Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 30.10.2026 05:49.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Pico Viejo (3134 m, Cañadas del Teide), 29.3.2024
Nejnižší vrchol Cristo Rei (45 m, Madeira), 4.5.2023
Nejprominentnější vrchol Pico Ruivo (1862 m, Madeira), 27.4.2023
Nejnavštěvovanější vrchol Hradisko (522 m, Rožnovská brázda), 3x
Nejsevernější vrchol Ruprechtický Špičák (880 m, Broumovská vrchovina), 29.7.2022
Nejjižnější vrchol Pico Viejo (3134 m, Cañadas del Teide), 29.3.2024
Nejvýchodnější vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 18.6.2022
Nejzápadnější vrchol Ponta do Pargo Lighthouse (300 m, Madeira), 3.5.2023
Všech vrcholů354
Hlavních vrcholů225
Tisícovek41
Vrcholů P100 47
Bodů na Vrcholovce529
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Pico Viejo3134 m60 m
Pico Ruivo1862 m1862 m
Pico do Arieiro1818 m248 m
Babia hora1724 m1074 m
Veľký Kriváň1709 m958 m
Malý Kriváň1671 m235 m
Chleb1645 m121 m
Hromové1636 m41 m
Steny J1625 m21 m
Pekelník1609 m35 m
Stoh1607 m378 m
Steny S1535 m60 m
Koniarky1535 m25 m
Malá Babia hora1517 m109 m
Praděd1491 m983 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Pico Ruivo1862 m1862 m
Babia hora1724 m1074 m
Praděd1491 m983 m
Veľký Kriváň1709 m958 m
Klínovec1244 m748 m
Velká Javořina970 m570 m
Skalka964 m482 m
Velký Lopeník911 m397 m
Stoh1607 m378 m
Veľký Javorník1075 m357 m
Děvín550 m348 m
Brdo587 m293 m
Čáp786 m251 m
Sokolie1171 m251 m
Pico do Arieiro1818 m248 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Hradisko522 m52 m3
Poludňový grúň1460 m5 m2
Grúň989 m5 m2
Nad Polanou Z937 m10 m2
Soláň V1849 m11 m2
Bařiny828 m10 m2
Šorštýn781 m58 m2
Kubíkův vrch684 m8 m2
Hukvaldy479 m120 m2
Kamenný vrch343 m28 m2
Hustopečský starý vrch308 m11 m2
Pico Viejo3134 m60 m1
Pico Ruivo1862 m1862 m1
Pico do Arieiro1818 m248 m1
Babia hora1724 m1074 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 45 12.30%
Úterý 38 10.38%
Středa 36 9.84%
Čtvrtek 35 9.56%
Pátek 41 11.20%
Sobota 73 19.95%
Neděle 98 26.78%
Celkem 366 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 14 3.83%
Únor 11 3.01%
Březen 103 28.14%
Duben 29 7.92%
Květen 35 9.56%
Červen 64 17.49%
Červenec 8 2.19%
Srpen 17 4.64%
Září 12 3.28%
Říjen 28 7.65%
Listopad 28 7.65%
Prosinec 17 4.64%
Celkem 366 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 56 15.82%
Chřiby 47 13.28%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 33 9.32%
Podbeskydská pahorkatina 29 8.19%
Rožnovská brázda 27 7.63%
Javorníky 24 6.78%
Bílé Karpaty 23 6.50%
Pavlovské vrchy 18 5.08%
Krušné hory 13 3.67%
Malá Fatra 12 3.39%
Ždánický les 10 2.82%
Dyjsko-svratecký úval 10 2.82%
Madeira 7 1.98%
Velká Fatra 7 1.98%
Hrubý Jeseník 7 1.98%
Broumovská vrchovina 5 1.41%
Javorie 3 0.85%
Zábřežská vrchovina 3 0.85%
Litenčická pahorkatina 3 0.85%
Madeira 2 0.56%
Celkem 31 pohoří 354 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 307 81.65%
Slovensko Slovensko 52 13.83%
Portugalsko Portugalsko 9 2.39%
Polsko Polsko 3 0.80%
Německo Německo 2 0.53%
Chorvatsko Chorvatsko 2 0.53%
Španělsko Španělsko 1 0.27%
Celkem 376 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 92/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 5 2 6
Únor 1 1 4 5
Březen 6 8 5 4 1 1 1 3 1 2 5 1 3 3 5 10 3 10 9 17 5
Duben 5 7 12 2 2 1
Květen 3 4 2 1 9 8 3 4 1
Červen 1 1 7 1 6 1 2 11 3 1 9 13 8
Červenec 1 1 2 1 2 1
Srpen 6 2 2 2 1 1 1 1 1
Září 1 2 5 4
Říjen 6 2 1 10 1 1 1 1 5
Listopad 8 16 4
Prosinec 2 8 3 4

Statistika v roce 2026

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 7.3.2026
Nejnižší vrchol Svrčov (332 m, Podbeskydská pahorkatina), 29.9.2026
Nejprominentnější vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 7.3.2026
Nejnavštěvovanější vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 1x
Všech vrcholů39
Hlavních vrcholů25
Tisícovek3
Vrcholů P1005
Bodů na Vrcholovce55
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Praděd1491 m983 m
Dlouhé stráně1354 m169 m
Hradečná1057 m39 m
Ovčí vrch966 m113 m
Rolandův kámen937 m23 m
Kozlena886 m37 m
Gruň842 m31 m
Šorštýn781 m58 m
Poskla576 m78 m
Hájenka541 m44 m
Hradisko522 m52 m
V Makytí499 m47 m
Štramberčík498 m59 m
Maleník479 m160 m
Hukvaldy479 m120 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Praděd1491 m983 m
Dlouhé stráně1354 m169 m
Maleník479 m160 m
Hukvaldy479 m120 m
Ovčí vrch966 m113 m
Střečkův kopec361 m81 m
Poskla576 m78 m
Hůrka370 m69 m
Štramberčík498 m59 m
Krásnice464 m58 m
Šorštýn781 m58 m
Hradisko522 m52 m
V Makytí499 m47 m
Hájenka541 m44 m
Hradečná1057 m39 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Praděd1491 m983 m1
Dlouhé stráně1354 m169 m1
Hradečná1057 m39 m1
Ovčí vrch966 m113 m1
Hřeben958 m12 m1
Špičák pod Hubertkou950 m10 m1
Rolandův kámen937 m23 m1
Kozlena886 m37 m1
Gruň842 m31 m1
Šorštýn781 m58 m1
Poskla576 m78 m1
Hájenka541 m44 m1
Stráň536 m14 m1
Hradisko522 m52 m1
V Makytí499 m47 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 9 23.08%
Úterý 5 12.82%
Středa 7 17.95%
Čtvrtek 8 20.51%
Pátek 2 5.13%
Sobota 1 2.56%
Neděle 7 17.95%
Celkem 39 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 6 15.38%
Únor 1 2.56%
Březen 7 17.95%
Duben 0 0.00%
Květen 2 5.13%
Červen 1 2.56%
Červenec 1 2.56%
Srpen 1 2.56%
Září 7 17.95%
Říjen 13 33.33%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 39 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Podbeskydská pahorkatina 18 46.15%
Rožnovská brázda 8 20.51%
Hrubý Jeseník 7 17.95%
Moravskoslezské Beskydy 3 7.69%
Vizovická vrchovina 2 5.13%
Zábřežská vrchovina 1 2.56%
Celkem 39 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 39 100.00%
Celkem 39 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2026
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 4 2
Únor 1
Březen 1 1 1 3 1
Duben
Květen 2
Červen 1
Červenec 1
Srpen 1
Září 1 2 4
Říjen 5 8
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2025

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Malý Čistý (865 m, Moravskoslezské Beskydy), 28.9.2025
Nejnižší vrchol Gradina (45 m, Murter), 29.8.2025
Nejprominentnější vrchol Raduč (125 m, Murter), 30.8.2025
Nejnavštěvovanější vrchol Malý Čistý (865 m, Moravskoslezské Beskydy), 1x
Všech vrcholů50
Hlavních vrcholů30
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce52
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Malý Čistý865 m74 m
Kyčera834 m106 m
Klín820 m25 m
Salajka783 m39 m
Bečovská Kyčera783 m33 m
Zbojnická774 m21 m
Kamenné745 m38 m
Okrouhlice743 m35 m
Kočičí zámek703 m16 m
Rozpité621 m40 m
Mořdířka560 m42 m
Chlácholov558 m50 m
Holý kopec547 m45 m
Vysoká546 m69 m
Holý vrch544 m70 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Raduč125 m125 m
Kyčera834 m106 m
Malý Čistý865 m74 m
Holý vrch544 m70 m
Vysoká546 m69 m
Urban361 m58 m
Chlácholov558 m50 m
Obora322 m45 m
Holý kopec547 m45 m
Mořdířka560 m42 m
Rozpité621 m40 m
Gradina45 m40 m
Ostrý501 m39 m
Salajka783 m39 m
Kamenné745 m38 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Malý Čistý865 m74 m1
Kyčera834 m106 m1
Klín820 m25 m1
Kamenné V797 m11 m1
Salajka783 m39 m1
Bečovská Kyčera783 m33 m1
Zbojnická774 m21 m1
Salajka V763 m9 m1
Sviňarka758 m8 m1
Malý Čistý SZ750 m5 m1
Kamenné745 m38 m1
Okrouhlice743 m35 m1
Sviňarka S727 m5 m1
Vítková706 m5 m1
Kočičí zámek703 m16 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 3 6.00%
Středa 4 8.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 2.00%
Sobota 27 54.00%
Neděle 15 30.00%
Celkem 50 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 10 20.00%
Duben 1 2.00%
Květen 10 20.00%
Červen 12 24.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 3 6.00%
Září 5 10.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 9 18.00%
Celkem 50 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Chřiby 20 40.00%
Moravskoslezské Beskydy 18 36.00%
Rožnovská brázda 7 14.00%
Litenčická pahorkatina 3 6.00%
Murter 2 4.00%
Celkem 50 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 48 96.00%
Chorvatsko Chorvatsko 2 4.00%
Celkem 50 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2025
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen 5 5
Duben 1
Květen 1 9
Červen 6 5 1
Červenec
Srpen 1 1 1
Září 5
Říjen
Listopad
Prosinec 2 3 4

Statistika v roce 2024

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Pico Viejo (3134 m, Cañadas del Teide), 29.3.2024
Nejnižší vrchol Kalvária (189 m, Chvojnická pahorkatina), 20.10.2024
Nejprominentnější vrchol Panský diel (1100 m, Starohorské vrchy), 5.10.2024
Nejnavštěvovanější vrchol Pico Viejo (3134 m, Cañadas del Teide), 1x
Všech vrcholů38
Hlavních vrcholů20
Tisícovek2
Vrcholů P1003
Bodů na Vrcholovce46
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Pico Viejo3134 m60 m
Panský diel1100 m151 m
Gigula951 m118 m
Koncová897 m22 m
Hluboký848 m46 m
Kyvňačky816 m21 m
Kyčera746 m25 m
Kantorka S718 m30 m
Kyvňačky Z706 m19 m
U Vašutků S673 m24 m
Ježovec626 m32 m
Pustý vrch571 m91 m
Vartovka568 m18 m
Pod Ježovcem V562 m18 m
Hradisko522 m52 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Panský diel1100 m151 m
Hukvaldy479 m120 m
Gigula951 m118 m
Pustý vrch571 m91 m
Pico Viejo3134 m60 m
Travičná380 m56 m
Hradisko522 m52 m
Hluboký848 m46 m
Dobrá Niva449 m42 m
Ježovec626 m32 m
Kantorka S718 m30 m
Santon296 m28 m
Kyčera746 m25 m
U Vašutků S673 m24 m
Koncová897 m22 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Pico Viejo3134 m60 m1
Panský diel1100 m151 m1
Gigula951 m118 m1
Gigula S908 m12 m1
Koncová897 m22 m1
Javorníček862 m6 m1
Hluboký848 m46 m1
Hluboký Z832 m6 m1
Javorníček SZ1820 m14 m1
Kyvňačky816 m21 m1
Kyvňačky V815 m7 m1
Javorníček SZ2792 m14 m1
Koncová S2765 m5 m1
Kyčera746 m25 m1
Kantorka J728 m12 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 2 5.26%
Pátek 2 5.26%
Sobota 6 15.79%
Neděle 28 73.68%
Celkem 38 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 8 21.05%
Únor 0 0.00%
Březen 2 5.26%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 12 31.58%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 8 21.05%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 8 21.05%
Celkem 38 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Javorníky 11 28.95%
Rožnovská brázda 6 15.79%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 6 15.79%
Moravskoslezské Beskydy 4 10.53%
Javorie 3 7.89%
Dyjsko-svratecký úval 2 5.26%
Bílé Karpaty 1 2.63%
Zvolenská kotlina 1 2.63%
Podbeskydská pahorkatina 1 2.63%
Cañadas del Teide 1 2.63%
Starohorské vrchy 1 2.63%
Chvojnická pahorkatina 1 2.63%
Celkem 38 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 31 81.58%
Slovensko Slovensko 6 15.79%
Španělsko Španělsko 1 2.63%
Celkem 38 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2024
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1 6
Únor
Březen 1 1
Duben
Květen
Červen 1 11
Červenec
Srpen
Září
Říjen 2 1 2 1 1 1
Listopad
Prosinec 8

Statistika v roce 2023

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Pico Ruivo (1862 m, Madeira), 27.4.2023
Nejnižší vrchol Cristo Rei (45 m, Madeira), 4.5.2023
Nejprominentnější vrchol Pico Ruivo (1862 m, Madeira), 27.4.2023
Nejnavštěvovanější vrchol Pico Ruivo (1862 m, Madeira), 1x
Všech vrcholů45
Hlavních vrcholů28
Tisícovek8
Vrcholů P1008
Bodů na Vrcholovce82
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Pico Ruivo1862 m1862 m
Pico do Arieiro1818 m248 m
Klínovec1244 m748 m
Fanal1236 m53 m
Fichtelberg1215 m139 m
Blatenský vrch1043 m70 m
Plešivec1029 m95 m
Eisenberg1029 m49 m
Beskydek953 m115 m
Trojačka938 m18 m
Jelení hora937 m20 m
Mědník910 m46 m
Lysá hora877 m55 m
Soláň861 m56 m
Solisko833 m70 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Pico Ruivo1862 m1862 m
Klínovec1244 m748 m
Pico do Arieiro1818 m248 m
Fichtelberg1215 m139 m
Červenec760 m137 m
Velký Kosíř442 m130 m
Beskydek953 m115 m
Pico do Furado170 m100 m
Plešivec1029 m95 m
Solisko833 m70 m
Blatenský vrch1043 m70 m
Soláň861 m56 m
Helfštýn405 m56 m
Lysá hora877 m55 m
Fanal1236 m53 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Pico Ruivo1862 m1862 m1
Pico do Arieiro1818 m248 m1
Klínovec1244 m748 m1
Fanal1236 m53 m1
Fichtelberg1215 m139 m1
Blatenský vrch1043 m70 m1
Eisenberg1029 m49 m1
Plešivec1029 m95 m1
Plešivec V994 m12 m1
Jelení954 m5 m1
Beskydek953 m115 m1
Skalka941 m14 m1
Trojačka938 m18 m1
Nad Polanou Z937 m10 m1
Jelení hora937 m20 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 6 13.33%
Středa 16 35.56%
Čtvrtek 8 17.78%
Pátek 4 8.89%
Sobota 7 15.56%
Neděle 4 8.89%
Celkem 45 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 17 37.78%
Duben 4 8.89%
Květen 7 15.56%
Červen 0 0.00%
Červenec 2 4.44%
Srpen 13 28.89%
Září 0 0.00%
Říjen 2 4.44%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 45 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Krušné hory 13 28.89%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 9 20.00%
Madeira 7 15.56%
Moravskoslezské Beskydy 6 13.33%
Ždánický les 2 4.44%
Zábřežská vrchovina 2 4.44%
Madeira 2 4.44%
Podbeskydská pahorkatina 1 2.22%
Jevišovická pahorkatina 1 2.22%
Křivoklátská vrchovina 1 2.22%
Slavkovský les 1 2.22%
Celkem 45 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 34 72.34%
Portugalsko Portugalsko 9 19.15%
Slovensko Slovensko 2 4.26%
Německo Německo 2 4.26%
Celkem 47 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2023
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen 2 1 2 5 2 5
Duben 1 2 1
Květen 3 2 2
Červen
Červenec 1 1
Srpen 6 2 2 2 1
Září
Říjen 1 1
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2022

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 18.6.2022
Nejnižší vrchol Šibeniční vrch J (226 m, Pavlovské vrchy), 28.3.2022
Nejprominentnější vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 18.6.2022
Nejnavštěvovanější vrchol Poludňový grúň (1460 m, Malá Fatra), 2x
Všech vrcholů190
Hlavních vrcholů127
Tisícovek28
Vrcholů P10030
Bodů na Vrcholovce294
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Babia hora1724 m1074 m
Veľký Kriváň1709 m958 m
Malý Kriváň1671 m235 m
Chleb1645 m121 m
Hromové1636 m41 m
Steny J1625 m21 m
Pekelník1609 m35 m
Stoh1607 m378 m
Steny S1535 m60 m
Koniarky1535 m25 m
Malá Babia hora1517 m109 m
Malá Smrekovica1485 m175 m
Šiprúň 1461 m147 m
Predný Šiprúň1443 m64 m
Malinné1209 m138 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Babia hora1724 m1074 m
Veľký Kriváň1709 m958 m
Velká Javořina970 m570 m
Skalka964 m482 m
Velký Lopeník911 m397 m
Stoh1607 m378 m
Veľký Javorník1075 m357 m
Děvín550 m348 m
Brdo587 m293 m
Sokolie1171 m251 m
Čáp786 m251 m
Kubánkov661 m239 m
Malý Kriváň1671 m235 m
Vysoká1024 m224 m
Trojačka987 m179 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Poludňový grúň1460 m5 m2
Grúň989 m5 m2
Bařiny828 m10 m2
Kubíkův vrch684 m8 m2
Babia hora1724 m1074 m1
Veľký Kriváň1709 m958 m1
Malý Kriváň1671 m235 m1
Chleb1645 m121 m1
Hromové1636 m41 m1
Steny J1625 m21 m1
Pekelník1609 m35 m1
Stoh1607 m378 m1
Steny S1535 m60 m1
Koniarky1535 m25 m1
Malá Babia hora1517 m109 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 36 18.56%
Úterý 24 12.37%
Středa 9 4.64%
Čtvrtek 17 8.76%
Pátek 32 16.49%
Sobota 32 16.49%
Neděle 44 22.68%
Celkem 194 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 10 5.15%
Březen 67 34.54%
Duben 24 12.37%
Květen 16 8.25%
Červen 39 20.10%
Červenec 5 2.58%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 5 2.58%
Listopad 28 14.43%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 194 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Chřiby 27 14.21%
Moravskoslezské Beskydy 26 13.68%
Bílé Karpaty 22 11.58%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 20 10.53%
Pavlovské vrchy 18 9.47%
Javorníky 13 6.84%
Malá Fatra 12 6.32%
Podbeskydská pahorkatina 10 5.26%
Ždánický les 10 5.26%
Dyjsko-svratecký úval 8 4.21%
Rožnovská brázda 8 4.21%
Velká Fatra 7 3.68%
Broumovská vrchovina 5 2.63%
Kyjovská pahorkatina 2 1.05%
Oravské Beskydy 2 1.05%
Celkem 190 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 163 77.62%
Slovensko Slovensko 44 20.95%
Polsko Polsko 3 1.43%
Celkem 210 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2022
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor 1 4 5
Březen 6 8 5 4 3 1 1 3 8 3 10 9 6
Duben 5 7 12
Květen 1 1 8 3 2 1
Červen 1 7 1 2 3 1 9 8 7
Červenec 1 2 1 1
Srpen
Září
Říjen 5
Listopad 8 16 4
Prosinec
Sdílet