Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 3.11.2026 21:59.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 19.4.2025
Nejnižší vrchol Čupek (524 m, Podbeskydská pahorkatina), 1.4.2025
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 19.4.2025
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 3x
Nejsevernější vrchol Kabátice (601 m, Podbeskydská pahorkatina), 4.5.2025
Nejjižnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 19.4.2025
Nejvýchodnější vrchol Slavíč (1056 m, Moravskoslezské Beskydy), 28.9.2026
Nejzápadnější vrchol Střemšák (577 m, Podbeskydská pahorkatina), 4.5.2025
Všech vrcholů14
Hlavních vrcholů13
Tisícovek2
Vrcholů P100 7
Bodů na Vrcholovce35
Aktivity
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 10 1d, 00:04:40 121 km 4,855 m
Celkem101d, 00:04:40121 km4,855 m
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Slavíč1056 m150 m
Kykulka996 m69 m
Skalka964 m482 m
Suchá900 m21 m
Stanovec899 m17 m
Ondřejník890 m132 m
Kubánkov661 m239 m
Kozlovická hora612 m184 m
Kabátice601 m48 m
Střemšák577 m24 m
Babí hora543 m32 m
Čupek524 m132 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Skalka964 m482 m
Kubánkov661 m239 m
Kozlovická hora612 m184 m
Slavíč1056 m150 m
Čupek524 m132 m
Ondřejník890 m132 m
Kykulka996 m69 m
Kabátice601 m48 m
Babí hora543 m32 m
Střemšák577 m24 m
Suchá900 m21 m
Stanovec899 m17 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m3
Kykulka996 m69 m2
Babí hora543 m32 m2
Slavíč1056 m150 m1
Skalka964 m482 m1
Suchá900 m21 m1
Stanovec899 m17 m1
Ondřejník890 m132 m1
Kubánkov661 m239 m1
Kozlovická hora612 m184 m1
Kabátice601 m48 m1
Střemšák577 m24 m1
Kabátice J566 m13 m1
Čupek524 m132 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 2 11.11%
Úterý 4 22.22%
Středa 3 16.67%
Čtvrtek 4 22.22%
Pátek 0 0.00%
Sobota 2 11.11%
Neděle 3 16.67%
Celkem 18 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 1 5.56%
Duben 7 38.89%
Květen 9 50.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 1 5.56%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 18 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Podbeskydská pahorkatina 11 78.57%
Moravskoslezské Beskydy 3 21.43%
Celkem 14 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 14 100.00%
Celkem 14 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 11/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen 1
Duben 1 1 1 1 1 2
Květen 3 3 3
Červen
Červenec
Srpen
Září 1
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2026

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Slavíč (1056 m, Moravskoslezské Beskydy), 28.9.2026
Nejnižší vrchol Slavíč (1056 m, Moravskoslezské Beskydy), 28.9.2026
Nejprominentnější vrchol Slavíč (1056 m, Moravskoslezské Beskydy), 28.9.2026
Nejnavštěvovanější vrchol Slavíč (1056 m, Moravskoslezské Beskydy), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Tisícovek1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce3
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Slavíč1056 m150 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Slavíč1056 m150 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Slavíč1056 m150 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 100.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 1 100.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2026
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září 1
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2025

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 19.4.2025
Nejnižší vrchol Čupek (524 m, Podbeskydská pahorkatina), 1.4.2025
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 19.4.2025
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 3x
Všech vrcholů13
Hlavních vrcholů12
Tisícovek1
Vrcholů P1006
Bodů na Vrcholovce32
Typ aktivity Dní Strávený čas Vzdálenost Převýšení
Pěší turistika 10 1d, 00:04:40 121 km 4,855 m
Celkem101d, 00:04:40121 km4,855 m
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Kykulka996 m69 m
Skalka964 m482 m
Suchá900 m21 m
Stanovec899 m17 m
Ondřejník890 m132 m
Kubánkov661 m239 m
Kozlovická hora612 m184 m
Kabátice601 m48 m
Střemšák577 m24 m
Babí hora543 m32 m
Čupek524 m132 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Skalka964 m482 m
Kubánkov661 m239 m
Kozlovická hora612 m184 m
Čupek524 m132 m
Ondřejník890 m132 m
Kykulka996 m69 m
Kabátice601 m48 m
Babí hora543 m32 m
Střemšák577 m24 m
Suchá900 m21 m
Stanovec899 m17 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m3
Kykulka996 m69 m2
Babí hora543 m32 m2
Skalka964 m482 m1
Suchá900 m21 m1
Stanovec899 m17 m1
Ondřejník890 m132 m1
Kubánkov661 m239 m1
Kozlovická hora612 m184 m1
Kabátice601 m48 m1
Střemšák577 m24 m1
Kabátice J566 m13 m1
Čupek524 m132 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 1 5.88%
Úterý 4 23.53%
Středa 3 17.65%
Čtvrtek 4 23.53%
Pátek 0 0.00%
Sobota 2 11.76%
Neděle 3 17.65%
Celkem 17 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 1 5.88%
Duben 7 41.18%
Květen 9 52.94%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 17 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Podbeskydská pahorkatina 11 84.62%
Moravskoslezské Beskydy 2 15.38%
Celkem 13 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 13 100.00%
Celkem 13 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2025
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen 1
Duben 1 1 1 1 1 2
Květen 3 3 3
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
Sdílet