Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 4.11.2026 21:20.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Predné Solisko (2117 m, Vysoké Tatry), 5.5.2024
Nejnižší vrchol Kotouč (511 m, Podbeskydská pahorkatina), 8.11.2020
Nejprominentnější vrchol Sněžka (1603 m, Krkonoše), 29.7.2020
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 30x
Nejsevernější vrchol Mužské kameny (1417 m, Krkonoše), 6.8.2021
Nejjižnější vrchol Vršič (1737 m, Julské Alpy), 31.7.2025
Nejvýchodnější vrchol Hrebienok (1263 m, Vysoké Tatry), 2.5.2024
Nejzápadnější vrchol Vršič (1737 m, Julské Alpy), 31.7.2025
Všech vrcholů46
Hlavních vrcholů40
Tisícovek36
Vrcholů P100 27
Bodů na Vrcholovce264
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Predné Solisko2117 m45 m
Ďumbier2046 m1180 m
Chopok2024 m262 m
Vršič1737 m60 m
Babia hora1724 m1074 m
Veľký Choč1611 m791 m
Veľký Rozsutec1610 m425 m
Sněžka1603 m1197 m
Praděd1491 m983 m
Králický Sněžník1423 m664 m
Keprník1423 m410 m
Mužské kameny1417 m72 m
Dívčí kameny1413 m18 m
Šerák1351 m66 m
Malý Rozsutec1344 m144 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sněžka1603 m1197 m
Ďumbier2046 m1180 m
Babia hora1724 m1074 m
Praděd1491 m983 m
Veľký Choč1611 m791 m
Lysá hora1324 m769 m
Králický Sněžník1423 m664 m
Smrk1277 m592 m
Ještěd1012 m517 m
Kněhyně1257 m514 m
Travný1204 m490 m
Skalka964 m482 m
Veľký Rozsutec1610 m425 m
Keprník1423 m410 m
Velký Javorník918 m366 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m30
Velký Javorník918 m366 m10
Javorový vrch1032 m67 m8
Praděd1491 m983 m4
Radhošť1129 m124 m4
Velká Čantoryje995 m310 m4
Sněžka1603 m1197 m3
Smrk1277 m592 m3
Radegast1106 m41 m3
Keprník1423 m410 m2
Hrebienok1263 m4 m2
Čertův mlýn1206 m61 m2
Ondřejník890 m132 m2
Malá Prašivá707 m2 m2
Predné Solisko2117 m45 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 6 5.41%
Úterý 3 2.70%
Středa 4 3.60%
Čtvrtek 11 9.91%
Pátek 15 13.51%
Sobota 46 41.44%
Neděle 26 23.42%
Celkem 111 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 8 7.21%
Únor 11 9.91%
Březen 6 5.41%
Duben 7 6.31%
Květen 14 12.61%
Červen 9 8.11%
Červenec 10 9.01%
Srpen 22 19.82%
Září 15 13.51%
Říjen 7 6.31%
Listopad 2 1.80%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 111 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 22 47.83%
Krkonoše 4 8.70%
Hrubý Jeseník 3 6.52%
Podbeskydská pahorkatina 3 6.52%
Malá Fatra 2 4.35%
Vysoké Tatry 2 4.35%
Nízké Tatry 2 4.35%
Chočské vrchy 1 2.17%
Slezské Beskydy 1 2.17%
Javorníky 1 2.17%
Ještědsko-kozákovský hřbet 1 2.17%
Králický Sněžník 1 2.17%
Julské Alpy 1 2.17%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 1 2.17%
Oravské Beskydy 1 2.17%
Celkem 46 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 37 68.52%
 Slovensko 10 18.52%
 Polsko 6 11.11%
 Slovinsko 1 1.85%
Celkem 54 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 89/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1 1 1 2 1 1
Únor 1 1 1 2 1 1 2 1 1
Březen 1 1 1 1 1 1
Duben 1 1 1 1 1 1 1
Květen 1 2 3 1 3 1 2 1
Červen 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Červenec 1 1 1 2 1 2 1 1
Srpen 1 1 2 2 2 1 2 1 1 1 3 2 1 1 1
Září 1 3 2 1 1 2 1 1 1 1 1
Říjen 1 1 1 1 1 1 1
Listopad 1 1
Prosinec

Statistika v roce 2026

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 17.1.2026
Nejnižší vrchol Velký Javorník (918 m, Moravskoslezské Beskydy), 3.1.2026
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 17.1.2026
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 2x
Všech vrcholů4
Hlavních vrcholů3
Tisícovek2
Vrcholů P1003
Bodů na Vrcholovce21
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Velký Javorník918 m366 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Velký Javorník918 m366 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m2
Smrk1277 m592 m1
Hrebienok1263 m4 m1
Velký Javorník918 m366 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 20.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 20.00%
Sobota 3 60.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 5 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 4 80.00%
Únor 1 20.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 3 75.00%
Vysoké Tatry 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 3 75.00%
 Slovensko 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2026
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1 1 1
Únor 1
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2025

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Vršič (1737 m, Julské Alpy), 31.7.2025
Nejnižší vrchol Ondřejník (890 m, Podbeskydská pahorkatina), 1.2.2025
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 4.4.2025
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 3x
Všech vrcholů7
Hlavních vrcholů7
Tisícovek4
Vrcholů P1005
Bodů na Vrcholovce19
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Vršič1737 m60 m
Lysá hora1324 m769 m
Radhošť1129 m124 m
Javorový vrch1032 m67 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Velký Javorník918 m366 m
Ondřejník890 m132 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Velký Javorník918 m366 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Ondřejník890 m132 m
Radhošť1129 m124 m
Javorový vrch1032 m67 m
Vršič1737 m60 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m3
Velký Javorník918 m366 m2
Vršič1737 m60 m1
Radhošť1129 m124 m1
Javorový vrch1032 m67 m1
Velká Čantoryje995 m310 m1
Ondřejník890 m132 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 2 20.00%
Pátek 3 30.00%
Sobota 3 30.00%
Neděle 2 20.00%
Celkem 10 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 2 20.00%
Březen 1 10.00%
Duben 2 20.00%
Květen 1 10.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 1 10.00%
Srpen 2 20.00%
Září 1 10.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 10 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 4 57.14%
Podbeskydská pahorkatina 1 14.29%
Slezské Beskydy 1 14.29%
Julské Alpy 1 14.29%
Celkem 7 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 6 75.00%
 Polsko 1 12.50%
 Slovinsko 1 12.50%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2025
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor 1 1
Březen 1
Duben 1 1
Květen 1
Červen
Červenec 1
Srpen 1 1
Září 1
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2024

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Predné Solisko (2117 m, Vysoké Tatry), 5.5.2024
Nejnižší vrchol Malá Prašivá (707 m, Moravskoslezské Beskydy), 5.1.2024
Nejprominentnější vrchol Ďumbier (2046 m, Nízké Tatry), 24.8.2024
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 4x
Všech vrcholů13
Hlavních vrcholů11
Tisícovek7
Vrcholů P1007
Bodů na Vrcholovce41
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Predné Solisko2117 m45 m
Ďumbier2046 m1180 m
Chopok2024 m262 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Radegast1106 m41 m
Javorový vrch1032 m67 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Velký Javorník918 m366 m
Ondřejník890 m132 m
Prašivá843 m15 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ďumbier2046 m1180 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Velký Javorník918 m366 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Chopok2024 m262 m
Ondřejník890 m132 m
Javorový vrch1032 m67 m
Predné Solisko2117 m45 m
Radegast1106 m41 m
Prašivá843 m15 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m4
Velký Javorník918 m366 m4
Javorový vrch1032 m67 m2
Predné Solisko2117 m45 m1
Ďumbier2046 m1180 m1
Chopok2024 m262 m1
Smrk1277 m592 m1
Hrebienok1263 m4 m1
Radegast1106 m41 m1
Velká Čantoryje995 m310 m1
Ondřejník890 m132 m1
Prašivá843 m15 m1
Malá Prašivá707 m2 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 1 5.00%
Čtvrtek 2 10.00%
Pátek 1 5.00%
Sobota 9 45.00%
Neděle 7 35.00%
Celkem 20 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 3 15.00%
Únor 4 20.00%
Březen 2 10.00%
Duben 0 0.00%
Květen 3 15.00%
Červen 3 15.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 4 20.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 1 5.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 20 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 7 53.85%
Nízké Tatry 2 15.38%
Vysoké Tatry 2 15.38%
Podbeskydská pahorkatina 1 7.69%
Slezské Beskydy 1 7.69%
Celkem 13 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 9 64.29%
 Slovensko 4 28.57%
 Polsko 1 7.14%
Celkem 14 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2024
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1 1
Únor 1 1 1 1
Březen 1 1
Duben
Květen 1 1 1
Červen 1 1 1
Červenec
Srpen 1 2 1
Září
Říjen
Listopad 1
Prosinec

Statistika v roce 2023

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Veľký Rozsutec (1610 m, Malá Fatra), 27.7.2023
Nejnižší vrchol Velký Javorník (918 m, Moravskoslezské Beskydy), 16.9.2023
Nejprominentnější vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 10.9.2023
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 7x
Všech vrcholů12
Hlavních vrcholů12
Tisícovek10
Vrcholů P1008
Bodů na Vrcholovce45
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Veľký Rozsutec1610 m425 m
Praděd1491 m983 m
Keprník1423 m410 m
Šerák1351 m66 m
Malý Rozsutec1344 m144 m
Lysá hora1324 m769 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Radhošť1129 m124 m
Radegast1106 m41 m
Javorový vrch1032 m67 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Velký Javorník918 m366 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Praděd1491 m983 m
Lysá hora1324 m769 m
Veľký Rozsutec1610 m425 m
Keprník1423 m410 m
Velký Javorník918 m366 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Malý Rozsutec1344 m144 m
Radhošť1129 m124 m
Javorový vrch1032 m67 m
Šerák1351 m66 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Radegast1106 m41 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m7
Javorový vrch1032 m67 m2
Velký Javorník918 m366 m2
Veľký Rozsutec1610 m425 m1
Praděd1491 m983 m1
Keprník1423 m410 m1
Šerák1351 m66 m1
Malý Rozsutec1344 m144 m1
Čertův mlýn1206 m61 m1
Radhošť1129 m124 m1
Radegast1106 m41 m1
Velká Čantoryje995 m310 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 1 5.00%
Čtvrtek 4 20.00%
Pátek 2 10.00%
Sobota 10 50.00%
Neděle 3 15.00%
Celkem 20 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 1 5.00%
Duben 3 15.00%
Květen 0 0.00%
Červen 1 5.00%
Červenec 3 15.00%
Srpen 5 25.00%
Září 6 30.00%
Říjen 1 5.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 20 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 6 50.00%
Hrubý Jeseník 3 25.00%
Malá Fatra 2 16.67%
Slezské Beskydy 1 8.33%
Celkem 12 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 10 76.92%
 Slovensko 2 15.38%
 Polsko 1 7.69%
Celkem 13 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2023
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen 1
Duben 1 1 1
Květen
Červen 1
Červenec 1 2
Srpen 1 2 1 1
Září 1 1 1 1 1 1
Říjen 1
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2022

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Veľký Choč (1611 m, Chočské vrchy), 2.7.2022
Nejnižší vrchol Javorový vrch (1032 m, Moravskoslezské Beskydy), 18.6.2022
Nejprominentnější vrchol Sněžka (1603 m, Krkonoše), 4.8.2022
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 5x
Všech vrcholů7
Hlavních vrcholů7
Tisícovek7
Vrcholů P1006
Bodů na Vrcholovce33
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Veľký Choč1611 m791 m
Sněžka1603 m1197 m
Praděd1491 m983 m
Keprník1423 m410 m
Lysá hora1324 m769 m
Radhošť1129 m124 m
Javorový vrch1032 m67 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sněžka1603 m1197 m
Praděd1491 m983 m
Veľký Choč1611 m791 m
Lysá hora1324 m769 m
Keprník1423 m410 m
Radhošť1129 m124 m
Javorový vrch1032 m67 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m5
Veľký Choč1611 m791 m1
Sněžka1603 m1197 m1
Praděd1491 m983 m1
Keprník1423 m410 m1
Radhošť1129 m124 m1
Javorový vrch1032 m67 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 2 18.18%
Pátek 0 0.00%
Sobota 6 54.55%
Neděle 3 27.27%
Celkem 11 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 1 9.09%
Duben 1 9.09%
Květen 1 9.09%
Červen 1 9.09%
Červenec 1 9.09%
Srpen 1 9.09%
Září 3 27.27%
Říjen 2 18.18%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 11 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 3 42.86%
Hrubý Jeseník 2 28.57%
Krkonoše 1 14.29%
Chočské vrchy 1 14.29%
Celkem 7 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 6 75.00%
 Polsko 1 12.50%
 Slovensko 1 12.50%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2022
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen 1
Duben 1
Květen 1
Červen 1
Červenec 1
Srpen 1
Září 1 1 1
Říjen 1 1
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2021

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Sněžka (1603 m, Krkonoše), 4.8.2021
Nejnižší vrchol Velká Čantoryje (995 m, Slezské Beskydy), 17.1.2021
Nejprominentnější vrchol Sněžka (1603 m, Krkonoše), 4.8.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 7x
Všech vrcholů16
Hlavních vrcholů14
Tisícovek14
Vrcholů P10010
Bodů na Vrcholovce45
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sněžka1603 m1197 m
Praděd1491 m983 m
Králický Sněžník1423 m664 m
Mužské kameny1417 m72 m
Dívčí kameny1413 m18 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Malý Smrk1174 m35 m
Ropice1082 m317 m
Ostrý1044 m129 m
Javorový vrch1032 m67 m
Čertova hora1022 m104 m
Ještěd1012 m517 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sněžka1603 m1197 m
Praděd1491 m983 m
Lysá hora1324 m769 m
Králický Sněžník1423 m664 m
Smrk1277 m592 m
Ještěd1012 m517 m
Ropice1082 m317 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Ostrý1044 m129 m
Čertova hora1022 m104 m
Mužské kameny1417 m72 m
Javorový vrch1032 m67 m
Malý Smrk1174 m35 m
Dívčí kameny1413 m18 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m7
Sněžka1603 m1197 m1
Praděd1491 m983 m1
Králický Sněžník1423 m664 m1
Mužské kameny1417 m72 m1
Dívčí kameny1413 m18 m1
Smrk1277 m592 m1
Malý Smrk1174 m35 m1
Ropice1082 m317 m1
Zimný1081 m6 m1
Ostrý1044 m129 m1
Javorový vrch1032 m67 m1
Čertova hora1022 m104 m1
Pustevny1018 m1
Ještěd1012 m517 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 2 9.09%
Úterý 3 13.64%
Středa 1 4.55%
Čtvrtek 1 4.55%
Pátek 5 22.73%
Sobota 3 13.64%
Neděle 7 31.82%
Celkem 22 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 1 4.55%
Únor 2 9.09%
Březen 0 0.00%
Duben 1 4.55%
Květen 0 0.00%
Červen 3 13.64%
Červenec 1 4.55%
Srpen 9 40.91%
Září 2 9.09%
Říjen 3 13.64%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 22 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 8 50.00%
Krkonoše 4 25.00%
Slezské Beskydy 1 6.25%
Králický Sněžník 1 6.25%
Hrubý Jeseník 1 6.25%
Ještědsko-kozákovský hřbet 1 6.25%
Celkem 16 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 16 76.19%
 Polsko 5 23.81%
Celkem 21 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2021
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1
Únor 2
Březen
Duben 1
Květen
Červen 1 1 1
Červenec 1
Srpen 1 1 1 2 2 1 1
Září 2
Říjen 1 1 1
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2020

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Sněžka (1603 m, Krkonoše), 29.7.2020
Nejnižší vrchol Kotouč (511 m, Podbeskydská pahorkatina), 8.11.2020
Nejprominentnější vrchol Sněžka (1603 m, Krkonoše), 29.7.2020
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 2x
Všech vrcholů12
Hlavních vrcholů11
Tisícovek11
Vrcholů P1006
Bodů na Vrcholovce23
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sněžka1603 m1197 m
Lysá hora1324 m769 m
Malchor1220 m16 m
Radhošť1129 m124 m
Radegast1106 m41 m
Tanečnice1084 m78 m
Velký Polom1067 m252 m
Javorový vrch1032 m67 m
Vysoká1024 m224 m
Malý Javorník1019 m49 m
Kotouč511 m103 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sněžka1603 m1197 m
Lysá hora1324 m769 m
Velký Polom1067 m252 m
Vysoká1024 m224 m
Radhošť1129 m124 m
Kotouč511 m103 m
Tanečnice1084 m78 m
Javorový vrch1032 m67 m
Malý Javorník1019 m49 m
Radegast1106 m41 m
Malchor1220 m16 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m2
Sněžka1603 m1197 m1
Malchor1220 m16 m1
Radhošť1129 m124 m1
Radegast1106 m41 m1
Tanečnice1084 m78 m1
Velký Polom1067 m252 m1
Kobylanka1059 m6 m1
Javorový vrch1032 m67 m1
Vysoká1024 m224 m1
Malý Javorník1019 m49 m1
Kotouč511 m103 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 3 23.08%
Úterý 0 0.00%
Středa 1 7.69%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 3 23.08%
Sobota 4 30.77%
Neděle 2 15.38%
Celkem 13 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 1 7.69%
Březen 1 7.69%
Duben 0 0.00%
Květen 7 53.85%
Červen 0 0.00%
Červenec 2 15.38%
Srpen 0 0.00%
Září 1 7.69%
Říjen 0 0.00%
Listopad 1 7.69%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 13 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 8 66.67%
Javorníky 1 8.33%
Krkonoše 1 8.33%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 1 8.33%
Podbeskydská pahorkatina 1 8.33%
Celkem 12 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 12 80.00%
 Slovensko 2 13.33%
 Polsko 1 6.67%
Celkem 15 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2020
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor 1
Březen 1
Duben
Květen 1 3 3
Červen
Červenec 1 1
Srpen
Září 1
Říjen
Listopad 1
Prosinec

Statistika v roce 2019

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 7.9.2019
Nejnižší vrchol Malá Prašivá (707 m, Moravskoslezské Beskydy), 17.8.2019
Nejprominentnější vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 7.9.2019
Nejnavštěvovanější vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 1x
Všech vrcholů9
Hlavních vrcholů7
Tisícovek5
Vrcholů P1006
Bodů na Vrcholovce36
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Babia hora1724 m1074 m
Kněhyně1257 m514 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Travný1204 m490 m
Slavíč1056 m150 m
Skalka964 m482 m
Velký Javorník918 m366 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Babia hora1724 m1074 m
Kněhyně1257 m514 m
Travný1204 m490 m
Skalka964 m482 m
Velký Javorník918 m366 m
Slavíč1056 m150 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Babia hora1724 m1074 m1
Kněhyně1257 m514 m1
Čertův mlýn1206 m61 m1
Travný1204 m490 m1
Malý Travný1105 m2 m1
Slavíč1056 m150 m1
Skalka964 m482 m1
Velký Javorník918 m366 m1
Malá Prašivá707 m2 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 7 77.78%
Neděle 2 22.22%
Celkem 9 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 1 11.11%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 2 22.22%
Červen 1 11.11%
Červenec 2 22.22%
Srpen 1 11.11%
Září 1 11.11%
Říjen 1 11.11%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 9 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 7 77.78%
Podbeskydská pahorkatina 1 11.11%
Oravské Beskydy 1 11.11%
Celkem 9 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 8 80.00%
 Slovensko 1 10.00%
 Polsko 1 10.00%
Celkem 10 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2019
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor 1
Březen
Duben
Květen 2
Červen 1
Červenec 2
Srpen 1
Září 1
Říjen 1
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2018

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 1.9.2018
Nejnižší vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 1.9.2018
Nejprominentnější vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 1.9.2018
Nejnavštěvovanější vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Tisícovek1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce1
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Praděd1491 m983 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Praděd1491 m983 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Praděd1491 m983 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 100.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 1 100.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Hrubý Jeseník 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2018
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září 1
Říjen
Listopad
Prosinec
Sdílet