Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 3.11.2026 05:26.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 16.1.2019
Nejnižší vrchol Muřinkový vrch (978 m, Moravskoslezské Beskydy), 21.4.2018
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 16.1.2019
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 1x
Nejsevernější vrchol Javorový vrch (1032 m, Moravskoslezské Beskydy), 7.1.2018
Nejjižnější vrchol Radegast (1106 m, Moravskoslezské Beskydy), 5.7.2018
Nejvýchodnější vrchol Velký Polom (1067 m, Moravskoslezské Beskydy), 21.4.2018
Nejzápadnější vrchol Radegast (1106 m, Moravskoslezské Beskydy), 5.7.2018
Všech vrcholů16
Hlavních vrcholů14
Tisícovek14
Vrcholů P100 5
Bodů na Vrcholovce48
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Kněhyně1257 m514 m
Malý Smrk1174 m35 m
Radegast1106 m41 m
Tanečnice1084 m78 m
Velký Polom1067 m252 m
Malý Polom1061 m126 m
Burkův vrch1032 m89 m
Javorový vrch1032 m67 m
Čuboňov1014 m16 m
Malá Stolová1009 m44 m
Velký Lipový999 m16 m
Muřinkový vrch978 m37 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Kněhyně1257 m514 m
Velký Polom1067 m252 m
Malý Polom1061 m126 m
Burkův vrch1032 m89 m
Tanečnice1084 m78 m
Javorový vrch1032 m67 m
Malá Stolová1009 m44 m
Radegast1106 m41 m
Muřinkový vrch978 m37 m
Malý Smrk1174 m35 m
Velký Lipový999 m16 m
Čuboňov1014 m16 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m1
Smrk1277 m592 m1
Kněhyně1257 m514 m1
Malý Smrk1174 m35 m1
Radegast1106 m41 m1
Tanečnice1084 m78 m1
Zimný1081 m6 m1
Velký Polom1067 m252 m1
Folvark1063 m7 m1
Malý Polom1061 m126 m1
Javorový vrch1032 m67 m1
Burkův vrch1032 m89 m1
Čuboňov1014 m16 m1
Malá Stolová1009 m44 m1
Velký Lipový999 m16 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 2 12.50%
Čtvrtek 2 12.50%
Pátek 0 0.00%
Sobota 7 43.75%
Neděle 5 31.25%
Celkem 16 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 4 25.00%
Únor 0 0.00%
Březen 5 31.25%
Duben 5 31.25%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 2 12.50%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 16 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 16 100.00%
Celkem 16 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 16 80.00%
 Slovensko 4 20.00%
Celkem 20 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 7/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 2 1
Únor
Březen 2 3
Duben 5
Květen
Červen
Červenec 2
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2025

Získané plakety

Statistika v roce 2019

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 16.1.2019
Nejnižší vrchol Zimný (1081 m, Moravskoslezské Beskydy), 16.1.2019
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 16.1.2019
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 1x
Všech vrcholů2
Hlavních vrcholů1
Tisícovek2
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce10
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m1
Zimný1081 m6 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 2 100.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 2 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 2 100.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2019
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 2
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2018

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Smrk (1277 m, Moravskoslezské Beskydy), 3.3.2018
Nejnižší vrchol Muřinkový vrch (978 m, Moravskoslezské Beskydy), 21.4.2018
Nejprominentnější vrchol Smrk (1277 m, Moravskoslezské Beskydy), 3.3.2018
Nejnavštěvovanější vrchol Smrk (1277 m, Moravskoslezské Beskydy), 1x
Všech vrcholů14
Hlavních vrcholů13
Tisícovek12
Vrcholů P1004
Bodů na Vrcholovce38
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Smrk1277 m592 m
Kněhyně1257 m514 m
Malý Smrk1174 m35 m
Radegast1106 m41 m
Tanečnice1084 m78 m
Velký Polom1067 m252 m
Malý Polom1061 m126 m
Burkův vrch1032 m89 m
Javorový vrch1032 m67 m
Čuboňov1014 m16 m
Malá Stolová1009 m44 m
Velký Lipový999 m16 m
Muřinkový vrch978 m37 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Smrk1277 m592 m
Kněhyně1257 m514 m
Velký Polom1067 m252 m
Malý Polom1061 m126 m
Burkův vrch1032 m89 m
Tanečnice1084 m78 m
Javorový vrch1032 m67 m
Malá Stolová1009 m44 m
Radegast1106 m41 m
Muřinkový vrch978 m37 m
Malý Smrk1174 m35 m
Velký Lipový999 m16 m
Čuboňov1014 m16 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Smrk1277 m592 m1
Kněhyně1257 m514 m1
Malý Smrk1174 m35 m1
Radegast1106 m41 m1
Tanečnice1084 m78 m1
Velký Polom1067 m252 m1
Folvark1063 m7 m1
Malý Polom1061 m126 m1
Javorový vrch1032 m67 m1
Burkův vrch1032 m89 m1
Čuboňov1014 m16 m1
Malá Stolová1009 m44 m1
Velký Lipový999 m16 m1
Muřinkový vrch978 m37 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 2 14.29%
Pátek 0 0.00%
Sobota 7 50.00%
Neděle 5 35.71%
Celkem 14 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 2 14.29%
Únor 0 0.00%
Březen 5 35.71%
Duben 5 35.71%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 2 14.29%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 14 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 14 100.00%
Celkem 14 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 14 77.78%
 Slovensko 4 22.22%
Celkem 18 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2018
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 1
Únor
Březen 2 3
Duben 5
Květen
Červen
Červenec 2
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
Sdílet