Cože?! Jenom tři kvízy?

Zatím jsme pro Tebe připravili jen tři kvízy, ale neboj, další připravujeme!

Poznej pohoří a vyhraj jednu ze tří dekorací od firmy theLine.cz

Poznej pohoří a vyhraj jednu ze tří dekorací od firmy theLine.cz

Soutěž s Vrcholovkou a theLine.cz a vyhraj jednu ze tří dekorací na zeď v hodnotě až 990 Kč ! Stačí podle siluet a malé nápovědy poznat co nejvíce pohoří . Za každou správnou odpověď získáváš navíc bod do slosování. Čím více bodů, tím větší šance na výhru . Do slosování budou zařazeny pouze dokončené testy. Napovíme ti u každé otázky, ale více se můžeš dovědět na webu theLine.cz . Soutěž probíhá od 1.11. do 30.11.2020 a tři výherce vylosujeme hned 1.12. Každý obdrží jednu siluetu v šířce 50 cm dle vlastního výběru (černou či pozlacenou).

Alpský test pro pokročilé

Alpský test pro pokročilé

Zdál se ti předchozí test příliš jednoduchý? Pak právě pro Tebe připravil WYMA test, který tě opravdu prověří po všech stránkách. Od historie, přes místopis až po praktické znalosti!

Jak dobře znáš Lysou horu?

Jak dobře znáš Lysou horu?

Na Lysou horu , královnu Moravskoslezských Beskyd, každodenně proudí davy turistů. Někteří výšlap berou jen jako sportovní výzvu, pro jiné je Lysá srdcovou záležitostí . Tento test v deseti otázkách prověří tvé znalosti o současnosti i historii tohoto nejvyššího vrcholu Moravskoslezských Beskyd.

Historie a současnost alpských velehor

Historie a současnost alpských velehor

Do Alp se za svůj život podíval alespoň jednou snad každý evropský horal . V testu se Tě pokusíme dostat na otázkách, které praxí nezískáš . V sedmi otázkách zkusíme zjistit, jak moc o nich máš načteno a co vše o nich víš.

Sdílet