Zadní Hády (465 m n.m., Drahanská vrchovina)

49.24578N, 16.71018E 94 m 3.3 km 17.2.2021 Mapy.cz
Registruj se a zapiš výstup
Zadní Hády
Nahrál: Milda

Počasí Zadní Hády

Podpoř Vrcholovku!

O vrcholu Zadní Hády

Česko Česko

Brno-venkov (Jihomoravský kraj)

Celkem 44x zapsáno na Vrcholovce. Vrchol Zadní Hády zde přidala Bělka a informace doplnili Jiřina, Martin Matějka a Milda.

Zadní Hády je součástí výzev: Brněnská výškovnice, Nejhory Jižní Moravy

Řídce zalesněný a k vycházkám i jezdeckým vyjíždkám velmi intenzivně využívaná lokalita. Přesto vyhlídka přímo není.

Chata/ubytování

Na vrcholu se nenachází chata.

S kočárkem

Na vrchol se dá dojít s kočárkem.

Výhledy

Z vrcholu nejsou výhledy.

Lanovka

Na vrchol nevede lanovka.

Vybavení

K výstupu není potřeba žádné speciální vybavení.

Přístupnost

Velmi pozvolné stoupání ze všech směrů.

Nejbližší vrcholy: Hradisko Chochola (436 m,  1 km) Kanický kopec (415 m,  1.1 km) Lysá hora (429 m,  2.2 km) Šumbera (435 m,  2.6 km) Vinohrádky (388 m,  2.7 km) Horákovský hrad (314 m,  2.9 km)

Slunce

dnes zítra pozítří
Svítání: 6:43 6:45 6:46
Východ slunce: 7:15 7:17 7:18
Západ slunce: 18:01 17:59 17:57
Soumrak: 18:33 18:31 18:30

Výlety návštěvníků

Pomotat
ViP
Cyklistika, 23 km
5.10.2026
Brno
Radka D
Pěší turistika, 16 km
4.9.2026
Hády
Denny Valach
Cyklistika, 67 km
16.8.2026
rtb 2026_17
ViP
Cyklistika, 31 km
23.7.2026
rtb 2026_16
ViP
Cyklistika, 38 km
16.7.2026
Drahanská vrchovina
Beny
Cyklistika, 93 km
20.6.2026
Balónek do Říše Zla
ViP
Cyklistika, 32 km
19.5.2026
Afternoon Hike
rsvozil
Pěší turistika, 8 km
28.3.2026
Kochačka
ViP
Cyklistika, 24 km
24.6.2025
Ochoz u Brna - Bílovice nad Svitavou
mickl
Pěší turistika, 9 km
3.1.2025
Techno za barákem
ViP
Cyklistika, 291 km
26.4.2024 až 9.5.2024
Okolí Hádů
Tomáš Marek
Cyklistika, 44 km
21.3.2024

Nejnovější výstupy

ViP - Zadní Hády
ViP
Cyklistika
po, 5.10.2026, 17:15
Radka D na vrcholu Zadní Hády (4.9.2026 13:34)
Radka D
Pěší turistika
pá, 4.9.2026, 13:34
Denny Valach na vrcholu Zadní Hády (16.8.2026 9:08)
Denny Valach
Pěší turistika
ne, 16.8.2026, 9:08
ViP - Zadní Hády
ViP
Cyklistika
čt, 23.7.2026, 17:12
ViP - Zadní Hády
ViP
Cyklistika
čt, 16.7.2026, 17:28
Beny - Zadní Hády
Beny
Cyklistika
so, 20.6.2026
Dzanny na vrcholu Zadní Hády (6.6.2026 8:33)
Dzanny
Pěší turistika
so, 6.6.2026, 8:33
ViP - Zadní Hády
ViP
Cyklistika
út, 19.5.2026, 18:21
rsvozil - Zadní Hády
rsvozil
Pěší turistika
so, 28.3.2026, 15:20
ViP - Zadní Hády
ViP
Cyklistika
út, 24.6.2025
Michal Hájek na vrcholu Zadní Hády (20.6.2025 12:45)
Michal Hájek
Pěší turistika
pá, 20.6.2025, 12:45
mickl - Zadní Hády
mickl
Pěší turistika
pá, 3.1.2025, 11:13
Sdílet