Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 4.11.2026 01:53.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Hochschwab (2277 m, Hochschwab), 16.8.2024
Nejnižší vrchol Myší skála (498 m, Krkonošské podhůří), 28.9.2024
Nejprominentnější vrchol Sněžka (1603 m, Krkonoše), 6.10.2024
Nejnavštěvovanější vrchol Plechý (1378 m, Šumava), 2x
Nejsevernější vrchol Sněžka (1603 m, Krkonoše), 6.10.2024
Nejjižnější vrchol Hochschwab (2277 m, Hochschwab), 16.8.2024
Nejvýchodnější vrchol Devět skal (836 m, Žďárské vrchy), 19.10.2024
Nejzápadnější vrchol Ostrý (1292 m, Šumava), 28.10.2024
Všech vrcholů14
Hlavních vrcholů12
Tisícovek7
Vrcholů P100 10
Bodů na Vrcholovce74
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Hochschwab2277 m1051 m
Schafberg1783 m1178 m
Sněžka1603 m1197 m
Plechý1378 m508 m
Ostrý1292 m177 m
Kleť1087 m432 m
Kraví hora962 m144 m
Javořice837 m303 m
Devět skal836 m321 m
Löwekogel797 m23 m
Kluk741 m153 m
Švelhán722 m79 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sněžka1603 m1197 m
Schafberg1783 m1178 m
Hochschwab2277 m1051 m
Plechý1378 m508 m
Kleť1087 m432 m
Devět skal836 m321 m
Javořice837 m303 m
Ostrý1292 m177 m
Kluk741 m153 m
Kraví hora962 m144 m
Švelhán722 m79 m
Löwekogel797 m23 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Plechý1378 m508 m2
Kluk741 m153 m2
Hochschwab2277 m1051 m1
Schafberg1783 m1178 m1
Sněžka1603 m1197 m1
Ostrý1292 m177 m1
Kreuzpfäder 1194 m1
Kleť1087 m432 m1
Kraví hora962 m144 m1
Javořice837 m303 m1
Devět skal836 m321 m1
Löwekogel797 m23 m1
Švelhán722 m79 m1
Myší skála498 m1 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 6.25%
Úterý 1 6.25%
Středa 2 12.50%
Čtvrtek 4 25.00%
Pátek 3 18.75%
Sobota 3 18.75%
Neděle 2 12.50%
Celkem 16 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 1 6.25%
Srpen 5 31.25%
Září 6 37.50%
Říjen 4 25.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 16 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Šumavské podhůří 3 21.43%
Šumava 2 14.29%
Hochschwab 2 14.29%
Krkonošské podhůří 1 7.14%
Hory Solné komory 1 7.14%
Krkonoše 1 7.14%
Javořická vrchovina 1 7.14%
Novohradské hory 1 7.14%
Ybbstalské Alpy 1 7.14%
Žďárské vrchy 1 7.14%
Celkem 14 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 10 58.82%
Rakousko Rakousko 5 29.41%
Německo Německo 1 5.88%
Polsko Polsko 1 5.88%
Celkem 17 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 15/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1
Srpen 1 1 1 1 1
Září 1 1 1 2 1
Říjen 1 1 1 1
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2024

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Hochschwab (2277 m, Hochschwab), 16.8.2024
Nejnižší vrchol Myší skála (498 m, Krkonošské podhůří), 28.9.2024
Nejprominentnější vrchol Sněžka (1603 m, Krkonoše), 6.10.2024
Nejnavštěvovanější vrchol Plechý (1378 m, Šumava), 2x
Všech vrcholů14
Hlavních vrcholů12
Tisícovek7
Vrcholů P10010
Bodů na Vrcholovce74
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Hochschwab2277 m1051 m
Schafberg1783 m1178 m
Sněžka1603 m1197 m
Plechý1378 m508 m
Ostrý1292 m177 m
Kleť1087 m432 m
Kraví hora962 m144 m
Javořice837 m303 m
Devět skal836 m321 m
Löwekogel797 m23 m
Kluk741 m153 m
Švelhán722 m79 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sněžka1603 m1197 m
Schafberg1783 m1178 m
Hochschwab2277 m1051 m
Plechý1378 m508 m
Kleť1087 m432 m
Devět skal836 m321 m
Javořice837 m303 m
Ostrý1292 m177 m
Kluk741 m153 m
Kraví hora962 m144 m
Švelhán722 m79 m
Löwekogel797 m23 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Plechý1378 m508 m2
Kluk741 m153 m2
Hochschwab2277 m1051 m1
Schafberg1783 m1178 m1
Sněžka1603 m1197 m1
Ostrý1292 m177 m1
Kreuzpfäder 1194 m1
Kleť1087 m432 m1
Kraví hora962 m144 m1
Javořice837 m303 m1
Devět skal836 m321 m1
Löwekogel797 m23 m1
Švelhán722 m79 m1
Myší skála498 m1 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 6.25%
Úterý 1 6.25%
Středa 2 12.50%
Čtvrtek 4 25.00%
Pátek 3 18.75%
Sobota 3 18.75%
Neděle 2 12.50%
Celkem 16 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 1 6.25%
Srpen 5 31.25%
Září 6 37.50%
Říjen 4 25.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 16 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Šumavské podhůří 3 21.43%
Hochschwab 2 14.29%
Šumava 2 14.29%
Krkonoše 1 7.14%
Javořická vrchovina 1 7.14%
Novohradské hory 1 7.14%
Ybbstalské Alpy 1 7.14%
Žďárské vrchy 1 7.14%
Krkonošské podhůří 1 7.14%
Hory Solné komory 1 7.14%
Celkem 14 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 10 58.82%
Rakousko Rakousko 5 29.41%
Německo Německo 1 5.88%
Polsko Polsko 1 5.88%
Celkem 17 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2024
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1
Srpen 1 1 1 1 1
Září 1 1 1 2 1
Říjen 1 1 1 1
Listopad
Prosinec
Sdílet