Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 31.10.2026 20:35.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 2.1.2021
Nejnižší vrchol Halda Ema (315 m, Ostravská pánev), 3.1.2021
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 2.1.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 1x
Nejsevernější vrchol Halda Ema (315 m, Ostravská pánev), 3.1.2021
Nejjižnější vrchol Radegast (1106 m, Moravskoslezské Beskydy), 15.1.2021
Nejvýchodnější vrchol Slavíč (1056 m, Moravskoslezské Beskydy), 10.1.2021
Nejzápadnější vrchol Radhošť (1129 m, Moravskoslezské Beskydy), 15.1.2021
Všech vrcholů7
Hlavních vrcholů7
Tisícovek5
Vrcholů P100 3
Bodů na Vrcholovce21
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Radhošť1129 m124 m
Radegast1106 m41 m
Slavíč1056 m150 m
Malá Stolová1009 m44 m
Visalaje774 m21 m
Halda Ema315 m65 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Slavíč1056 m150 m
Radhošť1129 m124 m
Halda Ema315 m65 m
Malá Stolová1009 m44 m
Radegast1106 m41 m
Visalaje774 m21 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m1
Radhošť1129 m124 m1
Radegast1106 m41 m1
Slavíč1056 m150 m1
Malá Stolová1009 m44 m1
Visalaje774 m21 m1
Halda Ema315 m65 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 3 42.86%
Sobota 1 14.29%
Neděle 3 42.86%
Celkem 7 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 7 100.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 7 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 6 85.71%
Ostravská pánev 1 14.29%
Celkem 7 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 7 100.00%
Celkem 7 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 6/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1 1 1 2 1
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2021

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 2.1.2021
Nejnižší vrchol Halda Ema (315 m, Ostravská pánev), 3.1.2021
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 2.1.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 1x
Všech vrcholů7
Hlavních vrcholů7
Tisícovek5
Vrcholů P1003
Bodů na Vrcholovce21
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Radhošť1129 m124 m
Radegast1106 m41 m
Slavíč1056 m150 m
Malá Stolová1009 m44 m
Visalaje774 m21 m
Halda Ema315 m65 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Slavíč1056 m150 m
Radhošť1129 m124 m
Halda Ema315 m65 m
Malá Stolová1009 m44 m
Radegast1106 m41 m
Visalaje774 m21 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m1
Radhošť1129 m124 m1
Radegast1106 m41 m1
Slavíč1056 m150 m1
Malá Stolová1009 m44 m1
Visalaje774 m21 m1
Halda Ema315 m65 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 3 42.86%
Sobota 1 14.29%
Neděle 3 42.86%
Celkem 7 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 7 100.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 7 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 6 85.71%
Ostravská pánev 1 14.29%
Celkem 7 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 7 100.00%
Celkem 7 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2021
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1 1 1 2 1
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
Sdílet