Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 3.11.2026 22:33.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Ropice (1082 m, Moravskoslezské Beskydy), 9.3.2019
Nejnižší vrchol Skalka (932 m, Moravskoslezské Beskydy), 29.6.2019
Nejprominentnější vrchol Ropice (1082 m, Moravskoslezské Beskydy), 9.3.2019
Nejnavštěvovanější vrchol Ropice (1082 m, Moravskoslezské Beskydy), 1x
Nejsevernější vrchol Malý Javorový (947 m, Moravskoslezské Beskydy), 17.3.2019
Nejjižnější vrchol Skalka (932 m, Moravskoslezské Beskydy), 29.6.2019
Nejvýchodnější vrchol Skalka (932 m, Moravskoslezské Beskydy), 29.6.2019
Nejzápadnější vrchol Ropice (1082 m, Moravskoslezské Beskydy), 9.3.2019
Všech vrcholů6
Hlavních vrcholů6
Tisícovek4
Vrcholů P100 3
Bodů na Vrcholovce15
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ropice1082 m317 m
Slavíč1056 m150 m
Ostrý1044 m129 m
Javorový vrch1032 m67 m
Malý Javorový947 m23 m
Skalka932 m30 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ropice1082 m317 m
Slavíč1056 m150 m
Ostrý1044 m129 m
Javorový vrch1032 m67 m
Skalka932 m30 m
Malý Javorový947 m23 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Ropice1082 m317 m1
Slavíč1056 m150 m1
Ostrý1044 m129 m1
Javorový vrch1032 m67 m1
Malý Javorový947 m23 m1
Skalka932 m30 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 3 50.00%
Neděle 3 50.00%
Celkem 6 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 4 66.67%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 2 33.33%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 6 100.00%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 6 100.00%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 5/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen 1 2 1
Duben
Květen
Červen 1 1
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2026

Získané plakety

Statistika v roce 2019

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Ropice (1082 m, Moravskoslezské Beskydy), 9.3.2019
Nejnižší vrchol Skalka (932 m, Moravskoslezské Beskydy), 29.6.2019
Nejprominentnější vrchol Ropice (1082 m, Moravskoslezské Beskydy), 9.3.2019
Nejnavštěvovanější vrchol Ropice (1082 m, Moravskoslezské Beskydy), 1x
Všech vrcholů6
Hlavních vrcholů6
Tisícovek4
Vrcholů P1003
Bodů na Vrcholovce15
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ropice1082 m317 m
Slavíč1056 m150 m
Ostrý1044 m129 m
Javorový vrch1032 m67 m
Malý Javorový947 m23 m
Skalka932 m30 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ropice1082 m317 m
Slavíč1056 m150 m
Ostrý1044 m129 m
Javorový vrch1032 m67 m
Skalka932 m30 m
Malý Javorový947 m23 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Ropice1082 m317 m1
Slavíč1056 m150 m1
Ostrý1044 m129 m1
Javorový vrch1032 m67 m1
Malý Javorový947 m23 m1
Skalka932 m30 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 3 50.00%
Neděle 3 50.00%
Celkem 6 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 4 66.67%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 2 33.33%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 6 100.00%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 6 100.00%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2019
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen 1 2 1
Duben
Květen
Červen 1 1
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
Sdílet