Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 2.11.2026 23:34.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 30.10.2021
Nejnižší vrchol Kozí Hrádek (284 m, Pavlovské vrchy), výstup
Nejprominentnější vrchol Sněžka (1603 m, Krkonoše), 17.8.2019
Nejnavštěvovanější vrchol Jaskinia Malinowska (1060 m, Slezské Beskydy), 3x
Nejsevernější vrchol Děčínský Sněžník (724 m, Děčínská vrchovina), 4.7.2024
Nejjižnější vrchol Vojak (1401 m, Učka), 5.7.2022
Nejvýchodnější vrchol Sokolica (1367 m, Beskid Żywiecki), 30.10.2021
Nejzápadnější vrchol Liščí hůrka (934 m, Krušné hory), 1.7.2024
Všech vrcholů133
Hlavních vrcholů101
Tisícovek53
Vrcholů P100 33
Bodů na Vrcholovce277
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Babia hora1724 m1074 m
Sněžka1603 m1197 m
Pilsko1557 m753 m
Malá Babia hora1517 m109 m
Králický Sněžník1423 m664 m
Vojak1401 m918 m
Dlouhé stráně1354 m169 m
Malý Rozsutec1344 m144 m
Mravenečník1343 m40 m
Pecny1334 m20 m
Plas1286 m20 m
Smrk1277 m592 m
Skrzyczne1257 m585 m
Kněhyně1257 m514 m
Klínovec1244 m748 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sněžka1603 m1197 m
Babia hora1724 m1074 m
Vojak1401 m918 m
Pilsko1557 m753 m
Klínovec1244 m748 m
Králický Sněžník1423 m664 m
Smrk1277 m592 m
Skrzyczne1257 m585 m
Kněhyně1257 m514 m
Veľká Rača1236 m391 m
Klimczok1117 m388 m
Velký Javorník918 m366 m
Děvín550 m348 m
Boboty1085 m340 m
Ropice1082 m317 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Jaskinia Malinowska1060 m3
Babia hora1724 m1074 m2
Gówniak1617 m1 m2
Sněžka1603 m1197 m2
Pilsko1557 m753 m2
Góra Pięciu Kopców1534 m2
Kepa1521 m2
Malá Babia hora1517 m109 m2
Králický Sněžník1423 m664 m2
Sokolica1367 m2
Malý Rozsutec1344 m144 m2
Smrk1277 m592 m2
Skrzyczne1257 m585 m2
Pancíř1213 m62 m2
Małe Skrzyczne1211 m9 m2
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 23 12.57%
Úterý 27 14.75%
Středa 18 9.84%
Čtvrtek 14 7.65%
Pátek 20 10.93%
Sobota 47 25.68%
Neděle 34 18.58%
Celkem 183 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 2 1.09%
Březen 1 0.55%
Duben 14 7.65%
Květen 8 4.37%
Červen 19 10.38%
Červenec 51 27.87%
Srpen 26 14.21%
Září 8 4.37%
Říjen 38 20.77%
Listopad 7 3.83%
Prosinec 9 4.92%
Celkem 183 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 34 25.56%
Krušné hory 21 15.79%
Slezské Beskydy 10 7.52%
Hrubý Jeseník 9 6.77%
Chřiby 8 6.02%
Bobravská vrchovina 7 5.26%
Šumava 6 4.51%
Pavlovské vrchy 5 3.76%
Drahanská vrchovina 4 3.01%
Oravské Beskydy 4 3.01%
Kysucké Beskydy 3 2.26%
Nízký Jeseník 3 2.26%
Beskid Żywiecki 3 2.26%
Učka 2 1.50%
Králický Sněžník 2 1.50%
Malá Fatra 2 1.50%
Táborská pahorkatina 1 0.75%
České středohoří 1 0.75%
Jablunkovská brázda 1 0.75%
Dolnooharská tabule 1 0.75%
Celkem 26 pohoří 133 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 110 74.32%
Polsko Polsko 22 14.86%
Slovensko Slovensko 14 9.46%
Chorvatsko Chorvatsko 2 1.35%
Celkem 148 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 48/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor 2
Březen 1
Duben 8 1 4 1
Květen 2 1 1 4
Červen 3 2 2 3 2 1 3 3
Červenec 7 4 2 1 3 6 11 3 9 5
Srpen 3 1 2 12 2 1 2 3
Září 1 7
Říjen 4 12 9 12 1
Listopad 4 3
Prosinec 3 4 2

Statistika v roce 2024

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Klínovec (1244 m, Krušné hory), 26.6.2024
Nejnižší vrchol Kraví hora (305 m, Bobravská vrchovina), 10.8.2024
Nejprominentnější vrchol Klínovec (1244 m, Krušné hory), 26.6.2024
Nejnavštěvovanější vrchol Klínovec (1244 m, Krušné hory), 1x
Všech vrcholů29
Hlavních vrcholů18
Tisícovek4
Vrcholů P1004
Bodů na Vrcholovce41
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Klínovec1244 m748 m
Macecha1114 m16 m
Meluzína1096 m53 m
Plešivec1029 m95 m
Jelení hora937 m20 m
Lesná912 m21 m
Mědník910 m46 m
Pestrý875 m64 m
Vrch tří pánů875 m33 m
Komáří hůrka808 m36 m
Nad Nádražím787 m25 m
Děčínský Sněžník724 m152 m
Špičák723 m95 m
Nad Střelčím527 m68 m
Říp461 m240 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Klínovec1244 m748 m
Říp461 m240 m
Děčínský Sněžník724 m152 m
Hněvín407 m110 m
Plešivec1029 m95 m
Špičák723 m95 m
Nad Střelčím527 m68 m
Pestrý875 m64 m
Meluzína1096 m53 m
Mědník910 m46 m
Komáří hůrka808 m36 m
Vrch tří pánů875 m33 m
Nad Nádražím787 m25 m
Lesná912 m21 m
Na Horce408 m21 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Klínovec1244 m748 m1
Macecha1114 m16 m1
Meluzína1096 m53 m1
Plešivec1029 m95 m1
Jelení hora937 m20 m1
Liščí hůrka934 m1 m1
Lesná912 m21 m1
Mědník910 m46 m1
Rašeliniště902 m7 m1
Cínovec877 m5 m1
Vrch tří pánů875 m33 m1
Pestrý875 m64 m1
Jelení hlava874 m4 m1
Husův vrch871 m7 m1
Komáří hůrka808 m36 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 5 17.24%
Úterý 6 20.69%
Středa 5 17.24%
Čtvrtek 3 10.34%
Pátek 2 6.90%
Sobota 2 6.90%
Neděle 6 20.69%
Celkem 29 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 4 13.79%
Květen 0 0.00%
Červen 13 44.83%
Červenec 11 37.93%
Srpen 1 3.45%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 29 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Krušné hory 21 72.41%
Drahanská vrchovina 4 13.79%
Bobravská vrchovina 1 3.45%
Dolnooharská tabule 1 3.45%
České středohoří 1 3.45%
Děčínská vrchovina 1 3.45%
Celkem 29 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 29 100.00%
Celkem 29 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2024
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben 4
Květen
Červen 2 2 3 2 1 1 2
Červenec 3 4 2 1 1
Srpen 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2023

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Dlouhé stráně (1354 m, Hrubý Jeseník), 20.5.2023
Nejnižší vrchol Svatý kopeček (363 m, Pavlovské vrchy), 7.5.2023
Nejprominentnější vrchol Dlouhé stráně (1354 m, Hrubý Jeseník), 20.5.2023
Nejnavštěvovanější vrchol Dlouhé stráně (1354 m, Hrubý Jeseník), 1x
Všech vrcholů14
Hlavních vrcholů12
Tisícovek2
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce15
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Dlouhé stráně1354 m169 m
Mravenečník1343 m40 m
Hrad552 m76 m
Komárec546 m37 m
Na Pahrbu JV524 m23 m
Velká Jivina519 m27 m
Malá Jivina517 m29 m
Na Pahrbu512 m19 m
Lysá hora491 m38 m
Chlum476 m19 m
Turold385 m43 m
Svatý kopeček363 m85 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Dlouhé stráně1354 m169 m
Svatý kopeček363 m85 m
Hrad552 m76 m
Turold385 m43 m
Mravenečník1343 m40 m
Lysá hora491 m38 m
Komárec546 m37 m
Malá Jivina517 m29 m
Velká Jivina519 m27 m
Na Pahrbu JV524 m23 m
Chlum476 m19 m
Na Pahrbu512 m19 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Dlouhé stráně1354 m169 m1
Mravenečník1343 m40 m1
Kamenec1250 m2 m1
Medvědí hora1164 m4 m1
Hrad552 m76 m1
Komárec546 m37 m1
Na Pahrbu JV524 m23 m1
Velká Jivina519 m27 m1
Malá Jivina517 m29 m1
Na Pahrbu512 m19 m1
Lysá hora491 m38 m1
Chlum476 m19 m1
Turold385 m43 m1
Svatý kopeček363 m85 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 5 35.71%
Úterý 3 21.43%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 4 28.57%
Neděle 2 14.29%
Celkem 14 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 6 42.86%
Červen 0 0.00%
Červenec 5 35.71%
Srpen 3 21.43%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 14 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Chřiby 8 57.14%
Hrubý Jeseník 4 28.57%
Pavlovské vrchy 2 14.29%
Celkem 14 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 14 100.00%
Celkem 14 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2023
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen 2 4
Červen
Červenec 5
Srpen 3
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2022

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Vojak (1401 m, Učka), 5.7.2022
Nejnižší vrchol Ostrý (470 m, Nízký Jeseník), 28.9.2022
Nejprominentnější vrchol Vojak (1401 m, Učka), 5.7.2022
Nejnavštěvovanější vrchol Vojak (1401 m, Učka), 1x
Všech vrcholů11
Hlavních vrcholů7
Tisícovek4
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce21
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Vojak1401 m918 m
Pecny1334 m20 m
Plas1286 m20 m
Troják1050 m47 m
Zámecká hora854 m63 m
Lesný J520 m18 m
Ostrý470 m20 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Vojak1401 m918 m
Zámecká hora854 m63 m
Troják1050 m47 m
Plas1286 m20 m
Ostrý470 m20 m
Pecny1334 m20 m
Lesný J520 m18 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Vojak1401 m918 m1
Pecny1334 m20 m1
Pec1311 m3 m1
Plas1286 m20 m1
Chlum1119 m2 m1
Troják1050 m47 m1
Zámecká hora854 m63 m1
Nad Borovým697 m4 m1
Lesný540 m8 m1
Lesný J520 m18 m1
Ostrý470 m20 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 9.09%
Úterý 2 18.18%
Středa 3 27.27%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 9.09%
Neděle 4 36.36%
Celkem 11 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 2 18.18%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 2 18.18%
Srpen 0 0.00%
Září 3 27.27%
Říjen 4 36.36%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 11 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Hrubý Jeseník 5 45.45%
Nízký Jeseník 3 27.27%
Učka 2 18.18%
Králický Sněžník 1 9.09%
Celkem 11 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 9 81.82%
Chorvatsko Chorvatsko 2 18.18%
Celkem 11 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2022
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor 2
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 2
Srpen
Září 3
Říjen 1 2 1
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2021

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 30.10.2021
Nejnižší vrchol Červený kopec (317 m, Bobravská vrchovina), 2.4.2021
Nejprominentnější vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 30.10.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Jaskinia Malinowska (1060 m, Slezské Beskydy), 3x
Všech vrcholů71
Hlavních vrcholů57
Tisícovek38
Vrcholů P10022
Bodů na Vrcholovce167
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Babia hora1724 m1074 m
Pilsko1557 m753 m
Malá Babia hora1517 m109 m
Králický Sněžník1423 m664 m
Smrk1277 m592 m
Skrzyczne1257 m585 m
Kněhyně1257 m514 m
Veľká Rača1236 m391 m
Špičák1223 m191 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Špičák1205 m45 m
Malý Špičák1190 m23 m
Malý Smrk1174 m35 m
Malinowska Skala1152 m49 m
Radhošť1129 m124 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Babia hora1724 m1074 m
Pilsko1557 m753 m
Králický Sněžník1423 m664 m
Smrk1277 m592 m
Skrzyczne1257 m585 m
Kněhyně1257 m514 m
Veľká Rača1236 m391 m
Klimczok1117 m388 m
Děvín550 m348 m
Ropice1082 m317 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Velký Polom1067 m252 m
Špičák1223 m191 m
Slavíč1056 m150 m
Ostrý1044 m129 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Jaskinia Malinowska1060 m3
Babia hora1724 m1074 m2
Gówniak1617 m1 m2
Pilsko1557 m753 m2
Góra Pięciu Kopców1534 m2
Kepa1521 m2
Malá Babia hora1517 m109 m2
Sokolica1367 m2
Smrk1277 m592 m2
Skrzyczne1257 m585 m2
Małe Skrzyczne1211 m9 m2
Čertův mlýn1206 m61 m2
Malý Smrk1174 m35 m2
Malinowska Skala1152 m49 m2
Klimczok1117 m388 m2
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 9 7.69%
Úterý 15 12.82%
Středa 8 6.84%
Čtvrtek 11 9.40%
Pátek 18 15.38%
Sobota 36 30.77%
Neděle 20 17.09%
Celkem 117 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 1 0.85%
Duben 10 8.55%
Květen 1 0.85%
Červen 3 2.56%
Červenec 29 24.79%
Srpen 20 17.09%
Září 5 4.27%
Říjen 34 29.06%
Listopad 7 5.98%
Prosinec 7 5.98%
Celkem 117 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 32 45.07%
Slezské Beskydy 10 14.08%
Bobravská vrchovina 6 8.45%
Šumava 4 5.63%
Oravské Beskydy 4 5.63%
Kysucké Beskydy 3 4.23%
Beskid Żywiecki 3 4.23%
Pavlovské vrchy 2 2.82%
Táborská pahorkatina 1 1.41%
Jablunkovská brázda 1 1.41%
Boskovická brázda 1 1.41%
Králický Sněžník 1 1.41%
Rožnovská brázda 1 1.41%
Šumavské podhůří 1 1.41%
Jevišovická pahorkatina 1 1.41%
Celkem 71 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 52 61.18%
Polsko Polsko 21 24.71%
Slovensko Slovensko 12 14.12%
Celkem 85 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2021
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen 1
Duben 8 1 1
Květen 1
Červen 3
Červenec 6 11 3 9
Srpen 12 2 1 2 3
Září 1 4
Říjen 4 12 8 10
Listopad 4 3
Prosinec 3 4

Statistika v roce 2020

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Králický Sněžník (1423 m, Králický Sněžník), 18.5.2020
Nejnižší vrchol Myší hora (728 m, Moravskoslezské Beskydy), 20.12.2020
Nejprominentnější vrchol Králický Sněžník (1423 m, Králický Sněžník), 18.5.2020
Nejnavštěvovanější vrchol Pancíř (1213 m, Šumava), 2x
Všech vrcholů5
Hlavních vrcholů4
Tisícovek3
Vrcholů P1003
Bodů na Vrcholovce10
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Králický Sněžník1423 m664 m
Pancíř1213 m62 m
Javorník1067 m198 m
Velký Javorník918 m366 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Králický Sněžník1423 m664 m
Velký Javorník918 m366 m
Javorník1067 m198 m
Pancíř1213 m62 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Pancíř1213 m62 m2
Králický Sněžník1423 m664 m1
Javorník1067 m198 m1
Velký Javorník918 m366 m1
Myší hora728 m4 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 16.67%
Úterý 1 16.67%
Středa 2 33.33%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 2 33.33%
Celkem 6 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 1 16.67%
Červen 1 16.67%
Červenec 2 33.33%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 2 33.33%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Šumava 2 40.00%
Moravskoslezské Beskydy 2 40.00%
Králický Sněžník 1 20.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 5 83.33%
Polsko Polsko 1 16.67%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2020
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen 1
Červen 1
Červenec 2
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec 2

Statistika v roce 2019

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Sněžka (1603 m, Krkonoše), 17.8.2019
Nejnižší vrchol Boboty (1085 m, Malá Fatra), 1.7.2019
Nejprominentnější vrchol Sněžka (1603 m, Krkonoše), 17.8.2019
Nejnavštěvovanější vrchol Sněžka (1603 m, Krkonoše), 2x
Všech vrcholů3
Hlavních vrcholů3
Tisícovek3
Vrcholů P1003
Bodů na Vrcholovce22
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sněžka1603 m1197 m
Malý Rozsutec1344 m144 m
Boboty1085 m340 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sněžka1603 m1197 m
Boboty1085 m340 m
Malý Rozsutec1344 m144 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Sněžka1603 m1197 m2
Malý Rozsutec1344 m144 m2
Boboty1085 m340 m2
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 2 33.33%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 4 66.67%
Neděle 0 0.00%
Celkem 6 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 2 33.33%
Červenec 2 33.33%
Srpen 2 33.33%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Malá Fatra 2 66.67%
Krkonoše 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Slovensko Slovensko 2 50.00%
Česko Česko 1 25.00%
Polsko Polsko 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2019
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen 2
Červenec 2
Srpen 2
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
Sdílet