Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 3.11.2026 01:54.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Ďumbier (2046 m, Nízké Tatry), 2.8.2019
Nejnižší vrchol Citadel Bonifacio (60 m, Masiv Monte Incudine), 12.7.2022
Nejprominentnější vrchol Sněžka (1603 m, Krkonoše), 6.8.2025
Nejnavštěvovanější vrchol Ondřejník (890 m, Podbeskydská pahorkatina), 108x
Nejsevernější vrchol Smrk (1124 m, Jizerské hory), 11.7.2021
Nejjižnější vrchol Citadel Bonifacio (60 m, Masiv Monte Incudine), 12.7.2022
Nejvýchodnější vrchol Liliowa Kopka (1975 m, Západní Tatry), 5.7.2019
Nejzápadnější vrchol Citadel Bonifacio (60 m, Masiv Monte Incudine), 12.7.2022
Všech vrcholů837
Hlavních vrcholů475
Tisícovek117
Vrcholů P100 85
Bodů na Vrcholovce1755
Aktivity
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 575 145d, 13:06:28 6221 km 203,983 m
Celkem575145d, 13:06:286221 km203,983 m
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ďumbier2046 m1180 m
Chopok2024 m262 m
Beskyd / Beskid2012 m61 m
Kasprov vrch1987 m41 m
Krúpova hoľa1928 m15 m
Wielki Giewont1894 m170 m
Punta di a Vacca1611 m61 m
Sněžka1603 m1197 m
Praděd1491 m983 m
Veľká lúka1476 m897 m
Králický Sněžník1423 m664 m
Keprník1423 m410 m
Minčol1363 m105 m
Dlouhé stráně1354 m169 m
Kľak1352 m402 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sněžka1603 m1197 m
Ďumbier2046 m1180 m
Praděd1491 m983 m
Veľká lúka1476 m897 m
Lysá hora1324 m769 m
Klínovec1244 m748 m
Králický Sněžník1423 m664 m
Smrk1277 m592 m
Velká Deštná1116 m587 m
Ještěd1012 m517 m
Travný1204 m490 m
Skalka964 m482 m
Keprník1423 m410 m
Veľký Manín891 m408 m
Kľak1352 m402 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Ondřejník890 m132 m108
Čupek524 m132 m44
Na Horách V457 m20 m31
Stanovec899 m17 m24
Skalka964 m482 m22
Na Horách SV435 m6 m22
Lysá hora1324 m769 m21
Suché úbočí864 m1 m19
Na Horách453 m9 m19
Suchá900 m21 m18
Babí hora543 m32 m13
Zimník396 m4 m11
Na Magoni497 m7 m10
Kozlovická hora612 m184 m9
Borová504 m13 m9
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 108 6.09%
Úterý 85 4.79%
Středa 166 9.36%
Čtvrtek 123 6.94%
Pátek 280 15.79%
Sobota 628 35.42%
Neděle 383 21.60%
Celkem 1773 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 129 7.28%
Únor 162 9.14%
Březen 157 8.86%
Duben 143 8.07%
Květen 140 7.90%
Červen 146 8.23%
Červenec 331 18.67%
Srpen 202 11.39%
Září 96 5.41%
Říjen 153 8.63%
Listopad 61 3.44%
Prosinec 53 2.99%
Celkem 1773 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 221 26.40%
Podbeskydská pahorkatina 161 19.24%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 76 9.08%
Slezské Beskydy 38 4.54%
Krušné hory 38 4.54%
Rožnovská brázda 29 3.46%
Jizerské hory 25 2.99%
Orlické hory 23 2.75%
Vizovická vrchovina 18 2.15%
Ostravská pánev 17 2.03%
Nízký Jeseník 16 1.91%
Zlatohorská vrchovina 15 1.79%
Králický Sněžník 14 1.67%
Slavkovský les 12 1.43%
Rychlebské hory 12 1.43%
Krkonoše 12 1.43%
Hrubý Jeseník 11 1.31%
Malá Fatra 10 1.19%
Javorníky 9 1.08%
Súľovské vrchy 9 1.08%
Celkem 46 pohoří 837 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 794 89.11%
Slovensko Slovensko 62 6.96%
Polsko Polsko 31 3.48%
Francie Francie 2 0.22%
Německo Německo 2 0.22%
Celkem 891 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 283/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 26 15 3 6 8 4 5 6 8 3 1 7 1 9 3 2 1 1 1 1 3 4 5 2 4
Únor 3 7 5 7 7 1 6 3 8 5 9 10 10 4 1 10 4 9 8 4 9 2 9 16 5
Březen 3 2 4 1 11 2 9 9 1 2 12 1 5 9 3 7 10 7 18 2 3 4 9 5 2 1 4 1 10
Duben 1 2 10 8 8 1 1 4 8 10 17 19 17 1 10 2 1 1 5 2 1 1 6 7
Květen 14 1 5 3 6 11 2 1 1 4 4 5 18 3 3 7 7 1 3 4 5 8 22 2
Červen 1 4 9 6 1 31 1 10 1 1 20 1 2 3 4 4 5 6 5 4 6 5 16
Červenec 6 14 18 11 13 19 13 15 2 6 17 13 9 12 14 13 24 1 7 18 1 6 11 11 1 6 12 3 25 10
Srpen 8 16 10 18 6 4 12 8 7 11 11 7 7 8 6 7 3 7 2 2 5 9 16 10 1 1
Září 3 5 1 5 7 1 14 2 7 5 14 1 22 3 6
Říjen 9 5 1 14 24 1 1 5 5 7 4 1 2 6 2 1 1 15 2 16 4 5 7 4 6 5
Listopad 3 1 1 2 1 3 6 3 5 6 1 7 1 6 1 1 5 6 1 1
Prosinec 1 1 4 2 1 1 5 1 3 6 1 5 7 10 3 2

Statistika v roce 2026

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 28.1.2026
Nejnižší vrchol Michalské návrší (232 m, Hornomoravský úval), 10.4.2026
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 28.1.2026
Nejnavštěvovanější vrchol Zimník Z (366 m, Podbeskydská pahorkatina), 4x
Všech vrcholů82
Hlavních vrcholů43
Tisícovek9
Vrcholů P1009
Bodů na Vrcholovce100
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 24 3d, 01:04:20 288 km 9,008 m
Celkem243d, 01:04:20288 km9,008 m
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Velký Polom1067 m252 m
Malý Polom1061 m126 m
Burkův vrch1032 m89 m
Uhorská1032 m82 m
Burkův vrch Z1022 m47 m
Čuboňov1014 m16 m
Nad Kršlí1001 m31 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Polomka984 m41 m
Velký Stožek / Stożek Wielki978 m40 m
Muřinkový vrch978 m37 m
Kostelky / Severka957 m38 m
Sulov943 m38 m
Sulov V936 m19 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Velký Polom1067 m252 m
Kozlovická hora612 m184 m
Ondřejník890 m132 m
Čupek524 m132 m
Malý Polom1061 m126 m
Hukvaldy479 m120 m
Česlar / Cieślar922 m114 m
Loučka835 m99 m
Burkův vrch1032 m89 m
Uhorská1032 m82 m
Halda Ema315 m65 m
Skalická Strážnice438 m56 m
Hůrky417 m51 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Zimník Z366 m4 m4
Lysá hora1324 m769 m3
Čupek524 m132 m3
Velký Stožek / Stożek Wielki978 m40 m2
Ondřejník890 m132 m2
Kozlovická hora612 m184 m2
Babí hora543 m32 m2
Zimník396 m4 m2
Velký Polom1067 m252 m1
Malý Polom1061 m126 m1
Uhorská1032 m82 m1
Burkův vrch1032 m89 m1
Burkův vrch Z1022 m47 m1
Olešniansky vrch1017 m8 m1
Čuboňov1014 m16 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 1.06%
Úterý 0 0.00%
Středa 4 4.26%
Čtvrtek 8 8.51%
Pátek 18 19.15%
Sobota 56 59.57%
Neděle 7 7.45%
Celkem 94 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 8 8.51%
Únor 14 14.89%
Březen 8 8.51%
Duben 19 20.21%
Květen 4 4.26%
Červen 41 43.62%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 94 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Podbeskydská pahorkatina 33 40.24%
Moravskoslezské Beskydy 22 26.83%
Slezské Beskydy 18 21.95%
Nízký Jeseník 5 6.10%
Ostravská pánev 2 2.44%
Turzovská vrchovina 1 1.22%
Hornomoravský úval 1 1.22%
Celkem 82 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 80 79.21%
Slovensko Slovensko 15 14.85%
Polsko Polsko 6 5.94%
Celkem 101 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2026
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 3 1 3 1
Únor 3 10 1
Březen 2 4 1 1
Duben 2 6 2 1 1 5 2
Květen 1 1 2
Červen 22 19
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2025

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Sněžka (1603 m, Krkonoše), 6.8.2025
Nejnižší vrchol Halda Eduard Urx (228 m, Ostravská pánev), 3.5.2025
Nejprominentnější vrchol Sněžka (1603 m, Krkonoše), 6.8.2025
Nejnavštěvovanější vrchol Čupek (524 m, Podbeskydská pahorkatina), 14x
Všech vrcholů244
Hlavních vrcholů118
Tisícovek20
Vrcholů P10025
Bodů na Vrcholovce310
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 93 11d, 07:56:41 1142 km 39,186 m
Celkem9311d, 07:56:411142 km39,186 m
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sněžka1603 m1197 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Medvědín1235 m20 m
Travný1204 m490 m
Radhošť1129 m124 m
Radegast1106 m41 m
Radegast Z11100 m26 m
Mechovinec1081 m66 m
Tanečnice Z1077 m22 m
Černá skála1042 m103 m
Zadní Žalý1036 m181 m
Šeřín1036 m71 m
Javorový vrch1032 m67 m
Přední Žalý1019 m24 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sněžka1603 m1197 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Travný1204 m490 m
Skalka964 m482 m
Velký Javorník918 m366 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Červený kámen696 m289 m
Kubánkov661 m239 m
Bílá hora557 m204 m
Kamenárka862 m189 m
Kozlovická hora612 m184 m
Zadní Žalý1036 m181 m
Na Peklech606 m153 m
Starojický kopec496 m148 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Čupek524 m132 m14
Ondřejník890 m132 m13
Lysá hora1324 m769 m8
Zimník Z366 m4 m5
Babí hora543 m32 m4
Na Magoni497 m7 m4
Na Magoni J501 m4 m3
Jurův kámen495 m34 m3
Borová Z494 m5 m3
Skalní vrch462 m2 m3
Maliniska439 m12 m3
Javorový vrch1032 m67 m2
Velká Čantoryje995 m310 m2
Malý Javorový947 m23 m2
Česlar / Cieślar922 m114 m2
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 9 2.89%
Úterý 18 5.79%
Středa 45 14.47%
Čtvrtek 43 13.83%
Pátek 53 17.04%
Sobota 105 33.76%
Neděle 38 12.22%
Celkem 311 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 33 10.61%
Únor 35 11.25%
Březen 24 7.72%
Duben 29 9.32%
Květen 16 5.14%
Červen 25 8.04%
Červenec 41 13.18%
Srpen 51 16.40%
Září 7 2.25%
Říjen 37 11.90%
Listopad 10 3.22%
Prosinec 3 0.96%
Celkem 311 100%
Vrcholy podle pohoří
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 242 93.44%
Slovensko Slovensko 9 3.47%
Polsko Polsko 8 3.09%
Celkem 259 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2025
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 11 2 6 3 3 1 1 1 1 1 3
Únor 3 6 1 1 4 8 8 4
Březen 1 2 1 2 1 1 15 1
Duben 2 6 6 4 9 1 1
Květen 1 5 1 3 2 1 3
Červen 1 2 1 1 1 5 6 4 4
Červenec 8 1 4 8 1 6 1 6 5 1
Srpen 5 3 4 6 2 4 6 7 6 7 1
Září 7
Říjen 14 1 1 1 16 4
Listopad 3 1 2 1 1 1 1
Prosinec 1 1 1

Statistika v roce 2024

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Ďumbier (2046 m, Nízké Tatry), 1.8.2024
Nejnižší vrchol Hladový vrch (253 m, Nízký Jeseník), 24.2.2024
Nejprominentnější vrchol Ďumbier (2046 m, Nízké Tatry), 1.8.2024
Nejnavštěvovanější vrchol Ondřejník (890 m, Podbeskydská pahorkatina), 10x
Všech vrcholů289
Hlavních vrcholů151
Tisícovek31
Vrcholů P10032
Bodů na Vrcholovce354
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 176 74d, 03:44:59 1517 km 43,368 m
Celkem17674d, 03:44:591517 km43,368 m
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ďumbier2046 m1180 m
Chopok2024 m262 m
Krúpova hoľa1928 m15 m
Minčol1363 m105 m
Kľak1352 m402 m
Malý Minčol1338 m40 m
Lysá hora1324 m769 m
Dlhá lúka1305 m20 m
Rovné skaly1277 m83 m
Drienok1268 m254 m
Klínovec1244 m748 m
Skalka1232 m75 m
Ostrá skala1220 m31 m
Malchor1220 m16 m
Kremnická skala1212 m43 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ďumbier2046 m1180 m
Lysá hora1324 m769 m
Klínovec1244 m748 m
Travný1204 m490 m
Skalka964 m482 m
Kľak1352 m402 m
Velký Javorník918 m366 m
Ropice1082 m317 m
Červený kámen696 m289 m
Bezděz606 m287 m
Chopok2024 m262 m
Drienok1268 m254 m
Říp461 m240 m
Kubánkov661 m239 m
Petřkovická hora610 m239 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Ondřejník890 m132 m10
Čupek524 m132 m7
Na Horách V457 m20 m5
Lysá hora1324 m769 m3
Kubánkov661 m239 m3
Kabátice J566 m13 m3
Na Horách SV435 m6 m3
Plešivec V994 m12 m2
Skalka964 m482 m2
Suchá900 m21 m2
Stanovec899 m17 m2
Suché úbočí864 m1 m2
Červený kámen696 m289 m2
Červený kámen V1692 m5 m2
U Studence668 m25 m2
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 20 5.78%
Úterý 27 7.80%
Středa 27 7.80%
Čtvrtek 9 2.60%
Pátek 35 10.12%
Sobota 165 47.69%
Neděle 63 18.21%
Celkem 346 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 16 4.62%
Únor 39 11.27%
Březen 43 12.43%
Duben 18 5.20%
Květen 17 4.91%
Červen 24 6.94%
Červenec 82 23.70%
Srpen 22 6.36%
Září 22 6.36%
Říjen 42 12.14%
Listopad 12 3.47%
Prosinec 9 2.60%
Celkem 346 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Podbeskydská pahorkatina 103 35.64%
Moravskoslezské Beskydy 80 27.68%
Krušné hory 38 13.15%
Slezské Beskydy 21 7.27%
Slavkovský les 12 4.15%
Malá Fatra 9 3.11%
Jablunkovské mezihoří 5 1.73%
Nízké Tatry 5 1.73%
Kremnické vrchy 3 1.04%
Smrčiny 2 0.69%
Dolnooharská tabule 2 0.69%
Vtáčnik 2 0.69%
Velká Fatra 1 0.35%
Tepelská vrchovina 1 0.35%
Rožnovská brázda 1 0.35%
Turčianská kotlina 1 0.35%
Nízký Jeseník 1 0.35%
Orlická tabule 1 0.35%
Ralská pahorkatina 1 0.35%
Celkem 289 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 268 90.24%
Slovensko Slovensko 21 7.07%
Polsko Polsko 6 2.02%
Německo Německo 2 0.67%
Celkem 297 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2024
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 5 7 1 3
Únor 3 5 2 6 4 5 4 3 6 1
Březen 4 1 1 6 4 5 9 3 1 4 5
Duben 1 1 10 6
Květen 8 2 3 4
Červen 10 3 11
Červenec 4 8 3 2 5 8 7 7 2 2 18 5 2 5 4
Srpen 5 2 3 2 2 2 2 4
Září 1 21
Říjen 24 6 2 5 1 4
Listopad 1 5 5 1
Prosinec 1 1 1 1 3 1 1

Statistika v roce 2023

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Keprník (1423 m, Hrubý Jeseník), 4.8.2023
Nejnižší vrchol Jestřábí hora (302 m, Vizovická vrchovina), 24.6.2023
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 1.5.2023
Nejnavštěvovanější vrchol Ondřejník (890 m, Podbeskydská pahorkatina), 21x
Všech vrcholů268
Hlavních vrcholů157
Tisícovek40
Vrcholů P10028
Bodů na Vrcholovce329
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 130 37d, 17:05:20 1346 km 42,761 m
Celkem13037d, 17:05:201346 km42,761 m
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Keprník1423 m410 m
Dlouhé stráně1354 m169 m
Šerák1351 m66 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Malchor1220 m16 m
Travný1204 m490 m
Malý Smrk1174 m35 m
Radhošť1129 m124 m
Velká Deštná1116 m587 m
Radegast1106 m41 m
Černava1103 m38 m
Koruna1101 m54 m
Radegast Z11100 m26 m
Vrchmezí1084 m100 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Velká Deštná1116 m587 m
Travný1204 m490 m
Skalka964 m482 m
Keprník1423 m410 m
Velký Javorník918 m366 m
Ropice1082 m317 m
Petřkovická hora610 m239 m
Kubánkov661 m239 m
Vysoká1024 m224 m
Bílá hora557 m204 m
Kozlovická hora612 m184 m
Dlouhé stráně1354 m169 m
Ostrý vrch709 m161 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Ondřejník890 m132 m21
Na Horách V457 m20 m14
Čupek524 m132 m12
Na Horách SV435 m6 m10
Na Horách453 m9 m9
Skalka964 m482 m5
Stanovec899 m17 m5
Suchá900 m21 m3
Suché úbočí864 m1 m3
Zimník396 m4 m3
Šerák1351 m66 m2
Čarták953 m41 m2
Mezivrší949 m18 m2
Hostýn J719 m10 m2
Malý Ostrý586 m3 m2
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 41 11.55%
Úterý 14 3.94%
Středa 20 5.63%
Čtvrtek 28 7.89%
Pátek 84 23.66%
Sobota 128 36.06%
Neděle 40 11.27%
Celkem 355 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 27 7.61%
Únor 7 1.97%
Březen 26 7.32%
Duben 22 6.20%
Květen 44 12.39%
Červen 20 5.63%
Červenec 85 23.94%
Srpen 52 14.65%
Září 36 10.14%
Říjen 18 5.07%
Listopad 4 1.13%
Prosinec 14 3.94%
Celkem 355 100%
Vrcholy podle pohoří
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 267 96.74%
Polsko Polsko 8 2.90%
Slovensko Slovensko 1 0.36%
Celkem 276 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2023
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 7 8 4 2 1 1 4
Únor 1 1 5
Březen 1 5 6 1 4 4 1 4
Duben 5 2 1 4 5 4 1
Květen 6 3 5 2 2 7 6 5 8
Červen 3 9 1 3 4
Červenec 2 4 7 8 5 7 6 8 6 3 6 2 7 1 1 1 6 1 1 3
Srpen 2 3 3 6 7 10 5 3 1 7 3 1 1
Září 3 1 5 7 5 14 1
Říjen 7 4 1 6
Listopad 2 1 1
Prosinec 1 3 2 4 3 1

Statistika v roce 2022

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Punta di a Vacca (1611 m, Masiv Monte Incudine), 11.5.2022
Nejnižší vrchol Citadel Bonifacio (60 m, Masiv Monte Incudine), 12.7.2022
Nejprominentnější vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 18.6.2022
Nejnavštěvovanější vrchol Ondřejník (890 m, Podbeskydská pahorkatina), 12x
Všech vrcholů237
Hlavních vrcholů125
Tisícovek24
Vrcholů P10029
Bodů na Vrcholovce330
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 86 10d, 01:33:45 1034 km 35,989 m
Celkem8610d, 01:33:451034 km35,989 m
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Punta di a Vacca1611 m61 m
Praděd1491 m983 m
Králický Sněžník1423 m664 m
Malý Sněžník1327 m101 m
Lysá hora1324 m769 m
Sušina1321 m108 m
Podbělka1307 m26 m
Černá kupa1295 m22 m
Stříbrnická1250 m39 m
Slamník1232 m35 m
Hleďsebe1190 m83 m
Klepý / Klepáč1144 m40 m
Radhošť1129 m124 m
Smrk1127 m312 m
Travná hora1125 m37 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Praděd1491 m983 m
Lysá hora1324 m769 m
Králický Sněžník1423 m664 m
Skalka964 m482 m
Veľký Manín891 m408 m
Velký Javorník918 m366 m
Smrk1127 m312 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Červený kámen696 m289 m
Kyčera / Kiczory990 m253 m
Kubánkov661 m239 m
Vysoká1024 m224 m
Bílá hora557 m204 m
Kamenárka862 m189 m
Kozlovická hora612 m184 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Ondřejník890 m132 m12
Na Horách V457 m20 m10
Čupek524 m132 m8
Na Horách SV435 m6 m8
Na Horách453 m9 m6
Skalka964 m482 m5
Suchá900 m21 m5
Stanovec899 m17 m5
Suché úbočí864 m1 m5
Borová SZ494 m5 m4
Kabátice601 m48 m3
Kabátice J566 m13 m3
Borová504 m13 m3
Pustevny1018 m2
Kyčera / Kiczory Z976 m14 m2
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 16 4.78%
Úterý 7 2.09%
Středa 38 11.34%
Čtvrtek 20 5.97%
Pátek 46 13.73%
Sobota 73 21.79%
Neděle 135 40.30%
Celkem 335 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 41 12.24%
Únor 57 17.01%
Březen 51 15.22%
Duben 47 14.03%
Květen 47 14.03%
Červen 22 6.57%
Červenec 50 14.93%
Srpen 1 0.30%
Září 0 0.00%
Říjen 9 2.69%
Listopad 5 1.49%
Prosinec 5 1.49%
Celkem 335 100%
Vrcholy podle pohoří
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 226 88.28%
Polsko Polsko 15 5.86%
Slovensko Slovensko 13 5.08%
Francie Francie 2 0.78%
Celkem 256 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2022
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 5 4 3 6 8 9 3 2 1
Únor 4 6 6 3 5 5 1 3 1 9 6 5 3
Březen 6 1 1 11 9 6 2 1 3 5 3 2 1
Duben 1 2 1 1 3 2 3 7 12 1 2 1 1 5 5
Květen 6 1 2 3 3 8 1 1 22
Červen 3 2 2 3 4 5 2 1
Červenec 2 1 2 9 22 5 1 8
Srpen 1
Září
Říjen 2 2 1 2 2
Listopad 5
Prosinec 1 2 1 1

Statistika v roce 2021

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Králický Sněžník (1423 m, Králický Sněžník), 24.7.2021
Nejnižší vrchol Borošin (299 m, Podbeskydská pahorkatina), 27.12.2021
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 10.9.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Ondřejník (890 m, Podbeskydská pahorkatina), 18x
Všech vrcholů228
Hlavních vrcholů139
Tisícovek35
Vrcholů P10028
Bodů na Vrcholovce267
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 61 9d, 05:41:23 894 km 33,671 m
Celkem619d, 05:41:23894 km33,671 m
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Králický Sněžník1423 m664 m
Lysá hora1324 m769 m
Sušina1321 m108 m
Černá kupa1295 m22 m
Smrk1277 m592 m
Stříbrnická1250 m39 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Malý Smrk1174 m35 m
Radhošť1129 m124 m
Smrk1124 m184 m
Jizera1122 m238 m
Radegast1106 m41 m
Radegast Z11100 m26 m
Černá hora1084 m110 m
Smědavská hora1084 m96 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Králický Sněžník1423 m664 m
Smrk1277 m592 m
Ještěd1012 m517 m
Skalka964 m482 m
Kelčský Javorník864 m387 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Červený kámen696 m289 m
Velký Polom1067 m252 m
Kubánkov661 m239 m
Jizera1122 m238 m
Vysoká1024 m224 m
Kozlovická hora612 m184 m
Smrk1124 m184 m
Tanvaldský Špičák812 m181 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Ondřejník890 m132 m18
Stanovec899 m17 m9
Skalka964 m482 m8
Suchá900 m21 m7
Suché úbočí864 m1 m7
Lysá hora1324 m769 m2
Folvark1063 m7 m2
Jehelník852 m23 m2
Jehelník SV845 m2 m2
Tanvaldský Špičák812 m181 m2
Kozlovická hora612 m184 m2
Kozlovická hora V561 m9 m2
Babí hora543 m32 m2
Na Magoni J501 m4 m2
Na Magoni497 m7 m2
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 20 7.07%
Úterý 12 4.24%
Středa 27 9.54%
Čtvrtek 5 1.77%
Pátek 37 13.07%
Sobota 99 34.98%
Neděle 83 29.33%
Celkem 283 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 12 4.24%
Červen 8 2.83%
Červenec 61 21.55%
Srpen 72 25.44%
Září 31 10.95%
Říjen 47 16.61%
Listopad 30 10.60%
Prosinec 22 7.77%
Celkem 283 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 79 34.65%
Podbeskydská pahorkatina 45 19.74%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 44 19.30%
Jizerské hory 25 10.96%
Rožnovská brázda 15 6.58%
Javorníky 6 2.63%
Králický Sněžník 5 2.19%
Slezské Beskydy 3 1.32%
Ještědsko-kozákovský hřbet 3 1.32%
Nízký Jeseník 2 0.88%
Turzovská vrchovina 1 0.44%
Celkem 228 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 227 90.80%
Slovensko Slovensko 20 8.00%
Polsko Polsko 3 1.20%
Celkem 250 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2021
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen 9 3
Červen 1 7
Červenec 6 5 4 3 4 7 5 5 19 3
Srpen 4 1 6 7 8 7 7 1 6 1 5 9 9 1
Září 5 1 14 2 3 6
Říjen 3 1 1 3 5 6 15 2 6 5
Listopad 1 1 3 6 7 1 5 6
Prosinec 1 4 1 5 1 1 2 3 4

Statistika v roce 2019

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Ďumbier (2046 m, Nízké Tatry), 2.8.2019
Nejnižší vrchol Suché úbočí (864 m, Podbeskydská pahorkatina), 28.7.2019
Nejprominentnější vrchol Ďumbier (2046 m, Nízké Tatry), 2.8.2019
Nejnavštěvovanější vrchol Ondřejník (890 m, Podbeskydská pahorkatina), 32x
Všech vrcholů15
Hlavních vrcholů12
Tisícovek10
Vrcholů P1008
Bodů na Vrcholovce65
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ďumbier2046 m1180 m
Chopok2024 m262 m
Beskyd / Beskid2012 m61 m
Kasprov vrch1987 m41 m
Wielki Giewont1894 m170 m
Veľká lúka1476 m897 m
Lysá hora1324 m769 m
Malchor1220 m16 m
Skalka964 m482 m
Velký Javorník918 m366 m
Stanovec899 m17 m
Ondřejník890 m132 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ďumbier2046 m1180 m
Veľká lúka1476 m897 m
Lysá hora1324 m769 m
Skalka964 m482 m
Velký Javorník918 m366 m
Chopok2024 m262 m
Wielki Giewont1894 m170 m
Ondřejník890 m132 m
Beskyd / Beskid2012 m61 m
Kasprov vrch1987 m41 m
Stanovec899 m17 m
Malchor1220 m16 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Ondřejník890 m132 m32
Lysá hora1324 m769 m3
Stanovec899 m17 m2
Ďumbier2046 m1180 m1
Chopok2024 m262 m1
Beskyd / Beskid2012 m61 m1
Kasprov vrch1987 m41 m1
Liliowa Kopka1975 m10 m1
Wielki Giewont1894 m170 m1
Veľká lúka1476 m897 m1
Malchor1220 m16 m1
Gubałówka V1120 m5 m1
Skalka964 m482 m1
Velký Javorník918 m366 m1
Suché úbočí864 m1 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 2.04%
Úterý 7 14.29%
Středa 5 10.20%
Čtvrtek 10 20.41%
Pátek 7 14.29%
Sobota 2 4.08%
Neděle 17 34.69%
Celkem 49 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 4 8.16%
Únor 10 20.41%
Březen 5 10.20%
Duben 8 16.33%
Květen 0 0.00%
Červen 6 12.24%
Červenec 12 24.49%
Srpen 4 8.16%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 49 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Západní Tatry 4 26.67%
Podbeskydská pahorkatina 4 26.67%
Moravskoslezské Beskydy 3 20.00%
Nízké Tatry 2 13.33%
Malá Fatra 1 6.67%
Pogórze Gubałowskie 1 6.67%
Celkem 15 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 7 41.18%
Slovensko Slovensko 5 29.41%
Polsko Polsko 5 29.41%
Celkem 17 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2019
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1 1 1
Únor 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Březen 1 1 1 1 1
Duben 1 1 2 1 1 1 1
Květen
Červen 1 1 1 1 1 1
Červenec 3 1 2 1 1 4
Srpen 1 2 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
Sdílet