Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 4.11.2026 05:20.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lomnický štít (2634 m, Vysoké Tatry), 3.7.2019
Nejnižší vrchol Malý Javorový (947 m, Moravskoslezské Beskydy), 19.1.2019
Nejprominentnější vrchol Sněžka (1603 m, Krkonoše), 13.7.2018
Nejnavštěvovanější vrchol Lomnický štít (2634 m, Vysoké Tatry), 1x
Nejsevernější vrchol Medvědín (1235 m, Krkonoše), 9.7.2018
Nejjižnější vrchol Lomnický štít (2634 m, Vysoké Tatry), 3.7.2019
Nejvýchodnější vrchol Lomnický štít (2634 m, Vysoké Tatry), 3.7.2019
Nejzápadnější vrchol Medvědín (1235 m, Krkonoše), 9.7.2018
Všech vrcholů13
Hlavních vrcholů10
Tisícovek9
Vrcholů P100 2
Bodů na Vrcholovce38
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lomnický štít2634 m442 m
Sněžka1603 m1197 m
Růžová hora1393 m34 m
Medvědín1235 m20 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Tanečnice1084 m78 m
Nořičí hora1047 m32 m
Javorový vrch1032 m67 m
Velký Lipový999 m16 m
Malý Javorový947 m23 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sněžka1603 m1197 m
Lomnický štít2634 m442 m
Tanečnice1084 m78 m
Javorový vrch1032 m67 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Růžová hora1393 m34 m
Nořičí hora1047 m32 m
Malý Javorový947 m23 m
Medvědín1235 m20 m
Velký Lipový999 m16 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lomnický štít2634 m442 m1
Sněžka1603 m1197 m1
Růžová hora1393 m34 m1
Medvědín1235 m20 m1
Čertův mlýn1206 m61 m1
Tanečnice1084 m78 m1
Nořičí hora1047 m32 m1
Zmrzlý vrch1043 m8 m1
Skalka1037 m4 m1
Javorový vrch1032 m67 m1
Pustevny1018 m1
Velký Lipový999 m16 m1
Malý Javorový947 m23 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 7.69%
Úterý 0 0.00%
Středa 1 7.69%
Čtvrtek 6 46.15%
Pátek 2 15.38%
Sobota 3 23.08%
Neděle 0 0.00%
Celkem 13 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 2 15.38%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 1 7.69%
Červen 0 0.00%
Červenec 10 76.92%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 13 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 9 69.23%
Krkonoše 3 23.08%
Vysoké Tatry 1 7.69%
Celkem 13 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 12 85.71%
Polsko Polsko 1 7.14%
Slovensko Slovensko 1 7.14%
Celkem 14 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 6/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 2
Únor
Březen
Duben
Květen 1
Červen
Červenec 1 6 1 2
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2019

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lomnický štít (2634 m, Vysoké Tatry), 3.7.2019
Nejnižší vrchol Malý Javorový (947 m, Moravskoslezské Beskydy), 19.1.2019
Nejprominentnější vrchol Lomnický štít (2634 m, Vysoké Tatry), 3.7.2019
Nejnavštěvovanější vrchol Lomnický štít (2634 m, Vysoké Tatry), 1x
Všech vrcholů3
Hlavních vrcholů3
Tisícovek2
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce12
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lomnický štít2634 m442 m
Javorový vrch1032 m67 m
Malý Javorový947 m23 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lomnický štít2634 m442 m
Javorový vrch1032 m67 m
Malý Javorový947 m23 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lomnický štít2634 m442 m1
Javorový vrch1032 m67 m1
Malý Javorový947 m23 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 1 33.33%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 2 66.67%
Neděle 0 0.00%
Celkem 3 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 2 66.67%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 1 33.33%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 2 66.67%
Vysoké Tatry 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 2 66.67%
Slovensko Slovensko 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2019
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 2
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec 1
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2018

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Sněžka (1603 m, Krkonoše), 13.7.2018
Nejnižší vrchol Velký Lipový (999 m, Moravskoslezské Beskydy), 12.5.2018
Nejprominentnější vrchol Sněžka (1603 m, Krkonoše), 13.7.2018
Nejnavštěvovanější vrchol Sněžka (1603 m, Krkonoše), 1x
Všech vrcholů10
Hlavních vrcholů7
Tisícovek7
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce26
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sněžka1603 m1197 m
Růžová hora1393 m34 m
Medvědín1235 m20 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Tanečnice1084 m78 m
Nořičí hora1047 m32 m
Velký Lipový999 m16 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sněžka1603 m1197 m
Tanečnice1084 m78 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Růžová hora1393 m34 m
Nořičí hora1047 m32 m
Medvědín1235 m20 m
Velký Lipový999 m16 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Sněžka1603 m1197 m1
Růžová hora1393 m34 m1
Medvědín1235 m20 m1
Čertův mlýn1206 m61 m1
Tanečnice1084 m78 m1
Nořičí hora1047 m32 m1
Zmrzlý vrch1043 m8 m1
Skalka1037 m4 m1
Pustevny1018 m1
Velký Lipový999 m16 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 10.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 6 60.00%
Pátek 2 20.00%
Sobota 1 10.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 10 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 1 10.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 9 90.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 10 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 7 70.00%
Krkonoše 3 30.00%
Celkem 10 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 10 90.91%
Polsko Polsko 1 9.09%
Celkem 11 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2018
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen 1
Červen
Červenec 6 1 2
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
Sdílet