Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 4.11.2026 05:08.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lysá (1228 m, Šumava), 1.1.2021
Nejnižší vrchol Velký Javorník (918 m, Moravskoslezské Beskydy), 20.1.2021
Nejprominentnější vrchol Velký Javorník (918 m, Moravskoslezské Beskydy), 20.1.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá (1228 m, Šumava), 1x
Nejsevernější vrchol Smrk (1124 m, Jizerské hory), 28.2.2021
Nejjižnější vrchol Lysá (1228 m, Šumava), 1.1.2021
Nejvýchodnější vrchol Malý Smrk (1174 m, Moravskoslezské Beskydy), 28.2.2021
Nejzápadnější vrchol Lysá (1228 m, Šumava), 1.1.2021
Všech vrcholů5
Hlavních vrcholů5
Tisícovek4
Vrcholů P100 3
Bodů na Vrcholovce14
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá1228 m51 m
Malý Smrk1174 m35 m
Radhošť1129 m124 m
Smrk1124 m184 m
Velký Javorník918 m366 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Velký Javorník918 m366 m
Smrk1124 m184 m
Radhošť1129 m124 m
Lysá1228 m51 m
Malý Smrk1174 m35 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá1228 m51 m1
Malý Smrk1174 m35 m1
Radhošť1129 m124 m1
Smrk1124 m184 m1
Velký Javorník918 m366 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 20.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 1 20.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 20.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 2 40.00%
Celkem 5 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 2 40.00%
Únor 3 60.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 3 60.00%
Šumava 1 20.00%
Jizerské hory 1 20.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 5 100.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 4/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1
Únor 1 2
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2021

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lysá (1228 m, Šumava), 1.1.2021
Nejnižší vrchol Velký Javorník (918 m, Moravskoslezské Beskydy), 20.1.2021
Nejprominentnější vrchol Velký Javorník (918 m, Moravskoslezské Beskydy), 20.1.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá (1228 m, Šumava), 1x
Všech vrcholů5
Hlavních vrcholů5
Tisícovek4
Vrcholů P1003
Bodů na Vrcholovce14
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá1228 m51 m
Malý Smrk1174 m35 m
Radhošť1129 m124 m
Smrk1124 m184 m
Velký Javorník918 m366 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Velký Javorník918 m366 m
Smrk1124 m184 m
Radhošť1129 m124 m
Lysá1228 m51 m
Malý Smrk1174 m35 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá1228 m51 m1
Malý Smrk1174 m35 m1
Radhošť1129 m124 m1
Smrk1124 m184 m1
Velký Javorník918 m366 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 20.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 1 20.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 20.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 2 40.00%
Celkem 5 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 2 40.00%
Únor 3 60.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 3 60.00%
Šumava 1 20.00%
Jizerské hory 1 20.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 5 100.00%
Celkem 5 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2021
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1
Únor 1 2
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
Sdílet