Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 8.11.2026 20:39.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Ostrva (1984 m, Vysoké Tatry), 17.6.2024
Nejnižší vrchol Životický vrch (329 m, Podbeskydská pahorkatina), 24.8.2025
Nejprominentnější vrchol Sněžka (1603 m, Krkonoše), 9.10.2025
Nejnavštěvovanější vrchol Velký Javorník (918 m, Moravskoslezské Beskydy), 32x
Nejsevernější vrchol Sker (749 m, Island), 7.10.2026
Nejjižnější vrchol Vojak (1401 m, Učka), 19.8.2021
Nejvýchodnější vrchol Ostrva (1984 m, Vysoké Tatry), 17.6.2024
Nejzápadnější vrchol Sker (749 m, Island), 7.10.2026
Všech vrcholů147
Hlavních vrcholů113
Tisícovek43
Vrcholů P100 44
Bodů na Vrcholovce396
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ostrva1984 m18 m
Vogel1922 m135 m
Črna prst1844 m147 m
Veľký Kriváň1709 m958 m
Malý Kriváň1671 m235 m
Stoh1607 m378 m
Sněžka1603 m1197 m
Praděd1491 m983 m
Vojak1401 m918 m
Liščí hora1363 m38 m
Dlouhé stráně1354 m169 m
Šerák1351 m66 m
Lysá hora1324 m769 m
Poledník1315 m185 m
Černá hora1300 m215 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sněžka1603 m1197 m
Praděd1491 m983 m
Veľký Kriváň1709 m958 m
Vojak1401 m918 m
Lysá hora1324 m769 m
Klínovec1244 m748 m
Smrk1277 m592 m
Kněhyně1257 m514 m
Travný1204 m490 m
Skalka964 m482 m
Kelčský Javorník864 m387 m
Stoh1607 m378 m
Velký Javorník918 m366 m
Ropice1082 m317 m
Smrk1127 m312 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Velký Javorník918 m366 m32
Lysá hora1324 m769 m8
Smrk1277 m592 m7
Hlásnice558 m176 m7
Radhošť1129 m124 m6
Ondřejník890 m132 m6
Skalka964 m482 m3
Kotlová869 m10 m3
Svinec546 m79 m3
Veľký Kriváň1709 m958 m2
Radegast1106 m41 m2
Radegast Z11100 m26 m2
Kykulka996 m69 m2
Ropička918 m20 m2
Vsacký Cáb841 m83 m2
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 14 6.19%
Úterý 7 3.10%
Středa 18 7.96%
Čtvrtek 12 5.31%
Pátek 28 12.39%
Sobota 68 30.09%
Neděle 79 34.96%
Celkem 226 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 17 7.52%
Únor 19 8.41%
Březen 15 6.64%
Duben 22 9.73%
Květen 23 10.18%
Červen 12 5.31%
Červenec 21 9.29%
Srpen 23 10.18%
Září 19 8.41%
Říjen 27 11.95%
Listopad 11 4.87%
Prosinec 17 7.52%
Celkem 226 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 48 32.65%
Podbeskydská pahorkatina 44 29.93%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 13 8.84%
Javorníky 6 4.08%
Hrubý Jeseník 5 3.40%
Šumava 4 2.72%
Slezské Beskydy 4 2.72%
Krkonoše 3 2.04%
Malá Fatra 3 2.04%
Krušné hory 3 2.04%
Nízký Jeseník 3 2.04%
Rychlebské hory 2 1.36%
Julské Alpy 2 1.36%
Vysoké Tatry 1 0.68%
Island 1 0.68%
Vizovická vrchovina 1 0.68%
Učka 1 0.68%
Rožnovská brázda 1 0.68%
Turzovská vrchovina 1 0.68%
Třeboňská pánev 1 0.68%
Celkem 147 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 136 89.47%
 Slovensko 8 5.26%
 Polsko 3 1.97%
 Slovinsko 2 1.32%
 Island 1 0.66%
 Německo 1 0.66%
 Chorvatsko 1 0.66%
Celkem 152 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 160/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 2 2 1 2 2 1 1 2 1 1 1
Únor 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 3 1 2 1
Březen 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1
Duben 1 1 1 2 3 2 1 1 1 1 2 1 1 1 3
Květen 1 1 2 3 1 1 1 3 2 1 4 2 1
Červen 1 1 2 1 1 1 2 1 1 1
Červenec 1 2 1 1 2 1 2 1 1 1 1 2 2 1 1 1
Srpen 4 2 1 1 2 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1
Září 1 2 1 2 1 1 1 1 2 1 1 5
Říjen 1 1 1 1 1 3 3 1 1 1 4 1 1 2 1 4
Listopad 1 1 3 1 1 1 1 1 1
Prosinec 1 1 1 1 1 1 2 1 3 2 3

Statistika v roce 2026

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Dlouhé stráně (1354 m, Hrubý Jeseník), 25.2.2026
Nejnižší vrchol Svrčov (332 m, Podbeskydská pahorkatina), 28.10.2026
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 24.5.2026
Nejnavštěvovanější vrchol Velký Javorník (918 m, Moravskoslezské Beskydy), 2x
Všech vrcholů24
Hlavních vrcholů19
Tisícovek8
Vrcholů P1009
Bodů na Vrcholovce52
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Dlouhé stráně1354 m169 m
Lysá hora1324 m769 m
Poledník1315 m185 m
Pancíř1213 m62 m
Špičák1205 m45 m
Radhošť1129 m124 m
Smrk1127 m312 m
Obří skály1084 m16 m
Kykulka996 m69 m
Muroňka966 m18 m
Beskydek953 m115 m
Velký Javorník918 m366 m
Tanečnice912 m109 m
Hradisko773 m67 m
Lopůnka762 m23 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Velký Javorník918 m366 m
Smrk1127 m312 m
Poledník1315 m185 m
Hlásnice558 m176 m
Dlouhé stráně1354 m169 m
Radhošť1129 m124 m
Beskydek953 m115 m
Tanečnice912 m109 m
Kykulka996 m69 m
Hradisko773 m67 m
Pancíř1213 m62 m
Hradisko522 m52 m
Sker749 m49 m
Špičák1205 m45 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Velký Javorník918 m366 m2
Dlouhé stráně1354 m169 m1
Lysá hora1324 m769 m1
Poledník1315 m185 m1
Pancíř1213 m62 m1
Špičák1205 m45 m1
Radhošť1129 m124 m1
Smrk1127 m312 m1
Obří skály1084 m16 m1
Kykulka996 m69 m1
Muroňka966 m18 m1
Beskydek953 m115 m1
Tanečnice912 m109 m1
Hochfels875 m5 m1
Hradisko773 m67 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 2 8.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 4 16.00%
Čtvrtek 2 8.00%
Pátek 2 8.00%
Sobota 7 28.00%
Neděle 8 32.00%
Celkem 25 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 4 16.00%
Únor 4 16.00%
Březen 0 0.00%
Duben 2 8.00%
Květen 4 16.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 4 16.00%
Srpen 2 8.00%
Září 3 12.00%
Říjen 2 8.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 25 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 7 29.17%
Šumava 4 16.67%
Podbeskydská pahorkatina 4 16.67%
Rychlebské hory 2 8.33%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 2 8.33%
Hrubý Jeseník 2 8.33%
Rožnovská brázda 1 4.17%
Island 1 4.17%
Javorníky 1 4.17%
Celkem 24 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 22 88.00%
 Slovensko 1 4.00%
 Island 1 4.00%
 Německo 1 4.00%
Celkem 25 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2026
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1 1 1
Únor 1 1 1 1
Březen
Duben 1 1
Květen 1 3
Červen
Červenec 1 1 1 1
Srpen 1 1
Září 1 1 1
Říjen 1 1
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2025

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Vogel (1922 m, Julské Alpy), 9.7.2025
Nejnižší vrchol Životický vrch (329 m, Podbeskydská pahorkatina), 24.8.2025
Nejprominentnější vrchol Sněžka (1603 m, Krkonoše), 9.10.2025
Nejnavštěvovanější vrchol Velký Javorník (918 m, Moravskoslezské Beskydy), 3x
Všech vrcholů43
Hlavních vrcholů33
Tisícovek15
Vrcholů P10017
Bodů na Vrcholovce96
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Vogel1922 m135 m
Črna prst1844 m147 m
Sněžka1603 m1197 m
Liščí hora1363 m38 m
Lysá hora1324 m769 m
Černá hora1300 m215 m
Smrk1277 m592 m
Barania Góra1220 m175 m
Travný1204 m490 m
Radhošť1129 m124 m
Radegast Z11100 m26 m
Velká Stolová1057 m47 m
Javorový vrch1032 m67 m
Kozubová982 m173 m
Skalka964 m482 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sněžka1603 m1197 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Travný1204 m490 m
Skalka964 m482 m
Velký Javorník918 m366 m
Červený kámen696 m289 m
Klášťov753 m246 m
Makyta923 m232 m
Černá hora1300 m215 m
Hlásnice558 m176 m
Barania Góra1220 m175 m
Kozubová982 m173 m
Črna prst1844 m147 m
Vogel1922 m135 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Velký Javorník918 m366 m3
Vogel1922 m135 m1
Črna prst1844 m147 m1
Sněžka1603 m1197 m1
Liščí hora1363 m38 m1
Lysá hora1324 m769 m1
Černá hora1300 m215 m1
Smrk1277 m592 m1
Barania Góra1220 m175 m1
Travný1204 m490 m1
Radhošť1129 m124 m1
Radegast Z11100 m26 m1
Radegast Z21099 m12 m1
Velká Stolová1057 m47 m1
Zmrzlý vrch1043 m8 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 2.22%
Úterý 3 6.67%
Středa 2 4.44%
Čtvrtek 2 4.44%
Pátek 3 6.67%
Sobota 16 35.56%
Neděle 18 40.00%
Celkem 45 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 2 4.44%
Únor 4 8.89%
Březen 1 2.22%
Duben 2 4.44%
Květen 5 11.11%
Červen 5 11.11%
Červenec 2 4.44%
Srpen 7 15.56%
Září 4 8.89%
Říjen 8 17.78%
Listopad 3 6.67%
Prosinec 2 4.44%
Celkem 45 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 15 34.88%
Podbeskydská pahorkatina 14 32.56%
Javorníky 4 9.30%
Krkonoše 3 6.98%
Slezské Beskydy 2 4.65%
Julské Alpy 2 4.65%
Vizovická vrchovina 1 2.33%
Nízký Jeseník 1 2.33%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 1 2.33%
Celkem 43 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 40 88.89%
 Slovinsko 2 4.44%
 Polsko 2 4.44%
 Slovensko 1 2.22%
Celkem 45 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2025
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1
Únor 1 1 2
Březen 1
Duben 1 1
Květen 1 1 1 1 1
Červen 1 1 1 1 1
Červenec 1 1
Srpen 1 1 1 1 1 1 1
Září 1 3
Říjen 1 1 1 1 3 1
Listopad 1 1 1
Prosinec 1 1

Statistika v roce 2024

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Ostrva (1984 m, Vysoké Tatry), 17.6.2024
Nejnižší vrchol Štandl (350 m, Podbeskydská pahorkatina), 9.2.2024
Nejprominentnější vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 2.8.2024
Nejnavštěvovanější vrchol Velký Javorník (918 m, Moravskoslezské Beskydy), 3x
Všech vrcholů33
Hlavních vrcholů23
Tisícovek10
Vrcholů P10010
Bodů na Vrcholovce73
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ostrva1984 m18 m
Veľký Kriváň1709 m958 m
Malý Kriváň1671 m235 m
Stoh1607 m378 m
Praděd1491 m983 m
Šerák1351 m66 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Malý Javorník1019 m49 m
Velký Javorník918 m366 m
Ropička918 m20 m
Súľov903 m46 m
Miloňová846 m73 m
Hlásnice558 m176 m
Bílá hora557 m204 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Praděd1491 m983 m
Veľký Kriváň1709 m958 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Stoh1607 m378 m
Velký Javorník918 m366 m
Malý Kriváň1671 m235 m
Bílá hora557 m204 m
Hlásnice558 m176 m
Libhošťská hůrka494 m148 m
Miloňová846 m73 m
Šerák1351 m66 m
Štramberčík498 m59 m
Malý Javorník1019 m49 m
Súľov903 m46 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Velký Javorník918 m366 m3
Veľký Kriváň1709 m958 m2
Ostrva1984 m18 m1
Malý Kriváň1671 m235 m1
Stoh1607 m378 m1
Praděd1491 m983 m1
Šerák1351 m66 m1
Lysá hora1324 m769 m1
Smrk1277 m592 m1
Malý Jezerník1209 m9 m1
Malý Javorník1019 m49 m1
Ropička918 m20 m1
Súľov903 m46 m1
Mjaší902 m13 m1
Soláň V1849 m11 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 2.78%
Úterý 1 2.78%
Středa 2 5.56%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 8 22.22%
Sobota 14 38.89%
Neděle 10 27.78%
Celkem 36 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 2 5.56%
Únor 5 13.89%
Březen 4 11.11%
Duben 2 5.56%
Květen 5 13.89%
Červen 2 5.56%
Červenec 3 8.33%
Srpen 3 8.33%
Září 2 5.56%
Říjen 2 5.56%
Listopad 2 5.56%
Prosinec 4 11.11%
Celkem 36 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Podbeskydská pahorkatina 14 42.42%
Moravskoslezské Beskydy 5 15.15%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 3 9.09%
Malá Fatra 3 9.09%
Hrubý Jeseník 3 9.09%
Nízký Jeseník 2 6.06%
Vysoké Tatry 1 3.03%
Turzovská vrchovina 1 3.03%
Javorníky 1 3.03%
Celkem 33 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 28 82.35%
 Slovensko 6 17.65%
Celkem 34 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2024
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1
Únor 1 1 1 1 1
Březen 1 1 1 1
Duben 1 1
Květen 1 1 1 2
Červen 1 1
Červenec 1 1 1
Srpen 2 1
Září 2
Říjen 1 1
Listopad 1 1
Prosinec 1 1 1 1

Statistika v roce 2023

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 3.7.2023
Nejnižší vrchol Vlčina (532 m, Moravskoslezské Beskydy), 28.10.2023
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 3.7.2023
Nejnavštěvovanější vrchol Velký Javorník (918 m, Moravskoslezské Beskydy), 6x
Všech vrcholů23
Hlavních vrcholů20
Tisícovek8
Vrcholů P1009
Bodů na Vrcholovce45
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Klínovec1244 m748 m
Radhošť1129 m124 m
Radegast1106 m41 m
Tanečnice Z1077 m22 m
Blatenský vrch1043 m70 m
Plešivec1029 m95 m
Vysoká1024 m224 m
Velký Javorník918 m366 m
Suchá900 m21 m
Ondřejník890 m132 m
Kotař861 m71 m
Dlouhá860 m128 m
Vsacký Cáb841 m83 m
Godula738 m21 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Klínovec1244 m748 m
Velký Javorník918 m366 m
Vysoká1024 m224 m
Hlásnice558 m176 m
Na Peklech606 m153 m
Ondřejník890 m132 m
Dlouhá860 m128 m
Radhošť1129 m124 m
Plešivec1029 m95 m
Pískovina584 m92 m
Vsacký Cáb841 m83 m
Kotař861 m71 m
Blatenský vrch1043 m70 m
Radegast1106 m41 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Velký Javorník918 m366 m6
Lysá hora1324 m769 m1
Klínovec1244 m748 m1
Radhošť1129 m124 m1
Radegast1106 m41 m1
Tanečnice Z1077 m22 m1
Blatenský vrch1043 m70 m1
Plešivec1029 m95 m1
Vysoká1024 m224 m1
Čerchlaný Beskyd945 m7 m1
Černá hora901 m7 m1
Suchá900 m21 m1
Ondřejník890 m132 m1
Kotař861 m71 m1
Dlouhá860 m128 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 3 10.71%
Úterý 1 3.57%
Středa 2 7.14%
Čtvrtek 3 10.71%
Pátek 5 17.86%
Sobota 6 21.43%
Neděle 8 28.57%
Celkem 28 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 2 7.14%
Březen 2 7.14%
Duben 3 10.71%
Květen 3 10.71%
Červen 1 3.57%
Červenec 3 10.71%
Srpen 3 10.71%
Září 4 14.29%
Říjen 3 10.71%
Listopad 1 3.57%
Prosinec 3 10.71%
Celkem 28 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 12 52.17%
Podbeskydská pahorkatina 5 21.74%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 3 13.04%
Krušné hory 3 13.04%
Celkem 23 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 23 100.00%
Celkem 23 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2023
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor 1 1
Březen 1 1
Duben 1 1 1
Květen 1 1 1
Červen 1
Červenec 1 1 1
Srpen 1 1 1
Září 1 1 1 1
Říjen 1 1 1
Listopad 1
Prosinec 1 1 1

Statistika v roce 2022

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 2.8.2022
Nejnižší vrchol Kotouč (511 m, Podbeskydská pahorkatina), 3.7.2022
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 2.8.2022
Nejnavštěvovanější vrchol Velký Javorník (918 m, Moravskoslezské Beskydy), 4x
Všech vrcholů26
Hlavních vrcholů24
Tisícovek7
Vrcholů P10013
Bodů na Vrcholovce43
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Kněhyně1257 m514 m
Radhošť1129 m124 m
Radegast1106 m41 m
Radegast Z11100 m26 m
Ostrý1044 m129 m
Skalka964 m482 m
Velký Javorník918 m366 m
Kyčera906 m35 m
Ondřejník890 m132 m
Kamenárka862 m189 m
Soláň861 m56 m
Filipka771 m33 m
Hodorf766 m81 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Kněhyně1257 m514 m
Skalka964 m482 m
Velký Javorník918 m366 m
Červený kámen696 m289 m
Kamenárka862 m189 m
Hlásnice558 m176 m
Ondřejník890 m132 m
Ostrý1044 m129 m
Radhošť1129 m124 m
Baba583 m108 m
Kotouč511 m103 m
Hodorf766 m81 m
Svinec546 m79 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Velký Javorník918 m366 m4
Smrk1277 m592 m3
Hlásnice558 m176 m2
Lysá hora1324 m769 m1
Kněhyně1257 m514 m1
Radhošť1129 m124 m1
Radegast1106 m41 m1
Radegast Z11100 m26 m1
Ostrý1044 m129 m1
Skalka964 m482 m1
Kyčera906 m35 m1
Ondřejník890 m132 m1
Kotlová869 m10 m1
Kamenárka862 m189 m1
Soláň861 m56 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 2 6.25%
Úterý 1 3.13%
Středa 4 12.50%
Čtvrtek 1 3.13%
Pátek 3 9.38%
Sobota 9 28.13%
Neděle 12 37.50%
Celkem 32 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 5 15.63%
Únor 1 3.13%
Březen 2 6.25%
Duben 2 6.25%
Květen 3 9.38%
Červen 1 3.13%
Červenec 5 15.63%
Srpen 4 12.50%
Září 1 3.13%
Říjen 5 15.63%
Listopad 1 3.13%
Prosinec 2 6.25%
Celkem 32 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 11 42.31%
Podbeskydská pahorkatina 10 38.46%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 3 11.54%
Slezské Beskydy 1 3.85%
Třeboňská pánev 1 3.85%
Celkem 26 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 26 100.00%
Celkem 26 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2022
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1 2 1
Únor 1
Březen 1 1
Duben 1 1
Květen 1 2
Červen 1
Červenec 1 1 1 1 1
Srpen 1 1 1 1
Září 1
Říjen 1 1 1 1 1
Listopad 1
Prosinec 1 1

Statistika v roce 2021

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Vojak (1401 m, Učka), 19.8.2021
Nejnižší vrchol Štramberská Trúba (509 m, Podbeskydská pahorkatina), 2.4.2021
Nejprominentnější vrchol Vojak (1401 m, Učka), 19.8.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 2x
Všech vrcholů27
Hlavních vrcholů24
Tisícovek7
Vrcholů P10013
Bodů na Vrcholovce56
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Vojak1401 m918 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Radhošť1129 m124 m
Tanečnice1084 m78 m
Ropice1082 m317 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Velký Javorník918 m366 m
Stanovec899 m17 m
Ondřejník890 m132 m
Kyčera875 m94 m
Kelčský Javorník864 m387 m
Prašivá843 m15 m
Vsacký Cáb841 m83 m
Godula738 m21 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Vojak1401 m918 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Kelčský Javorník864 m387 m
Velký Javorník918 m366 m
Ropice1082 m317 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Petřkovická hora610 m239 m
Kubánkov661 m239 m
Hlásnice558 m176 m
Tichavská hůrka Z543 m160 m
Ondřejník890 m132 m
Radhošť1129 m124 m
Kyčera875 m94 m
Vsacký Cáb841 m83 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m2
Radhošť1129 m124 m2
Velký Javorník918 m366 m2
Vojak1401 m918 m1
Smrk1277 m592 m1
Tanečnice1084 m78 m1
Ropice1082 m317 m1
Folvark1063 m7 m1
Velká Čantoryje995 m310 m1
Stanovec899 m17 m1
Ondřejník890 m132 m1
Kyčera875 m94 m1
Kotlová869 m10 m1
Kelčský Javorník864 m387 m1
Prašivá843 m15 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 2 6.67%
Úterý 0 0.00%
Středa 2 6.67%
Čtvrtek 1 3.33%
Pátek 5 16.67%
Sobota 8 26.67%
Neděle 12 40.00%
Celkem 30 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 2 6.67%
Únor 0 0.00%
Březen 3 10.00%
Duben 5 16.67%
Květen 1 3.33%
Červen 2 6.67%
Červenec 3 10.00%
Srpen 3 10.00%
Září 3 10.00%
Říjen 4 13.33%
Listopad 1 3.33%
Prosinec 3 10.00%
Celkem 30 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 12 44.44%
Podbeskydská pahorkatina 10 37.04%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 3 11.11%
Slezské Beskydy 1 3.70%
Učka 1 3.70%
Celkem 27 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 26 92.86%
 Chorvatsko 1 3.57%
 Polsko 1 3.57%
Celkem 28 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2021
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1
Únor
Březen 1 1 1
Duben 1 1 1 1 1
Květen 1
Červen 1 1
Červenec 1 1 1
Srpen 1 1 1
Září 1 1 1
Říjen 1 1 1 1
Listopad 1
Prosinec 1 1 1

Statistika v roce 2020

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 23.4.2020
Nejnižší vrchol Puntík (501 m, Podbeskydská pahorkatina), 30.4.2020
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 23.4.2020
Nejnavštěvovanější vrchol Velký Javorník (918 m, Moravskoslezské Beskydy), 12x
Všech vrcholů18
Hlavních vrcholů15
Tisícovek4
Vrcholů P1007
Bodů na Vrcholovce31
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Nořičí hora1047 m32 m
Malá Stolová1009 m44 m
Kykulka996 m69 m
Skalka964 m482 m
Velký Javorník918 m366 m
Ropička918 m20 m
Ondřejník890 m132 m
Krátká767 m45 m
Huštýn747 m55 m
Kubánkov661 m239 m
Horečky / Velký kopec565 m19 m
Bílá hora557 m204 m
Puntík501 m96 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Skalka964 m482 m
Velký Javorník918 m366 m
Kubánkov661 m239 m
Bílá hora557 m204 m
Ondřejník890 m132 m
Puntík501 m96 m
Kykulka996 m69 m
Huštýn747 m55 m
Krátká767 m45 m
Malá Stolová1009 m44 m
Nořičí hora1047 m32 m
Ropička918 m20 m
Horečky / Velký kopec565 m19 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Velký Javorník918 m366 m12
Ondřejník890 m132 m2
Lysá hora1324 m769 m1
Smrk1277 m592 m1
Nořičí hora1047 m32 m1
Pustevny1018 m1
Malá Stolová1009 m44 m1
Bukovina999 m12 m1
Kykulka996 m69 m1
Skalka964 m482 m1
Ropička918 m20 m1
Kotlová869 m10 m1
Krátká767 m45 m1
Huštýn747 m55 m1
Kubánkov661 m239 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 3 10.00%
Úterý 1 3.33%
Středa 2 6.67%
Čtvrtek 3 10.00%
Pátek 2 6.67%
Sobota 8 26.67%
Neděle 11 36.67%
Celkem 30 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 2 6.67%
Únor 3 10.00%
Březen 3 10.00%
Duben 6 20.00%
Květen 2 6.67%
Červen 1 3.33%
Červenec 1 3.33%
Srpen 1 3.33%
Září 2 6.67%
Říjen 3 10.00%
Listopad 3 10.00%
Prosinec 3 10.00%
Celkem 30 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 12 66.67%
Podbeskydská pahorkatina 5 27.78%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 1 5.56%
Celkem 18 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 18 100.00%
Celkem 18 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2020
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1
Únor 1 1 1
Březen 1 1 1
Duben 1 1 1 1 1 1
Květen 1 1
Červen 1
Červenec 1
Srpen 1
Září 1 1
Říjen 1 1 1
Listopad 3
Prosinec 1 1 1
Sdílet