2.27%
 Kosovo 1 2.27%
 Srbsko 1 2.27%
Celkem 44 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2018
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 2 5
Srpen 7 6 1 2 1 3 2 2
Září 2 1
Říjen 2 3 1
Listopad 2 2 1
Prosinec 2 1

Statistika v roce 2017

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Baníkov (2178 m, Roháče), 6.8.2017
Nejnižší vrchol Rákoň / Rakoń (1879 m, Roháče), 6.8.2017
Nejprominentnější vrchol Baníkov (2178 m, Roháče), 6.8.2017
Nejnavštěvovanější vrchol Baníkov (2178 m, Roháče), 1x
Všech vrcholů6
Hlavních vrcholů6
Tisícovek6
Vrcholů P1005
Bodů na Vrcholovce29
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Baníkov2178 m261 m
Hrubá kopa2166 m101 m
Plačlivé2125 m162 m
Ostrý Roháč2088 m126 m
Volovec2064 m153 m
Rákoň / Rakoń1879 m37 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Baníkov2178 m261 m
Plačlivé2125 m162 m
Volovec2064 m153 m
Ostrý Roháč2088 m126 m
Hrubá kopa2166 m101 m
Rákoň / Rakoń1879 m37 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Baníkov2178 m261 m1
Hrubá kopa2166 m101 m1
Plačlivé2125 m162 m1
Ostrý Roháč2088 m126 m1
Volovec2064 m153 m1
Rákoň / Rakoń1879 m37 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 6 100.00%
Celkem 6 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 6 100.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Roháče 6 100.00%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Slovensko 6 75.00%
 Polsko 2 25.00%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2017
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 6
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
Sdílet