Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 7.11.2026 13:42.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Cima Caset (1748 m, Gardské hory), 14.7.2023
Nejnižší vrchol Okoř (280 m, Pražská plošina), 10.5.2023
Nejprominentnější vrchol Sněžka (1603 m, Krkonoše), 1.5.2023
Nejnavštěvovanější vrchol Cima Caset (1748 m, Gardské hory), 1x
Nejsevernější vrchol Sněžka (1603 m, Krkonoše), 1.5.2023
Nejjižnější vrchol Calanca Murata (1407 m, Masiv Monte Incudine), 4.7.2023
Nejvýchodnější vrchol Sněžka (1603 m, Krkonoše), 1.5.2023
Nejzápadnější vrchol Punta di a Vacca (1611 m, Masiv Monte Incudine), 4.7.2023
Všech vrcholů18
Hlavních vrcholů15
Tisícovek4
Vrcholů P100 5
Bodů na Vrcholovce41
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Cima Caset1748 m151 m
Punta di a Vacca1611 m61 m
Sněžka1603 m1197 m
Calanca Murata1407 m104 m
Lesná912 m21 m
Pramenáč911 m107 m
Růžový vrch732 m41 m
Varhošť639 m94 m
Lysá hora577 m30 m
Vysoký vrch486 m43 m
Tuchlovická halda484 m44 m
Říp461 m240 m
Vinařická hora413 m71 m
Svatojánská skála398 m17 m
Týřov320 m26 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sněžka1603 m1197 m
Říp461 m240 m
Cima Caset1748 m151 m
Pramenáč911 m107 m
Calanca Murata1407 m104 m
Varhošť639 m94 m
Vinařická hora413 m71 m
Punta di a Vacca1611 m61 m
Tuchlovická halda484 m44 m
Vysoký vrch486 m43 m
Růžový vrch732 m41 m
Lysá hora577 m30 m
Týřov320 m26 m
Lesná912 m21 m
Svatojánská skála398 m17 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Cima Caset1748 m151 m1
Punta di a Vacca1611 m61 m1
Sněžka1603 m1197 m1
Calanca Murata1407 m104 m1
Lesná912 m21 m1
Pramenáč911 m107 m1
Cínovec877 m5 m1
Růžový vrch732 m41 m1
Varhošť639 m94 m1
Lysá hora577 m30 m1
Loketský vrch JZ537 m10 m1
Vysoký vrch486 m43 m1
Tuchlovická halda484 m44 m1
Říp461 m240 m1
Vinařická hora413 m71 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 2 11.76%
Úterý 3 17.65%
Středa 2 11.76%
Čtvrtek 2 11.76%
Pátek 1 5.88%
Sobota 5 29.41%
Neděle 2 11.76%
Celkem 17 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 1 5.88%
Duben 0 0.00%
Květen 6 35.29%
Červen 6 35.29%
Červenec 4 23.53%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 17 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Krušné hory 4 22.22%
Křivoklátská vrchovina 3 16.67%
České středohoří 2 11.11%
Masiv Monte Incudine 2 11.11%
Pražská plošina 2 11.11%
Krkonoše 1 5.56%
Hořovická pahorkatina 1 5.56%
Gardské hory 1 5.56%
Dolnooharská tabule 1 5.56%
Slavkovský les 1 5.56%
Celkem 18 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 15 78.95%
 Francie 2 10.53%
 Itálie 1 5.26%
 Polsko 1 5.26%
Celkem 19 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 13/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen 1
Duben
Květen 1 1 1 1 1 1
Červen 2 2 2
Červenec 2 1 1
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2026

Získané plakety

Statistika v roce 2023

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Cima Caset (1748 m, Gardské hory), 14.7.2023
Nejnižší vrchol Okoř (280 m, Pražská plošina), 10.5.2023
Nejprominentnější vrchol Sněžka (1603 m, Krkonoše), 1.5.2023
Nejnavštěvovanější vrchol Cima Caset (1748 m, Gardské hory), 1x
Všech vrcholů18
Hlavních vrcholů15
Tisícovek4
Vrcholů P1005
Bodů na Vrcholovce41
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Cima Caset1748 m151 m
Punta di a Vacca1611 m61 m
Sněžka1603 m1197 m
Calanca Murata1407 m104 m
Lesná912 m21 m
Pramenáč911 m107 m
Růžový vrch732 m41 m
Varhošť639 m94 m
Lysá hora577 m30 m
Vysoký vrch486 m43 m
Tuchlovická halda484 m44 m
Říp461 m240 m
Vinařická hora413 m71 m
Svatojánská skála398 m17 m
Týřov320 m26 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sněžka1603 m1197 m
Říp461 m240 m
Cima Caset1748 m151 m
Pramenáč911 m107 m
Calanca Murata1407 m104 m
Varhošť639 m94 m
Vinařická hora413 m71 m
Punta di a Vacca1611 m61 m
Tuchlovická halda484 m44 m
Vysoký vrch486 m43 m
Růžový vrch732 m41 m
Lysá hora577 m30 m
Týřov320 m26 m
Lesná912 m21 m
Svatojánská skála398 m17 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Cima Caset1748 m151 m1
Punta di a Vacca1611 m61 m1
Sněžka1603 m1197 m1
Calanca Murata1407 m104 m1
Lesná912 m21 m1
Pramenáč911 m107 m1
Cínovec877 m5 m1
Růžový vrch732 m41 m1
Varhošť639 m94 m1
Lysá hora577 m30 m1
Loketský vrch JZ537 m10 m1
Vysoký vrch486 m43 m1
Tuchlovická halda484 m44 m1
Říp461 m240 m1
Vinařická hora413 m71 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 2 11.76%
Úterý 3 17.65%
Středa 2 11.76%
Čtvrtek 2 11.76%
Pátek 1 5.88%
Sobota 5 29.41%
Neděle 2 11.76%
Celkem 17 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 1 5.88%
Duben 0 0.00%
Květen 6 35.29%
Červen 6 35.29%
Červenec 4 23.53%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 17 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Krušné hory 4 22.22%
Křivoklátská vrchovina 3 16.67%
České středohoří 2 11.11%
Masiv Monte Incudine 2 11.11%
Pražská plošina 2 11.11%
Gardské hory 1 5.56%
Dolnooharská tabule 1 5.56%
Slavkovský les 1 5.56%
Krkonoše 1 5.56%
Hořovická pahorkatina 1 5.56%
Celkem 18 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 15 78.95%
 Francie 2 10.53%
 Itálie 1 5.26%
 Polsko 1 5.26%
Celkem 19 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2023
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen 1
Duben
Květen 1 1 1 1 1 1
Červen 2 2 2
Červenec 2 1 1
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
Sdílet