Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 3.11.2026 01:50.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Rinderhorn (3448 m, Bernské Alpy), 19.8.2017
Nejnižší vrchol Kamenec (1073 m, Novohradské hory), 23.4.2021
Nejprominentnější vrchol Plechý (1378 m, Šumava), 9.5.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Kleť (1087 m, Šumavské podhůří), 14x
Nejsevernější vrchol Kleť (1087 m, Šumavské podhůří), 21.4.2021
Nejjižnější vrchol Majinghorn (3054 m, Bernské Alpy), 16.8.2017
Nejvýchodnější vrchol Kamenec (1073 m, Novohradské hory), 23.4.2021
Nejzápadnější vrchol Rinderhorn (3448 m, Bernské Alpy), 19.8.2017
Všech vrcholů9
Hlavních vrcholů8
Tisícovek9
Vrcholů P100 5
Bodů na Vrcholovce48
Aktivity
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 20 2d, 05:10:34 186 km 19,025 m
Jiná aktivita 1 00:54:10 8 km 403 m
Celkem212d, 06:04:44194 km19,428 m
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Rinderhorn3448 m412 m
Majinghorn3054 m230 m
Plechý1378 m508 m
Nad Rakouskou loukou1378 m33 m
Trojmezná1362 m38 m
Vysoký hřeben1341 m23 m
Kleť1087 m432 m
Kamenec1073 m156 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Plechý1378 m508 m
Kleť1087 m432 m
Rinderhorn3448 m412 m
Majinghorn3054 m230 m
Kamenec1073 m156 m
Trojmezná1362 m38 m
Nad Rakouskou loukou1378 m33 m
Vysoký hřeben1341 m23 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Kleť1087 m432 m14
Majinghorn3054 m230 m2
Nad Rakouskou loukou1378 m33 m2
Vysoký hřeben1341 m23 m2
Rinderhorn3448 m412 m1
Plechý1378 m508 m1
Trojmezná1362 m38 m1
Třístoličník / Dreisessel1311 m10 m1
Kamenec1073 m156 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 4.00%
Úterý 3 12.00%
Středa 5 20.00%
Čtvrtek 5 20.00%
Pátek 3 12.00%
Sobota 1 4.00%
Neděle 7 28.00%
Celkem 25 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 7 28.00%
Květen 15 60.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 3 12.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 25 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Šumava 5 55.56%
Bernské Alpy 2 22.22%
Novohradské hory 1 11.11%
Šumavské podhůří 1 11.11%
Celkem 9 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 7 50.00%
Německo Německo 3 21.43%
Švýcarsko Švýcarsko 2 14.29%
Rakousko Rakousko 2 14.29%
Celkem 14 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 12/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben 1 1 3 2
Květen 2 7 1 2 1 2
Červen
Červenec
Srpen 2 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2021

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Plechý (1378 m, Šumava), 9.5.2021
Nejnižší vrchol Kamenec (1073 m, Novohradské hory), 23.4.2021
Nejprominentnější vrchol Plechý (1378 m, Šumava), 9.5.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Kleť (1087 m, Šumavské podhůří), 14x
Všech vrcholů7
Hlavních vrcholů6
Tisícovek7
Vrcholů P1003
Bodů na Vrcholovce30
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 11 17:17:44 100 km 7,492 m
Jiná aktivita 1 00:54:10 8 km 403 m
Celkem1218:11:54108 km7,895 m
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Plechý1378 m508 m
Nad Rakouskou loukou1378 m33 m
Trojmezná1362 m38 m
Vysoký hřeben1341 m23 m
Kleť1087 m432 m
Kamenec1073 m156 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Plechý1378 m508 m
Kleť1087 m432 m
Kamenec1073 m156 m
Trojmezná1362 m38 m
Nad Rakouskou loukou1378 m33 m
Vysoký hřeben1341 m23 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Kleť1087 m432 m14
Nad Rakouskou loukou1378 m33 m2
Vysoký hřeben1341 m23 m2
Plechý1378 m508 m1
Trojmezná1362 m38 m1
Třístoličník / Dreisessel1311 m10 m1
Kamenec1073 m156 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 4.55%
Úterý 3 13.64%
Středa 3 13.64%
Čtvrtek 5 22.73%
Pátek 3 13.64%
Sobota 0 0.00%
Neděle 7 31.82%
Celkem 22 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 7 31.82%
Květen 15 68.18%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 22 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Šumava 5 71.43%
Novohradské hory 1 14.29%
Šumavské podhůří 1 14.29%
Celkem 7 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 7 58.33%
Německo Německo 3 25.00%
Rakousko Rakousko 2 16.67%
Celkem 12 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2021
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben 1 1 3 2
Květen 2 7 1 2 1 2
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2018

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol
Nejnižší vrchol
Nejprominentnější vrchol
Nejnavštěvovanější vrchol
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 4 15:41:43 28 km 4,792 m
Celkem415:41:4328 km4,792 m

Statistika v roce 2017

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Rinderhorn (3448 m, Bernské Alpy), 19.8.2017
Nejnižší vrchol Majinghorn (3054 m, Bernské Alpy), 16.8.2017
Nejprominentnější vrchol Rinderhorn (3448 m, Bernské Alpy), 19.8.2017
Nejnavštěvovanější vrchol Majinghorn (3054 m, Bernské Alpy), 2x
Všech vrcholů2
Hlavních vrcholů2
Tisícovek2
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce18
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 5 20:11:07 57 km 6,741 m
Celkem520:11:0757 km6,741 m
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Rinderhorn3448 m412 m
Majinghorn3054 m230 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Rinderhorn3448 m412 m
Majinghorn3054 m230 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Majinghorn3054 m230 m2
Rinderhorn3448 m412 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 2 66.67%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 33.33%
Neděle 0 0.00%
Celkem 3 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 3 100.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Bernské Alpy 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Švýcarsko Švýcarsko 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2017
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 2 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
Sdílet