Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 3.11.2026 22:16.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Tolštejn (670 m, Lužické hory), 4.1.2025
Nejnižší vrchol Ponorka (435 m, Lužické hory), 8.3.2025
Nejprominentnější vrchol Vlčí hora (588 m, Šluknovská pahorkatina), 11.1.2025
Nejnavštěvovanější vrchol Tolštejn (670 m, Lužické hory), 1x
Nejsevernější vrchol Buková hora (512 m, Šluknovská pahorkatina), 12.4.2025
Nejjižnější vrchol Jehla (479 m, Lužické hory), 8.3.2025
Nejvýchodnější vrchol Zámecký vrch (536 m, Lužické hory), 18.1.2025
Nejzápadnější vrchol Buková hora (512 m, Šluknovská pahorkatina), 12.4.2025
Všech vrcholů8
Hlavních vrcholů7
Vrcholů P100 2
Bodů na Vrcholovce9
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Tolštejn670 m58 m
Tanečnice599 m116 m
Vlčí hora588 m141 m
Zámecký vrch536 m98 m
Dymník517 m65 m
Buková hora512 m20 m
Jehla479 m47 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Vlčí hora588 m141 m
Tanečnice599 m116 m
Zámecký vrch536 m98 m
Dymník517 m65 m
Tolštejn670 m58 m
Jehla479 m47 m
Buková hora512 m20 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Tolštejn670 m58 m1
Tanečnice599 m116 m1
Vlčí hora588 m141 m1
Zámecký vrch536 m98 m1
Dymník517 m65 m1
Buková hora512 m20 m1
Jehla479 m47 m1
Ponorka435 m3 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 1 12.50%
Pátek 0 0.00%
Sobota 7 87.50%
Neděle 0 0.00%
Celkem 8 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 3 37.50%
Únor 1 12.50%
Březen 2 25.00%
Duben 2 25.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Šluknovská pahorkatina 4 50.00%
Lužické hory 4 50.00%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 8 100.00%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 7/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1 1
Únor 1
Březen 2
Duben 1 1
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2025

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Tolštejn (670 m, Lužické hory), 4.1.2025
Nejnižší vrchol Ponorka (435 m, Lužické hory), 8.3.2025
Nejprominentnější vrchol Vlčí hora (588 m, Šluknovská pahorkatina), 11.1.2025
Nejnavštěvovanější vrchol Tolštejn (670 m, Lužické hory), 1x
Všech vrcholů8
Hlavních vrcholů7
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce9
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Tolštejn670 m58 m
Tanečnice599 m116 m
Vlčí hora588 m141 m
Zámecký vrch536 m98 m
Dymník517 m65 m
Buková hora512 m20 m
Jehla479 m47 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Vlčí hora588 m141 m
Tanečnice599 m116 m
Zámecký vrch536 m98 m
Dymník517 m65 m
Tolštejn670 m58 m
Jehla479 m47 m
Buková hora512 m20 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Tolštejn670 m58 m1
Tanečnice599 m116 m1
Vlčí hora588 m141 m1
Zámecký vrch536 m98 m1
Dymník517 m65 m1
Buková hora512 m20 m1
Jehla479 m47 m1
Ponorka435 m3 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 1 12.50%
Pátek 0 0.00%
Sobota 7 87.50%
Neděle 0 0.00%
Celkem 8 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 3 37.50%
Únor 1 12.50%
Březen 2 25.00%
Duben 2 25.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Šluknovská pahorkatina 4 50.00%
Lužické hory 4 50.00%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 8 100.00%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2025
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1 1
Únor 1
Březen 2
Duben 1 1
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
Sdílet