Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 3.11.2026 12:13.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Mera Peak (6476 m, Himálaj), 17.11.2022
Nejnižší vrchol Pustevny (1018 m, Moravskoslezské Beskydy), 16.4.2023
Nejprominentnější vrchol Triglav (2864 m, Julské Alpy), 22.7.2023
Nejnavštěvovanější vrchol Mera Peak (6476 m, Himálaj), 1x
Nejsevernější vrchol Kněhyně (1257 m, Moravskoslezské Beskydy), 16.4.2023
Nejjižnější vrchol Mera Peak (6476 m, Himálaj), 17.11.2022
Nejvýchodnější vrchol Mera Peak (6476 m, Himálaj), 17.11.2022
Nejzápadnější vrchol Triglav (2864 m, Julské Alpy), 22.7.2023
Všech vrcholů7
Hlavních vrcholů6
Tisícovek6
Vrcholů P100 3
Bodů na Vrcholovce62
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Mera Peak6476 m1061 m
Triglav2864 m2052 m
Predné Solisko2117 m45 m
Ostrva1984 m18 m
Kněhyně1257 m514 m
Radegast1106 m41 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Triglav2864 m2052 m
Mera Peak6476 m1061 m
Kněhyně1257 m514 m
Predné Solisko2117 m45 m
Radegast1106 m41 m
Ostrva1984 m18 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Mera Peak6476 m1061 m1
Triglav2864 m2052 m1
Predné Solisko2117 m45 m1
Ostrva1984 m18 m1
Kněhyně1257 m514 m1
Radegast1106 m41 m1
Pustevny1018 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 1 14.29%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 14.29%
Neděle 5 71.43%
Celkem 7 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 1 14.29%
Duben 4 57.14%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 1 14.29%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 1 14.29%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 7 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 3 42.86%
Vysoké Tatry 2 28.57%
Himálaj 1 14.29%
Julské Alpy 1 14.29%
Celkem 7 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 3 42.86%
Slovensko Slovensko 2 28.57%
Slovinsko Slovinsko 1 14.29%
Nepál Nepál 1 14.29%
Celkem 7 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 5/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen 1
Duben 3 1
Květen
Červen
Červenec 1
Srpen
Září
Říjen
Listopad 1
Prosinec

Statistika v roce 2023

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Triglav (2864 m, Julské Alpy), 22.7.2023
Nejnižší vrchol Pustevny (1018 m, Moravskoslezské Beskydy), 16.4.2023
Nejprominentnější vrchol Triglav (2864 m, Julské Alpy), 22.7.2023
Nejnavštěvovanější vrchol Triglav (2864 m, Julské Alpy), 1x
Všech vrcholů6
Hlavních vrcholů5
Tisícovek5
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce40
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Triglav2864 m2052 m
Predné Solisko2117 m45 m
Ostrva1984 m18 m
Kněhyně1257 m514 m
Radegast1106 m41 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Triglav2864 m2052 m
Kněhyně1257 m514 m
Predné Solisko2117 m45 m
Radegast1106 m41 m
Ostrva1984 m18 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Triglav2864 m2052 m1
Predné Solisko2117 m45 m1
Ostrva1984 m18 m1
Kněhyně1257 m514 m1
Radegast1106 m41 m1
Pustevny1018 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 16.67%
Neděle 5 83.33%
Celkem 6 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 1 16.67%
Duben 4 66.67%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 1 16.67%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 3 50.00%
Vysoké Tatry 2 33.33%
Julské Alpy 1 16.67%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 3 50.00%
Slovensko Slovensko 2 33.33%
Slovinsko Slovinsko 1 16.67%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2023
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen 1
Duben 3 1
Květen
Červen
Červenec 1
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2022

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Mera Peak (6476 m, Himálaj), 17.11.2022
Nejnižší vrchol Mera Peak (6476 m, Himálaj), 17.11.2022
Nejprominentnější vrchol Mera Peak (6476 m, Himálaj), 17.11.2022
Nejnavštěvovanější vrchol Mera Peak (6476 m, Himálaj), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Tisícovek1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce22
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Mera Peak6476 m1061 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Mera Peak6476 m1061 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Mera Peak6476 m1061 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 1 100.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 1 100.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Himálaj 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Nepál Nepál 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2022
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad 1
Prosinec
Sdílet