Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 2.11.2026 08:14.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Kehlstein (1881 m, Berchtesgadenské Alpy), 14.11.2022
Nejnižší vrchol Trojmezí (1094 m, Šumava), 21.5.2022
Nejprominentnější vrchol Sněžka (1603 m, Krkonoše), výstup
Nejnavštěvovanější vrchol Kehlstein (1881 m, Berchtesgadenské Alpy), 1x
Nejsevernější vrchol Sněžka (1603 m, Krkonoše), výstup
Nejjižnější vrchol Grünstein (1304 m, Berchtesgadenské Alpy), 13.11.2022
Nejvýchodnější vrchol Sněžka (1603 m, Krkonoše), výstup
Nejzápadnější vrchol Grünstein (1304 m, Berchtesgadenské Alpy), 13.11.2022
Všech vrcholů11
Hlavních vrcholů9
Tisícovek11
Vrcholů P100 7
Bodů na Vrcholovce52
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kehlstein1881 m68 m
Sněžka1603 m1197 m
Großer Arber / Velký Javor1456 m1031 m
Plechý1378 m508 m
Svaroh1336 m16 m
Großer Falkenstein1315 m110 m
Grünstein1304 m104 m
Ostrý1292 m177 m
Špičák1223 m191 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sněžka1603 m1197 m
Großer Arber / Velký Javor1456 m1031 m
Plechý1378 m508 m
Špičák1223 m191 m
Ostrý1292 m177 m
Großer Falkenstein1315 m110 m
Grünstein1304 m104 m
Kehlstein1881 m68 m
Svaroh1336 m16 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Kehlstein1881 m68 m1
Sněžka1603 m1197 m1
Großer Arber / Velký Javor1456 m1031 m1
Plechý1378 m508 m1
Svaroh1336 m16 m1
Großer Falkenstein1315 m110 m1
Třístoličník / Dreisessel1311 m10 m1
Grünstein1304 m104 m1
Ostrý1292 m177 m1
Špičák1223 m191 m1
Trojmezí1094 m6 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 10.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 10.00%
Sobota 6 60.00%
Neděle 2 20.00%
Celkem 10 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 1 10.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 3 30.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 2 20.00%
Prosinec 4 40.00%
Celkem 10 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Šumava 8 72.73%
Berchtesgadenské Alpy 2 18.18%
Krkonoše 1 9.09%
Celkem 11 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 7 46.67%
 Německo 6 40.00%
 Polsko 1 6.67%
 Rakousko 1 6.67%
Celkem 15 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 8/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1
Únor
Březen
Duben
Květen 3
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad 1 1
Prosinec 1 1 1 1

Statistika v roce 2026

Získané plakety

Statistika v roce 2022

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Kehlstein (1881 m, Berchtesgadenské Alpy), 14.11.2022
Nejnižší vrchol Trojmezí (1094 m, Šumava), 21.5.2022
Nejprominentnější vrchol Großer Arber / Velký Javor (1456 m, Šumava), 15.1.2022
Nejnavštěvovanější vrchol Kehlstein (1881 m, Berchtesgadenské Alpy), 1x
Všech vrcholů6
Hlavních vrcholů4
Tisícovek6
Vrcholů P1003
Bodů na Vrcholovce27
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kehlstein1881 m68 m
Großer Arber / Velký Javor1456 m1031 m
Plechý1378 m508 m
Grünstein1304 m104 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Großer Arber / Velký Javor1456 m1031 m
Plechý1378 m508 m
Grünstein1304 m104 m
Kehlstein1881 m68 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Kehlstein1881 m68 m1
Großer Arber / Velký Javor1456 m1031 m1
Plechý1378 m508 m1
Třístoličník / Dreisessel1311 m10 m1
Grünstein1304 m104 m1
Trojmezí1094 m6 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 16.67%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 4 66.67%
Neděle 1 16.67%
Celkem 6 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 1 16.67%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 3 50.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 2 33.33%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Šumava 4 66.67%
Berchtesgadenské Alpy 2 33.33%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Německo 4 50.00%
 Česko 3 37.50%
 Rakousko 1 12.50%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2022
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1
Únor
Březen
Duben
Květen 3
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad 1 1
Prosinec

Statistika v roce 2021

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Svaroh (1336 m, Šumava), 31.12.2021
Nejnižší vrchol Špičák (1223 m, Šumava), 18.12.2021
Nejprominentnější vrchol Špičák (1223 m, Šumava), 18.12.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Svaroh (1336 m, Šumava), 1x
Všech vrcholů4
Hlavních vrcholů4
Tisícovek4
Vrcholů P1003
Bodů na Vrcholovce11
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Svaroh1336 m16 m
Großer Falkenstein1315 m110 m
Ostrý1292 m177 m
Špičák1223 m191 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Špičák1223 m191 m
Ostrý1292 m177 m
Großer Falkenstein1315 m110 m
Svaroh1336 m16 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Svaroh1336 m16 m1
Großer Falkenstein1315 m110 m1
Ostrý1292 m177 m1
Špičák1223 m191 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 25.00%
Sobota 2 50.00%
Neděle 1 25.00%
Celkem 4 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 4 100.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Šumava 4 100.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 3 60.00%
 Německo 2 40.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2021
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec 1 1 1 1
Sdílet