Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 1.11.2026 20:08.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Predné Solisko (2117 m, Vysoké Tatry), 5.7.2021
Nejnižší vrchol Velký Lopeník (911 m, Bílé Karpaty), 18.4.2018
Nejprominentnější vrchol Pico da Vara (1103 m, Azory), 26.11.2019
Nejnavštěvovanější vrchol Kľak (1352 m, Malá Fatra), 3x
Nejsevernější vrchol Velká Deštná (1116 m, Orlické hory), 3.10.2021
Nejjižnější vrchol Pico da Vara (1103 m, Azory), 26.11.2019
Nejvýchodnější vrchol Turbacz (1310 m, Gorce), 10.6.2019
Nejzápadnější vrchol Pico da Vara (1103 m, Azory), 26.11.2019
Všech vrcholů26
Hlavních vrcholů23
Tisícovek21
Vrcholů P100 16
Bodů na Vrcholovce140
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Predné Solisko2117 m45 m
Kasprov vrch1987 m41 m
Veľký Kriváň1709 m958 m
Chleb1645 m121 m
Veľký Choč1611 m791 m
Veľký Rozsutec1610 m425 m
Praděd1491 m983 m
Kľak1352 m402 m
Lysá hora1324 m769 m
Turbacz1310 m610 m
El Maigmó1296 m563 m
Smrk1277 m592 m
Ostrá1259 m72 m
Reváň1205 m28 m
Sokolie1171 m251 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Pico da Vara1103 m1103 m
Praděd1491 m983 m
Veľký Kriváň1709 m958 m
Veľký Choč1611 m791 m
Lysá hora1324 m769 m
Turbacz1310 m610 m
Smrk1277 m592 m
Velká Deštná1116 m587 m
Velká Javořina970 m570 m
El Maigmó1296 m563 m
Veľký Rozsutec1610 m425 m
Kľak1352 m402 m
Velký Lopeník911 m397 m
Sokolie1171 m251 m
Vápeč956 m155 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Kľak1352 m402 m3
Lysá hora1324 m769 m3
Velký Lopeník911 m397 m2
Predné Solisko2117 m45 m1
Kasprov vrch1987 m41 m1
Veľký Kriváň1709 m958 m1
Chleb1645 m121 m1
Veľký Choč1611 m791 m1
Veľký Rozsutec1610 m425 m1
Praděd1491 m983 m1
Tlstá1373 m8 m1
Bágľov kopec1366 m1
Turbacz1310 m610 m1
El Maigmó1296 m563 m1
Smrk1277 m592 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 4 12.90%
Úterý 5 16.13%
Středa 4 12.90%
Čtvrtek 4 12.90%
Pátek 2 6.45%
Sobota 5 16.13%
Neděle 7 22.58%
Celkem 31 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 4 12.90%
Únor 0 0.00%
Březen 4 12.90%
Duben 2 6.45%
Květen 2 6.45%
Červen 3 9.68%
Červenec 8 25.81%
Srpen 0 0.00%
Září 1 3.23%
Říjen 1 3.23%
Listopad 2 6.45%
Prosinec 4 12.90%
Celkem 31 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Malá Fatra 6 23.08%
Moravskoslezské Beskydy 4 15.38%
Velká Fatra 3 11.54%
Javorníky 2 7.69%
Bílé Karpaty 2 7.69%
Vysoké Tatry 1 3.85%
Azory 1 3.85%
Hrubý Jeseník 1 3.85%
Strážovské vrchy 1 3.85%
Gorce 1 3.85%
Západní Tatry 1 3.85%
Orlické hory 1 3.85%
Sierra del Maigmó 1 3.85%
Chočské vrchy 1 3.85%
Celkem 26 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Slovensko Slovensko 16 57.14%
Česko Česko 8 28.57%
Polsko Polsko 2 7.14%
Španělsko Španělsko 1 3.57%
Portugalsko Portugalsko 1 3.57%
Celkem 28 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 25/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 2 1
Únor
Březen 2 1 1
Duben 1 1
Květen 2
Červen 1 1 1
Červenec 1 2 1 1 1 2
Srpen
Září 1
Říjen 1
Listopad 1 1
Prosinec 2 1 1

Statistika v roce 2022

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Sokolie (1171 m, Malá Fatra), 6.3.2022
Nejnižší vrchol Sokolie (1171 m, Malá Fatra), 6.3.2022
Nejprominentnější vrchol Sokolie (1171 m, Malá Fatra), 6.3.2022
Nejnavštěvovanější vrchol Sokolie (1171 m, Malá Fatra), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Tisícovek1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce4
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sokolie1171 m251 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Sokolie1171 m251 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Sokolie1171 m251 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 1 100.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 1 100.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Malá Fatra 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Slovensko Slovensko 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2022
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen 1
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2021

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Predné Solisko (2117 m, Vysoké Tatry), 5.7.2021
Nejnižší vrchol Velká Deštná (1116 m, Orlické hory), 3.10.2021
Nejprominentnější vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 13.7.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Predné Solisko (2117 m, Vysoké Tatry), 1x
Všech vrcholů6
Hlavních vrcholů6
Tisícovek6
Vrcholů P1005
Bodů na Vrcholovce44
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Predné Solisko2117 m45 m
Praděd1491 m983 m
Kľak1352 m402 m
Lysá hora1324 m769 m
El Maigmó1296 m563 m
Velká Deštná1116 m587 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Praděd1491 m983 m
Lysá hora1324 m769 m
Velká Deštná1116 m587 m
El Maigmó1296 m563 m
Kľak1352 m402 m
Predné Solisko2117 m45 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Predné Solisko2117 m45 m1
Praděd1491 m983 m1
Kľak1352 m402 m1
Lysá hora1324 m769 m1
El Maigmó1296 m563 m1
Velká Deštná1116 m587 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 16.67%
Úterý 1 16.67%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 1 16.67%
Pátek 1 16.67%
Sobota 0 0.00%
Neděle 2 33.33%
Celkem 6 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 1 16.67%
Červenec 2 33.33%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 1 16.67%
Listopad 1 16.67%
Prosinec 1 16.67%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Hrubý Jeseník 1 16.67%
Orlické hory 1 16.67%
Moravskoslezské Beskydy 1 16.67%
Vysoké Tatry 1 16.67%
Malá Fatra 1 16.67%
Sierra del Maigmó 1 16.67%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 3 50.00%
Slovensko Slovensko 2 33.33%
Španělsko Španělsko 1 16.67%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2021
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen 1
Červenec 1 1
Srpen
Září
Říjen 1
Listopad 1
Prosinec 1

Statistika v roce 2020

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Tlstá (1373 m, Velká Fatra), 7.7.2020
Nejnižší vrchol Velký Lopeník (911 m, Bílé Karpaty), 5.4.2020
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 14.3.2020
Nejnavštěvovanější vrchol Tlstá (1373 m, Velká Fatra), 1x
Všech vrcholů11
Hlavních vrcholů8
Tisícovek7
Vrcholů P1004
Bodů na Vrcholovce17
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kľak1352 m402 m
Lysá hora1324 m769 m
Ostrá1259 m72 m
Radegast1106 m41 m
Veľký Javorník Z1071 m15 m
Stratenec1055 m32 m
Vápeč956 m155 m
Velký Lopeník911 m397 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Kľak1352 m402 m
Velký Lopeník911 m397 m
Vápeč956 m155 m
Ostrá1259 m72 m
Radegast1106 m41 m
Stratenec1055 m32 m
Veľký Javorník Z1071 m15 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Tlstá1373 m8 m1
Bágľov kopec1366 m1
Kľak1352 m402 m1
Lysá hora1324 m769 m1
Ostrá1259 m72 m1
Radegast1106 m41 m1
Veľký Javorník Z1071 m15 m1
Stratenec1055 m32 m1
Pustevny1018 m1
Vápeč956 m155 m1
Velký Lopeník911 m397 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 2 18.18%
Středa 1 9.09%
Čtvrtek 2 18.18%
Pátek 0 0.00%
Sobota 5 45.45%
Neděle 1 9.09%
Celkem 11 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 4 36.36%
Únor 0 0.00%
Březen 1 9.09%
Duben 1 9.09%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 3 27.27%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 2 18.18%
Celkem 11 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 3 27.27%
Velká Fatra 3 27.27%
Javorníky 2 18.18%
Malá Fatra 1 9.09%
Bílé Karpaty 1 9.09%
Strážovské vrchy 1 9.09%
Celkem 11 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Slovensko Slovensko 8 66.67%
Česko Česko 4 33.33%
Celkem 12 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2020
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 2 1
Únor
Březen 1
Duben 1
Květen
Červen
Červenec 2 1
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec 2

Statistika v roce 2019

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Veľký Kriváň (1709 m, Malá Fatra), 8.5.2019
Nejnižší vrchol Velká Javořina (970 m, Bílé Karpaty), 23.7.2019
Nejprominentnější vrchol Pico da Vara (1103 m, Azory), 26.11.2019
Nejnavštěvovanější vrchol Veľký Kriváň (1709 m, Malá Fatra), 1x
Všech vrcholů10
Hlavních vrcholů10
Tisícovek9
Vrcholů P1009
Bodů na Vrcholovce64
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Veľký Kriváň1709 m958 m
Chleb1645 m121 m
Veľký Choč1611 m791 m
Veľký Rozsutec1610 m425 m
Kľak1352 m402 m
Lysá hora1324 m769 m
Turbacz1310 m610 m
Reváň1205 m28 m
Pico da Vara1103 m1103 m
Velká Javořina970 m570 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Pico da Vara1103 m1103 m
Veľký Kriváň1709 m958 m
Veľký Choč1611 m791 m
Lysá hora1324 m769 m
Turbacz1310 m610 m
Velká Javořina970 m570 m
Veľký Rozsutec1610 m425 m
Kľak1352 m402 m
Chleb1645 m121 m
Reváň1205 m28 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Veľký Kriváň1709 m958 m1
Chleb1645 m121 m1
Veľký Choč1611 m791 m1
Veľký Rozsutec1610 m425 m1
Kľak1352 m402 m1
Lysá hora1324 m769 m1
Turbacz1310 m610 m1
Reváň1205 m28 m1
Pico da Vara1103 m1103 m1
Velká Javořina970 m570 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 10.00%
Úterý 2 20.00%
Středa 2 20.00%
Čtvrtek 1 10.00%
Pátek 1 10.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 3 30.00%
Celkem 10 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 2 20.00%
Duben 0 0.00%
Květen 2 20.00%
Červen 2 20.00%
Červenec 2 20.00%
Srpen 0 0.00%
Září 1 10.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 1 10.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 10 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Malá Fatra 5 50.00%
Chočské vrchy 1 10.00%
Azory 1 10.00%
Gorce 1 10.00%
Moravskoslezské Beskydy 1 10.00%
Bílé Karpaty 1 10.00%
Celkem 10 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Slovensko Slovensko 7 63.64%
Česko Česko 2 18.18%
Polsko Polsko 1 9.09%
Portugalsko Portugalsko 1 9.09%
Celkem 11 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2019
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen 2
Duben
Květen 2
Červen 1 1
Červenec 1 1
Srpen
Září 1
Říjen
Listopad 1
Prosinec

Statistika v roce 2018

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Kasprov vrch (1987 m, Západní Tatry), 23.7.2018
Nejnižší vrchol Velký Lopeník (911 m, Bílé Karpaty), 18.4.2018
Nejprominentnější vrchol Smrk (1277 m, Moravskoslezské Beskydy), 31.12.2018
Nejnavštěvovanější vrchol Kasprov vrch (1987 m, Západní Tatry), 1x
Všech vrcholů3
Hlavních vrcholů3
Tisícovek2
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce11
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kasprov vrch1987 m41 m
Smrk1277 m592 m
Velký Lopeník911 m397 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Smrk1277 m592 m
Velký Lopeník911 m397 m
Kasprov vrch1987 m41 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Kasprov vrch1987 m41 m1
Smrk1277 m592 m1
Velký Lopeník911 m397 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 2 66.67%
Úterý 0 0.00%
Středa 1 33.33%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 3 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 1 33.33%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 1 33.33%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Bílé Karpaty 1 33.33%
Západní Tatry 1 33.33%
Moravskoslezské Beskydy 1 33.33%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 2 50.00%
Polsko Polsko 1 25.00%
Slovensko Slovensko 1 25.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2018
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben 1
Květen
Červen
Červenec 1
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec 1
Sdílet