Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 7.11.2026 11:38.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Humphreys Peak (3851 m, Colorado Plateau), 6.11.2017
Nejnižší vrchol Skalka (649 m, Moravskoslezské Beskydy), 16.1.2022
Nejprominentnější vrchol Humphreys Peak (3851 m, Colorado Plateau), 6.11.2017
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 10x
Nejsevernější vrchol Smrk (1124 m, Jizerské hory), 16.11.2021
Nejjižnější vrchol Mount Wrightson (2883 m, Sierra Madre Occidental), 1.4.2017
Nejvýchodnější vrchol Zekova glava (2122 m, Bjelasica), 22.8.2019
Nejzápadnější vrchol Humphreys Peak (3851 m, Colorado Plateau), 6.11.2017
Všech vrcholů100
Hlavních vrcholů92
Tisícovek75
Vrcholů P100 48
Bodů na Vrcholovce377
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Humphreys Peak3851 m1840 m
Mount Wrightson2883 m1402 m
Hochtor2369 m1520 m
Eisenerzer Reichenstein2165 m661 m
Zekova glava2122 m161 m
Vordernberger Griesmauer2015 m47 m
Frauenmauer1827 m219 m
Hochblaser1771 m99 m
Babia hora1724 m1074 m
Praděd1491 m983 m
Vysoká hole1465 m149 m
Reinischkogel1463 m196 m
Randlofen1433 m15 m
Králický Sněžník1423 m664 m
Keprník1423 m410 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Humphreys Peak3851 m1840 m
Hochtor2369 m1520 m
Mount Wrightson2883 m1402 m
Babia hora1724 m1074 m
Praděd1491 m983 m
Lysá hora1324 m769 m
Klínovec1244 m748 m
Králický Sněžník1423 m664 m
Eisenerzer Reichenstein2165 m661 m
Smrk1277 m592 m
Velká Deštná1116 m587 m
Travný1204 m490 m
Skalka964 m482 m
Keprník1423 m410 m
Jeřáb1003 m398 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m10
Smrk1277 m592 m3
Malý Smrk1174 m35 m3
Folvark1063 m7 m3
Velká Stolová1057 m47 m3
Králický Sněžník1423 m664 m2
Sušina1321 m108 m2
Malchor1220 m16 m2
Medvědí vrch1216 m286 m2
Smrk1127 m312 m2
Žárový vrch1101 m148 m2
Ropice1082 m317 m2
Magurka1068 m23 m2
Kobylanka1059 m6 m2
Slavíč1056 m150 m2
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 8 6.25%
Úterý 7 5.47%
Středa 3 2.34%
Čtvrtek 13 10.16%
Pátek 7 5.47%
Sobota 23 17.97%
Neděle 67 52.34%
Celkem 128 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 15 11.72%
Únor 11 8.59%
Březen 10 7.81%
Duben 15 11.72%
Květen 12 9.38%
Červen 15 11.72%
Červenec 10 7.81%
Srpen 3 2.34%
Září 3 2.34%
Říjen 7 5.47%
Listopad 22 17.19%
Prosinec 5 3.91%
Celkem 128 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 49 49.00%
Hrubý Jeseník 12 12.00%
Slezské Beskydy 6 6.00%
Jizerské hory 5 5.00%
Krušné hory 3 3.00%
Kysucké Beskydy 3 3.00%
Hochschwab 3 3.00%
Orlické hory 2 2.00%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 2 2.00%
Koralpe 2 2.00%
Králický Sněžník 2 2.00%
Javorníky 2 2.00%
Colorado Plateau 1 1.00%
Ennstalské Alpy 1 1.00%
Eisenerzské Alpy 1 1.00%
Podbeskydská pahorkatina 1 1.00%
Oravské Beskydy 1 1.00%
Bjelasica 1 1.00%
Sierra Madre Occidental 1 1.00%
Hanušovická vrchovina 1 1.00%
Celkem 21 pohoří 100 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 80 72.73%
 Slovensko 10 9.09%
 Polsko 10 9.09%
 Rakousko 7 6.36%
 Spojené státy Americké 2 1.82%
 Černá Hora 1 0.91%
Celkem 110 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 73/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 4 1 1 4 1 1 1 1
Únor 4 1 1 1 1 3
Březen 2 2 2 4
Duben 1 1 5 1 5 1 1
Květen 5 1 3 1 1 1
Červen 2 1 1 1 1 1 1 5 2
Červenec 1 1 2 1 1 2 2
Srpen 1 1 1
Září 2 1
Říjen 1 1 2 3
Listopad 1 1 4 1 3 2 3 2 1 1 2 1
Prosinec 1 1 2 1

Statistika v roce 2026

Získané plakety

Statistika v roce 2022

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Smrk (1277 m, Moravskoslezské Beskydy), 14.4.2022
Nejnižší vrchol Skalka (649 m, Moravskoslezské Beskydy), 16.1.2022
Nejprominentnější vrchol Smrk (1277 m, Moravskoslezské Beskydy), 14.4.2022
Nejnavštěvovanější vrchol Smrk (1277 m, Moravskoslezské Beskydy), 1x
Všech vrcholů21
Hlavních vrcholů19
Tisícovek3
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce30
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Smrk1277 m592 m
Malý Smrk1174 m35 m
Ropice1082 m317 m
Velký Lipový999 m16 m
Kykulka996 m69 m
Muroňka966 m18 m
Kostelky / Severka957 m38 m
Příslop946 m25 m
Kyčera906 m35 m
Smrček859 m42 m
Kyčera u Morávky834 m19 m
Velká Kykula811 m77 m
Smrčina810 m87 m
Žďár748 m80 m
Gutský vršek742 m60 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Smrk1277 m592 m
Ropice1082 m317 m
Smrčina810 m87 m
Žďár748 m80 m
Velká Kykula811 m77 m
Kykulka996 m69 m
Gutský vršek742 m60 m
Smrček859 m42 m
Skalka649 m39 m
Kostelky / Severka957 m38 m
Kyčera906 m35 m
Malý Smrk1174 m35 m
Příslop946 m25 m
Malá Hradová717 m20 m
Malý Smrček712 m20 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Smrk1277 m592 m1
Malý Smrk1174 m35 m1
Smrčina1115 m1
Ropice1082 m317 m1
Velký Lipový999 m16 m1
Kykulka996 m69 m1
Muroňka966 m18 m1
Kostelky / Severka957 m38 m1
Příslop946 m25 m1
Kyčera906 m35 m1
Smrček859 m42 m1
Kyčera u Morávky834 m19 m1
Velká Kykula811 m77 m1
Smrčina810 m87 m1
Žďár748 m80 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 5 23.81%
Pátek 0 0.00%
Sobota 6 28.57%
Neděle 10 47.62%
Celkem 21 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 8 38.10%
Únor 1 4.76%
Březen 6 28.57%
Duben 5 23.81%
Květen 1 4.76%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 21 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 21 100.00%
Celkem 21 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 21 100.00%
Celkem 21 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2022
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 4 4
Únor 1
Březen 2 4
Duben 5
Květen 1
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2021

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Hochtor (2369 m, Ennstalské Alpy), 6.7.2021
Nejnižší vrchol Miloňová (846 m, Hostýnsko-vsetínská hornatina), 28.2.2021
Nejprominentnější vrchol Hochtor (2369 m, Ennstalské Alpy), 6.7.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 4x
Všech vrcholů23
Hlavních vrcholů22
Tisícovek20
Vrcholů P10017
Bodů na Vrcholovce94
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Hochtor2369 m1520 m
Frauenmauer1827 m219 m
Reinischkogel1463 m196 m
Randlofen1433 m15 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Klínovec1244 m748 m
Malý Smrk1174 m35 m
Smrk1124 m184 m
Jizera1122 m238 m
Božídarský Špičák1116 m108 m
Žárový vrch1101 m148 m
Černá hora1084 m110 m
Velká Stolová1057 m47 m
Slavíč1056 m150 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Hochtor2369 m1520 m
Lysá hora1324 m769 m
Klínovec1244 m748 m
Smrk1277 m592 m
Velký Javorník918 m366 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Jizera1122 m238 m
Frauenmauer1827 m219 m
Reinischkogel1463 m196 m
Smrk1124 m184 m
Slavíč1056 m150 m
Žárový vrch1101 m148 m
Černý vrch1029 m141 m
Věžní skály1018 m115 m
Zaječí vrch1009 m110 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m4
Hochtor2369 m1520 m1
Frauenmauer1827 m219 m1
Reinischkogel1463 m196 m1
Randlofen1433 m15 m1
Smrk1277 m592 m1
Klínovec1244 m748 m1
Malý Smrk1174 m35 m1
Smrk1124 m184 m1
Jizera1122 m238 m1
Božídarský Špičák1116 m108 m1
Žárový vrch1101 m148 m1
Černá hora1084 m110 m1
Folvark1063 m7 m1
Velká Stolová1057 m47 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 3 11.54%
Úterý 4 15.38%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 1 3.85%
Pátek 3 11.54%
Sobota 3 11.54%
Neděle 12 46.15%
Celkem 26 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 3 11.54%
Únor 2 7.69%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 1 3.85%
Červen 7 26.92%
Červenec 4 15.38%
Srpen 0 0.00%
Září 3 11.54%
Říjen 1 3.85%
Listopad 5 19.23%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 26 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 8 34.78%
Jizerské hory 5 21.74%
Krušné hory 3 13.04%
Koralpe 2 8.70%
Slezské Beskydy 1 4.35%
Hochschwab 1 4.35%
Hrubý Jeseník 1 4.35%
Ennstalské Alpy 1 4.35%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 1 4.35%
Celkem 23 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 19 79.17%
 Rakousko 4 16.67%
 Polsko 1 4.17%
Celkem 24 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2021
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1 1
Únor 1 1
Březen
Duben
Květen 1
Červen 2 1 1 3
Červenec 1 1 2
Srpen
Září 2 1
Říjen 1
Listopad 2 2 1
Prosinec

Statistika v roce 2020

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Eisenerzer Reichenstein (2165 m, Eisenerzské Alpy), 16.7.2020
Nejnižší vrchol Skalka (964 m, Podbeskydská pahorkatina), 23.8.2020
Nejprominentnější vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 1.11.2020
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 5x
Všech vrcholů52
Hlavních vrcholů49
Tisícovek50
Vrcholů P10029
Bodů na Vrcholovce163
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Eisenerzer Reichenstein2165 m661 m
Vordernberger Griesmauer2015 m47 m
Babia hora1724 m1074 m
Vysoká hole1465 m149 m
Králický Sněžník1423 m664 m
Lysá hora1324 m769 m
Sušina1321 m108 m
Smrk1277 m592 m
Černá stráň1237 m212 m
Veľká Rača1236 m391 m
Barania Góra1220 m175 m
Malchor1220 m16 m
Medvědí vrch1216 m286 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Jelení loučky1205 m213 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Babia hora1724 m1074 m
Lysá hora1324 m769 m
Králický Sněžník1423 m664 m
Eisenerzer Reichenstein2165 m661 m
Smrk1277 m592 m
Velká Deštná1116 m587 m
Skalka964 m482 m
Jeřáb1003 m398 m
Veľká Rača1236 m391 m
Ropice1082 m317 m
Smrk1127 m312 m
Medvědí vrch1216 m286 m
Velký Polom1067 m252 m
Vysoká1024 m224 m
Jelení loučky1205 m213 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m5
Sušina1321 m108 m2
Malchor1220 m16 m2
Medvědí vrch1216 m286 m2
Magurka1068 m23 m2
Folvark1063 m7 m2
Kobylanka1059 m6 m2
Velká Stolová1057 m47 m2
Eisenerzer Reichenstein2165 m661 m1
Vordernberger Griesmauer2015 m47 m1
Babia hora1724 m1074 m1
Vysoká hole1465 m149 m1
Králický Sněžník1423 m664 m1
Smrk1277 m592 m1
Černá stráň1237 m212 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 3 4.76%
Úterý 2 3.17%
Středa 3 4.76%
Čtvrtek 6 9.52%
Pátek 2 3.17%
Sobota 8 12.70%
Neděle 39 61.90%
Celkem 63 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 3 4.76%
Únor 8 12.70%
Březen 4 6.35%
Duben 9 14.29%
Květen 9 14.29%
Červen 4 6.35%
Červenec 4 6.35%
Srpen 1 1.59%
Září 0 0.00%
Říjen 6 9.52%
Listopad 11 17.46%
Prosinec 4 6.35%
Celkem 63 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 23 44.23%
Hrubý Jeseník 8 15.38%
Slezské Beskydy 5 9.62%
Kysucké Beskydy 3 5.77%
Javorníky 2 3.85%
Králický Sněžník 2 3.85%
Orlické hory 2 3.85%
Podbeskydská pahorkatina 1 1.92%
Eisenerzské Alpy 1 1.92%
Hanušovická vrchovina 1 1.92%
Hochschwab 1 1.92%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 1 1.92%
Oravské Beskydy 1 1.92%
Rychlebské hory 1 1.92%
Celkem 52 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 40 65.57%
 Slovensko 10 16.39%
 Polsko 9 14.75%
 Rakousko 2 3.28%
Celkem 61 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2020
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1 1
Únor 4 1 3
Březen 2 2
Duben 1 5 1 1 1
Květen 5 3 1
Červen 1 2 1
Červenec 1 1 2
Srpen 1
Září
Říjen 1 2 3
Listopad 1 4 1 1 1 2 1
Prosinec 1 2 1

Statistika v roce 2019

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Zekova glava (2122 m, Bjelasica), 22.8.2019
Nejnižší vrchol Malý Javorový (947 m, Moravskoslezské Beskydy), 4.8.2019
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 24.12.2019
Nejnavštěvovanější vrchol Zekova glava (2122 m, Bjelasica), 1x
Všech vrcholů4
Hlavních vrcholů4
Tisícovek3
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce10
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Zekova glava2122 m161 m
Hochblaser1771 m99 m
Lysá hora1324 m769 m
Malý Javorový947 m23 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Zekova glava2122 m161 m
Hochblaser1771 m99 m
Malý Javorový947 m23 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Zekova glava2122 m161 m1
Hochblaser1771 m99 m1
Lysá hora1324 m769 m1
Malý Javorový947 m23 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 1 25.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 1 25.00%
Pátek 1 25.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 1 25.00%
Celkem 4 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 1 25.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 2 50.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 2 50.00%
Bjelasica 1 25.00%
Hochschwab 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 2 50.00%
 Rakousko 1 25.00%
 Černá Hora 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2019
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen 1
Červenec
Srpen 1 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec 1

Statistika v roce 2018

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 9.11.2018
Nejnižší vrchol Čerchlaný Beskyd (945 m, Moravskoslezské Beskydy), 9.6.2018
Nejprominentnější vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 9.11.2018
Nejnavštěvovanější vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 1x
Všech vrcholů12
Hlavních vrcholů9
Tisícovek11
Vrcholů P1005
Bodů na Vrcholovce36
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Praděd1491 m983 m
Králický Sněžník1423 m664 m
Keprník1423 m410 m
Vozka1377 m72 m
Šerák1351 m66 m
Travný1204 m490 m
Smrk1127 m312 m
Nořičí hora1047 m32 m
Šindelná1003 m29 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Praděd1491 m983 m
Králický Sněžník1423 m664 m
Travný1204 m490 m
Keprník1423 m410 m
Smrk1127 m312 m
Vozka1377 m72 m
Šerák1351 m66 m
Nořičí hora1047 m32 m
Šindelná1003 m29 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Praděd1491 m983 m1
Králický Sněžník1423 m664 m1
Keprník1423 m410 m1
Vozka1377 m72 m1
Šerák1351 m66 m1
Travný1204 m490 m1
Smrk1127 m312 m1
Zimný1081 m6 m1
Nořičí hora1047 m32 m1
Zmrzlý vrch1043 m8 m1
Šindelná1003 m29 m1
Čerchlaný Beskyd945 m7 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 8.33%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 8.33%
Sobota 5 41.67%
Neděle 5 41.67%
Celkem 12 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 1 8.33%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 1 8.33%
Červen 3 25.00%
Červenec 2 16.67%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 5 41.67%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 12 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 6 50.00%
Hrubý Jeseník 4 33.33%
Králický Sněžník 1 8.33%
Rychlebské hory 1 8.33%
Celkem 12 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 12 92.31%
 Polsko 1 7.69%
Celkem 13 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2018
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1
Únor
Březen
Duben
Květen 1
Červen 1 1 1
Červenec 2
Srpen
Září
Říjen
Listopad 1 3 1
Prosinec

Statistika v roce 2017

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Humphreys Peak (3851 m, Colorado Plateau), 6.11.2017
Nejnižší vrchol Mount Wrightson (2883 m, Sierra Madre Occidental), 1.4.2017
Nejprominentnější vrchol Humphreys Peak (3851 m, Colorado Plateau), 6.11.2017
Nejnavštěvovanější vrchol Humphreys Peak (3851 m, Colorado Plateau), 1x
Všech vrcholů2
Hlavních vrcholů2
Tisícovek2
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce44
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Humphreys Peak3851 m1840 m
Mount Wrightson2883 m1402 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Humphreys Peak3851 m1840 m
Mount Wrightson2883 m1402 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Humphreys Peak3851 m1840 m1
Mount Wrightson2883 m1402 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 50.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 50.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 2 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 1 50.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 1 50.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Sierra Madre Occidental 1 50.00%
Colorado Plateau 1 50.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Spojené státy Americké 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2017
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben 1
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad 1
Prosinec
Sdílet