Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 4.11.2026 05:35.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 25.5.2018
Nejnižší vrchol Oprchlice (639 m, Moravskoslezské Beskydy), 11.4.2020
Nejprominentnější vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 25.5.2018
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 153x
Nejsevernější vrchol Klimczok (1117 m, Slezské Beskydy), 21.1.2021
Nejjižnější vrchol Veľký Rozsutec (1610 m, Malá Fatra), 31.12.2019
Nejvýchodnější vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 25.5.2018
Nejzápadnější vrchol Oprchlice (639 m, Moravskoslezské Beskydy), 11.4.2020
Všech vrcholů83
Hlavních vrcholů68
Tisícovek51
Vrcholů P100 29
Bodů na Vrcholovce401
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Babia hora1724 m1074 m
Veľký Rozsutec1610 m425 m
Pilsko1557 m753 m
Malá Babia hora1517 m109 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Skrzyczne1257 m585 m
Veľká Rača1236 m391 m
Barania Góra1220 m175 m
Malchor1220 m16 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Travný1204 m490 m
Malý Smrk1174 m35 m
Zielony Kopiec1154 m101 m
Malinowska Skala1152 m49 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Babia hora1724 m1074 m
Lysá hora1324 m769 m
Pilsko1557 m753 m
Smrk1277 m592 m
Skrzyczne1257 m585 m
Travný1204 m490 m
Skalka964 m482 m
Veľký Rozsutec1610 m425 m
Veľká Rača1236 m391 m
Klimczok1117 m388 m
Velký Javorník918 m366 m
Ropice1082 m317 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Velký Polom1067 m252 m
Vysoká1024 m224 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m153
Velký Javorník918 m366 m10
Skalka964 m482 m8
Pustevny1018 m6
Veľká Rača1236 m391 m5
Radhošť1129 m124 m5
Radegast1106 m41 m5
Babia hora1724 m1074 m3
Smrk1277 m592 m3
Malchor1220 m16 m3
Čertův mlýn1206 m61 m3
Travný1204 m490 m3
Malý Smrk1174 m35 m3
Ropice1082 m317 m3
Velký Polom1067 m252 m3
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 54 17.20%
Úterý 54 17.20%
Středa 47 14.97%
Čtvrtek 52 16.56%
Pátek 47 14.97%
Sobota 30 9.55%
Neděle 30 9.55%
Celkem 314 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 86 27.39%
Únor 32 10.19%
Březen 19 6.05%
Duben 67 21.34%
Květen 30 9.55%
Červen 14 4.46%
Červenec 13 4.14%
Srpen 11 3.50%
Září 2 0.64%
Říjen 11 3.50%
Listopad 14 4.46%
Prosinec 15 4.78%
Celkem 314 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 47 56.63%
Slezské Beskydy 13 15.66%
Kysucké Beskydy 7 8.43%
Podbeskydská pahorkatina 5 6.02%
Oravské Beskydy 4 4.82%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 3 3.61%
Javorníky 3 3.61%
Malá Fatra 1 1.20%
Celkem 83 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 55 56.12%
 Polsko 22 22.45%
 Slovensko 21 21.43%
Celkem 98 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 148/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 5 3 7 2 10 2 3 3 2 6 4 1 1 3 11 3 2 8 1 6 3
Únor 1 1 3 5 2 2 1 1 5 8 1 1 1
Březen 1 1 2 3 2 1 1 1 1 2 1 1 1 1
Duben 2 3 1 2 3 5 5 1 9 1 1 1 4 3 1 1 6 2 1 3 2 4 6
Květen 1 1 2 8 1 1 1 2 1 2 6 1 1 2
Červen 1 1 1 2 1 1 1 1 2 1 1 1
Červenec 1 1 1 1 1 2 2 2 1 1
Srpen 1 2 3 2 3
Září 1 1
Říjen 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1
Listopad 1 1 1 1 3 1 1 1 1 3
Prosinec 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2

Statistika v roce 2025

Získané plakety

Statistika v roce 2022

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Skalka (964 m, Podbeskydská pahorkatina), 3.1.2022
Nejnižší vrchol Ondřejník (890 m, Podbeskydská pahorkatina), 3.1.2022
Nejprominentnější vrchol Skalka (964 m, Podbeskydská pahorkatina), 3.1.2022
Nejnavštěvovanější vrchol Skalka (964 m, Podbeskydská pahorkatina), 1x
Všech vrcholů2
Hlavních vrcholů2
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce7
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Skalka964 m482 m
Ondřejník890 m132 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Skalka964 m482 m
Ondřejník890 m132 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Skalka964 m482 m1
Ondřejník890 m132 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 2 100.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 2 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 2 100.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Podbeskydská pahorkatina 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2022
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 2
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2021

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 12.1.2021
Nejnižší vrchol Velká Čantoryje (995 m, Slezské Beskydy), 25.1.2021
Nejprominentnější vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 12.1.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 1x
Všech vrcholů32
Hlavních vrcholů28
Tisícovek29
Vrcholů P10014
Bodů na Vrcholovce106
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Babia hora1724 m1074 m
Pilsko1557 m753 m
Malá Babia hora1517 m109 m
Smrk1277 m592 m
Skrzyczne1257 m585 m
Veľká Rača1236 m391 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Malý Smrk1174 m35 m
Malinowska Skala1152 m49 m
Radhošť1129 m124 m
Klimczok1117 m388 m
Magura1109 m70 m
Radegast1106 m41 m
Ropice1082 m317 m
Trzy kopce1082 m23 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Babia hora1724 m1074 m
Pilsko1557 m753 m
Smrk1277 m592 m
Skrzyczne1257 m585 m
Veľká Rača1236 m391 m
Klimczok1117 m388 m
Ropice1082 m317 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Velký Polom1067 m252 m
Slavíč1056 m150 m
Ostrý1044 m129 m
Malý Polom1061 m126 m
Radhošť1129 m124 m
Malá Babia hora1517 m109 m
Veľký Príslop1044 m89 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Babia hora1724 m1074 m1
Pilsko1557 m753 m1
Góra Pięciu Kopców1534 m1
Malá Babia hora1517 m109 m1
Smrk1277 m592 m1
Skrzyczne1257 m585 m1
Veľká Rača1236 m391 m1
Małe Skrzyczne1211 m9 m1
Čertův mlýn1206 m61 m1
Malý Smrk1174 m35 m1
Malinowska Skala1152 m49 m1
Radhošť1129 m124 m1
Klimczok1117 m388 m1
Magura1109 m70 m1
Radegast1106 m41 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 7 21.88%
Úterý 2 6.25%
Středa 5 15.63%
Čtvrtek 7 21.88%
Pátek 6 18.75%
Sobota 2 6.25%
Neděle 3 9.38%
Celkem 32 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 32 100.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 32 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 17 53.13%
Slezské Beskydy 8 25.00%
Oravské Beskydy 4 12.50%
Kysucké Beskydy 3 9.38%
Celkem 32 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 18 42.86%
 Polsko 14 33.33%
 Slovensko 10 23.81%
Celkem 42 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2021
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 4 6 2 2 3 2 3 7 2 1
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2020

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 16.2.2020
Nejnižší vrchol Oprchlice (639 m, Moravskoslezské Beskydy), 11.4.2020
Nejprominentnější vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 16.2.2020
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 17x
Všech vrcholů62
Hlavních vrcholů54
Tisícovek38
Vrcholů P10021
Bodů na Vrcholovce130
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Babia hora1724 m1074 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Veľká Rača1236 m391 m
Barania Góra1220 m175 m
Malchor1220 m16 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Travný1204 m490 m
Malý Smrk1174 m35 m
Zielony Kopiec1154 m101 m
Malinowska Skala1152 m49 m
Magurka Wiślańska1140 m82 m
Radhošť1129 m124 m
Malinów1115 m110 m
Magurka Radziechowska1108 m35 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Babia hora1724 m1074 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Travný1204 m490 m
Skalka964 m482 m
Veľká Rača1236 m391 m
Velký Javorník918 m366 m
Ropice1082 m317 m
Velký Polom1067 m252 m
Vysoká1024 m224 m
Kamenárka862 m189 m
Barania Góra1220 m175 m
Slavíč1056 m150 m
Kykula1087 m143 m
Ondřejník890 m132 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m17
Velký Javorník918 m366 m9
Skalka964 m482 m6
Pustevny1018 m4
Radhošť1129 m124 m3
Radegast1106 m41 m3
Malchor1220 m16 m2
Travný1204 m490 m2
Skalka1037 m4 m2
Ondřejník890 m132 m2
Babia hora1724 m1074 m1
Smrk1277 m592 m1
Veľká Rača1236 m391 m1
Barania Góra1220 m175 m1
Čertův mlýn1206 m61 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 15 14.71%
Úterý 16 15.69%
Středa 15 14.71%
Čtvrtek 17 16.67%
Pátek 12 11.76%
Sobota 18 17.65%
Neděle 9 8.82%
Celkem 102 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 37 36.27%
Únor 20 19.61%
Březen 8 7.84%
Duben 35 34.31%
Květen 2 1.96%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 102 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 41 66.13%
Kysucké Beskydy 6 9.68%
Slezské Beskydy 6 9.68%
Podbeskydská pahorkatina 5 8.06%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 3 4.84%
Oravské Beskydy 1 1.61%
Celkem 62 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 48 65.75%
 Slovensko 13 17.81%
 Polsko 12 16.44%
Celkem 73 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2020
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 9 2 6 3 4 3 6 3
Únor 4 1 1 1 5 7 1
Březen 1 2 1 1 1 1 1
Duben 1 1 1 3 2 3 8 4 3 1 1 2 1 2 1 1
Květen 1 1
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2019

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Veľký Rozsutec (1610 m, Malá Fatra), 31.12.2019
Nejnižší vrchol Briava (820 m, Javorníky), 17.11.2019
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 3.1.2019
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 135x
Všech vrcholů9
Hlavních vrcholů7
Tisícovek3
Vrcholů P1007
Bodů na Vrcholovce126
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Veľký Rozsutec1610 m425 m
Lysá hora1324 m769 m
Veľká Rača1236 m391 m
Skalka964 m482 m
Velký Javorník918 m366 m
Chotárny kopec906 m153 m
Briava820 m145 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Skalka964 m482 m
Veľký Rozsutec1610 m425 m
Veľká Rača1236 m391 m
Velký Javorník918 m366 m
Chotárny kopec906 m153 m
Briava820 m145 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m135
Veľká Rača1236 m391 m3
Veľký Rozsutec1610 m425 m1
Pustevny1018 m1
Skalka964 m482 m1
Velký Javorník918 m366 m1
Chotárny kopec906 m153 m1
Vojtov vrch840 m3 m1
Briava820 m145 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 26 17.93%
Úterý 29 20.00%
Středa 20 13.79%
Čtvrtek 27 18.62%
Pátek 23 15.86%
Sobota 7 4.83%
Neděle 13 8.97%
Celkem 145 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 10 6.90%
Únor 12 8.28%
Březen 11 7.59%
Duben 20 13.79%
Květen 12 8.28%
Červen 14 9.66%
Červenec 13 8.97%
Srpen 11 7.59%
Září 2 1.38%
Říjen 11 7.59%
Listopad 14 9.66%
Prosinec 15 10.34%
Celkem 145 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 3 33.33%
Javorníky 3 33.33%
Kysucké Beskydy 1 11.11%
Malá Fatra 1 11.11%
Podbeskydská pahorkatina 1 11.11%
Celkem 9 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Slovensko 5 50.00%
 Česko 4 40.00%
 Polsko 1 10.00%
Celkem 10 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2019
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1 1 1 1 1 1 1 2
Únor 1 1 3 1 1 1 1 1 1 1
Březen 1 3 2 1 1 1 1 1
Duben 1 2 1 1 3 2 1 1 1 1 1 1 1 2 1
Květen 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2
Červen 1 1 1 2 1 1 1 1 2 1 1 1
Červenec 1 1 1 1 1 2 2 2 1 1
Srpen 1 2 3 2 3
Září 1 1
Říjen 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1
Listopad 1 1 1 1 3 1 1 1 1 3
Prosinec 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2

Statistika v roce 2018

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 25.5.2018
Nejnižší vrchol Velký Lipový (999 m, Moravskoslezské Beskydy), 8.5.2018
Nejprominentnější vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 25.5.2018
Nejnavštěvovanější vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 1x
Všech vrcholů33
Hlavních vrcholů26
Tisícovek29
Vrcholů P10010
Bodů na Vrcholovce32
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Babia hora1724 m1074 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Malchor1220 m16 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Travný1204 m490 m
Malý Smrk1174 m35 m
Radhošť1129 m124 m
Radegast1106 m41 m
Tanečnice1084 m78 m
Ropice1082 m317 m
Magurka1068 m23 m
Velký Polom1067 m252 m
Malý Polom1061 m126 m
Velká Stolová1057 m47 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Babia hora1724 m1074 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Travný1204 m490 m
Ropice1082 m317 m
Velký Polom1067 m252 m
Slavíč1056 m150 m
Ostrý1044 m129 m
Malý Polom1061 m126 m
Radhošť1129 m124 m
Burkův vrch1032 m89 m
Tanečnice1084 m78 m
Javorový vrch1032 m67 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Velká Stolová1057 m47 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Babia hora1724 m1074 m1
Lysá hora1324 m769 m1
Smrk1277 m592 m1
Malchor1220 m16 m1
Čertův mlýn1206 m61 m1
Travný1204 m490 m1
Malý Smrk1174 m35 m1
Radhošť1129 m124 m1
Radegast1106 m41 m1
Malý Travný1105 m2 m1
Tanečnice1084 m78 m1
Ropice1082 m317 m1
Zimný1081 m6 m1
Magurka1068 m23 m1
Velký Polom1067 m252 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 4 12.12%
Úterý 7 21.21%
Středa 7 21.21%
Čtvrtek 1 3.03%
Pátek 6 18.18%
Sobota 3 9.09%
Neděle 5 15.15%
Celkem 33 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 5 15.15%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 12 36.36%
Květen 16 48.48%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 33 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 32 96.97%
Oravské Beskydy 1 3.03%
Celkem 33 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 32 86.49%
 Slovensko 4 10.81%
 Polsko 1 2.70%
Celkem 37 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2018
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 5
Únor
Březen
Duben 5 3 4
Květen 1 7 2 1 5
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
Sdílet