Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 4.11.2026 09:41.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Coma Pedrosa (2942 m, Východní Pyreneje), 31.7.2023
Nejnižší vrchol Halda Ema (315 m, Ostravská pánev), 7.3.2021
Nejprominentnější vrchol Schafberg (1783 m, Hory Solné komory), 27.7.2022
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 9x
Nejsevernější vrchol Velká Deštná (1116 m, Orlické hory), 13.2.2021
Nejjižnější vrchol Coma Pedrosa (2942 m, Východní Pyreneje), 31.7.2023
Nejvýchodnější vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 28.10.2021
Nejzápadnější vrchol Coma Pedrosa (2942 m, Východní Pyreneje), 31.7.2023
Všech vrcholů166
Hlavních vrcholů96
Tisícovek56
Vrcholů P100 32
Bodů na Vrcholovce348
Aktivity
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 86 15d, 12:06:51 1169 km 57,912 m
Celkem8615d, 12:06:511169 km57,912 m
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Coma Pedrosa2942 m434 m
Mittlerer Kesselgupf1818 m40 m
Schafberg1783 m1178 m
Vršič1737 m60 m
Babia hora1724 m1074 m
Alberfeldkogel1707 m130 m
Malá Babia hora1517 m109 m
Minčol1394 m550 m
Romanka1366 m230 m
Kubínska hoľa1346 m38 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Skrzyczne1257 m585 m
Veľká Rača1236 m391 m
Barania Góra1220 m175 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Schafberg1783 m1178 m
Babia hora1724 m1074 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Velká Deštná1116 m587 m
Skrzyczne1257 m585 m
Minčol1394 m550 m
Travný1204 m490 m
Skalka964 m482 m
Coma Pedrosa2942 m434 m
Veľká Rača1236 m391 m
Velký Javorník918 m366 m
Ropice1082 m317 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Velký Polom1067 m252 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m9
Smrk1277 m592 m5
Malý Javorový947 m23 m5
Stanovec899 m17 m5
Radhošť1129 m124 m4
Ropice1082 m317 m4
Javorový vrch1032 m67 m4
Pustevny1018 m4
Velký Lipový999 m16 m4
Čertův mlýn1206 m61 m3
Malý Smrk1174 m35 m3
Tanečnice1084 m78 m3
Tanečnice Z1077 m22 m3
Ostrý1044 m129 m3
Šindelná1003 m29 m3
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 0.40%
Úterý 7 2.78%
Středa 24 9.52%
Čtvrtek 11 4.37%
Pátek 2 0.79%
Sobota 126 50.00%
Neděle 81 32.14%
Celkem 252 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 24 9.52%
Únor 22 8.73%
Březen 18 7.14%
Duben 10 3.97%
Květen 48 19.05%
Červen 14 5.56%
Červenec 38 15.08%
Srpen 4 1.59%
Září 5 1.98%
Říjen 40 15.87%
Listopad 20 7.94%
Prosinec 9 3.57%
Celkem 252 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 87 52.41%
Slezské Beskydy 30 18.07%
Podbeskydská pahorkatina 10 6.02%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 10 6.02%
Kysucké Beskydy 6 3.61%
Oravské Beskydy 5 3.01%
Beskid Żywiecki 4 2.41%
Höllengebirge 3 1.81%
Oravská Magura 2 1.20%
Ostravská pánev 1 0.60%
Julské Alpy 1 0.60%
Jablunkovská brázda 1 0.60%
Východní Pyreneje 1 0.60%
Hory Solné komory 1 0.60%
Nízký Jeseník 1 0.60%
Orlické hory 1 0.60%
Brdy 1 0.60%
Jablunkovské mezihoří 1 0.60%
Celkem 166 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 129 67.54%
 Polsko 31 16.23%
 Slovensko 25 13.09%
 Rakousko 4 2.09%
 Slovinsko 1 0.52%
 Andorra 1 0.52%
Celkem 191 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 71/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 2 4 1 1 4 4 2 4 2
Únor 6 1 2 1 2 5 2 3
Březen 1 2 1 6 1 7
Duben 5 1 4
Květen 2 4 1 4 1 12 8 7 3 1 1 1 1 2
Červen 4 3 1 3 1 2
Červenec 13 13 3 3 4 1 1
Srpen 2 2
Září 2 3
Říjen 4 1 8 11 3 2 6 5
Listopad 5 3 11 1
Prosinec 6 3

Statistika v roce 2026

Získané plakety

Statistika v roce 2023

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Coma Pedrosa (2942 m, Východní Pyreneje), 31.7.2023
Nejnižší vrchol Nad Ogarem (486 m, Podbeskydská pahorkatina), 30.4.2023
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 11.2.2023
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 3x
Všech vrcholů32
Hlavních vrcholů16
Tisícovek7
Vrcholů P1006
Bodů na Vrcholovce60
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 19 3d, 22:41:09 264 km 11,529 m
Celkem193d, 22:41:09264 km11,529 m
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Coma Pedrosa2942 m434 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Malý Smrk1174 m35 m
Ropice1082 m317 m
Ostrý1044 m129 m
Smrčina1015 m30 m
Velký Lipový999 m16 m
Kalužný994 m35 m
Velký Javorník918 m366 m
Ropička918 m20 m
Filipka771 m33 m
Čupel757 m20 m
Křivý743 m34 m
Godula J739 m42 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Coma Pedrosa2942 m434 m
Velký Javorník918 m366 m
Ropice1082 m317 m
Ostrý1044 m129 m
Godula J739 m42 m
Kalužný994 m35 m
Malý Smrk1174 m35 m
Křivý743 m34 m
Filipka771 m33 m
Smrčina1015 m30 m
Nad Baraním738 m28 m
Ropička918 m20 m
Čupel757 m20 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m3
Chata Ostrý945 m2
Nad Ogarem486 m7 m2
Coma Pedrosa2942 m434 m1
Smrk1277 m592 m1
Malý Smrk1174 m35 m1
Ropice1082 m317 m1
Ostrý1044 m129 m1
Pustevny1018 m1
Smrčina1015 m30 m1
Velký Lipový999 m16 m1
Kalužný994 m35 m1
Ropička918 m20 m1
Velký Javorník918 m366 m1
Velká Kyčera907 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 2.78%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 2 5.56%
Pátek 1 2.78%
Sobota 24 66.67%
Neděle 8 22.22%
Celkem 36 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 5 13.89%
Únor 1 2.78%
Březen 2 5.56%
Duben 4 11.11%
Květen 15 41.67%
Červen 2 5.56%
Červenec 7 19.44%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 36 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 20 62.50%
Slezské Beskydy 6 18.75%
Podbeskydská pahorkatina 3 9.38%
Brdy 1 3.13%
Východní Pyreneje 1 3.13%
Jablunkovská brázda 1 3.13%
Celkem 32 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 31 93.94%
 Slovensko 1 3.03%
 Andorra 1 3.03%
Celkem 33 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2023
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 4 1
Únor 1
Březen 1 1
Duben 1 3
Květen 2 4 1 7 1
Červen 2
Červenec 3 2 1 1
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2022

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Mittlerer Kesselgupf (1818 m, Höllengebirge), 28.7.2022
Nejnižší vrchol Těškovice (363 m, Nízký Jeseník), 23.10.2022
Nejprominentnější vrchol Schafberg (1783 m, Hory Solné komory), 27.7.2022
Nejnavštěvovanější vrchol Malý Javorový (947 m, Moravskoslezské Beskydy), 3x
Všech vrcholů85
Hlavních vrcholů55
Tisícovek29
Vrcholů P10017
Bodů na Vrcholovce131
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 29 5d, 09:39:56 399 km 19,527 m
Celkem295d, 09:39:56399 km19,527 m
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Mittlerer Kesselgupf1818 m40 m
Schafberg1783 m1178 m
Alberfeldkogel1707 m130 m
Minčol1394 m550 m
Romanka1366 m230 m
Kubínska hoľa1346 m38 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Barania Góra1220 m175 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Bendoszka Wielka 1144 m154 m
Radhošť1129 m124 m
Radegast1106 m41 m
Radegast Z11100 m26 m
Tanečnice1084 m78 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Schafberg1783 m1178 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Minčol1394 m550 m
Skalka964 m482 m
Ropice1082 m317 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Velký Polom1067 m252 m
Romanka1366 m230 m
Vysoká1024 m224 m
Barania Góra1220 m175 m
Bendoszka Wielka 1144 m154 m
Ondřejník890 m132 m
Alberfeldkogel1707 m130 m
Ostrý1044 m129 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Malý Javorový947 m23 m3
Feuerkogel1592 m5 m2
Lysá hora1324 m769 m2
Javorový vrch1032 m67 m2
Vysoká Z939 m13 m2
Nad Polanou Z937 m10 m2
Beskyd900 m30 m2
Stanovec899 m17 m2
Ondřejník890 m132 m2
Mittlerer Kesselgupf1818 m40 m1
Schafberg1783 m1178 m1
Alberfeldkogel1707 m130 m1
Minčol1394 m550 m1
Romanka1366 m230 m1
Kubínska hoľa1346 m38 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 13 13.68%
Čtvrtek 7 7.37%
Pátek 0 0.00%
Sobota 28 29.47%
Neděle 47 49.47%
Celkem 95 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 13 13.68%
Únor 7 7.37%
Březen 15 15.79%
Duben 5 5.26%
Květen 7 7.37%
Červen 5 5.26%
Červenec 24 25.26%
Srpen 0 0.00%
Září 3 3.16%
Říjen 8 8.42%
Listopad 5 5.26%
Prosinec 3 3.16%
Celkem 95 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 41 48.24%
Slezské Beskydy 17 20.00%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 9 10.59%
Podbeskydská pahorkatina 4 4.71%
Beskid Żywiecki 4 4.71%
Oravské Beskydy 3 3.53%
Höllengebirge 3 3.53%
Oravská Magura 2 2.35%
Nízký Jeseník 1 1.18%
Hory Solné komory 1 1.18%
Celkem 85 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 69 69.70%
 Slovensko 13 13.13%
 Polsko 13 13.13%
 Rakousko 4 4.04%
Celkem 99 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2022
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 2 1 4 3 3
Únor 2 5
Březen 2 6 7
Duben 5
Květen 3 3 1
Červen 2 3
Červenec 6 13 1 4
Srpen
Září 3
Říjen 1 1 6
Listopad 2 3
Prosinec 3

Statistika v roce 2021

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Vršič (1737 m, Julské Alpy), 23.6.2021
Nejnižší vrchol Halda Ema (315 m, Ostravská pánev), 7.3.2021
Nejprominentnější vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 28.10.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 4x
Všech vrcholů94
Hlavních vrcholů59
Tisícovek42
Vrcholů P10023
Bodů na Vrcholovce157
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 38 6d, 03:45:46 505 km 26,856 m
Celkem386d, 03:45:46505 km26,856 m
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Vršič1737 m60 m
Babia hora1724 m1074 m
Malá Babia hora1517 m109 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Skrzyczne1257 m585 m
Veľká Rača1236 m391 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Travný1204 m490 m
Malý Smrk1174 m35 m
Malinowska Skala1152 m49 m
Radhošť1129 m124 m
Velká Deštná1116 m587 m
Malinów1115 m110 m
Radegast1106 m41 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Babia hora1724 m1074 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Velká Deštná1116 m587 m
Skrzyczne1257 m585 m
Travný1204 m490 m
Skalka964 m482 m
Veľká Rača1236 m391 m
Velký Javorník918 m366 m
Ropice1082 m317 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Velký Polom1067 m252 m
Kamenárka862 m189 m
Kozubová982 m173 m
Slavíč1056 m150 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m4
Smrk1277 m592 m3
Radhošť1129 m124 m3
Stanovec899 m17 m3
Kaní678 m38 m3
Čertův mlýn1206 m61 m2
Malý Smrk1174 m35 m2
Tanečnice1084 m78 m2
Ropice1082 m317 m2
Tanečnice Z1077 m22 m2
Skalka1037 m4 m2
Javorový vrch1032 m67 m2
Pustevny1018 m2
Šindelná1003 m29 m2
Velký Lipový999 m16 m2
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 7 5.79%
Středa 11 9.09%
Čtvrtek 2 1.65%
Pátek 1 0.83%
Sobota 74 61.16%
Neděle 26 21.49%
Celkem 121 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 6 4.96%
Únor 14 11.57%
Březen 1 0.83%
Duben 1 0.83%
Květen 26 21.49%
Červen 7 5.79%
Červenec 7 5.79%
Srpen 4 3.31%
Září 2 1.65%
Říjen 32 26.45%
Listopad 15 12.40%
Prosinec 6 4.96%
Celkem 121 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 62 65.96%
Slezské Beskydy 12 12.77%
Podbeskydská pahorkatina 7 7.45%
Kysucké Beskydy 6 6.38%
Oravské Beskydy 2 2.13%
Orlické hory 1 1.06%
Ostravská pánev 1 1.06%
Julské Alpy 1 1.06%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 1 1.06%
Jablunkovské mezihoří 1 1.06%
Celkem 94 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 74 69.16%
 Polsko 19 17.76%
 Slovensko 13 12.15%
 Slovinsko 1 0.93%
Celkem 107 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2021
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 2 1 2
Únor 6 1 2 2 3
Březen 1
Duben 1
Květen 4 1 12 5 1 1 2
Červen 4 1 1 1
Červenec 7
Srpen 2 2
Září 2
Říjen 4 1 8 10 2 2 5
Listopad 3 11 1
Prosinec 6
Sdílet