Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 6.11.2026 10:21.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Teide (3715 m, Cañadas del Teide), výstup
Nejnižší vrchol Gradina (45 m, Murter), 23.7.2022
Nejprominentnější vrchol Teide (3715 m, Cañadas del Teide), výstup
Nejnavštěvovanější vrchol Teide (3715 m, Cañadas del Teide), 1x
Nejsevernější vrchol Michalův vrch (297 m, Frýdlantská pahorkatina), 3.8.2025
Nejjižnější vrchol Teide (3715 m, Cañadas del Teide), výstup
Nejvýchodnější vrchol Acropolis of Lindos (100 m, Rhodos), 19.5.2025
Nejzápadnější vrchol Teide (3715 m, Cañadas del Teide), výstup
Všech vrcholů202
Hlavních vrcholů150
Tisícovek45
Vrcholů P100 41
Bodů na Vrcholovce365
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Teide3715 m3715 m
Baumbachspitze3105 m20 m
Speiereck2411 m194 m
Chopok2024 m262 m
Dereše2003 m80 m
Veľký Rozsutec1610 m425 m
Sněžka1603 m1197 m
Praděd1491 m983 m
Großer Arber / Velký Javor1456 m1031 m
Zvolen1402 m423 m
Nová hoľa1370 m31 m
Červená hora1333 m128 m
Kozí chrbát1330 m228 m
Stráž1308 m140 m
Černá hora1300 m215 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Teide3715 m3715 m
Sněžka1603 m1197 m
Großer Arber / Velký Javor1456 m1031 m
Praděd1491 m983 m
Klínovec1244 m748 m
Ještěd1012 m517 m
Veľký Rozsutec1610 m425 m
Zvolen1402 m423 m
Luž793 m368 m
Ralsko698 m359 m
Tok865 m324 m
Devět skal836 m321 m
Chopok2024 m262 m
Můstek1234 m260 m
Jizera1122 m238 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Teide3715 m3715 m1
Baumbachspitze3105 m20 m1
Speiereck2411 m194 m1
Grosseck2074 m13 m1
Chopok2024 m262 m1
Chopok SZ2007 m5 m1
Dereše2003 m80 m1
Veľký Rozsutec1610 m425 m1
Sněžka1603 m1197 m1
Praděd1491 m983 m1
Großer Arber / Velký Javor1456 m1031 m1
Vrbatovo návrší1412 m8 m1
Zvolen1402 m423 m1
Kopa nad Morena1390 m1
Nová hoľa1370 m31 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 15 7.98%
Úterý 19 10.11%
Středa 19 10.11%
Čtvrtek 9 4.79%
Pátek 17 9.04%
Sobota 42 22.34%
Neděle 67 35.64%
Celkem 188 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 5 2.66%
Únor 15 7.98%
Březen 19 10.11%
Duben 14 7.45%
Květen 22 11.70%
Červen 17 9.04%
Červenec 19 10.11%
Srpen 18 9.57%
Září 18 9.57%
Říjen 11 5.85%
Listopad 7 3.72%
Prosinec 23 12.23%
Celkem 188 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Benešovská pahorkatina 45 22.28%
Brdy 24 11.88%
Hřebeny 17 8.42%
Šumava 11 5.45%
Jizerské hory 10 4.95%
Krkonoše 9 4.46%
Pražská plošina 8 3.96%
Vlašimská pahorkatina 8 3.96%
Hořovická pahorkatina 6 2.97%
Ralská pahorkatina 4 1.98%
Starohorské vrchy 4 1.98%
Lužické hory 4 1.98%
Hrubý Jeseník 4 1.98%
Žďárské vrchy 4 1.98%
Chřiby 4 1.98%
Křivoklátská vrchovina 4 1.98%
Švihovská vrchovina 3 1.49%
Nízké Tatry 3 1.49%
Šumavské podhůří 3 1.49%
Velká Fatra 2 0.99%
Celkem 41 pohoří 202 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 178 86.41%
 Slovensko 11 5.34%
 Německo 4 1.94%
 Rakousko 3 1.46%
 Maďarsko 2 0.97%
 Španělsko 2 0.97%
 Polsko 2 0.97%
 Portugalsko 2 0.97%
 Řecko 1 0.49%
 Chorvatsko 1 0.49%
Celkem 206 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 102/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 2 1 1
Únor 2 1 3 5 1 1 2
Březen 1 1 1 1 1 3 2 1 4 2 1 1
Duben 2 2 1 2 1 3 1 1 1
Květen 6 3 1 1 2 1 3 1 1 2 1
Červen 1 6 1 1 2 1 3 2
Červenec 1 5 1 1 8 1 1 1
Srpen 1 1 2 1 1 1 1 3 2 2 3
Září 6 2 1 2 1 2 1 1 1 1
Říjen 1 1 1 1 2 3 1 1
Listopad 1 2 1 2 1
Prosinec 2 1 1 1 5 3 5 2 3

Statistika v roce 2026

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Baumbachspitze (3105 m, Goldberggruppe), 10.2.2026
Nejnižší vrchol Bílá skála (260 m, Pražská plošina), 16.5.2026
Nejprominentnější vrchol Zvolen (1402 m, Velká Fatra), 4.7.2026
Nejnavštěvovanější vrchol Baumbachspitze (3105 m, Goldberggruppe), 1x
Všech vrcholů38
Hlavních vrcholů27
Tisícovek17
Vrcholů P1009
Bodů na Vrcholovce73
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Baumbachspitze3105 m20 m
Speiereck2411 m194 m
Zvolen1402 m423 m
Nová hoľa1370 m31 m
Kozí chrbát1330 m228 m
Kečka1225 m102 m
Křemenná1085 m147 m
Holubník1071 m72 m
Baník1056 m17 m
Větrný1053 m58 m
Doupná hora1052 m44 m
Doupná hora SV1049 m16 m
Ptačí kupy1013 m34 m
Ořešník805 m24 m
Ořešník vyhlídka800 m18 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Zvolen1402 m423 m
Luž793 m368 m
Ralsko698 m359 m
Kozí chrbát1330 m228 m
Speiereck2411 m194 m
Svobodná hora640 m153 m
Křemenná1085 m147 m
Čihadlo528 m119 m
Kečka1225 m102 m
Holubník1071 m72 m
Větrný1053 m58 m
Doupná hora1052 m44 m
Červený kopec317 m40 m
Penya des Migdia354 m39 m
Jehlický vrch302 m37 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Baumbachspitze3105 m20 m1
Speiereck2411 m194 m1
Grosseck2074 m13 m1
Zvolen1402 m423 m1
Kopa nad Morena1390 m1
Nová hoľa1370 m31 m1
Kozí chrbát1330 m228 m1
Kečka1225 m102 m1
Handliarka1208 m13 m1
Křemenná1085 m147 m1
Holubník1071 m72 m1
Baník1056 m17 m1
Větrný1053 m58 m1
Doupná hora1052 m44 m1
Doupná hora SV1049 m16 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 2 5.26%
Úterý 1 2.63%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 3 7.89%
Pátek 0 0.00%
Sobota 16 42.11%
Neděle 16 42.11%
Celkem 38 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 3 7.89%
Březen 0 0.00%
Duben 3 7.89%
Květen 11 28.95%
Červen 7 18.42%
Červenec 14 36.84%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 38 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Jizerské hory 6 15.79%
Šumava 5 13.16%
Benešovská pahorkatina 4 10.53%
Ralská pahorkatina 4 10.53%
Starohorské vrchy 4 10.53%
Lužické hory 4 10.53%
Radstadtské Taury 2 5.26%
Velká Fatra 2 5.26%
Šumavské podhůří 1 2.63%
Krkonoše 1 2.63%
Východočeská tabule 1 2.63%
Goldberggruppe 1 2.63%
Pražská plošina 1 2.63%
Serra de Tramuntana 1 2.63%
Bobravská vrchovina 1 2.63%
Celkem 38 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 27 65.85%
 Slovensko 6 14.63%
 Rakousko 3 7.32%
 Německo 3 7.32%
 Španělsko 1 2.44%
 Polsko 1 2.44%
Celkem 41 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2026
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor 2 1
Březen
Duben 2 1
Květen 6 1 1 1 1 1
Červen 1 6
Červenec 1 5 8
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2025

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Stráž (1308 m, Šumava), 23.11.2025
Nejnižší vrchol Acropolis of Lindos (100 m, Rhodos), 19.5.2025
Nejprominentnější vrchol Klínovec (1244 m, Krušné hory), 19.3.2025
Nejnavštěvovanější vrchol Stráž (1308 m, Šumava), 1x
Všech vrcholů59
Hlavních vrcholů42
Tisícovek5
Vrcholů P10010
Bodů na Vrcholovce79
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Stráž1308 m140 m
Klínovec1244 m748 m
Jizera1122 m238 m
Na Kneipě1013 m16 m
Nekras859 m71 m
Koruna837 m20 m
Jordán826 m29 m
Dlouhý vrch775 m17 m
Věnec765 m117 m
Batkovy724 m107 m
Mezivrata713 m115 m
Písek691 m198 m
Beran688 m76 m
Provazec640 m34 m
Hrby627 m101 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Klínovec1244 m748 m
Jizera1122 m238 m
Písek691 m198 m
Stráž1308 m140 m
Gellértova hora235 m130 m
Věnec765 m117 m
Mezivrata713 m115 m
Batkovy724 m107 m
Buchlov522 m105 m
Hrby627 m101 m
Kotel575 m99 m
Komínek456 m83 m
Beran688 m76 m
Várhégy (Hradní vrch)175 m72 m
Nekras859 m71 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Stráž1308 m140 m1
Klínovec1244 m748 m1
Gabreta1149 m12 m1
Jizera1122 m238 m1
Na Kneipě1013 m16 m1
Nekras859 m71 m1
Bohutínský vrch843 m5 m1
Koruna837 m20 m1
Koruna832 m8 m1
Jordán826 m29 m1
Houpák797 m4 m1
Aldrov776 m9 m1
Dlouhý vrch775 m17 m1
Věnec765 m117 m1
Horní vrch727 m9 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 4 6.78%
Úterý 3 5.08%
Středa 6 10.17%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 10 16.95%
Sobota 12 20.34%
Neděle 24 40.68%
Celkem 59 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 3 5.08%
Únor 4 6.78%
Březen 5 8.47%
Duben 9 15.25%
Květen 3 5.08%
Červen 2 3.39%
Červenec 2 3.39%
Srpen 9 15.25%
Září 6 10.17%
Říjen 2 3.39%
Listopad 5 8.47%
Prosinec 9 15.25%
Celkem 59 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Benešovská pahorkatina 16 27.12%
Brdy 12 20.34%
Vlašimská pahorkatina 5 8.47%
Chřiby 4 6.78%
Jizerské hory 3 5.08%
Šumavské podhůří 2 3.39%
Hořovická pahorkatina 2 3.39%
Křivoklátská vrchovina 2 3.39%
Budínské vrchy 2 3.39%
Pražská plošina 2 3.39%
Šumava 2 3.39%
Švihovská vrchovina 2 3.39%
Krkonošské podhůří 1 1.69%
Frýdlantská pahorkatina 1 1.69%
Rhodos 1 1.69%
Krušné hory 1 1.69%
Křemešnická vrchovina 1 1.69%
Celkem 59 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 56 94.92%
 Maďarsko 2 3.39%
 Řecko 1 1.69%
Celkem 59 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2025
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 2 1
Únor 2 1 1
Březen 1 2 1 1
Duben 2 2 2 1 1 1
Květen 1 1 1
Červen 1 1
Červenec 1 1
Srpen 1 1 2 1 1 3
Září 2 2 1 1
Říjen 1 1
Listopad 2 2 1
Prosinec 4 5

Statistika v roce 2024

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Chopok (2024 m, Nízké Tatry), 23.6.2024
Nejnižší vrchol Homole (262 m, Pražská plošina), 27.7.2024
Nejprominentnější vrchol Veľký Rozsutec (1610 m, Malá Fatra), 25.6.2024
Nejnavštěvovanější vrchol Chopok (2024 m, Nízké Tatry), 1x
Všech vrcholů34
Hlavních vrcholů24
Tisícovek9
Vrcholů P1005
Bodů na Vrcholovce54
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Chopok2024 m262 m
Dereše2003 m80 m
Veľký Rozsutec1610 m425 m
Malý Rozsutec V1286 m57 m
Medvědín1235 m20 m
Šeřín1036 m71 m
Čertova hora1022 m104 m
Janova skála1002 m20 m
Třemošná779 m61 m
Štěrbina753 m95 m
Hradecký hřeben722 m23 m
Vyhlídka689 m35 m
Havlova hora680 m17 m
Plešivec654 m181 m
Strážný kopec599 m22 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Veľký Rozsutec1610 m425 m
Chopok2024 m262 m
Plešivec654 m181 m
Koukolova hora471 m118 m
Čertova hora1022 m104 m
Štěrbina753 m95 m
Dereše2003 m80 m
Nečínská besídka 508 m77 m
Šeřín1036 m71 m
Třemošná779 m61 m
Dubový vrch 415 m60 m
Malý Rozsutec V1286 m57 m
Strážný vrch 494 m39 m
Vyhlídka689 m35 m
Ďábel401 m30 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Chopok2024 m262 m1
Chopok SZ2007 m5 m1
Dereše2003 m80 m1
Veľký Rozsutec1610 m425 m1
Malý Rozsutec V1286 m57 m1
Medvědín1235 m20 m1
Šeřín1036 m71 m1
Čertova hora1022 m104 m1
Janova skála1002 m20 m1
Černý kopec887 m3 m1
Třemošná779 m61 m1
Štěrbina753 m95 m1
Hradecký hřeben722 m23 m1
Malá Třemošná 701 m8 m1
Vyhlídka689 m35 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 4 11.76%
Úterý 5 14.71%
Středa 8 23.53%
Čtvrtek 3 8.82%
Pátek 2 5.88%
Sobota 4 11.76%
Neděle 8 23.53%
Celkem 34 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 2 5.88%
Únor 2 5.88%
Březen 6 17.65%
Duben 0 0.00%
Květen 3 8.82%
Červen 5 14.71%
Červenec 1 2.94%
Srpen 2 5.88%
Září 2 5.88%
Říjen 2 5.88%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 9 26.47%
Celkem 34 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Benešovská pahorkatina 6 17.65%
Brdy 5 14.71%
Hořovická pahorkatina 4 11.76%
Krkonoše 4 11.76%
Nízké Tatry 3 8.82%
Hřebeny 3 8.82%
Pražská plošina 2 5.88%
Malá Fatra 2 5.88%
Ještědsko-kozákovský hřbet 1 2.94%
Javořická vrchovina 1 2.94%
Křižanovská vrchovina 1 2.94%
Jizerské hory 1 2.94%
Křivoklátská vrchovina 1 2.94%
Celkem 34 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 29 85.29%
 Slovensko 5 14.71%
Celkem 34 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2024
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1
Únor 2
Březen 1 1 1 2 1
Duben
Květen 3
Červen 3 2
Červenec 1
Srpen 2
Září 1 1
Říjen 1 1
Listopad
Prosinec 2 1 1 1 2 2

Statistika v roce 2023

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 13.8.2023
Nejnižší vrchol Serra do Pilar (95 m, Portská pánev), 10.5.2023
Nejprominentnější vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 13.8.2023
Nejnavštěvovanější vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 1x
Všech vrcholů45
Hlavních vrcholů35
Tisícovek6
Vrcholů P1009
Bodů na Vrcholovce70
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Praděd1491 m983 m
Červená hora1333 m128 m
Výrovka1167 m52 m
Velký Klínovec1166 m41 m
Přední Žalý1019 m24 m
Tok865 m324 m
Praha862 m69 m
Podhorní vrch850 m92 m
Malý Tok844 m18 m
Brdce839 m23 m
Devět skal836 m321 m
Paterák813 m42 m
Malinská skála813 m30 m
Lisovská skála802 m17 m
Teplá784 m42 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Praděd1491 m983 m
Tok865 m324 m
Devět skal836 m321 m
Javorová skála723 m180 m
Krušná hora609 m177 m
Blaník638 m155 m
Červená hora1333 m128 m
Drbákov490 m127 m
Besedná498 m102 m
Studený vrch661 m99 m
Podhorní vrch850 m92 m
Radimovka506 m85 m
Liška642 m80 m
Praha862 m69 m
Hradiště389 m61 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Praděd1491 m983 m1
Vrbatovo návrší1412 m8 m1
Červená hora1333 m128 m1
Výrovka1167 m52 m1
Velký Klínovec1166 m41 m1
Přední Žalý1019 m24 m1
Tok865 m324 m1
Praha862 m69 m1
Podhorní vrch850 m92 m1
Malý Tok844 m18 m1
Brdce839 m23 m1
Hradiště839 m12 m1
Devět skal836 m321 m1
Malinská skála813 m30 m1
Paterák813 m42 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 3 6.52%
Úterý 7 15.22%
Středa 4 8.70%
Čtvrtek 3 6.52%
Pátek 5 10.87%
Sobota 9 19.57%
Neděle 15 32.61%
Celkem 46 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 6 13.04%
Březen 8 17.39%
Duben 2 4.35%
Květen 5 10.87%
Červen 3 6.52%
Červenec 1 2.17%
Srpen 6 13.04%
Září 8 17.39%
Říjen 3 6.52%
Listopad 2 4.35%
Prosinec 2 4.35%
Celkem 46 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Benešovská pahorkatina 9 20.00%
Hřebeny 8 17.78%
Brdy 7 15.56%
Hrubý Jeseník 4 8.89%
Žďárské vrchy 4 8.89%
Vlašimská pahorkatina 3 6.67%
Krkonoše 2 4.44%
Pražská plošina 2 4.44%
Tepelská vrchovina 1 2.22%
Portská pánev 1 2.22%
Křivoklátská vrchovina 1 2.22%
Žulovská pahorkatina 1 2.22%
Serra de Sintra 1 2.22%
Švihovská vrchovina 1 2.22%
Celkem 45 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 43 95.56%
 Portugalsko 2 4.44%
Celkem 45 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2023
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor 3 1 1 1
Březen 1 1 2 4
Duben 1 1
Květen 1 1 2 1
Červen 2 1
Červenec 1
Srpen 1 3 2
Září 6 2
Říjen 1 2
Listopad 1 1
Prosinec 1 1

Statistika v roce 2022

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Großer Arber / Velký Javor (1456 m, Šumava), 17.10.2022
Nejnižší vrchol Gradina (45 m, Murter), 23.7.2022
Nejprominentnější vrchol Großer Arber / Velký Javor (1456 m, Šumava), 17.10.2022
Nejnavštěvovanější vrchol Großer Arber / Velký Javor (1456 m, Šumava), 1x
Všech vrcholů21
Hlavních vrcholů17
Tisícovek5
Vrcholů P1004
Bodů na Vrcholovce39
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Großer Arber / Velký Javor1456 m1031 m
Černá hora1300 m215 m
Můstek1234 m260 m
Pancíř1213 m62 m
Habr1203 m25 m
Skalka553 m27 m
Grybla514 m93 m
Babka506 m37 m
Červená hora486 m102 m
Pišťák461 m19 m
Máj448 m58 m
Pepř448 m23 m
Medník417 m39 m
Kopanina411 m53 m
Babka397 m20 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Großer Arber / Velký Javor1456 m1031 m
Můstek1234 m260 m
Černá hora1300 m215 m
Červená hora486 m102 m
Grybla514 m93 m
Pancíř1213 m62 m
Máj448 m58 m
Kopanina411 m53 m
Gradina45 m40 m
Medník417 m39 m
Babka506 m37 m
Skalka553 m27 m
Chlumík350 m27 m
Habr1203 m25 m
Pepř448 m23 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Großer Arber / Velký Javor1456 m1031 m1
Černá hora1300 m215 m1
Můstek1234 m260 m1
Pancíř1213 m62 m1
Habr1203 m25 m1
Skalka553 m27 m1
U Červeného kříže548 m5 m1
Grybla514 m93 m1
Babka506 m37 m1
Kněží hora490 m3 m1
Červená hora486 m102 m1
Babka JZ466 m6 m1
Pišťák461 m19 m1
Pepř448 m23 m1
Máj448 m58 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 2 20.00%
Úterý 3 30.00%
Středa 1 10.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 10.00%
Neděle 3 30.00%
Celkem 10 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 1 10.00%
Srpen 0 0.00%
Září 2 20.00%
Říjen 4 40.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 3 30.00%
Celkem 10 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Benešovská pahorkatina 8 38.10%
Hřebeny 6 28.57%
Šumava 4 19.05%
Krkonoše 1 4.76%
Pražská plošina 1 4.76%
Murter 1 4.76%
Celkem 21 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 19 90.48%
 Německo 1 4.76%
 Chorvatsko 1 4.76%
Celkem 21 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2022
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1
Srpen
Září 1 1
Říjen 3 1
Listopad
Prosinec 3

Statistika v roce 2020

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Neštětická hora (534 m, Benešovská pahorkatina), výstup
Nejnižší vrchol Neštětická hora (534 m, Benešovská pahorkatina), výstup
Nejprominentnější vrchol Neštětická hora (534 m, Benešovská pahorkatina), výstup
Nejnavštěvovanější vrchol Neštětická hora (534 m, Benešovská pahorkatina), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce2
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Neštětická hora534 m108 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Neštětická hora534 m108 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Neštětická hora534 m108 m1
Zobrazit všechny
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Benešovská pahorkatina 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 1 100.00%
Celkem 1 100%

Statistika v roce 2016

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Ještěd (1012 m, Ještědsko-kozákovský hřbet), 7.8.2016
Nejnižší vrchol Ještěd (1012 m, Ještědsko-kozákovský hřbet), 7.8.2016
Nejprominentnější vrchol Ještěd (1012 m, Ještědsko-kozákovský hřbet), 7.8.2016
Nejnavštěvovanější vrchol Ještěd (1012 m, Ještědsko-kozákovský hřbet), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Tisícovek1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce7
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ještěd1012 m517 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ještěd1012 m517 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Ještěd1012 m517 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 1 100.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 1 100.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Ještědsko-kozákovský hřbet 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2016
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
Sdílet