Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Wielki Giewont (1894 m, Západní Tatry), 24.6.2022
Nejnižší vrchol Montmartre (131 m, Pařížská pánev), 2.5.2025
Nejprominentnější vrchol Kelčský Javorník (864 m, Hostýnsko-vsetínská hornatina), 23.7.2016
Nejnavštěvovanější vrchol Wielki Giewont (1894 m, Západní Tatry), 1x
Nejsevernější vrchol Violík (1472 m, Krkonoše), 6.7.2013
Nejjižnější vrchol Beckovské hradné bralo (251 m, Povážský Inovec), 26.7.2017
Nejvýchodnější vrchol Wielki Giewont (1894 m, Západní Tatry), 24.6.2022
Nejzápadnější vrchol Montmartre (131 m, Pařížská pánev), 2.5.2025
Všech vrcholů37
Hlavních vrcholů26
Tisícovek13
Vrcholů P100 9
Bodů na Vrcholovce61
Aktivity
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 14 00:00:00 82 km 2,616 m
Celkem1400:00:0082 km2,616 m
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Wielki Giewont1894 m170 m
Vysoké kolo1510 m335 m
Vysoká pláň1497 m19 m
Violík1472 m25 m
Mužské kameny1417 m72 m
Dívčí kameny1413 m18 m
Malý Rozsutec1344 m144 m
Radhošť1129 m124 m
Radegast1106 m41 m
Radegast Z11100 m26 m
Tanečnice Z1077 m22 m
Kelčský Javorník864 m387 m
Jehelník852 m23 m
Čerňava844 m146 m
Čáp786 m251 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kelčský Javorník864 m387 m
Vysoké kolo1510 m335 m
Čáp786 m251 m
Trosky511 m207 m
Wielki Giewont1894 m170 m
Čerňava844 m146 m
Malý Rozsutec1344 m144 m
Radhošť1129 m124 m
Buchlov522 m105 m
Nad Bukovinou462 m77 m
Montmartre131 m76 m
Supí hnízdo702 m74 m
Mužské kameny1417 m72 m
Koruna772 m58 m
Špilberk282 m46 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Wielki Giewont1894 m170 m1
Vysoké kolo1510 m335 m1
Vysoká pláň1497 m19 m1
Violík1472 m25 m1
Mužské kameny1417 m72 m1
Mužské kameny V1415 m12 m1
Dívčí kameny1413 m18 m1
Velký Šišák1410 m1
Malý Rozsutec1344 m144 m1
Radhošť1129 m124 m1
Radegast1106 m41 m1
Radegast Z11100 m26 m1
Radegast Z21099 m12 m1
Tanečnice Z1077 m22 m1
Pustevny1018 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 5 13.51%
Středa 1 2.70%
Čtvrtek 1 2.70%
Pátek 3 8.11%
Sobota 14 37.84%
Neděle 13 35.14%
Celkem 37 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 3 8.11%
Červen 4 10.81%
Červenec 19 51.35%
Srpen 11 29.73%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 37 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Krkonoše 7 18.92%
Moravskoslezské Beskydy 7 18.92%
Broumovská vrchovina 6 16.22%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 5 13.51%
Jičínská pahorkatina 3 8.11%
Západní Tatry 1 2.70%
Bobravská vrchovina 1 2.70%
Chřiby 1 2.70%
Povážský Inovec 1 2.70%
Vizovická vrchovina 1 2.70%
Bílé Karpaty 1 2.70%
Malá Fatra 1 2.70%
Podbeskydská pahorkatina 1 2.70%
Pařížská pánev 1 2.70%
Celkem 37 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 33 75.00%
Polsko Polsko 8 18.18%
Slovensko Slovensko 2 4.55%
Francie Francie 1 2.27%
Celkem 44 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 18/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen 1 1 1
Červen 1 1 1 1
Červenec 7 7 4 1
Srpen 1 2 1 3 1 2 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2026

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Malý Rozsutec (1344 m, Malá Fatra), 14.6.2026
Nejnižší vrchol Malý Rozsutec (1344 m, Malá Fatra), 14.6.2026
Nejprominentnější vrchol Malý Rozsutec (1344 m, Malá Fatra), 14.6.2026
Nejnavštěvovanější vrchol Malý Rozsutec (1344 m, Malá Fatra), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Tisícovek1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce3
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Malý Rozsutec1344 m144 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Malý Rozsutec1344 m144 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Malý Rozsutec1344 m144 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 1 100.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 1 100.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Malá Fatra 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Slovensko Slovensko 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2026
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen 1
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2025

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Montmartre (131 m, Pařížská pánev), 2.5.2025
Nejnižší vrchol Montmartre (131 m, Pařížská pánev), 2.5.2025
Nejprominentnější vrchol Montmartre (131 m, Pařížská pánev), 2.5.2025
Nejnavštěvovanější vrchol Montmartre (131 m, Pařížská pánev), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Bodů na Vrcholovce1
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Montmartre131 m76 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Montmartre131 m76 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Montmartre131 m76 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 100.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 1 100.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Pařížská pánev 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Francie Francie 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2025
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen 1
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2022

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Wielki Giewont (1894 m, Západní Tatry), 24.6.2022
Nejnižší vrchol Wielki Giewont (1894 m, Západní Tatry), 24.6.2022
Nejprominentnější vrchol Wielki Giewont (1894 m, Západní Tatry), 24.6.2022
Nejnavštěvovanější vrchol Wielki Giewont (1894 m, Západní Tatry), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Tisícovek1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce4
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Wielki Giewont1894 m170 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Wielki Giewont1894 m170 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Wielki Giewont1894 m170 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 100.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 1 100.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Západní Tatry 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Polsko Polsko 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2022
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen 1
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2021

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Radhošť (1129 m, Moravskoslezské Beskydy), 4.7.2021
Nejnižší vrchol Maruška (664 m, Hostýnsko-vsetínská hornatina), 16.5.2021
Nejprominentnější vrchol Radhošť (1129 m, Moravskoslezské Beskydy), 4.7.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Radhošť (1129 m, Moravskoslezské Beskydy), 1x
Všech vrcholů8
Hlavních vrcholů5
Tisícovek5
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce12
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 2 00:00:00 15 km 254 m
Celkem200:00:0015 km254 m
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Radhošť1129 m124 m
Radegast1106 m41 m
Radegast Z11100 m26 m
Tanečnice Z1077 m22 m
Maruška664 m41 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Radhošť1129 m124 m
Maruška664 m41 m
Radegast1106 m41 m
Radegast Z11100 m26 m
Tanečnice Z1077 m22 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Radhošť1129 m124 m1
Radegast1106 m41 m1
Radegast Z11100 m26 m1
Radegast Z21099 m12 m1
Tanečnice Z1077 m22 m1
Pustevny1018 m1
Velká Polana981 m9 m1
Maruška664 m41 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 8 100.00%
Celkem 8 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 1 12.50%
Červen 0 0.00%
Červenec 7 87.50%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 7 87.50%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 1 12.50%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 8 100.00%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2021
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen 1
Červen
Červenec 7
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2020

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Čáp (786 m, Broumovská vrchovina), 15.8.2020
Nejnižší vrchol Buchlov (522 m, Chřiby), 6.6.2020
Nejprominentnější vrchol Čáp (786 m, Broumovská vrchovina), 15.8.2020
Nejnavštěvovanější vrchol Čáp (786 m, Broumovská vrchovina), 1x
Všech vrcholů7
Hlavních vrcholů6
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce9
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 4 00:00:00 19 km 592 m
Celkem400:00:0019 km592 m
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Čáp786 m251 m
Koruna772 m58 m
Velká kupa J726 m29 m
Supí hnízdo702 m74 m
Skály691 m21 m
Buchlov522 m105 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Čáp786 m251 m
Buchlov522 m105 m
Supí hnízdo702 m74 m
Koruna772 m58 m
Velká kupa J726 m29 m
Skály691 m21 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Čáp786 m251 m1
Koruna772 m58 m1
Velká kupa J726 m29 m1
Supí hnízdo702 m74 m1
Kamenná brána694 m1
Skály691 m21 m1
Buchlov522 m105 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 3 42.86%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 14.29%
Sobota 3 42.86%
Neděle 0 0.00%
Celkem 7 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 1 14.29%
Červenec 0 0.00%
Srpen 6 85.71%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 7 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Broumovská vrchovina 6 85.71%
Chřiby 1 14.29%
Celkem 7 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 7 100.00%
Celkem 7 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2020
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen 1
Červenec
Srpen 3 1 2
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2019

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Svrčov (332 m, Podbeskydská pahorkatina), 9.6.2019
Nejnižší vrchol Svrčov (332 m, Podbeskydská pahorkatina), 9.6.2019
Nejprominentnější vrchol Svrčov (332 m, Podbeskydská pahorkatina), 9.6.2019
Nejnavštěvovanější vrchol Svrčov (332 m, Podbeskydská pahorkatina), 1x
Všech vrcholů1
Bodů na Vrcholovce1
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 1 00:00:00 5 km 95 m
Celkem100:00:005 km95 m
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 1 100.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 1 100.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Podbeskydská pahorkatina 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2019
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen 1
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2018

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Trosky (511 m, Jičínská pahorkatina), 9.8.2018
Nejnižší vrchol Skalní věž Kočičí jehla (436 m, Jičínská pahorkatina), 7.8.2018
Nejprominentnější vrchol Trosky (511 m, Jičínská pahorkatina), 9.8.2018
Nejnavštěvovanější vrchol Trosky (511 m, Jičínská pahorkatina), 1x
Všech vrcholů3
Hlavních vrcholů2
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce5
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 2 00:00:00 9 km 406 m
Celkem200:00:009 km406 m
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Trosky511 m207 m
Nad Bukovinou462 m77 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Trosky511 m207 m
Nad Bukovinou462 m77 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Trosky511 m207 m1
Nad Bukovinou462 m77 m1
Skalní věž Kočičí jehla436 m7 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 2 66.67%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 1 33.33%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 3 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 3 100.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Jičínská pahorkatina 3 100.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 3 100.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2018
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 2 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2017

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Beckovské hradné bralo (251 m, Povážský Inovec), 26.7.2017
Nejnižší vrchol Beckovské hradné bralo (251 m, Povážský Inovec), 26.7.2017
Nejprominentnější vrchol Beckovské hradné bralo (251 m, Povážský Inovec), 26.7.2017
Nejnavštěvovanější vrchol Beckovské hradné bralo (251 m, Povážský Inovec), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Bodů na Vrcholovce1
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 1 00:00:00 2 km 44 m
Celkem100:00:002 km44 m
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Beckovské hradné bralo 251 m34 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Beckovské hradné bralo 251 m34 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Beckovské hradné bralo 251 m34 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 1 100.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 1 100.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Povážský Inovec 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Slovensko Slovensko 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2017
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2016

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Kelčský Javorník (864 m, Hostýnsko-vsetínská hornatina), 23.7.2016
Nejnižší vrchol Čertovy skály (498 m, Vizovická vrchovina), 1.5.2016
Nejprominentnější vrchol Kelčský Javorník (864 m, Hostýnsko-vsetínská hornatina), 23.7.2016
Nejnavštěvovanější vrchol Kelčský Javorník (864 m, Hostýnsko-vsetínská hornatina), 1x
Všech vrcholů5
Hlavních vrcholů3
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce8
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 2 00:00:00 10 km 514 m
Celkem200:00:0010 km514 m
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kelčský Javorník864 m387 m
Jehelník852 m23 m
Čerňava844 m146 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kelčský Javorník864 m387 m
Čerňava844 m146 m
Jehelník852 m23 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Kelčský Javorník864 m387 m1
Jehelník852 m23 m1
Jehelník SV845 m2 m1
Čerňava844 m146 m1
Čertovy skály498 m6 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 4 80.00%
Neděle 1 20.00%
Celkem 5 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 1 20.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 4 80.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Hostýnsko-vsetínská hornatina 4 80.00%
Vizovická vrchovina 1 20.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 5 100.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2016
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen 1
Červen
Červenec 4
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2014

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Špilberk (282 m, Bobravská vrchovina), 3.8.2014
Nejnižší vrchol Špilberk (282 m, Bobravská vrchovina), 3.8.2014
Nejprominentnější vrchol Špilberk (282 m, Bobravská vrchovina), 3.8.2014
Nejnavštěvovanější vrchol Špilberk (282 m, Bobravská vrchovina), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Bodů na Vrcholovce1
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Špilberk282 m46 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Špilberk282 m46 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Špilberk282 m46 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 1 100.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 1 100.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Bobravská vrchovina 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2014
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2013

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Vysoké kolo (1510 m, Krkonoše), 6.7.2013
Nejnižší vrchol Brumov (375 m, Bílé Karpaty), 25.8.2013
Nejprominentnější vrchol Vysoké kolo (1510 m, Krkonoše), 6.7.2013
Nejnavštěvovanější vrchol Vysoké kolo (1510 m, Krkonoše), 1x
Všech vrcholů8
Hlavních vrcholů5
Tisícovek6
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce16
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 2 00:00:00 23 km 711 m
Celkem200:00:0023 km711 m
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Vysoké kolo1510 m335 m
Vysoká pláň1497 m19 m
Violík1472 m25 m
Mužské kameny1417 m72 m
Dívčí kameny1413 m18 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Vysoké kolo1510 m335 m
Mužské kameny1417 m72 m
Violík1472 m25 m
Vysoká pláň1497 m19 m
Dívčí kameny1413 m18 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Vysoké kolo1510 m335 m1
Vysoká pláň1497 m19 m1
Violík1472 m25 m1
Mužské kameny1417 m72 m1
Mužské kameny V1415 m12 m1
Dívčí kameny1413 m18 m1
Velký Šišák1410 m1
Brumov375 m7 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 7 87.50%
Neděle 1 12.50%
Celkem 8 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 7 87.50%
Srpen 1 12.50%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Krkonoše 7 87.50%
Bílé Karpaty 1 12.50%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 8 53.33%
Polsko Polsko 7 46.67%
Celkem 15 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2013
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 7
Srpen 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
Sdílet