Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 8.11.2026 19:48.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 17.4.2019
Nejnižší vrchol Malý Javorník (838 m, Moravskoslezské Beskydy), 17.3.2019
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 17.4.2019
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 1x
Nejsevernější vrchol Slavíč (1056 m, Moravskoslezské Beskydy), 21.4.2019
Nejjižnější vrchol Malý Javorník (838 m, Moravskoslezské Beskydy), 17.3.2019
Nejvýchodnější vrchol Skalka (932 m, Moravskoslezské Beskydy), 14.4.2019
Nejzápadnější vrchol Malý Javorník (838 m, Moravskoslezské Beskydy), 17.3.2019
Všech vrcholů4
Hlavních vrcholů4
Tisícovek2
Vrcholů P100 2
Bodů na Vrcholovce14
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Slavíč1056 m150 m
Skalka932 m30 m
Malý Javorník838 m27 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Slavíč1056 m150 m
Skalka932 m30 m
Malý Javorník838 m27 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m1
Slavíč1056 m150 m1
Skalka932 m30 m1
Malý Javorník838 m27 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 1 25.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 3 75.00%
Celkem 4 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 1 25.00%
Duben 3 75.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 4 100.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 4 100.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 4/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen 1
Duben 1 1 1
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2026

Získané plakety

Statistika v roce 2019

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 17.4.2019
Nejnižší vrchol Malý Javorník (838 m, Moravskoslezské Beskydy), 17.3.2019
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 17.4.2019
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 1x
Všech vrcholů4
Hlavních vrcholů4
Tisícovek2
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce14
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Slavíč1056 m150 m
Skalka932 m30 m
Malý Javorník838 m27 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Slavíč1056 m150 m
Skalka932 m30 m
Malý Javorník838 m27 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m1
Slavíč1056 m150 m1
Skalka932 m30 m1
Malý Javorník838 m27 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 1 25.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 3 75.00%
Celkem 4 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 1 25.00%
Duben 3 75.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 4 100.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 4 100.00%
Celkem 4 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2019
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen 1
Duben 1 1 1
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
Sdílet