Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 7.11.2026 18:43.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Elbrus (5642 m, Kavkaz), 28.7.2018
Nejnižší vrchol Uhřice (822 m, Šumavské podhůří), 3.8.2021
Nejprominentnější vrchol Elbrus (5642 m, Kavkaz), 28.7.2018
Nejnavštěvovanější vrchol Moldoveanu (2544 m, Fagaraš), 2x
Nejsevernější vrchol Szrenica (1361 m, Krkonoše), 3.7.2020
Nejjižnější vrchol Pantokrator (906 m, Korfu), 29.8.2021
Nejvýchodnější vrchol Čeget Azaugichechegetkara (3461 m, Kavkaz), 24.7.2018
Nejzápadnější vrchol Mont Blanc (4810 m, Mont Blanc), 6.8.2008
Všech vrcholů39
Hlavních vrcholů38
Tisícovek33
Vrcholů P100 27
Bodů na Vrcholovce398
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Elbrus5642 m4741 m
Mont Blanc4810 m4697 m
Breithorn Occidentale / West4164 m434 m
Grossglockner3798 m2428 m
Wildspitze3768 m2261 m
Großvenediger3666 m1199 m
Čeget Azaugichechegetkara3461 m30 m
Hocharn3254 m678 m
Ankogel3252 m576 m
Hoher Riffler (Nord)3168 m1326 m
Hoher Dachstein2995 m2136 m
Hochgolling2862 m1124 m
Dachsteinwarte2741 m15 m
Watzmann2713 m939 m
Moldoveanu2544 m2046 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Elbrus5642 m4741 m
Mont Blanc4810 m4697 m
Grossglockner3798 m2428 m
Wildspitze3768 m2261 m
Hoher Dachstein2995 m2136 m
Moldoveanu2544 m2046 m
Großer Priel2515 m1705 m
Hoher Riffler (Nord)3168 m1326 m
Großvenediger3666 m1199 m
Ďumbier2046 m1180 m
Hochgolling2862 m1124 m
Praděd1491 m983 m
Watzmann2713 m939 m
Pantokrator906 m906 m
Lysá hora1324 m769 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Moldoveanu2544 m2046 m2
Großer Priel2515 m1705 m2
Běleč925 m131 m2
Elbrus5642 m4741 m1
Mont Blanc4810 m4697 m1
Breithorn Occidentale / West4164 m434 m1
Grossglockner3798 m2428 m1
Wildspitze3768 m2261 m1
Großvenediger3666 m1199 m1
Čeget Azaugichechegetkara3461 m30 m1
Hocharn3254 m678 m1
Ankogel3252 m576 m1
Hoher Riffler (Nord)3168 m1326 m1
Hoher Dachstein2995 m2136 m1
Hochgolling2862 m1124 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 5 11.90%
Úterý 5 11.90%
Středa 2 4.76%
Čtvrtek 1 2.38%
Pátek 6 14.29%
Sobota 19 45.24%
Neděle 4 9.52%
Celkem 42 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 1 2.38%
Březen 1 2.38%
Duben 1 2.38%
Květen 1 2.38%
Červen 2 4.76%
Červenec 6 14.29%
Srpen 21 50.00%
Září 7 16.67%
Říjen 1 2.38%
Listopad 1 2.38%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 42 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 8 20.51%
Šumavské podhůří 3 7.69%
Nízké Tatry 2 5.13%
Totes Gebirge 2 5.13%
Kavkaz 2 5.13%
Šumava 2 5.13%
Dachstein 2 5.13%
Fagaraš 2 5.13%
Vysoké Tatry 2 5.13%
Schladmingské Taury 1 2.56%
Mont Blanc 1 2.56%
Venediger 1 2.56%
Ankogel 1 2.56%
Ötztalské Alpy 1 2.56%
Hrubý Jeseník 1 2.56%
Berchtesgadenské Alpy 1 2.56%
Goldberggruppe 1 2.56%
Verwall 1 2.56%
Brdy 1 2.56%
Krkonoše 1 2.56%
Celkem 23 pohoří 39 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 15 36.59%
 Rakousko 11 26.83%
 Slovensko 3 7.32%
 Rusko 2 4.88%
 Polsko 2 4.88%
 Itálie 2 4.88%
 Rumunsko 2 4.88%
 Francie 1 2.44%
 Řecko 1 2.44%
 Německo 1 2.44%
 Švýcarsko 1 2.44%
Celkem 41 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 28/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor 1
Březen 1
Duben 1
Květen 1
Červen 1 1
Červenec 1 2 1 1 1
Srpen 2 1 1 1 4 1 1 8 2
Září 1 1 1 2 1 1
Říjen 1
Listopad 1
Prosinec

Statistika v roce 2026

Získané plakety

Statistika v roce 2025

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Poledník (1315 m, Šumava), 12.9.2025
Nejnižší vrchol Poledník (1315 m, Šumava), 12.9.2025
Nejprominentnější vrchol Poledník (1315 m, Šumava), 12.9.2025
Nejnavštěvovanější vrchol Poledník (1315 m, Šumava), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Tisícovek1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce3
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Poledník1315 m185 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Poledník1315 m185 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Poledník1315 m185 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 100.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 1 100.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Šumava 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2025
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září 1
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2022

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 27.8.2022
Nejnižší vrchol Běleč (925 m, Šumavské podhůří), 10.9.2022
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 27.8.2022
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 1x
Všech vrcholů9
Hlavních vrcholů9
Tisícovek7
Vrcholů P1004
Bodů na Vrcholovce30
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Radhošť1129 m124 m
Radegast1106 m41 m
Tanečnice1084 m78 m
Javorový vrch1032 m67 m
Kykulka996 m69 m
Běleč925 m131 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Běleč925 m131 m
Radhošť1129 m124 m
Tanečnice1084 m78 m
Kykulka996 m69 m
Javorový vrch1032 m67 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Radegast1106 m41 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m1
Smrk1277 m592 m1
Čertův mlýn1206 m61 m1
Radhošť1129 m124 m1
Radegast1106 m41 m1
Tanečnice1084 m78 m1
Javorový vrch1032 m67 m1
Kykulka996 m69 m1
Běleč925 m131 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 11.11%
Sobota 8 88.89%
Neděle 0 0.00%
Celkem 9 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 8 88.89%
Září 1 11.11%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 9 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 8 88.89%
Šumavské podhůří 1 11.11%
Celkem 9 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 9 100.00%
Celkem 9 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2022
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 1 7
Září 1
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2021

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Ankogel (3252 m, Ankogel), 19.9.2021
Nejnižší vrchol Uhřice (822 m, Šumavské podhůří), 3.8.2021
Nejprominentnější vrchol Pantokrator (906 m, Korfu), 29.8.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Ankogel (3252 m, Ankogel), 1x
Všech vrcholů5
Hlavních vrcholů5
Tisícovek2
Vrcholů P1004
Bodů na Vrcholovce29
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ankogel3252 m576 m
Boubín1362 m368 m
Mařský vrch907 m38 m
Pantokrator906 m906 m
Uhřice822 m118 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Pantokrator906 m906 m
Ankogel3252 m576 m
Boubín1362 m368 m
Uhřice822 m118 m
Mařský vrch907 m38 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Ankogel3252 m576 m1
Boubín1362 m368 m1
Mařský vrch907 m38 m1
Pantokrator906 m906 m1
Uhřice822 m118 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 1 20.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 2 40.00%
Neděle 2 40.00%
Celkem 5 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 1 20.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 3 60.00%
Září 1 20.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Šumavské podhůří 2 40.00%
Šumava 1 20.00%
Korfu 1 20.00%
Ankogel 1 20.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 3 60.00%
 Rakousko 1 20.00%
 Řecko 1 20.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2021
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen 1
Červen
Červenec
Srpen 1 1 1
Září 1
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2020

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Dachsteinwarte (2741 m, Dachstein), 27.7.2020
Nejnižší vrchol Szrenica (1361 m, Krkonoše), 3.7.2020
Nejprominentnější vrchol Szrenica (1361 m, Krkonoše), 3.7.2020
Nejnavštěvovanější vrchol Dachsteinwarte (2741 m, Dachstein), 1x
Všech vrcholů2
Hlavních vrcholů2
Tisícovek2
Bodů na Vrcholovce7
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Dachsteinwarte2741 m15 m
Szrenica1361 m70 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Szrenica1361 m70 m
Dachsteinwarte2741 m15 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Dachsteinwarte2741 m15 m1
Szrenica1361 m70 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 50.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 50.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 2 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 2 100.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Dachstein 1 50.00%
Krkonoše 1 50.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Polsko 1 50.00%
 Rakousko 1 50.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2020
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1 1
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2019

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Běleč (925 m, Šumavské podhůří), 5.4.2019
Nejnižší vrchol Praha (862 m, Brdy), 12.10.2019
Nejprominentnější vrchol Běleč (925 m, Šumavské podhůří), 5.4.2019
Nejnavštěvovanější vrchol Běleč (925 m, Šumavské podhůří), 1x
Všech vrcholů2
Hlavních vrcholů2
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce2
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Běleč925 m131 m
Praha862 m69 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Běleč925 m131 m
Praha862 m69 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Běleč925 m131 m1
Praha862 m69 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 50.00%
Sobota 1 50.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 2 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 1 50.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 1 50.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Šumavské podhůří 1 50.00%
Brdy 1 50.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2019
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben 1
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen 1
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2018

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Elbrus (5642 m, Kavkaz), 28.7.2018
Nejnižší vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 1.11.2018
Nejprominentnější vrchol Elbrus (5642 m, Kavkaz), 28.7.2018
Nejnavštěvovanější vrchol Elbrus (5642 m, Kavkaz), 1x
Všech vrcholů4
Hlavních vrcholů4
Tisícovek4
Vrcholů P1003
Bodů na Vrcholovce52
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Elbrus5642 m4741 m
Čeget Azaugichechegetkara3461 m30 m
Veľká Chochuľa1753 m280 m
Praděd1491 m983 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Elbrus5642 m4741 m
Praděd1491 m983 m
Veľká Chochuľa1753 m280 m
Čeget Azaugichechegetkara3461 m30 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Elbrus5642 m4741 m1
Čeget Azaugichechegetkara3461 m30 m1
Veľká Chochuľa1753 m280 m1
Praděd1491 m983 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 1 25.00%
Středa 1 25.00%
Čtvrtek 1 25.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 25.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 4 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 3 75.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 1 25.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Kavkaz 2 50.00%
Hrubý Jeseník 1 25.00%
Nízké Tatry 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Rusko 2 50.00%
 Slovensko 1 25.00%
 Česko 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2018
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1 1 1
Srpen
Září
Říjen
Listopad 1
Prosinec

Statistika v roce 2017

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Großvenediger (3666 m, Venediger), 29.8.2017
Nejnižší vrchol Großvenediger (3666 m, Venediger), 29.8.2017
Nejprominentnější vrchol Großvenediger (3666 m, Venediger), 29.8.2017
Nejnavštěvovanější vrchol Großvenediger (3666 m, Venediger), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Tisícovek1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce18
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Großvenediger3666 m1199 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Großvenediger3666 m1199 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Großvenediger3666 m1199 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 1 100.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 1 100.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Venediger 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Rakousko 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2017
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2016

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Hocharn (3254 m, Goldberggruppe), 27.8.2016
Nejnižší vrchol Ďumbier (2046 m, Nízké Tatry), 4.7.2016
Nejprominentnější vrchol Ďumbier (2046 m, Nízké Tatry), 4.7.2016
Nejnavštěvovanější vrchol Hocharn (3254 m, Goldberggruppe), 1x
Všech vrcholů3
Hlavních vrcholů3
Tisícovek3
Vrcholů P1003
Bodů na Vrcholovce33
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Hocharn3254 m678 m
Rysy2501 m165 m
Ďumbier2046 m1180 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ďumbier2046 m1180 m
Hocharn3254 m678 m
Rysy2501 m165 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Hocharn3254 m678 m1
Rysy2501 m165 m1
Ďumbier2046 m1180 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 33.33%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 2 66.67%
Neděle 0 0.00%
Celkem 3 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 1 33.33%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 1 33.33%
Srpen 1 33.33%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Nízké Tatry 1 33.33%
Goldberggruppe 1 33.33%
Vysoké Tatry 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Polsko 1 33.33%
 Rakousko 1 33.33%
 Slovensko 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2016
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor 1
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1
Srpen 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2015

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Loser (1837 m, Totes Gebirge), 15.8.2015
Nejnižší vrchol Loser (1837 m, Totes Gebirge), 15.8.2015
Nejprominentnější vrchol Loser (1837 m, Totes Gebirge), 15.8.2015
Nejnavštěvovanější vrchol Loser (1837 m, Totes Gebirge), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Tisícovek1
Bodů na Vrcholovce3
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Loser1837 m88 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Loser1837 m88 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Loser1837 m88 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 100.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 1 100.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Totes Gebirge 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Rakousko 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2015
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2014

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Hoher Riffler (Nord) (3168 m, Verwall), 13.9.2014
Nejnižší vrchol Hoher Riffler (Nord) (3168 m, Verwall), 13.9.2014
Nejprominentnější vrchol Hoher Riffler (Nord) (3168 m, Verwall), 13.9.2014
Nejnavštěvovanější vrchol Hoher Riffler (Nord) (3168 m, Verwall), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Tisícovek1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce19
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Hoher Riffler (Nord)3168 m1326 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Hoher Riffler (Nord)3168 m1326 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Hoher Riffler (Nord)3168 m1326 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 100.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 1 100.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Verwall 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Rakousko 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2014
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září 1
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2013

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Watzmann (2713 m, Berchtesgadenské Alpy), 24.8.2013
Nejnižší vrchol Watzmann (2713 m, Berchtesgadenské Alpy), 24.8.2013
Nejprominentnější vrchol Watzmann (2713 m, Berchtesgadenské Alpy), 24.8.2013
Nejnavštěvovanější vrchol Watzmann (2713 m, Berchtesgadenské Alpy), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Tisícovek1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce14
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Watzmann2713 m939 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Watzmann2713 m939 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Watzmann2713 m939 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 100.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 1 100.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Berchtesgadenské Alpy 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Německo 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2013
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2010

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Grossglockner (3798 m, Glockner), 15.8.2010
Nejnižší vrchol Grossglockner (3798 m, Glockner), 15.8.2010
Nejprominentnější vrchol Grossglockner (3798 m, Glockner), 15.8.2010
Nejnavštěvovanější vrchol Grossglockner (3798 m, Glockner), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Tisícovek1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce26
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Grossglockner3798 m2428 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Grossglockner3798 m2428 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Grossglockner3798 m2428 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 1 100.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 1 100.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Glockner 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Rakousko 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2010
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2008

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Mont Blanc (4810 m, Mont Blanc), 6.8.2008
Nejnižší vrchol Großer Priel (2515 m, Totes Gebirge), 21.6.2008
Nejprominentnější vrchol Mont Blanc (4810 m, Mont Blanc), 6.8.2008
Nejnavštěvovanější vrchol Mont Blanc (4810 m, Mont Blanc), 1x
Všech vrcholů3
Hlavních vrcholů3
Tisícovek3
Vrcholů P1003
Bodů na Vrcholovce62
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Mont Blanc4810 m4697 m
Breithorn Occidentale / West4164 m434 m
Großer Priel2515 m1705 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Mont Blanc4810 m4697 m
Großer Priel2515 m1705 m
Breithorn Occidentale / West4164 m434 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Mont Blanc4810 m4697 m1
Breithorn Occidentale / West4164 m434 m1
Großer Priel2515 m1705 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 1 33.33%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 33.33%
Neděle 1 33.33%
Celkem 3 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 1 33.33%
Červenec 0 0.00%
Srpen 2 66.67%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Mont Blanc 1 33.33%
Totes Gebirge 1 33.33%
Walliské Alpy 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Itálie 2 40.00%
 Rakousko 1 20.00%
 Švýcarsko 1 20.00%
 Francie 1 20.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2008
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen 1
Červenec
Srpen 1 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2007

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Wildspitze (3768 m, Ötztalské Alpy), 3.9.2007
Nejnižší vrchol Loktibrada (2575 m, Vysoké Tatry), 3.3.2007
Nejprominentnější vrchol Wildspitze (3768 m, Ötztalské Alpy), 3.9.2007
Nejnavštěvovanější vrchol Wildspitze (3768 m, Ötztalské Alpy), 1x
Všech vrcholů3
Hlavních vrcholů2
Tisícovek3
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce50
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Wildspitze3768 m2261 m
Hoher Dachstein2995 m2136 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Wildspitze3768 m2261 m
Hoher Dachstein2995 m2136 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Wildspitze3768 m2261 m1
Hoher Dachstein2995 m2136 m1
Loktibrada2575 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 33.33%
Úterý 1 33.33%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 33.33%
Neděle 0 0.00%
Celkem 3 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 1 33.33%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 1 33.33%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 1 33.33%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Vysoké Tatry 1 33.33%
Ötztalské Alpy 1 33.33%
Dachstein 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Rakousko 2 66.67%
 Slovensko 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2007
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen 1
Duben
Květen
Červen 1
Červenec
Srpen
Září 1
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2006

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Hochgolling (2862 m, Schladmingské Taury), 12.9.2006
Nejnižší vrchol Hochgolling (2862 m, Schladmingské Taury), 12.9.2006
Nejprominentnější vrchol Hochgolling (2862 m, Schladmingské Taury), 12.9.2006
Nejnavštěvovanější vrchol Hochgolling (2862 m, Schladmingské Taury), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Tisícovek1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce16
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Hochgolling2862 m1124 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Hochgolling2862 m1124 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Hochgolling2862 m1124 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 1 100.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 1 100.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Schladmingské Taury 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Rakousko 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2006
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září 1
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2005

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Großer Priel (2515 m, Totes Gebirge), 5.9.2005
Nejnižší vrchol Großer Priel (2515 m, Totes Gebirge), 5.9.2005
Nejprominentnější vrchol Großer Priel (2515 m, Totes Gebirge), 5.9.2005
Nejnavštěvovanější vrchol Großer Priel (2515 m, Totes Gebirge), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Tisícovek1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce1
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Großer Priel2515 m1705 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Großer Priel2515 m1705 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Großer Priel2515 m1705 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 100.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 1 100.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Totes Gebirge 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Rakousko 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2005
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září 1
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 1997

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Moldoveanu (2544 m, Fagaraš), 15.8.1997
Nejnižší vrchol Negoiu (2535 m, Fagaraš), 11.8.1997
Nejprominentnější vrchol Moldoveanu (2544 m, Fagaraš), 15.8.1997
Nejnavštěvovanější vrchol Moldoveanu (2544 m, Fagaraš), 2x
Všech vrcholů2
Hlavních vrcholů2
Tisícovek2
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce33
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Moldoveanu2544 m2046 m
Negoiu2535 m411 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Moldoveanu2544 m2046 m
Negoiu2535 m411 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Moldoveanu2544 m2046 m2
Negoiu2535 m411 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 33.33%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 2 66.67%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 3 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 3 100.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Fagaraš 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Rumunsko 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle dnů v roce 1997
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 1 2
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
Sdílet