Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Monte Perdido (3355 m, Centrální Pyreneje), 24.9.2002
Nejnižší vrchol Speilen (37 m, Skandinávské pohoří), 16.7.2024
Nejprominentnější vrchol Sveti Jure (1762 m, Biokovo), 9.9.1997
Nejnavštěvovanější vrchol Březová (411 m, Chřiby), 7x
Nejsevernější vrchol Selnesåsen (355 m, Skandinávské pohoří), 27.6.2000
Nejjižnější vrchol Montaña Pelada (155 m, Fuerteventura), 21.2.2025
Nejvýchodnější vrchol Kriváň (2495 m, Vysoké Tatry), 5.10.1986
Nejzápadnější vrchol Cumbre del Carrizal (909 m, Tenerife), 30.1.2026
Všech vrcholů764
Hlavních vrcholů498
Tisícovek66
Vrcholů P100 97
Bodů na Vrcholovce1296
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Monte Perdido3355 m973 m
Falsche Kaserer3254 m34 m
Haunold2966 m677 m
A Moleta2572 m63 m
Kriváň2495 m400 m
Cima Lepri2445 m277 m
Pizzo di Sevo2419 m301 m
Pizzo di Moscio2411 m148 m
Monte Piana2324 m454 m
Monte Zabus2244 m181 m
Seekareck2217 m38 m
Monte Sernio2187 m938 m
Kepa2145 m706 m
Strimskogel2139 m401 m
Tagweidegg2135 m63 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sveti Jure1762 m1164 m
Praděd1491 m983 m
Monte Perdido3355 m973 m
Monte Sernio2187 m938 m
Lysá hora1324 m769 m
Kepa2145 m706 m
Haunold2966 m677 m
Králický Sněžník1423 m664 m
Velká Deštná1116 m587 m
Skalka964 m482 m
Monte Piana2324 m454 m
Talaia d'Alcúdia446 m442 m
Suchý vrch995 m435 m
Kleť1087 m432 m
Strimskogel2139 m401 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Březová411 m53 m7
Krásná hora388 m8 m7
Hostýn736 m125 m6
Troják397 m73 m6
Obora322 m45 m6
Barbořina265 m35 m6
Vinohrádek414 m6 m5
Světlá 402 m24 m5
Hambálky376 m7 m5
Kusá hora370 m4 m5
Čížová363 m12 m5
Holý kopec360 m29 m5
Stráně332 m15 m5
Zadní niva331 m18 m5
Špilberk282 m46 m5
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 56 5.22%
Úterý 143 13.33%
Středa 143 13.33%
Čtvrtek 134 12.49%
Pátek 132 12.30%
Sobota 267 24.88%
Neděle 198 18.45%
Celkem 1073 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 50 4.66%
Únor 46 4.29%
Březen 100 9.32%
Duben 81 7.55%
Květen 85 7.92%
Červen 112 10.44%
Červenec 76 7.08%
Srpen 116 10.81%
Září 131 12.21%
Říjen 165 15.38%
Listopad 75 6.99%
Prosinec 36 3.36%
Celkem 1073 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Hostýnsko-vsetínská hornatina 125 16.36%
Chřiby 74 9.69%
Podbeskydská pahorkatina 62 8.12%
Vizovická vrchovina 52 6.81%
Moravskoslezské Beskydy 35 4.58%
Litenčická pahorkatina 29 3.80%
Javorníky 28 3.66%
Hanušovická vrchovina 26 3.40%
Rožnovská brázda 25 3.27%
Pražská plošina 22 2.88%
Nízký Jeseník 18 2.36%
Svitavská pahorkatina 18 2.36%
Orlické hory 17 2.23%
Bobravská vrchovina 17 2.23%
Hrubý Jeseník 13 1.70%
Zábřežská vrchovina 11 1.44%
Karavanky 10 1.31%
Podorlická pahorkatina 10 1.31%
Dolnomoravský úval 10 1.31%
Skandinávské pohoří 9 1.18%
Celkem 76 pohoří 764 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 656 83.25%
Španělsko Španělsko 28 3.55%
Slovensko Slovensko 23 2.92%
Slovinsko Slovinsko 16 2.03%
Rakousko Rakousko 16 2.03%
Norsko Norsko 15 1.90%
Polsko Polsko 12 1.52%
Itálie Itálie 9 1.14%
Portugalsko Portugalsko 4 0.51%
Dánsko Dánsko 3 0.38%
Maďarsko Maďarsko 2 0.25%
Chorvatsko Chorvatsko 2 0.25%
Švédsko Švédsko 1 0.13%
Německo Německo 1 0.13%
Celkem 788 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 252/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1 1 1 2 1 2 1 7 3 1 1 5 1 9 7 3 1 2
Únor 6 2 1 1 4 3 2 2 5 4 2 5 4 4 1
Březen 5 3 3 9 4 4 9 1 9 4 2 2 4 5 9 2 3 3 5 8 4 2
Duben 3 8 5 6 2 1 3 13 1 3 6 1 1 2 6 3 3 1 4 2 3 4
Květen 6 3 9 3 1 3 6 2 4 7 1 1 3 2 5 9 6 2 3 2 7
Červen 4 1 4 1 8 1 3 9 5 8 2 10 10 3 4 5 15 8 3 4 4
Červenec 5 5 2 1 2 3 1 5 5 1 4 2 3 3 1 2 4 7 4 1 13 2
Srpen 1 1 2 2 2 4 1 2 9 9 3 12 2 8 2 9 1 10 5 1 20 1 9
Září 1 10 9 3 12 6 4 7 5 8 3 8 3 5 7 9 3 1 2 9 5 6 4 1
Říjen 1 2 4 3 12 10 4 4 4 9 12 1 7 14 3 12 3 5 6 3 10 2 10 13 1 1 9
Listopad 14 3 2 7 3 4 3 4 1 11 1 2 3 2 2 5 4 1 2 1
Prosinec 2 4 2 4 4 1 1 1 3 1 2 1 1 3 1 5

Statistika v roce 2026

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Montaña de la Cruz (1521 m, Tenerife), 27.1.2026
Nejnižší vrchol Borgatoppen (104 m, Lofoty), 18.7.2026
Nejprominentnější vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 5.9.2026
Nejnavštěvovanější vrchol Hostýn (736 m, Hostýnsko-vsetínská hornatina), 3x
Všech vrcholů367
Hlavních vrcholů220
Tisícovek12
Vrcholů P10031
Bodů na Vrcholovce405
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Montaña de la Cruz1521 m98 m
Praděd1491 m983 m
Montaña de los Poleos1483 m36 m
Radhošť1129 m124 m
Radegast1106 m41 m
Radegast Z11100 m26 m
Tanečnice1084 m78 m
Tanečnice Z1077 m22 m
Hradečná1057 m39 m
Nořičí hora1047 m32 m
Suchý vrch995 m435 m
Cabeza de Zapata984 m30 m
Ovčí vrch966 m113 m
Skalka964 m482 m
Kamenný vrch964 m176 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Praděd1491 m983 m
Skalka964 m482 m
Suchý vrch995 m435 m
Kelčský Javorník864 m387 m
Holandsmælen434 m374 m
Tjeldbergtinden367 m332 m
Brdo587 m293 m
Humenec707 m196 m
Filka759 m191 m
Kamenný vrch964 m176 m
Palice613 m175 m
Dubina553 m170 m
Varden160 m160 m
Čerňava844 m146 m
Buková hora958 m145 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Hostýn736 m125 m3
Prevozné859 m5 m2
Tvarůžek511 m10 m2
Březová411 m53 m2
Troják397 m73 m2
Krásná hora388 m8 m2
Hambálky376 m7 m2
Zadní Čtvrtě270 m6 m2
Michalské návrší232 m17 m2
Montaña de la Cruz1521 m98 m1
Praděd1491 m983 m1
Montaña de los Poleos1483 m36 m1
Radhošť1129 m124 m1
Radegast1106 m41 m1
Radegast Z11100 m26 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 16 4.24%
Úterý 33 8.75%
Středa 38 10.08%
Čtvrtek 53 14.06%
Pátek 50 13.26%
Sobota 105 27.85%
Neděle 82 21.75%
Celkem 377 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 12 3.18%
Únor 5 1.33%
Březen 32 8.49%
Duben 47 12.47%
Květen 38 10.08%
Červen 35 9.28%
Červenec 25 6.63%
Srpen 45 11.94%
Září 51 13.53%
Říjen 82 21.75%
Listopad 5 1.33%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 377 100%
Vrcholy podle pohoří
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 351 93.60%
Slovensko Slovensko 11 2.93%
Norsko Norsko 8 2.13%
Španělsko Španělsko 5 1.33%
Celkem 375 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2026
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1 4 1 3 1 1
Únor 4 1
Březen 2 3 3 4 7 2 2 3 4 2
Duben 3 6 5 4 7 3 1 1 2 4 2 1 4 4
Květen 2 9 5 4 2 2 5 2 7
Červen 4 3 8 4 2 1 7 6
Červenec 5 3 1 1 2 1 1 2 1 3 5
Srpen 8 9 7 5 5 7 4
Září 4 8 5 8 8 5 9 1 3
Říjen 4 10 8 12 13 2 3 2 10 11 7
Listopad 5
Prosinec

Statistika v roce 2025

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Pecny (1334 m, Hrubý Jeseník), 17.8.2025
Nejnižší vrchol Skinnarviksberget (53 m, Svekofennidy), 19.4.2025
Nejprominentnější vrchol Talaia d'Alcúdia (446 m, Serra de Tramuntana), 6.8.2025
Nejnavštěvovanější vrchol Březová (411 m, Chřiby), 3x
Všech vrcholů258
Hlavních vrcholů149
Tisícovek5
Vrcholů P10019
Bodů na Vrcholovce283
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Pecny1334 m20 m
Tanečnice1084 m78 m
Tanečnice Z1077 m22 m
Velký Javorník918 m366 m
Kelčský Javorník864 m387 m
Soláň861 m56 m
Malý Javorník838 m27 m
Adam765 m130 m
Bernard759 m31 m
Hostýn736 m125 m
Přední hraniční vrch722 m15 m
Studený721 m143 m
Bochniak712 m39 m
Ostrý vrch709 m161 m
Čečetkov687 m103 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Talaia d'Alcúdia446 m442 m
Kelčský Javorník864 m387 m
Velký Javorník918 m366 m
Talaia d'Albercutx390 m325 m
Brdo587 m293 m
talaia de Son Jaumell273 m216 m
Bílá hora557 m204 m
Ostrý vrch709 m161 m
Puig de sa Cova Negra224 m159 m
Puig de l'Àguila234 m146 m
Studený721 m143 m
Kleštěnec498 m134 m
Divisoria de Piedras Caídas186 m134 m
Čupek524 m132 m
Adam765 m130 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Březová411 m53 m3
Krásná hora388 m8 m3
Na Vlčici606 m18 m2
Klášteřiska588 m85 m2
Čup534 m2 m2
Horní Kobylák517 m21 m2
Kleštěnec498 m134 m2
Kobyla467 m8 m2
Nad Bořickou zahradou454 m17 m2
Na Kopě423 m2 m2
Světlá 402 m24 m2
Troják397 m73 m2
Hambálky376 m7 m2
Kusá hora370 m4 m2
Hrad364 m87 m2
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 22 7.48%
Úterý 63 21.43%
Středa 51 17.35%
Čtvrtek 20 6.80%
Pátek 23 7.82%
Sobota 69 23.47%
Neděle 46 15.65%
Celkem 294 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 20 6.80%
Únor 20 6.80%
Březen 31 10.54%
Duben 10 3.40%
Květen 10 3.40%
Červen 37 12.59%
Červenec 15 5.10%
Srpen 38 12.93%
Září 43 14.63%
Říjen 33 11.22%
Listopad 26 8.84%
Prosinec 11 3.74%
Celkem 294 100%
Vrcholy podle pohoří
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 233 88.93%
Španělsko Španělsko 18 6.87%
Polsko Polsko 7 2.67%
Dánsko Dánsko 3 1.15%
Švédsko Švédsko 1 0.38%
Celkem 262 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2025
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 2 1 1 3 2 1 4 4 1 1
Únor 1 3 2 2 3 4 3 1 1
Březen 3 3 2 4 6 1 2 2 2 3 3
Duben 3 1 3 3
Květen 4 2 3 1
Červen 1 2 6 2 8 3 5 4 3 3
Červenec 3 2 10
Srpen 2 2 3 1 2 3 6 5 10 4
Září 1 6 2 1 6 3 4 3 3 3 1 4 3 2 1
Říjen 1 2 4 1 1 1 7 3 3 3 5 2
Listopad 4 3 3 8 2 4 2
Prosinec 2 4 4 1

Statistika v roce 2024

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Srednji vrh (1797 m, Karavanky), 2.7.2024
Nejnižší vrchol Speilen (37 m, Skandinávské pohoří), 16.7.2024
Nejprominentnější vrchol Hundsheimer Berg (480 m, Hainburské vrchy), 17.8.2024
Nejnavštěvovanější vrchol Pěkná hora (560 m, Chřiby), 2x
Všech vrcholů271
Hlavních vrcholů184
Tisícovek12
Vrcholů P10026
Bodů na Vrcholovce287
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Srednji vrh1797 m107 m
Sovna glava1750 m38 m
Vršič1737 m60 m
Bavha1706 m17 m
Ljubeljščice1705 m25 m
Spodniji Plot1682 m27 m
Vysoká hole1465 m149 m
Radhošť1129 m124 m
Radegast1106 m41 m
Tanečnice1084 m78 m
Tanečnice Z1077 m22 m
Brda875 m37 m
Pekařovský vrch785 m40 m
Velika Osojnica756 m188 m
U Tří kamenů748 m30 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Hundsheimer Berg480 m312 m
Brdo587 m293 m
Červený kámen696 m289 m
Velika Osojnica756 m188 m
Bradlo600 m183 m
Tryvannshøgda530 m173 m
Květnice470 m173 m
Braunsberg346 m173 m
Hradisko519 m171 m
Vrchhůra692 m163 m
Montaña Amarilla174 m156 m
Vysoká hole1465 m149 m
Montaña del Mojón189 m149 m
Kobylí vrch334 m146 m
Zadní vrch423 m140 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Pěkná hora560 m48 m2
Vinohrádek414 m6 m2
Barabáš410 m15 m2
Čížová363 m12 m2
Holý kopec360 m29 m2
Hájky348 m1 m2
Obora322 m45 m2
Vinný vrch302 m6 m2
Špilberk282 m46 m2
Barbořina265 m35 m2
Srednji vrh1797 m107 m1
Sovna glava1750 m38 m1
Vršič1737 m60 m1
Bavha1706 m17 m1
Ljubeljščice1705 m25 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 9 3.20%
Úterý 30 10.68%
Středa 37 13.17%
Čtvrtek 43 15.30%
Pátek 44 15.66%
Sobota 71 25.27%
Neděle 47 16.73%
Celkem 281 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 18 6.41%
Únor 20 7.12%
Březen 37 13.17%
Duben 20 7.12%
Květen 33 11.74%
Červen 35 12.46%
Červenec 15 5.34%
Srpen 18 6.41%
Září 24 8.54%
Říjen 31 11.03%
Listopad 15 5.34%
Prosinec 15 5.34%
Celkem 281 100%
Vrcholy podle pohoří
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 240 88.24%
Slovinsko Slovinsko 10 3.68%
Rakousko Rakousko 6 2.21%
Slovensko Slovensko 4 1.47%
Norsko Norsko 4 1.47%
Portugalsko Portugalsko 3 1.10%
Španělsko Španělsko 3 1.10%
Maďarsko Maďarsko 2 0.74%
Celkem 272 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2024
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1 1 1 3 1 1 2 5 2
Únor 5 2 1 1 4 1 2 1 3
Březen 5 7 2 6 2 2 5 1 5 2
Duben 2 2 2 1 6 1 4 2
Květen 3 3 1 3 7 6 6 1 1 2
Červen 3 1 2 1 4 3 4 6 3 3 1 1 3
Červenec 3 1 2 1 1 1 2 1 2 1
Srpen 1 1 5 2 2 3 3 1
Září 6 2 3 2 4 3 2 2
Říjen 10 1 7 4 3 2 4
Listopad 3 6 3 2 1
Prosinec 2 1 3 1 2 1 1 4

Statistika v roce 2023

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Smrek (2072 m, Západní Tatry), 28.9.2023
Nejnižší vrchol Hliníky (265 m, Hornomoravský úval), 30.11.2023
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 11.6.2023
Nejnavštěvovanější vrchol Maková (338 m, Chřiby), 2x
Všech vrcholů53
Hlavních vrcholů35
Tisícovek7
Vrcholů P1008
Bodů na Vrcholovce77
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Smrek2072 m102 m
Chopok2024 m262 m
Dereše2003 m80 m
Slemenova Špica1911 m101 m
Vršič1737 m60 m
Lysá hora1324 m769 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Hostýn736 m125 m
Vrchhůra692 m163 m
Pardus673 m78 m
Javorčí630 m138 m
Okluk605 m56 m
Lysina598 m47 m
Klášteřiska588 m85 m
Hrad560 m18 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Chopok2024 m262 m
Vrchhůra692 m163 m
Javorčí630 m138 m
Hostýn736 m125 m
Dalsnuten323 m123 m
Smrek2072 m102 m
Slemenova Špica1911 m101 m
Klášteřiska588 m85 m
Dereše2003 m80 m
Pardus673 m78 m
Troják397 m73 m
Maková338 m64 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Vršič1737 m60 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Maková338 m64 m2
Barbořina265 m35 m2
Smrek2072 m102 m1
Chopok2024 m262 m1
Dereše2003 m80 m1
Slemenova Špica1911 m101 m1
Vršič1737 m60 m1
Lysá hora1324 m769 m1
Čertův mlýn1206 m61 m1
Hostýn736 m125 m1
Vrchhůra692 m163 m1
Pardus673 m78 m1
Javorčí630 m138 m1
Okluk605 m56 m1
Lysina598 m47 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 2 3.64%
Úterý 7 12.73%
Středa 7 12.73%
Čtvrtek 13 23.64%
Pátek 8 14.55%
Sobota 7 12.73%
Neděle 11 20.00%
Celkem 55 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 1 1.82%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 2 3.64%
Červenec 2 3.64%
Srpen 1 1.82%
Září 3 5.45%
Říjen 7 12.73%
Listopad 29 52.73%
Prosinec 10 18.18%
Celkem 55 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Hostýnsko-vsetínská hornatina 16 30.19%
Litenčická pahorkatina 9 16.98%
Chřiby 8 15.09%
Rožnovská brázda 5 9.43%
Vizovická vrchovina 3 5.66%
Nízké Tatry 2 3.77%
Podbeskydská pahorkatina 2 3.77%
Moravskoslezské Beskydy 2 3.77%
Julské Alpy 2 3.77%
Madeira 1 1.89%
Západní Tatry 1 1.89%
Skandinávské pohoří 1 1.89%
Hornomoravský úval 1 1.89%
Celkem 53 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 46 86.79%
Slovensko Slovensko 3 5.66%
Slovinsko Slovinsko 2 3.77%
Norsko Norsko 1 1.89%
Portugalsko Portugalsko 1 1.89%
Celkem 53 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2023
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor 1
Březen
Duben
Květen
Červen 1 1
Červenec 1 1
Srpen 1
Září 1 2
Říjen 1 1 1 1 1 1 1
Listopad 5 2 1 1 4 1 3 1 1 2 2 4 1 1
Prosinec 4 1 1 1 2 1

Statistika v roce 2022

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Kepa (2145 m, Karavanky), 21.5.2022
Nejnižší vrchol Malý Javorník (1019 m, Javorníky), 3.9.2022
Nejprominentnější vrchol Kepa (2145 m, Karavanky), 21.5.2022
Nejnavštěvovanější vrchol Golica (1835 m, Karavanky), 2x
Všech vrcholů8
Hlavních vrcholů8
Tisícovek8
Vrcholů P1005
Bodů na Vrcholovce33
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kepa2145 m706 m
Golica1835 m357 m
Visoki Kurji vrh1828 m189 m
Peč / Ofen / Monte Forno1508 m97 m
Vysoká pláň1497 m19 m
Borovje1476 m124 m
Radhošť1129 m124 m
Malý Javorník1019 m49 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kepa2145 m706 m
Golica1835 m357 m
Visoki Kurji vrh1828 m189 m
Borovje1476 m124 m
Radhošť1129 m124 m
Peč / Ofen / Monte Forno1508 m97 m
Malý Javorník1019 m49 m
Vysoká pláň1497 m19 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Golica1835 m357 m2
Kepa2145 m706 m1
Visoki Kurji vrh1828 m189 m1
Peč / Ofen / Monte Forno1508 m97 m1
Vysoká pláň1497 m19 m1
Borovje1476 m124 m1
Radhošť1129 m124 m1
Malý Javorník1019 m49 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 1 11.11%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 2 22.22%
Pátek 2 22.22%
Sobota 3 33.33%
Neděle 1 11.11%
Celkem 9 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 1 11.11%
Květen 3 33.33%
Červen 0 0.00%
Červenec 1 11.11%
Srpen 0 0.00%
Září 1 11.11%
Říjen 3 33.33%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 9 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Karavanky 5 62.50%
Javorníky 1 12.50%
Krkonoše 1 12.50%
Moravskoslezské Beskydy 1 12.50%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Slovinsko Slovinsko 5 35.71%
Rakousko Rakousko 3 21.43%
Česko Česko 3 21.43%
Slovensko Slovensko 1 7.14%
Itálie Itálie 1 7.14%
Polsko Polsko 1 7.14%
Celkem 14 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2022
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben 1
Květen 1 1 1
Červen
Červenec 1
Srpen
Září 1
Říjen 1 1 1
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2021

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Králický Sněžník (1423 m, Králický Sněžník), 4.9.2021
Nejnižší vrchol Kokořín (315 m, Ralská pahorkatina), 25.7.2021
Nejprominentnější vrchol Králický Sněžník (1423 m, Králický Sněžník), 4.9.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Králický Sněžník (1423 m, Králický Sněžník), 1x
Všech vrcholů6
Hlavních vrcholů5
Tisícovek1
Vrcholů P1003
Bodů na Vrcholovce14
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Králický Sněžník1423 m664 m
Panská skála (Varhany)598 m21 m
Korecký vrch465 m128 m
Kobylí vrch334 m146 m
Sloup321 m34 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Králický Sněžník1423 m664 m
Kobylí vrch334 m146 m
Korecký vrch465 m128 m
Sloup321 m34 m
Panská skála (Varhany)598 m21 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Králický Sněžník1423 m664 m1
Panská skála (Varhany)598 m21 m1
Korecký vrch465 m128 m1
Kobylí vrch334 m146 m1
Sloup321 m34 m1
Kokořín315 m14 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 2 33.33%
Pátek 0 0.00%
Sobota 3 50.00%
Neděle 1 16.67%
Celkem 6 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 4 66.67%
Srpen 0 0.00%
Září 1 16.67%
Říjen 1 16.67%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Ralská pahorkatina 3 50.00%
Ždánický les 1 16.67%
České středohoří 1 16.67%
Králický Sněžník 1 16.67%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 6 85.71%
Polsko Polsko 1 14.29%
Celkem 7 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2021
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1 1 2
Srpen
Září 1
Říjen 1
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2020

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Seekareck (2217 m, Schladmingské Taury), 21.8.2020
Nejnižší vrchol Loket (443 m, Slavkovský les), 15.7.2020
Nejprominentnější vrchol Arche Gipfel (2060 m, Radstadtské Taury), 17.8.2020
Nejnavštěvovanější vrchol Seekareck (2217 m, Schladmingské Taury), 1x
Všech vrcholů6
Hlavních vrcholů6
Tisícovek2
Bodů na Vrcholovce12
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Seekareck2217 m38 m
Arche Gipfel2060 m75 m
Pytlácké kameny975 m21 m
Krásenský vrch777 m17 m
Hrad a zámek Bečov nad Teplou540 m22 m
Loket443 m38 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Arche Gipfel2060 m75 m
Seekareck2217 m38 m
Loket443 m38 m
Hrad a zámek Bečov nad Teplou540 m22 m
Pytlácké kameny975 m21 m
Krásenský vrch777 m17 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Seekareck2217 m38 m1
Arche Gipfel2060 m75 m1
Pytlácké kameny975 m21 m1
Krásenský vrch777 m17 m1
Hrad a zámek Bečov nad Teplou540 m22 m1
Loket443 m38 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 16.67%
Úterý 0 0.00%
Středa 4 66.67%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 16.67%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 6 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 4 66.67%
Srpen 2 33.33%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Slavkovský les 3 50.00%
Jizerské hory 1 16.67%
Schladmingské Taury 1 16.67%
Radstadtské Taury 1 16.67%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 4 66.67%
Rakousko Rakousko 2 33.33%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2020
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 3 1
Srpen 1 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2019

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Strimskogel (2139 m, Radstadtské Taury), 4.8.2019
Nejnižší vrchol Velký Kosíř (442 m, Zábřežská vrchovina), 21.9.2019
Nejprominentnější vrchol Kleť (1087 m, Šumavské podhůří), 23.7.2019
Nejnavštěvovanější vrchol Strimskogel (2139 m, Radstadtské Taury), 1x
Všech vrcholů7
Hlavních vrcholů7
Tisícovek3
Vrcholů P1005
Bodů na Vrcholovce25
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Strimskogel2139 m401 m
Lackenkogel2051 m202 m
Kleť1087 m432 m
Biskupská kupa889 m183 m
Uhlířský vrch672 m71 m
Velhartice649 m21 m
Velký Kosíř442 m130 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kleť1087 m432 m
Strimskogel2139 m401 m
Lackenkogel2051 m202 m
Biskupská kupa889 m183 m
Velký Kosíř442 m130 m
Uhlířský vrch672 m71 m
Velhartice649 m21 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Strimskogel2139 m401 m1
Lackenkogel2051 m202 m1
Kleť1087 m432 m1
Biskupská kupa889 m183 m1
Uhlířský vrch672 m71 m1
Velhartice649 m21 m1
Velký Kosíř442 m130 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 1 14.29%
Středa 2 28.57%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 14.29%
Sobota 2 28.57%
Neděle 1 14.29%
Celkem 7 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 2 28.57%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 1 14.29%
Srpen 3 42.86%
Září 1 14.29%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 7 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Radstadtské Taury 2 28.57%
Šumavské podhůří 2 28.57%
Zábřežská vrchovina 1 14.29%
Nízký Jeseník 1 14.29%
Zlatohorská vrchovina 1 14.29%
Celkem 7 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 5 62.50%
Rakousko Rakousko 2 25.00%
Polsko Polsko 1 12.50%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2019
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben 1 1
Květen
Červen
Červenec 1
Srpen 1 1 1
Září 1
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2018

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Tagweidegg (2135 m, Radstadtské Taury), 19.8.2018
Nejnižší vrchol Sklabiňa (629 m, Velká Fatra), 4.8.2018
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 28.8.2018
Nejnavštěvovanější vrchol Tagweidegg (2135 m, Radstadtské Taury), 1x
Všech vrcholů3
Hlavních vrcholů3
Tisícovek2
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce6
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Tagweidegg2135 m63 m
Lysá hora1324 m769 m
Sklabiňa629 m24 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Tagweidegg2135 m63 m
Sklabiňa629 m24 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Tagweidegg2135 m63 m1
Lysá hora1324 m769 m1
Sklabiňa629 m24 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 1 33.33%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 33.33%
Neděle 1 33.33%
Celkem 3 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 3 100.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 1 33.33%
Radstadtské Taury 1 33.33%
Velká Fatra 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 1 33.33%
Rakousko Rakousko 1 33.33%
Slovensko Slovensko 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2018
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 1 1 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2017

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Medvědín (1235 m, Krkonoše), 22.8.2017
Nejnižší vrchol Petrov (245 m, Bobravská vrchovina), 15.6.2017
Nejprominentnější vrchol Ostaš (700 m, Broumovská vrchovina), 30.7.2017
Nejnavštěvovanější vrchol Medvědín (1235 m, Krkonoše), 1x
Všech vrcholů6
Hlavních vrcholů6
Tisícovek2
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce9
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Medvědín1235 m20 m
Přední Žalý1019 m24 m
Ostaš700 m142 m
Sklepisko442 m15 m
Hradní vrch316 m21 m
Petrov245 m15 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ostaš700 m142 m
Přední Žalý1019 m24 m
Hradní vrch316 m21 m
Medvědín1235 m20 m
Sklepisko442 m15 m
Petrov245 m15 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Medvědín1235 m20 m1
Přední Žalý1019 m24 m1
Ostaš700 m142 m1
Sklepisko442 m15 m1
Hradní vrch316 m21 m1
Petrov245 m15 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 1 16.67%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 1 16.67%
Pátek 2 33.33%
Sobota 1 16.67%
Neděle 1 16.67%
Celkem 6 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 1 16.67%
Květen 1 16.67%
Červen 1 16.67%
Červenec 1 16.67%
Srpen 2 33.33%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Krkonoše 2 33.33%
Bobravská vrchovina 1 16.67%
Chřiby 1 16.67%
Hořovická pahorkatina 1 16.67%
Broumovská vrchovina 1 16.67%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 6 100.00%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2017
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben 1
Květen 1
Červen 1
Červenec 1
Srpen 1 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2016

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Luzný / Lusen (1373 m, Šumava), 19.7.2016
Nejnižší vrchol Lipnice (600 m, Křemešnická vrchovina), 1.10.2016
Nejprominentnější vrchol Velká Deštná (1116 m, Orlické hory), 4.7.2016
Nejnavštěvovanější vrchol Luzný / Lusen (1373 m, Šumava), 1x
Všech vrcholů5
Hlavních vrcholů4
Tisícovek2
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce13
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Luzný / Lusen1373 m190 m
Velká Deštná1116 m587 m
Kašperk890 m32 m
Supí hnízdo702 m74 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Velká Deštná1116 m587 m
Luzný / Lusen1373 m190 m
Supí hnízdo702 m74 m
Kašperk890 m32 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Luzný / Lusen1373 m190 m1
Velká Deštná1116 m587 m1
Kašperk890 m32 m1
Supí hnízdo702 m74 m1
Lipnice600 m13 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 20.00%
Úterý 1 20.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 2 40.00%
Neděle 1 20.00%
Celkem 5 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 4 80.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 1 20.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Šumava 1 20.00%
Křemešnická vrchovina 1 20.00%
Šumavské podhůří 1 20.00%
Orlické hory 1 20.00%
Broumovská vrchovina 1 20.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 4 80.00%
Německo Německo 1 20.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2016
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1 1 1 1
Srpen
Září
Říjen 1
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2015

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Nebelstein (1017 m, Novohradské hory), 27.9.2015
Nejnižší vrchol Havlova hora (680 m, Javořická vrchovina), 18.7.2015
Nejprominentnější vrchol Kelčský Javorník (864 m, Hostýnsko-vsetínská hornatina), 4.10.2015
Nejnavštěvovanější vrchol Nebelstein (1017 m, Novohradské hory), 1x
Všech vrcholů4
Hlavních vrcholů4
Tisícovek1
Vrcholů P1003
Bodů na Vrcholovce7
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Nebelstein1017 m150 m
Kraví hora962 m144 m
Kelčský Javorník864 m387 m
Havlova hora680 m17 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kelčský Javorník864 m387 m
Nebelstein1017 m150 m
Kraví hora962 m144 m
Havlova hora680 m17 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Nebelstein1017 m150 m1
Kraví hora962 m144 m1
Kelčský Javorník864 m387 m1
Havlova hora680 m17 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 25.00%
Neděle 3 75.00%
Celkem 4 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 1 25.00%
Srpen 1 25.00%
Září 1 25.00%
Říjen 1 25.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Novohradské hory 2 50.00%
Javořická vrchovina 1 25.00%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 3 75.00%
Rakousko Rakousko 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2015
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1
Srpen 1
Září 1
Říjen 1
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2012

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Rákoň / Rakoń (1879 m, Roháče), 20.8.2012
Nejnižší vrchol Lúčna (1653 m, Západní Tatry), 20.8.2012
Nejprominentnější vrchol Lúčna (1653 m, Západní Tatry), 20.8.2012
Nejnavštěvovanější vrchol Rákoň / Rakoń (1879 m, Roháče), 1x
Všech vrcholů2
Hlavních vrcholů2
Tisícovek2
Bodů na Vrcholovce6
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Rákoň / Rakoń1879 m37 m
Lúčna1653 m61 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lúčna1653 m61 m
Rákoň / Rakoń1879 m37 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Rákoň / Rakoń1879 m37 m1
Lúčna1653 m61 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 2 100.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 2 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 2 100.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Roháče 1 50.00%
Západní Tatry 1 50.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Polsko Polsko 2 50.00%
Slovensko Slovensko 2 50.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2012
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 2
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2011

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Boubín (1362 m, Šumava), 15.7.2011
Nejnižší vrchol Boubín (1362 m, Šumava), 15.7.2011
Nejprominentnější vrchol Boubín (1362 m, Šumava), 15.7.2011
Nejnavštěvovanější vrchol Boubín (1362 m, Šumava), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Tisícovek1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce5
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Boubín1362 m368 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Boubín1362 m368 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Boubín1362 m368 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 100.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 1 100.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Šumava 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2011
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2009

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Bratislavský hradní vrch (213 m, Malé Karpaty), 23.8.2009
Nejnižší vrchol Bratislavský hradní vrch (213 m, Malé Karpaty), 23.8.2009
Nejprominentnější vrchol Bratislavský hradní vrch (213 m, Malé Karpaty), 23.8.2009
Nejnavštěvovanější vrchol Bratislavský hradní vrch (213 m, Malé Karpaty), 1x
Všech vrcholů1
Bodů na Vrcholovce1
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 1 100.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 1 100.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Malé Karpaty 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Slovensko Slovensko 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2009
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2002

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Monte Perdido (3355 m, Centrální Pyreneje), 24.9.2002
Nejnižší vrchol Macéra della Morte (2073 m, Střední Apeniny), 8.10.2002
Nejprominentnější vrchol Monte Perdido (3355 m, Centrální Pyreneje), 24.9.2002
Nejnavštěvovanější vrchol Monte Perdido (3355 m, Centrální Pyreneje), 1x
Všech vrcholů6
Hlavních vrcholů6
Tisícovek6
Vrcholů P1005
Bodů na Vrcholovce42
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Monte Perdido3355 m973 m
Cima Lepri2445 m277 m
Pizzo di Sevo2419 m301 m
Pizzo di Moscio2411 m148 m
Monte Zabus2244 m181 m
Macéra della Morte2073 m54 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Monte Perdido3355 m973 m
Pizzo di Sevo2419 m301 m
Cima Lepri2445 m277 m
Monte Zabus2244 m181 m
Pizzo di Moscio2411 m148 m
Macéra della Morte2073 m54 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Monte Perdido3355 m973 m1
Cima Lepri2445 m277 m1
Pizzo di Sevo2419 m301 m1
Pizzo di Moscio2411 m148 m1
Monte Zabus2244 m181 m1
Macéra della Morte2073 m54 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 2 33.33%
Středa 3 50.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 16.67%
Neděle 0 0.00%
Celkem 6 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 1 16.67%
Říjen 5 83.33%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Střední Apeniny 4 66.67%
Centrální Pyreneje 1 16.67%
Julské Alpy 1 16.67%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Itálie Itálie 5 83.33%
Španělsko Španělsko 1 16.67%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2002
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září 1
Říjen 1 1 3
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2000

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol A Moleta (2572 m, Pyreneje), 18.9.2000
Nejnižší vrchol Selnesåsen (355 m, Skandinávské pohoří), 27.6.2000
Nejprominentnější vrchol Monte Sernio (2187 m, Karnské Předalpy), 9.9.2000
Nejnavštěvovanější vrchol A Moleta (2572 m, Pyreneje), 1x
Všech vrcholů4
Hlavních vrcholů3
Tisícovek3
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce23
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
A Moleta2572 m63 m
Monte Sernio2187 m938 m
Selnesåsen355 m335 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Monte Sernio2187 m938 m
Selnesåsen355 m335 m
A Moleta2572 m63 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
A Moleta2572 m63 m1
Monte Sernio2187 m938 m1
Bolnatinden1389 m12 m1
Selnesåsen355 m335 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 25.00%
Úterý 1 25.00%
Středa 1 25.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 25.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 4 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 1 25.00%
Červenec 1 25.00%
Srpen 0 0.00%
Září 2 50.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Skandinávské pohoří 2 50.00%
Pyreneje 1 25.00%
Karnské Předalpy 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Norsko Norsko 2 50.00%
Španělsko Španělsko 1 25.00%
Itálie Itálie 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2000
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen 1
Červenec 1
Srpen
Září 1 1
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 1997

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Sveti Jure (1762 m, Biokovo), 9.9.1997
Nejnižší vrchol Vošac (1421 m, Biokovo), 8.9.1997
Nejprominentnější vrchol Sveti Jure (1762 m, Biokovo), 9.9.1997
Nejnavštěvovanější vrchol Sveti Jure (1762 m, Biokovo), 1x
Všech vrcholů2
Hlavních vrcholů2
Tisícovek2
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce16
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sveti Jure1762 m1164 m
Vošac1421 m57 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sveti Jure1762 m1164 m
Vošac1421 m57 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Sveti Jure1762 m1164 m1
Vošac1421 m57 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 50.00%
Úterý 1 50.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 2 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 2 100.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Biokovo 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Chorvatsko Chorvatsko 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle dnů v roce 1997
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září 1 1
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 1996

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Falsche Kaserer (3254 m, Zillertalské Alpy), 9.9.1996
Nejnižší vrchol Monte Piana (2324 m, Sextenské Dolomity), 2.7.1996
Nejprominentnější vrchol Haunold (2966 m, Sextenské Dolomity), 30.6.1996
Nejnavštěvovanější vrchol Falsche Kaserer (3254 m, Zillertalské Alpy), 1x
Všech vrcholů3
Hlavních vrcholů3
Tisícovek3
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce25
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Falsche Kaserer3254 m34 m
Haunold2966 m677 m
Monte Piana2324 m454 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Haunold2966 m677 m
Monte Piana2324 m454 m
Falsche Kaserer3254 m34 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Falsche Kaserer3254 m34 m1
Haunold2966 m677 m1
Monte Piana2324 m454 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 33.33%
Úterý 1 33.33%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 1 33.33%
Celkem 3 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 1 33.33%
Červenec 1 33.33%
Srpen 0 0.00%
Září 1 33.33%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Sextenské Dolomity 2 66.67%
Zillertalské Alpy 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Itálie Itálie 2 66.67%
Rakousko Rakousko 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle dnů v roce 1996
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen 1
Červenec 1
Srpen
Září 1
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 1986

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Kriváň (2495 m, Vysoké Tatry), 5.10.1986
Nejnižší vrchol Kriváň (2495 m, Vysoké Tatry), 5.10.1986
Nejprominentnější vrchol Kriváň (2495 m, Vysoké Tatry), 5.10.1986
Nejnavštěvovanější vrchol Kriváň (2495 m, Vysoké Tatry), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Tisícovek1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce7
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kriváň2495 m400 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kriváň2495 m400 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Kriváň2495 m400 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 1 100.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 1 100.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Vysoké Tatry 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Slovensko Slovensko 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 1986
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen 1
Listopad
Prosinec
Sdílet