Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 3.11.2026 15:04.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Gerlachovský štít (2655 m, Vysoké Tatry), 10.9.2020
Nejnižší vrchol Grúň (799 m, Moravskoslezské Beskydy), 15.11.2020
Nejprominentnější vrchol Gerlachovský štít (2655 m, Vysoké Tatry), 10.9.2020
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 8x
Nejsevernější vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 20.2.2021
Nejjižnější vrchol Grúň (1118 m, Malá Fatra), 27.12.2020
Nejvýchodnější vrchol Lomnický štít (2634 m, Vysoké Tatry), 9.9.2020
Nejzápadnější vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 20.2.2021
Všech vrcholů15
Hlavních vrcholů14
Tisícovek12
Vrcholů P100 10
Bodů na Vrcholovce96
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Gerlachovský štít2655 m2355 m
Lomnický štít2634 m442 m
Rysy2501 m165 m
Kriváň2495 m400 m
Praděd1491 m983 m
Lysá hora1324 m769 m
Radhošť1129 m124 m
Grúň1118 m97 m
Slavíč1056 m150 m
Ostrý1044 m129 m
Javorový vrch1032 m67 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Prašivá843 m15 m
Grúň799 m20 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Gerlachovský štít2655 m2355 m
Praděd1491 m983 m
Lysá hora1324 m769 m
Lomnický štít2634 m442 m
Kriváň2495 m400 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Rysy2501 m165 m
Slavíč1056 m150 m
Ostrý1044 m129 m
Radhošť1129 m124 m
Grúň1118 m97 m
Javorový vrch1032 m67 m
Grúň799 m20 m
Prašivá843 m15 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m8
Radhošť1129 m124 m2
Slavíč1056 m150 m2
Ostrý1044 m129 m2
Gerlachovský štít2655 m2355 m1
Lomnický štít2634 m442 m1
Rysy2501 m165 m1
Rysy S2499 m10 m1
Kriváň2495 m400 m1
Praděd1491 m983 m1
Grúň1118 m97 m1
Javorový vrch1032 m67 m1
Velká Čantoryje995 m310 m1
Prašivá843 m15 m1
Grúň799 m20 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 4.00%
Úterý 5 20.00%
Středa 4 16.00%
Čtvrtek 2 8.00%
Pátek 2 8.00%
Sobota 6 24.00%
Neděle 5 20.00%
Celkem 25 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 4 16.00%
Únor 3 12.00%
Březen 0 0.00%
Duben 2 8.00%
Květen 2 8.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 5 20.00%
Říjen 2 8.00%
Listopad 4 16.00%
Prosinec 3 12.00%
Celkem 25 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 7 46.67%
Vysoké Tatry 5 33.33%
Malá Fatra 1 6.67%
Hrubý Jeseník 1 6.67%
Slezské Beskydy 1 6.67%
Celkem 15 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 9 52.94%
Slovensko Slovensko 5 29.41%
Polsko Polsko 3 17.65%
Celkem 17 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 24/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1 1 1
Únor 1 1 1
Březen
Duben 1 1
Květen 1 1
Červen
Červenec
Srpen
Září 2 1 1 1
Říjen 1 1
Listopad 1 1 1 1
Prosinec 1 1 1

Statistika v roce 2021

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 20.2.2021
Nejnižší vrchol Prašivá (843 m, Moravskoslezské Beskydy), 27.4.2021
Nejprominentnější vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 20.2.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 6x
Všech vrcholů6
Hlavních vrcholů6
Tisícovek5
Vrcholů P1005
Bodů na Vrcholovce35
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Praděd1491 m983 m
Lysá hora1324 m769 m
Radhošť1129 m124 m
Slavíč1056 m150 m
Ostrý1044 m129 m
Prašivá843 m15 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Praděd1491 m983 m
Lysá hora1324 m769 m
Slavíč1056 m150 m
Ostrý1044 m129 m
Radhošť1129 m124 m
Prašivá843 m15 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m6
Praděd1491 m983 m1
Radhošť1129 m124 m1
Slavíč1056 m150 m1
Ostrý1044 m129 m1
Prašivá843 m15 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 9.09%
Úterý 3 27.27%
Středa 1 9.09%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 9.09%
Sobota 4 36.36%
Neděle 1 9.09%
Celkem 11 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 4 36.36%
Únor 3 27.27%
Březen 0 0.00%
Duben 2 18.18%
Květen 2 18.18%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 11 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 5 83.33%
Hrubý Jeseník 1 16.67%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 6 100.00%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2021
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1 1 1
Únor 1 1 1
Březen
Duben 1 1
Květen 1 1
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2020

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Gerlachovský štít (2655 m, Vysoké Tatry), 10.9.2020
Nejnižší vrchol Grúň (799 m, Moravskoslezské Beskydy), 15.11.2020
Nejprominentnější vrchol Gerlachovský štít (2655 m, Vysoké Tatry), 10.9.2020
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 2x
Všech vrcholů13
Hlavních vrcholů12
Tisícovek11
Vrcholů P1009
Bodů na Vrcholovce61
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Gerlachovský štít2655 m2355 m
Lomnický štít2634 m442 m
Rysy2501 m165 m
Kriváň2495 m400 m
Lysá hora1324 m769 m
Radhošť1129 m124 m
Grúň1118 m97 m
Slavíč1056 m150 m
Ostrý1044 m129 m
Javorový vrch1032 m67 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Grúň799 m20 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Gerlachovský štít2655 m2355 m
Lysá hora1324 m769 m
Lomnický štít2634 m442 m
Kriváň2495 m400 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Rysy2501 m165 m
Slavíč1056 m150 m
Ostrý1044 m129 m
Radhošť1129 m124 m
Grúň1118 m97 m
Javorový vrch1032 m67 m
Grúň799 m20 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m2
Gerlachovský štít2655 m2355 m1
Lomnický štít2634 m442 m1
Rysy2501 m165 m1
Rysy S2499 m10 m1
Kriváň2495 m400 m1
Radhošť1129 m124 m1
Grúň1118 m97 m1
Slavíč1056 m150 m1
Ostrý1044 m129 m1
Javorový vrch1032 m67 m1
Velká Čantoryje995 m310 m1
Grúň799 m20 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 2 14.29%
Středa 3 21.43%
Čtvrtek 2 14.29%
Pátek 1 7.14%
Sobota 2 14.29%
Neděle 4 28.57%
Celkem 14 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 5 35.71%
Říjen 2 14.29%
Listopad 4 28.57%
Prosinec 3 21.43%
Celkem 14 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 6 46.15%
Vysoké Tatry 5 38.46%
Malá Fatra 1 7.69%
Slezské Beskydy 1 7.69%
Celkem 13 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 7 46.67%
Slovensko Slovensko 5 33.33%
Polsko Polsko 3 20.00%
Celkem 15 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2020
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září 2 1 1 1
Říjen 1 1
Listopad 1 1 1 1
Prosinec 1 1 1
Sdílet