Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 4.11.2026 02:36.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 13.1.2019
Nejnižší vrchol Nad Planou Dolinou (900 m, Beskydy), 11.1.2019
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 13.1.2019
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 2x
Nejsevernější vrchol Javorový vrch (1032 m, Moravskoslezské Beskydy), 15.2.2020
Nejjižnější vrchol Zimný (1081 m, Moravskoslezské Beskydy), 30.3.2019
Nejvýchodnější vrchol Barania Góra (1220 m, Slezské Beskydy), 3.2.2019
Nejzápadnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 13.1.2019
Všech vrcholů9
Hlavních vrcholů6
Tisícovek7
Vrcholů P100 4
Bodů na Vrcholovce28
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Barania Góra1220 m175 m
Malchor1220 m16 m
Travný1204 m490 m
Ostrý1044 m129 m
Javorový vrch1032 m67 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Travný1204 m490 m
Barania Góra1220 m175 m
Ostrý1044 m129 m
Javorový vrch1032 m67 m
Malchor1220 m16 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m2
Ostrý1044 m129 m2
Malchor1220 m16 m1
Barania Góra1220 m175 m1
Travný1204 m490 m1
Malý Travný1105 m2 m1
Zimný1081 m6 m1
Javorový vrch1032 m67 m1
Nad Planou Dolinou900 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 9.09%
Sobota 7 63.64%
Neděle 3 27.27%
Celkem 11 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 3 27.27%
Únor 2 18.18%
Březen 6 54.55%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 11 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 7 77.78%
Beskydy 1 11.11%
Slezské Beskydy 1 11.11%
Celkem 9 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 8 88.89%
Polsko Polsko 1 11.11%
Celkem 9 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 7/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1 1
Únor 1 1
Březen 1 5
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2020

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Ostrý (1044 m, Moravskoslezské Beskydy), 25.1.2020
Nejnižší vrchol Javorový vrch (1032 m, Moravskoslezské Beskydy), 15.2.2020
Nejprominentnější vrchol Ostrý (1044 m, Moravskoslezské Beskydy), 25.1.2020
Nejnavštěvovanější vrchol Ostrý (1044 m, Moravskoslezské Beskydy), 1x
Všech vrcholů2
Hlavních vrcholů2
Tisícovek2
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce5
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ostrý1044 m129 m
Javorový vrch1032 m67 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ostrý1044 m129 m
Javorový vrch1032 m67 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Ostrý1044 m129 m1
Javorový vrch1032 m67 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 2 100.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 2 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 1 50.00%
Únor 1 50.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2020
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1
Únor 1
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2019

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 13.1.2019
Nejnižší vrchol Nad Planou Dolinou (900 m, Beskydy), 11.1.2019
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 13.1.2019
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 2x
Všech vrcholů8
Hlavních vrcholů5
Tisícovek6
Vrcholů P1004
Bodů na Vrcholovce23
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Barania Góra1220 m175 m
Malchor1220 m16 m
Travný1204 m490 m
Ostrý1044 m129 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Travný1204 m490 m
Barania Góra1220 m175 m
Ostrý1044 m129 m
Malchor1220 m16 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m2
Barania Góra1220 m175 m1
Malchor1220 m16 m1
Travný1204 m490 m1
Malý Travný1105 m2 m1
Zimný1081 m6 m1
Ostrý1044 m129 m1
Nad Planou Dolinou900 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 11.11%
Sobota 5 55.56%
Neděle 3 33.33%
Celkem 9 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 2 22.22%
Únor 1 11.11%
Březen 6 66.67%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 9 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 6 75.00%
Slezské Beskydy 1 12.50%
Beskydy 1 12.50%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 7 87.50%
Polsko Polsko 1 12.50%
Celkem 8 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2019
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1
Únor 1
Březen 1 5
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
Sdílet