Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 3.11.2026 01:01.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 8.2.2020
Nejnižší vrchol Velký Javorník (918 m, Moravskoslezské Beskydy), 26.1.2020
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 8.2.2020
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 1x
Nejsevernější vrchol Javorový vrch (1032 m, Moravskoslezské Beskydy), 31.1.2021
Nejjižnější vrchol Radegast (1106 m, Moravskoslezské Beskydy), 26.10.2020
Nejvýchodnější vrchol Javorový vrch (1032 m, Moravskoslezské Beskydy), 31.1.2021
Nejzápadnější vrchol Velký Javorník (918 m, Moravskoslezské Beskydy), 26.1.2020
Všech vrcholů8
Hlavních vrcholů8
Tisícovek7
Vrcholů P100 5
Bodů na Vrcholovce32
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Radegast1106 m41 m
Tanečnice1084 m78 m
Malý Polom1061 m126 m
Slavíč1056 m150 m
Javorový vrch1032 m67 m
Velký Javorník918 m366 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Velký Javorník918 m366 m
Slavíč1056 m150 m
Malý Polom1061 m126 m
Tanečnice1084 m78 m
Javorový vrch1032 m67 m
Radegast1106 m41 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m1
Smrk1277 m592 m1
Radegast1106 m41 m1
Tanečnice1084 m78 m1
Malý Polom1061 m126 m1
Slavíč1056 m150 m1
Javorový vrch1032 m67 m1
Velký Javorník918 m366 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 12.50%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 5 62.50%
Neděle 2 25.00%
Celkem 8 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 2 25.00%
Únor 3 37.50%
Březen 0 0.00%
Duben 1 12.50%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 1 12.50%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 1 12.50%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 8 100.00%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 8 100.00%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 8/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1
Únor 1 1 1
Březen
Duben 1
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen 1
Listopad
Prosinec 1

Statistika v roce 2021

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Malý Polom (1061 m, Moravskoslezské Beskydy), 6.2.2021
Nejnižší vrchol Javorový vrch (1032 m, Moravskoslezské Beskydy), 31.1.2021
Nejprominentnější vrchol Malý Polom (1061 m, Moravskoslezské Beskydy), 6.2.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Malý Polom (1061 m, Moravskoslezské Beskydy), 1x
Všech vrcholů2
Hlavních vrcholů2
Tisícovek2
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce5
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Malý Polom1061 m126 m
Javorový vrch1032 m67 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Malý Polom1061 m126 m
Javorový vrch1032 m67 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Malý Polom1061 m126 m1
Javorový vrch1032 m67 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 50.00%
Neděle 1 50.00%
Celkem 2 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 1 50.00%
Únor 1 50.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2021
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1
Únor 1
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2020

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 8.2.2020
Nejnižší vrchol Velký Javorník (918 m, Moravskoslezské Beskydy), 26.1.2020
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 8.2.2020
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 1x
Všech vrcholů6
Hlavních vrcholů6
Tisícovek5
Vrcholů P1004
Bodů na Vrcholovce27
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Radegast1106 m41 m
Tanečnice1084 m78 m
Slavíč1056 m150 m
Velký Javorník918 m366 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Velký Javorník918 m366 m
Slavíč1056 m150 m
Tanečnice1084 m78 m
Radegast1106 m41 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m1
Smrk1277 m592 m1
Radegast1106 m41 m1
Tanečnice1084 m78 m1
Slavíč1056 m150 m1
Velký Javorník918 m366 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 16.67%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 4 66.67%
Neděle 1 16.67%
Celkem 6 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 1 16.67%
Únor 2 33.33%
Březen 0 0.00%
Duben 1 16.67%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 1 16.67%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 1 16.67%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 6 100.00%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 6 100.00%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2020
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1
Únor 1 1
Březen
Duben 1
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen 1
Listopad
Prosinec 1
Sdílet