Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 8.11.2026 20:26.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Hochschwab (2277 m, Hochschwab), 9.6.2018
Nejnižší vrchol Makyta (923 m, Javorníky), 11.11.2018
Nejprominentnější vrchol Sněžka (1603 m, Krkonoše), 27.12.2018
Nejnavštěvovanější vrchol Hochschwab (2277 m, Hochschwab), 1x
Nejsevernější vrchol Sněžka (1603 m, Krkonoše), 27.12.2018
Nejjižnější vrchol Ehrenbachhöhe (1802 m, Kitzbühelské Alpy), 5.7.2018
Nejvýchodnější vrchol Veľký Javorník Z (1071 m, Javorníky), 10.11.2018
Nejzápadnější vrchol Ehrenbachhöhe (1802 m, Kitzbühelské Alpy), 5.7.2018
Všech vrcholů6
Hlavních vrcholů6
Tisícovek5
Vrcholů P100 4
Bodů na Vrcholovce39
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Hochschwab2277 m1051 m
Ehrenbachhöhe1802 m124 m
Sněžka1603 m1197 m
Veľký Javorník Z1071 m15 m
Stratenec1055 m32 m
Makyta923 m232 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sněžka1603 m1197 m
Hochschwab2277 m1051 m
Makyta923 m232 m
Ehrenbachhöhe1802 m124 m
Stratenec1055 m32 m
Veľký Javorník Z1071 m15 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Hochschwab2277 m1051 m1
Ehrenbachhöhe1802 m124 m1
Sněžka1603 m1197 m1
Veľký Javorník Z1071 m15 m1
Stratenec1055 m32 m1
Makyta923 m232 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 2 33.33%
Pátek 0 0.00%
Sobota 3 50.00%
Neděle 1 16.67%
Celkem 6 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 1 16.67%
Červenec 1 16.67%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 3 50.00%
Prosinec 1 16.67%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Javorníky 3 50.00%
Krkonoše 1 16.67%
Kitzbühelské Alpy 1 16.67%
Hochschwab 1 16.67%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Slovensko 3 37.50%
 Česko 2 25.00%
 Rakousko 2 25.00%
 Polsko 1 12.50%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 5/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen 1
Červenec 1
Srpen
Září
Říjen
Listopad 2 1
Prosinec 1

Statistika v roce 2025

Získané plakety

Statistika v roce 2018

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Hochschwab (2277 m, Hochschwab), 9.6.2018
Nejnižší vrchol Makyta (923 m, Javorníky), 11.11.2018
Nejprominentnější vrchol Sněžka (1603 m, Krkonoše), 27.12.2018
Nejnavštěvovanější vrchol Hochschwab (2277 m, Hochschwab), 1x
Všech vrcholů6
Hlavních vrcholů6
Tisícovek5
Vrcholů P1004
Bodů na Vrcholovce39
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Hochschwab2277 m1051 m
Ehrenbachhöhe1802 m124 m
Sněžka1603 m1197 m
Veľký Javorník Z1071 m15 m
Stratenec1055 m32 m
Makyta923 m232 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sněžka1603 m1197 m
Hochschwab2277 m1051 m
Makyta923 m232 m
Ehrenbachhöhe1802 m124 m
Stratenec1055 m32 m
Veľký Javorník Z1071 m15 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Hochschwab2277 m1051 m1
Ehrenbachhöhe1802 m124 m1
Sněžka1603 m1197 m1
Veľký Javorník Z1071 m15 m1
Stratenec1055 m32 m1
Makyta923 m232 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 2 33.33%
Pátek 0 0.00%
Sobota 3 50.00%
Neděle 1 16.67%
Celkem 6 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 1 16.67%
Červenec 1 16.67%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 3 50.00%
Prosinec 1 16.67%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Javorníky 3 50.00%
Hochschwab 1 16.67%
Krkonoše 1 16.67%
Kitzbühelské Alpy 1 16.67%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Slovensko 3 37.50%
 Česko 2 25.00%
 Rakousko 2 25.00%
 Polsko 1 12.50%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2018
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen 1
Červenec 1
Srpen
Září
Říjen
Listopad 2 1
Prosinec 1
Sdílet