Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 1.11.2026 23:45.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Smrk (1277 m, Moravskoslezské Beskydy), 4.1.2021
Nejnižší vrchol Nad Kršlí (1001 m, Moravskoslezské Beskydy), 1.2.2021
Nejprominentnější vrchol Smrk (1277 m, Moravskoslezské Beskydy), 4.1.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Smrk (1277 m, Moravskoslezské Beskydy), 1x
Nejsevernější vrchol Nad Kršlí (1001 m, Moravskoslezské Beskydy), 1.2.2021
Nejjižnější vrchol Čuboňov (1014 m, Moravskoslezské Beskydy), 1.2.2021
Nejvýchodnější vrchol Velký Polom (1067 m, Moravskoslezské Beskydy), 1.2.2021
Nejzápadnější vrchol Smrk (1277 m, Moravskoslezské Beskydy), 4.1.2021
Všech vrcholů6
Hlavních vrcholů6
Tisícovek6
Vrcholů P100 3
Bodů na Vrcholovce20
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Smrk1277 m592 m
Malý Smrk1174 m35 m
Velký Polom1067 m252 m
Malý Polom1061 m126 m
Čuboňov1014 m16 m
Nad Kršlí1001 m31 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Smrk1277 m592 m
Velký Polom1067 m252 m
Malý Polom1061 m126 m
Malý Smrk1174 m35 m
Nad Kršlí1001 m31 m
Čuboňov1014 m16 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Smrk1277 m592 m1
Malý Smrk1174 m35 m1
Velký Polom1067 m252 m1
Malý Polom1061 m126 m1
Čuboňov1014 m16 m1
Nad Kršlí1001 m31 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 6 100.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 6 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 2 33.33%
Únor 4 66.67%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 6 100.00%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 6 75.00%
Slovensko Slovensko 2 25.00%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 2/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 2
Únor 4
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2021

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Smrk (1277 m, Moravskoslezské Beskydy), 4.1.2021
Nejnižší vrchol Nad Kršlí (1001 m, Moravskoslezské Beskydy), 1.2.2021
Nejprominentnější vrchol Smrk (1277 m, Moravskoslezské Beskydy), 4.1.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Smrk (1277 m, Moravskoslezské Beskydy), 1x
Všech vrcholů6
Hlavních vrcholů6
Tisícovek6
Vrcholů P1003
Bodů na Vrcholovce20
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Smrk1277 m592 m
Malý Smrk1174 m35 m
Velký Polom1067 m252 m
Malý Polom1061 m126 m
Čuboňov1014 m16 m
Nad Kršlí1001 m31 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Smrk1277 m592 m
Velký Polom1067 m252 m
Malý Polom1061 m126 m
Malý Smrk1174 m35 m
Nad Kršlí1001 m31 m
Čuboňov1014 m16 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Smrk1277 m592 m1
Malý Smrk1174 m35 m1
Velký Polom1067 m252 m1
Malý Polom1061 m126 m1
Čuboňov1014 m16 m1
Nad Kršlí1001 m31 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 6 100.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 6 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 2 33.33%
Únor 4 66.67%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 6 100.00%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 6 75.00%
Slovensko Slovensko 2 25.00%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2021
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 2
Únor 4
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
Sdílet