Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Dukdon Pass (3810 m, Fanské hory), 21.8.2017
Nejnižší vrchol Halda Eduard Urx (228 m, Ostravská pánev), 4.3.2025
Nejprominentnější vrchol Teide (3715 m, Cañadas del Teide), 22.11.2019
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 127x
Nejsevernější vrchol Nesaksla (715 m, Skandinávské pohoří), 15.7.2015
Nejjižnější vrchol Montaña Blanca (2748 m, Cañadas del Teide), 21.11.2019
Nejvýchodnější vrchol Alaudin Pass (3720 m, Fanské hory), 16.8.2017
Nejzápadnější vrchol Teide (3715 m, Cañadas del Teide), 22.11.2019
Všech vrcholů693
Hlavních vrcholů466
Tisícovek273
Vrcholů P100 146
Bodů na Vrcholovce1885
Aktivity
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 190 39d, 04:29:01 1831 km 70,946 m
Cyklistika 46 13d, 08:48:30 2352 km 31,537 m
Skialpinismus 105 11d, 23:38:13 889 km 63,451 m
Via ferrata 1 02:05:43 3 km 306 m
Běh 2 01:31:05 13 km 383 m
Jiná aktivita 1 00:00:00 0 km 0 m
Celkem34564d, 16:32:325088 km166,623 m
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Teide3715 m3715 m
Mulhacén3479 m3285 m
Veleta3396 m307 m
Cerro Boto3182 m25 m
Hoher Sonnblick3106 m292 m
Kirchbachspitze2952 m27 m
Musala2925 m2473 m
Goljam Bliznak (Голям Близнак)2779 m140 m
Malak Bliznak (Малък Близнак)2777 m80 m
Ovčarec2775 m139 m
Montaña Blanca2748 m20 m
Kanarata (Канарата)2700 m75 m
Lopushki (Лопушки)2697 m255 m
Voden Chal (Воден Чал)2688 m196 m
Mešita (Мечит)2572 m128 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Teide3715 m3715 m
Mulhacén3479 m3285 m
Musala2925 m2473 m
Pietrosul Rodnei2303 m1578 m
Sněžka1603 m1197 m
Ďumbier2046 m1180 m
Babia hora1724 m1074 m
Praděd1491 m983 m
Veľký Kriváň1709 m958 m
Veľká lúka1476 m897 m
Veľký Choč1611 m791 m
Lysá hora1324 m769 m
Kráľova hoľa1946 m756 m
Pilsko1557 m753 m
Klínovec1244 m748 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m127
Zimný1081 m6 m35
Veľký Kriváň1709 m958 m12
Malá Prašivá707 m2 m10
Salatín2048 m164 m9
Chleb1645 m121 m9
Poludňový grúň1460 m5 m9
Hromové1636 m41 m8
Steny J1625 m21 m7
Smrk1277 m592 m6
Malchor1220 m16 m6
Kobylanka1059 m6 m6
Stratenec1055 m32 m6
Malý Javorník1019 m49 m6
Kotlová869 m10 m6
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 38 3.82%
Úterý 53 5.33%
Středa 65 6.54%
Čtvrtek 88 8.85%
Pátek 110 11.07%
Sobota 324 32.60%
Neděle 316 31.79%
Celkem 994 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 102 10.26%
Únor 84 8.45%
Březen 66 6.64%
Duben 78 7.85%
Květen 123 12.37%
Červen 79 7.95%
Červenec 128 12.88%
Srpen 81 8.15%
Září 77 7.75%
Říjen 49 4.93%
Listopad 59 5.94%
Prosinec 68 6.84%
Celkem 994 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 139 20.06%
Podbeskydská pahorkatina 55 7.94%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 49 7.07%
Malá Fatra 38 5.48%
Javorníky 37 5.34%
Slezské Beskydy 32 4.62%
Nízké Tatry 27 3.90%
Vysoké Tatry 20 2.89%
Roháče 20 2.89%
Nízký Jeseník 18 2.60%
Rychlebské hory 18 2.60%
Krkonoše 16 2.31%
Orlické hory 16 2.31%
Hrubý Jeseník 16 2.31%
Rodna 11 1.59%
Rila 10 1.44%
Beskid Żywiecki 10 1.44%
Ostravská pánev 10 1.44%
Velká Fatra 9 1.30%
Krušné hory 9 1.30%
Celkem 74 pohoří 693 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 450 57.84%
 Slovensko 171 21.98%
 Polsko 99 12.72%
 Rumunsko 11 1.41%
 Bulharsko 10 1.29%
 Rakousko 9 1.16%
 Španělsko 9 1.16%
 Německo 7 0.90%
 Tádžikistán 4 0.51%
 Itálie 3 0.39%
 Izrael 1 0.13%
 Gruzie 1 0.13%
 Norsko 1 0.13%
 Černá Hora 1 0.13%
 San Marino 1 0.13%
Celkem 778 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 248/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 3 4 5 2 5 2 2 3 2 3 4 5 5 5 5 3 6 5 5 5 2 4 5 5 2 1 3 1
Únor 2 2 3 7 2 2 8 4 3 6 1 2 3 6 3 1 2 3 18 2 2 2
Březen 2 11 1 3 1 1 2 2 8 3 1 2 2 4 1 6 4 3 2 1 1 2 3
Duben 1 1 1 2 4 2 1 4 1 3 1 1 10 9 2 24 6 5
Květen 9 4 15 2 2 2 2 6 9 9 1 7 11 2 7 6 2 3 7 3 1 6 7
Červen 1 3 1 3 8 1 1 6 4 2 2 2 21 1 1 2 1 1 1 4 3 10
Červenec 1 11 8 8 24 8 3 2 2 1 1 1 2 1 2 2 44 1 1 5
Srpen 1 7 1 1 2 2 9 5 3 3 1 1 10 2 3 1 1 2 3 1 2 13 5 2
Září 3 3 5 3 10 2 3 2 3 2 11 12 4 1 10 3
Říjen 1 2 2 6 4 3 1 9 3 16 1 1
Listopad 3 2 6 2 6 1 4 3 1 9 3 1 5 1 4 2 2 2 2
Prosinec 2 4 3 5 3 1 2 3 1 3 4 3 3 3 4 7 2 3 5 3 4

Statistika v roce 2026

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Salatín (2048 m, Roháče), 22.3.2026
Nejnižší vrchol Majerovec (271 m, Moravská brána), 16.9.2026
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 3.1.2026
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 8x
Všech vrcholů31
Hlavních vrcholů19
Tisícovek8
Vrcholů P1003
Bodů na Vrcholovce52
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Skialpinismus 11 1d, 17:47:29 123 km 7,922 m
Cyklistika 5 16:00:55 215 km 2,593 m
Pěší turistika 6 13:13:33 32 km 1,061 m
Běh 1 00:58:56 8 km 288 m
Celkem233d, 00:00:53377 km11,864 m
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Salatín2048 m164 m
Krížna1574 m52 m
Lysá hora1324 m769 m
Medvědín1235 m20 m
Radegast Z11100 m26 m
Dupačka928 m40 m
Kohútka913 m35 m
Nad Jezerným860 m40 m
Nad Jezerným JZ857 m15 m
Horečky Z579 m24 m
Hukvaldy479 m120 m
Horník385 m27 m
Mezihoří383 m64 m
Štandl350 m30 m
Padařov339 m29 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Salatín2048 m164 m
Hukvaldy479 m120 m
U Paryzola321 m65 m
Halda Ema315 m65 m
Mezihoří383 m64 m
Krížna1574 m52 m
Nad Jezerným860 m40 m
Dupačka928 m40 m
Kohútka913 m35 m
Krmelínský kopec332 m33 m
Štandl350 m30 m
Padařov339 m29 m
Horník385 m27 m
Radegast Z11100 m26 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m8
Krížna1574 m52 m2
Soláň V1849 m11 m2
Malá Prašivá707 m2 m2
Salatín2048 m164 m1
Líška1445 m1
Medvědín1235 m20 m1
Radegast Z11100 m26 m1
Radegast Z21099 m12 m1
Zimný1081 m6 m1
Kobylanka1059 m6 m1
Ivančena 943 m1
Stolečný vrch Z930 m12 m1
Dupačka928 m40 m1
Kohútka913 m35 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 2 4.88%
Úterý 1 2.44%
Středa 3 7.32%
Čtvrtek 3 7.32%
Pátek 0 0.00%
Sobota 19 46.34%
Neděle 13 31.71%
Celkem 41 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 8 19.51%
Únor 3 7.32%
Březen 6 14.63%
Duben 0 0.00%
Květen 6 14.63%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 2 4.88%
Září 15 36.59%
Říjen 1 2.44%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 41 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 8 25.81%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 5 16.13%
Nízký Jeseník 4 12.90%
Podbeskydská pahorkatina 3 9.68%
Javorníky 3 9.68%
Velká Fatra 2 6.45%
Ostravská pánev 2 6.45%
Opavská pahorkatina 1 3.23%
Krkonoše 1 3.23%
Moravská brána 1 3.23%
Roháče 1 3.23%
Celkem 31 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 28 82.35%
 Slovensko 6 17.65%
Celkem 34 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2026
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1 1 2 1 1 1
Únor 1 2
Březen 3 1 1 1
Duben
Květen 4 2
Červen
Červenec
Srpen 1 1
Září 1 3 2 7 2
Říjen 1
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2025

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Veľký Kriváň (1709 m, Malá Fatra), 18.1.2025
Nejnižší vrchol Halda Eduard Urx (228 m, Ostravská pánev), 4.3.2025
Nejprominentnější vrchol Veľký Kriváň (1709 m, Malá Fatra), 18.1.2025
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 4x
Všech vrcholů66
Hlavních vrcholů39
Tisícovek16
Vrcholů P10011
Bodů na Vrcholovce99
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 16 3d, 12:54:15 163 km 6,963 m
Skialpinismus 5 21:23:42 58 km 3,677 m
Cyklistika 6 14:22:49 227 km 1,990 m
Via ferrata 1 02:05:43 3 km 306 m
Běh 1 00:32:09 5 km 95 m
Celkem295d, 03:18:38456 km13,031 m
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Veľký Kriváň1709 m958 m
Chleb1645 m121 m
Kopieniec Wielki1328 m82 m
Lysá hora1324 m769 m
Medvědín1235 m20 m
Nosal1206 m105 m
Butorowy Wierch1160 m30 m
Smrk1127 m312 m
Vysoká1024 m224 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Kovadlina989 m126 m
Pasieczna927 m40 m
Kladnatá918 m62 m
Klínový910 m16 m
Kladnatá JZ904 m22 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Veľký Kriváň1709 m958 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1127 m312 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Borůvková hora900 m241 m
Vysoká1024 m224 m
Kazničov601 m200 m
Kovadlina989 m126 m
Chleb1645 m121 m
Hukvaldy479 m120 m
Nosal1206 m105 m
Loučka835 m99 m
Monte Colodri400 m97 m
Kopieniec Wielki1328 m82 m
Černý vrch832 m80 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m4
Zimný1081 m6 m3
Veľký Kriváň1709 m958 m2
Skalní vyhlídka603 m14 m2
Chleb1645 m121 m1
Bochník 1562 m4 m1
Vrbatovo návrší1412 m8 m1
Kopieniec Wielki1328 m82 m1
Medvědín1235 m20 m1
Nosal1206 m105 m1
Butorowy Wierch1160 m30 m1
Gubałówka1133 m10 m1
Smrk1127 m312 m1
Gubałówka V1120 m5 m1
Brousek1116 m9 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 4 5.48%
Úterý 5 6.85%
Středa 4 5.48%
Čtvrtek 11 15.07%
Pátek 9 12.33%
Sobota 34 46.58%
Neděle 6 8.22%
Celkem 73 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 16 21.92%
Únor 3 4.11%
Březen 9 12.33%
Duben 4 5.48%
Květen 20 27.40%
Červen 7 9.59%
Červenec 0 0.00%
Srpen 3 4.11%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 2 2.74%
Prosinec 9 12.33%
Celkem 73 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Rychlebské hory 18 27.27%
Moravskoslezské Beskydy 10 15.15%
Podbeskydská pahorkatina 6 9.09%
Slezské Beskydy 6 9.09%
Nízký Jeseník 4 6.06%
Opavská pahorkatina 3 4.55%
Malá Fatra 3 4.55%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 3 4.55%
Pogórze Gubałowskie 3 4.55%
Vysoké Tatry 2 3.03%
Ostravská pánev 2 3.03%
Krkonoše 2 3.03%
Křižanovská vrchovina 1 1.52%
Pavlovské vrchy 1 1.52%
Rožnovská brázda 1 1.52%
Gardské hory 1 1.52%
Celkem 66 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 54 67.50%
 Polsko 22 27.50%
 Slovensko 3 3.75%
 Itálie 1 1.25%
Celkem 80 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2025
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 3 2 2 2 4 2 1
Únor 2 1
Březen 2 1 1 5
Duben 1 1 2
Květen 5 4 9 2
Červen 1 4 2
Červenec
Srpen 1 1 1
Září
Říjen
Listopad 2
Prosinec 2 4 3

Statistika v roce 2024

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Kuchelhorn (2500 m, Leoganger Steinberge), 9.3.2024
Nejnižší vrchol Landek (280 m, Ostravská pánev), 16.2.2024
Nejprominentnější vrchol Veľký Kriváň (1709 m, Malá Fatra), 28.1.2024
Nejnavštěvovanější vrchol U Paryzola (321 m, Nízký Jeseník), 3x
Všech vrcholů60
Hlavních vrcholů43
Tisícovek15
Vrcholů P10010
Bodů na Vrcholovce88
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 15 4d, 02:52:26 163 km 6,995 m
Skialpinismus 3 12:57:23 36 km 2,982 m
Cyklistika 4 08:51:55 110 km 697 m
Celkem225d, 00:41:44309 km10,674 m
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kuchelhorn2500 m69 m
Höllmauer1949 m22 m
Veľký Kriváň1709 m958 m
Chleb1645 m121 m
Hromové1636 m41 m
Malý Rozsutec1344 m144 m
Lysá hora1324 m769 m
Veľký Javorník Z1071 m15 m
Stodoliská1060 m32 m
Stratenec1055 m32 m
Butorky1031 m32 m
Duhovisko1025 m22 m
Malý Javorník1019 m49 m
Bukovina1010 m33 m
Malý Javorník Z975 m42 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Veľký Kriváň1709 m958 m
Lysá hora1324 m769 m
Skalka964 m482 m
Monte Titano739 m252 m
Makyta923 m232 m
Malý Rozsutec1344 m144 m
Ondřejník890 m132 m
Čupek524 m132 m
Chleb1645 m121 m
Kaňúr791 m118 m
Velká Kykula811 m77 m
Valašská Kyčera863 m71 m
Kuchelhorn2500 m69 m
U Paryzola321 m65 m
Bakule459 m60 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
U Paryzola321 m65 m3
Veľký Kriváň1709 m958 m2
Malá Prašivá707 m2 m2
Landek280 m50 m2
Kuchelhorn2500 m69 m1
Höllmauer1949 m22 m1
Chleb1645 m121 m1
Hromové1636 m41 m1
Malý Rozsutec1344 m144 m1
Lysá hora1324 m769 m1
Veľký Javorník Z1071 m15 m1
Stodoliská1060 m32 m1
Stratenec1055 m32 m1
Butorky1031 m32 m1
Butorky SV1026 m14 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 5 7.69%
Úterý 3 4.62%
Středa 1 1.54%
Čtvrtek 3 4.62%
Pátek 8 12.31%
Sobota 14 21.54%
Neděle 31 47.69%
Celkem 65 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 3 4.62%
Únor 2 3.08%
Březen 2 3.08%
Duben 30 46.15%
Květen 5 7.69%
Červen 4 6.15%
Červenec 6 9.23%
Srpen 0 0.00%
Září 3 4.62%
Říjen 0 0.00%
Listopad 3 4.62%
Prosinec 7 10.77%
Celkem 65 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Javorníky 26 43.33%
Podbeskydská pahorkatina 8 13.33%
Moravskoslezské Beskydy 6 10.00%
Malá Fatra 4 6.67%
Zábřežská vrchovina 3 5.00%
Křižanovská vrchovina 3 5.00%
Bílé Karpaty 3 5.00%
Žďárské vrchy 2 3.33%
Nízký Jeseník 1 1.67%
Ostravská pánev 1 1.67%
Leoganger Steinberge 1 1.67%
Hochschwab 1 1.67%
Severní Apeniny 1 1.67%
Celkem 60 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 46 59.74%
 Slovensko 28 36.36%
 Rakousko 2 2.60%
 San Marino 1 1.30%
Celkem 77 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2024
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1 1
Únor 1 1
Březen 1 1
Duben 1 21 5 3
Květen 3 2
Červen 2 1 1
Červenec 2 1 2 1
Srpen
Září 3
Říjen
Listopad 3
Prosinec 2 5

Statistika v roce 2023

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Monte Altissimo di Nago (2079 m, Gardské hory), 27.5.2023
Nejnižší vrchol Monte Colodri (400 m, Gardské hory), 28.5.2023
Nejprominentnější vrchol Veľký Kriváň (1709 m, Malá Fatra), 15.2.2023
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 8x
Všech vrcholů56
Hlavních vrcholů39
Tisícovek31
Vrcholů P10011
Bodů na Vrcholovce113
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 15 6d, 04:16:27 223 km 6,344 m
Skialpinismus 14 2d, 03:36:48 140 km 10,414 m
Cyklistika 1 02:26:45 10 km 506 m
Celkem308d, 10:20:00373 km17,264 m
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Monte Altissimo di Nago2079 m660 m
Salatín2048 m164 m
Malý Salatín2046 m34 m
Veľký Kriváň1709 m958 m
Chleb1645 m121 m
Hromové1636 m41 m
Steny J1625 m21 m
Pekelník1609 m35 m
Steny S1535 m60 m
Lysá hora1324 m769 m
Veľká Rača1236 m391 m
Rycierova hora1225 m227 m
Velká Deštná1116 m587 m
Kykula1105 m20 m
Kykula1087 m143 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Veľký Kriváň1709 m958 m
Lysá hora1324 m769 m
Monte Altissimo di Nago2079 m660 m
Velká Deštná1116 m587 m
Veľká Rača1236 m391 m
Devět skal836 m321 m
Rycierova hora1225 m227 m
Salatín2048 m164 m
Kykula1087 m143 m
Chleb1645 m121 m
Vrchmezí1084 m100 m
Monte Colodri400 m97 m
Pasecká skála823 m93 m
Grybla514 m93 m
Tetřevec1043 m76 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m8
Veľký Kriváň1709 m958 m3
Chleb1645 m121 m2
Hromové1636 m41 m2
Steny J1625 m21 m2
Steny S1535 m60 m2
Poludňový grúň1460 m5 m2
Zimný1081 m6 m2
Grúň Z1005 m37 m2
Grúň989 m5 m2
Malá Prašivá707 m2 m2
Monte Altissimo di Nago2079 m660 m1
Salatín2048 m164 m1
Malý Salatín2046 m34 m1
Pekelník1609 m35 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 2 2.70%
Úterý 2 2.70%
Středa 5 6.76%
Čtvrtek 2 2.70%
Pátek 16 21.62%
Sobota 23 31.08%
Neděle 24 32.43%
Celkem 74 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 6 8.11%
Únor 7 9.46%
Březen 16 21.62%
Duben 2 2.70%
Květen 18 24.32%
Červen 0 0.00%
Červenec 4 5.41%
Srpen 1 1.35%
Září 13 17.57%
Říjen 2 2.70%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 5 6.76%
Celkem 74 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Orlické hory 13 23.21%
Malá Fatra 9 16.07%
Moravskoslezské Beskydy 8 14.29%
Kysucké Beskydy 8 14.29%
Žďárské vrchy 4 7.14%
Beskid Żywiecki 4 7.14%
Gardské hory 2 3.57%
Roháče 2 3.57%
Benešovská pahorkatina 2 3.57%
Hřebeny 2 3.57%
Podbeskydská pahorkatina 1 1.79%
Podorlická pahorkatina 1 1.79%
Celkem 56 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 31 47.69%
 Slovensko 17 26.15%
 Polsko 15 23.08%
 Itálie 2 3.08%
Celkem 65 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2023
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 2 2 1
Únor 1 1 1 2 2
Březen 8 8
Duben 2
Květen 1 1 2 1 6 5 1 1
Červen
Červenec 1 1 2
Srpen 1
Září 10 3
Říjen 1 1
Listopad
Prosinec 1 1 1 2

Statistika v roce 2022

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Spálená (2083 m, Roháče), 26.3.2022
Nejnižší vrchol Hůra (274 m, Nízký Jeseník), 19.6.2022
Nejprominentnější vrchol Veľký Kriváň (1709 m, Malá Fatra), 12.2.2022
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 12x
Všech vrcholů124
Hlavních vrcholů77
Tisícovek29
Vrcholů P10019
Bodů na Vrcholovce169
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Cyklistika 10 7d, 07:40:16 669 km 9,351 m
Pěší turistika 25 6d, 08:36:40 275 km 9,915 m
Skialpinismus 16 2d, 11:01:19 173 km 13,578 m
Celkem5116d, 03:18:151118 km32,844 m
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Spálená2083 m60 m
Salatín2048 m164 m
Brestová1934 m78 m
Veľký Kriváň1709 m958 m
Chleb1645 m121 m
Hromové1636 m41 m
Steny J1625 m21 m
Pekelník1609 m35 m
Steny S1535 m60 m
Kraviarske1361 m145 m
Lysá hora1324 m769 m
Skrzyczne1257 m585 m
Malinowska Skala1152 m49 m
Malinów1115 m110 m
Radegast1106 m41 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Veľký Kriváň1709 m958 m
Lysá hora1324 m769 m
Skrzyczne1257 m585 m
Lesný983 m420 m
Velký Javorník918 m366 m
Veľký Javorník1075 m357 m
Devět skal836 m321 m
Červený kámen696 m289 m
Trosky511 m207 m
Salatín2048 m164 m
Starojický kopec496 m148 m
Kraviarske1361 m145 m
Czupel882 m139 m
Ondřejník890 m132 m
Hostýn736 m125 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m12
Salatín2048 m164 m3
Zimný1081 m6 m3
Brestová1934 m78 m2
Veľký Kriváň1709 m958 m2
Chleb1645 m121 m2
Pustevny1018 m2
Spálená2083 m60 m1
Hromové1636 m41 m1
Steny J1625 m21 m1
Pekelník1609 m35 m1
Steny S1535 m60 m1
Poludňový grúň1460 m5 m1
Kraviarske1361 m145 m1
Skrzyczne1257 m585 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 4 2.80%
Úterý 9 6.29%
Středa 11 7.69%
Čtvrtek 4 2.80%
Pátek 22 15.38%
Sobota 24 16.78%
Neděle 69 48.25%
Celkem 143 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 3 2.10%
Únor 20 13.99%
Březen 12 8.39%
Duben 2 1.40%
Květen 23 16.08%
Červen 5 3.50%
Červenec 53 37.06%
Srpen 3 2.10%
Září 5 3.50%
Říjen 12 8.39%
Listopad 1 0.70%
Prosinec 4 2.80%
Celkem 143 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 89 67.94%
 Slovensko 26 19.85%
 Polsko 16 12.21%
Celkem 131 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2022
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 2
Únor 1 5 1 2 6 1 4
Březen 1 2 1 4 2 1 1
Duben 1 1
Květen 1 1 2 1 4 2 3 5 3 1
Červen 1 2 2
Červenec 1 4 2 1 1 44
Srpen 1 2
Září 2 2 1
Říjen 4 3 5
Listopad 1
Prosinec 1 2 1

Statistika v roce 2021

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Mulhacén (3479 m, Sierra Nevada), 20.8.2021
Nejnižší vrchol Cípky V (271 m, Ostravská pánev), 31.3.2021
Nejprominentnější vrchol Mulhacén (3479 m, Sierra Nevada), 20.8.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 19x
Všech vrcholů112
Hlavních vrcholů79
Tisícovek30
Vrcholů P10019
Bodů na Vrcholovce232
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 34 8d, 05:53:34 380 km 13,085 m
Skialpinismus 23 2d, 19:06:48 258 km 16,056 m
Cyklistika 8 1d, 02:32:41 315 km 3,679 m
Celkem6512d, 03:33:03952 km32,820 m
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Mulhacén3479 m3285 m
Veleta3396 m307 m
Cerro Boto3182 m25 m
Sněžka1603 m1197 m
Pilsko1557 m753 m
Vysoká pláň1497 m19 m
Violík1472 m25 m
Petrovy kameny1447 m16 m
Śmielec1424 m33 m
Mužské kameny1417 m72 m
Dívčí kameny1413 m18 m
Svorová hora1411 m46 m
Tępy Szczyt1387 m18 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Mulhacén3479 m3285 m
Sněžka1603 m1197 m
Lysá hora1324 m769 m
Pilsko1557 m753 m
Smrk1277 m592 m
Kněhyně1257 m514 m
Suchý vrch995 m435 m
Velký Javorník918 m366 m
Ropice1082 m317 m
Veleta3396 m307 m
Kubánkov661 m239 m
Vysoká1024 m224 m
Bílá hora557 m204 m
Kozlovická hora612 m184 m
Lemešná950 m151 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m19
Zimný1081 m6 m4
Smrk1277 m592 m2
Radhošť1129 m124 m2
Stratenec1055 m32 m2
Malý Javorník1019 m49 m2
Velká Polana981 m9 m2
Malý Javorník Z975 m42 m2
Stolečný vrch962 m49 m2
Frňovské960 m32 m2
Lemešná SV944 m30 m2
Nad Polanou Z937 m10 m2
Smrkovina JZ903 m16 m2
Kotlová869 m10 m2
Kozlovická hora612 m184 m2
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 4 2.67%
Úterý 0 0.00%
Středa 7 4.67%
Čtvrtek 20 13.33%
Pátek 17 11.33%
Sobota 57 38.00%
Neděle 45 30.00%
Celkem 150 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 21 14.00%
Únor 10 6.67%
Březen 5 3.33%
Duben 16 10.67%
Květen 8 5.33%
Červen 30 20.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 7 4.67%
Září 15 10.00%
Říjen 18 12.00%
Listopad 9 6.00%
Prosinec 11 7.33%
Celkem 150 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 31 27.68%
Podbeskydská pahorkatina 23 20.54%
Krkonoše 13 11.61%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 11 9.82%
Javorníky 10 8.93%
Pavlovské vrchy 5 4.46%
Sierra Nevada 3 2.68%
Nízký Jeseník 2 1.79%
Jičínská pahorkatina 2 1.79%
Orlické hory 2 1.79%
Ostravská pánev 2 1.79%
Jizerské hory 2 1.79%
Oravské Beskydy 2 1.79%
Rožnovská brázda 1 0.89%
Hanušovická vrchovina 1 0.89%
Moravská brána 1 0.89%
Hrubý Jeseník 1 0.89%
Celkem 112 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 101 78.91%
 Polsko 13 10.16%
 Slovensko 11 8.59%
 Španělsko 3 2.34%
Celkem 128 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2021
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 3 1 2 1 1 2 3 3 2 1 1 1
Únor 1 1 1 1 1 1 2 2
Březen 1 1 3
Duben 1 1 1 2 1 10
Květen 2 1 1 2 2
Červen 1 6 3 18 1 1
Červenec
Srpen 1 2 1 3
Září 8 5 2
Říjen 2 2 4 9 1
Listopad 2 3 4
Prosinec 2 3 1 2 2 1

Statistika v roce 2020

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Chrdili (2504 m, Kavkaz), 4.1.2020
Nejnižší vrchol Hazmburk (429 m, Dolnooharská tabule), 20.7.2020
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 10.1.2020
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 11x
Všech vrcholů85
Hlavních vrcholů65
Tisícovek15
Vrcholů P10020
Bodů na Vrcholovce147
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 22 5d, 17:10:28 319 km 11,563 m
Cyklistika 8 1d, 17:28:08 404 km 6,282 m
Skialpinismus 8 22:08:35 77 km 6,055 m
Celkem388d, 08:47:11800 km23,900 m
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Chrdili2504 m99 m
Králický Sněžník1423 m664 m
Polica 1369 m357 m
Lysá hora1324 m769 m
Kiczorka1298 m53 m
Travný1204 m490 m
Malý Smrk1174 m35 m
Syhlec1146 m75 m
Velký Polom1067 m252 m
Ostrý1044 m129 m
Jeřáb1003 m398 m
Kykulka996 m69 m
Kalužný994 m35 m
Kyčera / Kiczory990 m253 m
Polomka984 m41 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Králický Sněžník1423 m664 m
Travný1204 m490 m
Jeřáb1003 m398 m
Polica 1369 m357 m
Děvín550 m348 m
Lovoš573 m261 m
Kyčera / Kiczory990 m253 m
Velký Polom1067 m252 m
Kubánkov661 m239 m
Hazmburk429 m206 m
Kozlovická hora612 m184 m
Hrachovec776 m153 m
Lukavice898 m140 m
Ostrý1044 m129 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m11
Zimný1081 m6 m3
Kiczorka1298 m53 m2
Syhlec1146 m75 m2
Główniak1093 m14 m2
Velký Polom1067 m252 m2
Kobylanka1059 m6 m2
Polomka984 m41 m2
Čerchlaný Beskyd945 m7 m2
Sulov943 m38 m2
Ropička918 m20 m2
Motyková886 m20 m2
Filipka771 m33 m2
Velký Kozinec752 m8 m2
Kyčerka641 m27 m2
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 2 1.79%
Úterý 5 4.46%
Středa 6 5.36%
Čtvrtek 2 1.79%
Pátek 6 5.36%
Sobota 36 32.14%
Neděle 55 49.11%
Celkem 112 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 4 3.57%
Únor 5 4.46%
Březen 1 0.89%
Duben 12 10.71%
Květen 17 15.18%
Červen 4 3.57%
Červenec 4 3.57%
Srpen 16 14.29%
Září 14 12.50%
Říjen 10 8.93%
Listopad 17 15.18%
Prosinec 8 7.14%
Celkem 112 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 41 48.24%
Slezské Beskydy 9 10.59%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 9 10.59%
Podbeskydská pahorkatina 8 9.41%
Beskid Żywiecki 5 5.88%
Králický Sněžník 2 2.35%
České středohoří 2 2.35%
Pavlovské vrchy 2 2.35%
Javorníky 2 2.35%
Turzovská vrchovina 1 1.18%
Hanušovická vrchovina 1 1.18%
Súľovské vrchy 1 1.18%
Kavkaz 1 1.18%
Dolnooharská tabule 1 1.18%
Celkem 85 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 77 74.76%
 Slovensko 13 12.62%
 Polsko 12 11.65%
 Gruzie 1 0.97%
Celkem 103 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2020
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1 1 1
Únor 2 1 2
Březen 1
Duben 2 2 8
Květen 2 7 6 2
Červen 3 1
Červenec 2 2
Srpen 2 1 8 5
Září 2 10 2
Říjen 8 2
Listopad 2 5 3 1 4 2
Prosinec 1 2 2 1 2

Statistika v roce 2019

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Teide (3715 m, Cañadas del Teide), 22.11.2019
Nejnižší vrchol Hůrky (417 m, Podbeskydská pahorkatina), 7.7.2019
Nejprominentnější vrchol Teide (3715 m, Cañadas del Teide), 22.11.2019
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 18x
Všech vrcholů67
Hlavních vrcholů58
Tisícovek43
Vrcholů P10026
Bodů na Vrcholovce238
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 24 4d, 11:31:38 277 km 15,020 m
Cyklistika 4 1d, 11:25:01 403 km 6,439 m
Skialpinismus 10 11:36:09 24 km 2,767 m
Celkem386d, 10:32:48704 km24,226 m
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Teide3715 m3715 m
Musala2925 m2473 m
Goljam Bliznak (Голям Близнак)2779 m140 m
Malak Bliznak (Малък Близнак)2777 m80 m
Ovčarec2775 m139 m
Montaña Blanca2748 m20 m
Kanarata (Канарата)2700 m75 m
Lopushki (Лопушки)2697 m255 m
Voden Chal (Воден Чал)2688 m196 m
Mešita (Мечит)2572 m128 m
Bezimen2550 m55 m
Vapa (Вапа)2527 m30 m
Rysy2501 m165 m
Kôprovský štít2367 m136 m
Salatín2048 m164 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Teide3715 m3715 m
Musala2925 m2473 m
Lysá hora1324 m769 m
Klínovec1244 m748 m
Ostredok1595 m672 m
Smrk1277 m592 m
Stoh1607 m378 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Borišov1510 m260 m
Lopushki (Лопушки)2697 m255 m
Voden Chal (Воден Чал)2688 m196 m
Kozubová982 m173 m
Rysy2501 m165 m
Salatín2048 m164 m
Auersberg1018 m155 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m18
Zimný1081 m6 m5
Salatín2048 m164 m2
Ostredok1595 m672 m2
Frčkov1585 m63 m2
Krížna1574 m52 m2
Suchý vrch1550 m35 m2
Poludňový grúň1460 m5 m2
Chyžky1340 m16 m2
Kráľova studňa1334 m2
Plešivec1029 m95 m2
Kotlová869 m10 m2
Soláň861 m56 m2
Malá Prašivá707 m2 m2
Teide3715 m3715 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 4 4.00%
Úterý 6 6.00%
Středa 7 7.00%
Čtvrtek 11 11.00%
Pátek 11 11.00%
Sobota 40 40.00%
Neděle 21 21.00%
Celkem 100 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 15 15.00%
Únor 12 12.00%
Březen 3 3.00%
Duben 2 2.00%
Květen 15 15.00%
Červen 17 17.00%
Červenec 2 2.00%
Srpen 24 24.00%
Září 0 0.00%
Říjen 1 1.00%
Listopad 5 5.00%
Prosinec 4 4.00%
Celkem 100 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 16 23.88%
Rila 10 14.93%
Velká Fatra 9 13.43%
Krušné hory 9 13.43%
Javorníky 6 8.96%
Vysoké Tatry 4 5.97%
Podbeskydská pahorkatina 4 5.97%
Cañadas del Teide 2 2.99%
Malá Fatra 2 2.99%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 2 2.99%
Slezské Beskydy 1 1.49%
Roháče 1 1.49%
Králický Sněžník 1 1.49%
Celkem 67 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 30 42.25%
 Slovensko 20 28.17%
 Bulharsko 10 14.08%
 Německo 6 8.45%
 Polsko 3 4.23%
 Španělsko 2 2.82%
Celkem 71 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2019
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1 3 1 1 1 1 1 3 2
Únor 2 1 1 3 3 2
Březen 2 1
Duben 1 1
Květen 1 7 7
Červen 2 8 1 1 1 1 3
Červenec 2
Srpen 1 1 1 1 10 3 1 2 1 3
Září
Říjen 1
Listopad 2 1 1 1
Prosinec 1 1 1 1

Statistika v roce 2018

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Pietrosul Rodnei (2303 m, Rodna), 2.8.2018
Nejnižší vrchol Brdo (587 m, Chřiby), 6.5.2018
Nejprominentnější vrchol Pietrosul Rodnei (2303 m, Rodna), 2.8.2018
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 32x
Všech vrcholů79
Hlavních vrcholů61
Tisícovek66
Vrcholů P10029
Bodů na Vrcholovce245
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Pietrosul Rodnei2303 m1578 m
Ineu2279 m463 m
Varful Buhaiescu Mare2268 m158 m
Varful Buhaiescu Mic2224 m42 m
Baníkov2178 m261 m
Hrubá kopa2166 m101 m
Varful Gargalau2159 m228 m
Tri kopy2136 m30 m
Varful Omului2135 m89 m
Varful Rebra2119 m34 m
Varful Coasta Neteda2060 m120 m
Salatín2048 m164 m
Varful Galatului2048 m125 m
Cisa2039 m60 m
Musceta1899 m20 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Pietrosul Rodnei2303 m1578 m
Praděd1491 m983 m
Veľký Kriváň1709 m958 m
Veľká lúka1476 m897 m
Lysá hora1324 m769 m
Pilsko1557 m753 m
Smrk1277 m592 m
Kněhyně1257 m514 m
Cabezo Lodroño598 m491 m
Travný1204 m490 m
Ineu2279 m463 m
Ropice1082 m317 m
Brdo587 m293 m
Baníkov2178 m261 m
Hvozd749 m235 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m32
Zimný1081 m6 m11
Malchor1220 m16 m4
Hromové1636 m41 m3
Steny J1625 m21 m3
Poludňový grúň1460 m5 m3
Chleb1645 m121 m2
Smrk1277 m592 m2
Pietrosul Rodnei2303 m1578 m1
Ineu2279 m463 m1
Varful Buhaiescu Mare2268 m158 m1
Varful Buhaiescu Mic2224 m42 m1
Baníkov2178 m261 m1
Hrubá kopa2166 m101 m1
Varful Gargalau2159 m228 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 4 3.05%
Úterý 11 8.40%
Středa 7 5.34%
Čtvrtek 26 19.85%
Pátek 8 6.11%
Sobota 48 36.64%
Neděle 27 20.61%
Celkem 131 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 21 16.03%
Únor 22 16.79%
Březen 12 9.16%
Duben 9 6.87%
Květen 2 1.53%
Červen 10 7.63%
Červenec 11 8.40%
Srpen 8 6.11%
Září 11 8.40%
Říjen 4 3.05%
Listopad 10 7.63%
Prosinec 11 8.40%
Celkem 131 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 33 41.77%
Malá Fatra 13 16.46%
Rodna 11 13.92%
Hrubý Jeseník 11 13.92%
Roháče 4 5.06%
Súľovské vrchy 1 1.27%
Totes Gebirge 1 1.27%
Chřiby 1 1.27%
Oravské Beskydy 1 1.27%
Sierra de Orihuela 1 1.27%
Lužické hory 1 1.27%
Höllengebirge 1 1.27%
Celkem 79 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 46 56.79%
 Slovensko 20 24.69%
 Rumunsko 11 13.58%
 Rakousko 2 2.47%
 Německo 1 1.23%
 Španělsko 1 1.23%
Celkem 81 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2018
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 2 1 1 1 3 2 1 2 2 2 4
Únor 1 2 2 3 2 1 11
Březen 2 2 1 2 4 1
Duben 1 1 3 3 1
Květen 1 1
Červen 1 2 7
Červenec 1 3 1 1 5
Srpen 1 4 1 2
Září 3 5 1 1 1
Říjen 2 2
Listopad 1 1 1 4 1 2
Prosinec 1 1 1 1 2 1 2 1 1

Statistika v roce 2017

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Dukdon Pass (3810 m, Fanské hory), 21.8.2017
Nejnižší vrchol Pustevny (1018 m, Moravskoslezské Beskydy), 18.11.2017
Nejprominentnější vrchol Sněžka (1603 m, Krkonoše), 23.12.2017
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 14x
Všech vrcholů31
Hlavních vrcholů24
Tisícovek26
Vrcholů P10013
Bodů na Vrcholovce78
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Hoher Sonnblick3106 m292 m
Kirchbachspitze2952 m27 m
Kriváň2495 m400 m
Baníkov2178 m261 m
Pachoľa2167 m123 m
Hrubá kopa2166 m101 m
Tri kopy2136 m30 m
Plačlivé2125 m162 m
Ostrý Roháč2088 m126 m
Spálená2083 m60 m
Volovec2064 m153 m
Salatín2048 m164 m
Brestová1934 m78 m
Rákoň / Rakoń1879 m37 m
Sivý vrch1805 m232 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sněžka1603 m1197 m
Lysá hora1324 m769 m
Králický Sněžník1423 m664 m
Kriváň2495 m400 m
Hoher Sonnblick3106 m292 m
Baníkov2178 m261 m
Sivý vrch1805 m232 m
Salatín2048 m164 m
Plačlivé2125 m162 m
Volovec2064 m153 m
Ostrý Roháč2088 m126 m
Pachoľa2167 m123 m
Hrubá kopa2166 m101 m
Brestová1934 m78 m
Spálená2083 m60 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m14
Zimný1081 m6 m3
Dukdon Pass3810 m1
Alaudin Pass3720 m1
Munora Pass3520 m1
Tavasang Pass3300 m1
Hoher Sonnblick3106 m292 m1
Kirchbachspitze2952 m27 m1
Kriváň2495 m400 m1
Baníkov2178 m261 m1
Pachoľa2167 m123 m1
Hrubá kopa2166 m101 m1
Tri kopy2136 m30 m1
Plačlivé2125 m162 m1
Ostrý Roháč2088 m126 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 2.17%
Úterý 4 8.70%
Středa 13 28.26%
Čtvrtek 6 13.04%
Pátek 3 6.52%
Sobota 8 17.39%
Neděle 11 23.91%
Celkem 46 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 5 10.87%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 1 2.17%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 14 30.43%
Srpen 4 8.70%
Září 1 2.17%
Říjen 1 2.17%
Listopad 11 23.91%
Prosinec 9 19.57%
Celkem 46 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Roháče 12 38.71%
Moravskoslezské Beskydy 5 16.13%
Fanské hory 4 12.90%
Hrubý Jeseník 3 9.68%
Králický Sněžník 2 6.45%
Krkonoše 1 3.23%
Západní Tatry 1 3.23%
Goldberggruppe 1 3.23%
Ötztalské Alpy 1 3.23%
Vysoké Tatry 1 3.23%
Celkem 31 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Slovensko 14 40.00%
 Česko 11 31.43%
 Tádžikistán 4 11.43%
 Polsko 4 11.43%
 Rakousko 1 2.86%
 Itálie 1 2.86%
Celkem 35 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2017
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 3 2
Únor
Březen
Duben 1
Květen
Červen
Červenec 11 2 1
Srpen 1 1 1 1
Září 1
Říjen 1
Listopad 6 1 2 1 1
Prosinec 2 2 1 1 1 1 1

Statistika v roce 2016

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Ďumbier (2046 m, Nízké Tatry), 4.7.2016
Nejnižší vrchol Velký Lopeník (911 m, Bílé Karpaty), 5.6.2016
Nejprominentnější vrchol Ďumbier (2046 m, Nízké Tatry), 4.7.2016
Nejnavštěvovanější vrchol Ďumbier (2046 m, Nízké Tatry), 1x
Všech vrcholů44
Hlavních vrcholů39
Tisícovek39
Vrcholů P10019
Bodů na Vrcholovce162
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ďumbier2046 m1180 m
Chopok2024 m262 m
Dereše2003 m80 m
Chabenec1955 m112 m
Kráľova hoľa1946 m756 m
Kotliská1937 m77 m
Krúpova hoľa1928 m15 m
Poľana 1890 m52 m
Konské1888 m48 m
Stredná hoľa1876 m45 m
Orlová1840 m90 m
Bartková1790 m49 m
Veľká Chochuľa1753 m280 m
Ďurková1750 m41 m
Babia hora1724 m1074 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ďumbier2046 m1180 m
Babia hora1724 m1074 m
Praděd1491 m983 m
Kráľova hoľa1946 m756 m
Velká Javořina970 m570 m
Keprník1423 m410 m
Velký Lopeník911 m397 m
Moleta de's Esclop927 m359 m
Veľká Chochuľa1753 m280 m
Veľká Vápenica1692 m279 m
Chopok2024 m262 m
Kozí chrbát1330 m228 m
Homôľka1660 m196 m
Červená hora1333 m128 m
Chabenec1955 m112 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Ďumbier2046 m1180 m1
Chopok2024 m262 m1
Dereše2003 m80 m1
Chabenec1955 m112 m1
Kráľova hoľa1946 m756 m1
Kotliská1937 m77 m1
Krúpova hoľa1928 m15 m1
Poľana 1890 m52 m1
Konské1888 m48 m1
Stredná hoľa1876 m45 m1
Orlová1840 m90 m1
Bartková1790 m49 m1
Veľká Chochuľa1753 m280 m1
Ďurková1750 m41 m1
Babia hora1724 m1074 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 6 14.29%
Úterý 6 14.29%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 18 42.86%
Neděle 12 28.57%
Celkem 42 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 9 21.43%
Červen 2 4.76%
Červenec 30 71.43%
Srpen 1 2.38%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 42 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Nízké Tatry 25 56.82%
Hrubý Jeseník 9 20.45%
Starohorské vrchy 3 6.82%
Serra de Tramuntana 3 6.82%
Bílé Karpaty 2 4.55%
Oravské Beskydy 2 4.55%
Celkem 44 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Slovensko 32 66.67%
 Česko 11 22.92%
 Španělsko 3 6.25%
 Polsko 2 4.17%
Celkem 48 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2016
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen 5 4
Červen 1 1
Červenec 10 7 6 5 2
Srpen 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2015

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Kozi Wierch (2291 m, Vysoké Tatry), 28.8.2015
Nejnižší vrchol Tzafachot (278 m, Harej Ejlat), 17.11.2015
Nejprominentnější vrchol Veľký Choč (1611 m, Chočské vrchy), 30.8.2015
Nejnavštěvovanější vrchol Kozi Wierch (2291 m, Vysoké Tatry), 1x
Všech vrcholů14
Hlavních vrcholů10
Tisícovek12
Vrcholů P1003
Bodů na Vrcholovce49
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kozi Wierch2291 m169 m
Zadni Granat2240 m47 m
Pośredni Granat2234 m16 m
Mały Kozi Wierch2228 m73 m
Skrajny Granat2225 m28 m
Orla Baszta2177 m24 m
Hrubý štít / Szpiglasowy Wierch2172 m72 m
Mała Buczynowa Turnia2125 m38 m
Veľký Choč1611 m791 m
Tzafachot278 m119 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Veľký Choč1611 m791 m
Kozi Wierch2291 m169 m
Tzafachot278 m119 m
Mały Kozi Wierch2228 m73 m
Hrubý štít / Szpiglasowy Wierch2172 m72 m
Zadni Granat2240 m47 m
Mała Buczynowa Turnia2125 m38 m
Skrajny Granat2225 m28 m
Orla Baszta2177 m24 m
Pośredni Granat2234 m16 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Kozi Wierch2291 m169 m1
Kozie Czuby C2256 m9 m1
Buczynowa Strażnica2242 m12 m1
Zadni Granat2240 m47 m1
Pośredni Granat2234 m16 m1
Mały Kozi Wierch2228 m73 m1
Skrajny Granat2225 m28 m1
Zmarzłe Czuby SV2189 m8 m1
Orla Baszta2177 m24 m1
Hrubý štít / Szpiglasowy Wierch2172 m72 m1
Mała Buczynowa Turnia2125 m38 m1
Veľký Choč1611 m791 m1
Nesaksla715 m5 m1
Tzafachot278 m119 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 1 7.14%
Středa 1 7.14%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 10 71.43%
Sobota 1 7.14%
Neděle 1 7.14%
Celkem 14 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 1 7.14%
Srpen 12 85.71%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 1 7.14%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 14 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Vysoké Tatry 11 78.57%
Harej Ejlat 1 7.14%
Skandinávské pohoří 1 7.14%
Chočské vrchy 1 7.14%
Celkem 14 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Polsko 11 78.57%
 Slovensko 1 7.14%
 Izrael 1 7.14%
 Norsko 1 7.14%
Celkem 14 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2015
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1
Srpen 10 1 1
Září
Říjen
Listopad 1
Prosinec

Statistika v roce 2014

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Kaiserschild (2084 m, Eisenerzské Alpy), 6.7.2014
Nejnižší vrchol Rossloch (1649 m, Hochschwab), 5.7.2014
Nejprominentnější vrchol Kaiserschild (2084 m, Eisenerzské Alpy), 6.7.2014
Nejnavštěvovanější vrchol Kaiserschild (2084 m, Eisenerzské Alpy), 1x
Všech vrcholů3
Hlavních vrcholů2
Tisícovek3
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce9
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kaiserschild2084 m215 m
Hochblaser1771 m99 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kaiserschild2084 m215 m
Hochblaser1771 m99 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Kaiserschild2084 m215 m1
Hochblaser1771 m99 m1
Rossloch1649 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 2 66.67%
Neděle 1 33.33%
Celkem 3 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 3 100.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Hochschwab 2 66.67%
Eisenerzské Alpy 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Rakousko 3 100.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2014
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 2 1
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2013

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Velká Deštná (1116 m, Orlické hory), výstup
Nejnižší vrchol Šerlich JV (1019 m, Orlické hory), výstup
Nejprominentnější vrchol Velká Deštná (1116 m, Orlické hory), výstup
Nejnavštěvovanější vrchol Velká Deštná (1116 m, Orlické hory), 1x
Všech vrcholů4
Hlavních vrcholů2
Tisícovek4
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce4
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Velká Deštná1116 m587 m
Šerlich1027 m42 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Velká Deštná1116 m587 m
Šerlich1027 m42 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Velká Deštná1116 m587 m1
Malá Deštná1090 m14 m1
Šerlich1027 m42 m1
Šerlich JV1019 m8 m1
Zobrazit všechny
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Orlické hory 4 100.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 4 66.67%
 Polsko 2 33.33%
Celkem 6 100%

Statistika v roce 2012

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Jezerski (1657 m, Lovčen), výstup
Nejnižší vrchol Jezerski (1657 m, Lovčen), výstup
Nejprominentnější vrchol Jezerski (1657 m, Lovčen), výstup
Nejnavštěvovanější vrchol Jezerski (1657 m, Lovčen), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Tisícovek1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce5
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Jezerski1657 m254 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Jezerski1657 m254 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Jezerski1657 m254 m1
Zobrazit všechny
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Lovčen 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Černá Hora 1 100.00%
Celkem 1 100%
Sdílet