Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 6.11.2026 18:14.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Hochschwab (2277 m, Hochschwab), 11.8.2019
Nejnižší vrchol Nad Kršlí (1001 m, Moravskoslezské Beskydy), 14.3.2020
Nejprominentnější vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 25.7.2019
Nejnavštěvovanější vrchol Ostrý (1044 m, Moravskoslezské Beskydy), 3x
Nejsevernější vrchol Malinowska Skala (1152 m, Slezské Beskydy), 1.8.2020
Nejjižnější vrchol Hochschwab (2277 m, Hochschwab), 11.8.2019
Nejvýchodnější vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 25.7.2019
Nejzápadnější vrchol Hochschwab (2277 m, Hochschwab), 11.8.2019
Všech vrcholů35
Hlavních vrcholů32
Tisícovek35
Vrcholů P100 14
Bodů na Vrcholovce126
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Hochschwab2277 m1051 m
Babia hora1724 m1074 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Veľká Rača1236 m391 m
Barania Góra1220 m175 m
Malchor1220 m16 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Malý Smrk1174 m35 m
Malinowska Skala1152 m49 m
Magurka Wiślańska1140 m82 m
Radhošť1129 m124 m
Magurka Radziechowska1108 m35 m
Radegast1106 m41 m
Kykula1087 m143 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Babia hora1724 m1074 m
Hochschwab2277 m1051 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Veľká Rača1236 m391 m
Ropice1082 m317 m
Velký Polom1067 m252 m
Vysoká1024 m224 m
Barania Góra1220 m175 m
Slavíč1056 m150 m
Kykula1087 m143 m
Ostrý1044 m129 m
Malý Polom1061 m126 m
Radhošť1129 m124 m
Burkův vrch1032 m89 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Ostrý1044 m129 m3
Smrk1277 m592 m2
Malý Smrk1174 m35 m2
Radhošť1129 m124 m2
Radegast1106 m41 m2
Ropice1082 m317 m2
Javorový vrch1032 m67 m2
Hochschwab2277 m1051 m1
Babia hora1724 m1074 m1
Lysá hora1324 m769 m1
Veľká Rača1236 m391 m1
Barania Góra1220 m175 m1
Malchor1220 m16 m1
Čertův mlýn1206 m61 m1
Malá Rača1153 m6 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 3 7.14%
Úterý 0 0.00%
Středa 4 9.52%
Čtvrtek 1 2.38%
Pátek 10 23.81%
Sobota 18 42.86%
Neděle 6 14.29%
Celkem 42 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 1 2.38%
Únor 3 7.14%
Březen 5 11.90%
Duben 4 9.52%
Květen 8 19.05%
Červen 5 11.90%
Červenec 3 7.14%
Srpen 6 14.29%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 6 14.29%
Prosinec 1 2.38%
Celkem 42 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 24 68.57%
Slezské Beskydy 4 11.43%
Kysucké Beskydy 3 8.57%
Javorníky 1 2.86%
Hochschwab 1 2.86%
Oravské Beskydy 1 2.86%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 1 2.86%
Celkem 35 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 24 58.54%
 Slovensko 9 21.95%
 Polsko 7 17.07%
 Rakousko 1 2.44%
Celkem 41 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 18/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1
Únor 2 1
Březen 2 1 2
Duben 1 3
Květen 6 2
Červen 5
Červenec 2 1
Srpen 2 1 3
Září
Říjen
Listopad 6
Prosinec 1

Statistika v roce 2026

Získané plakety

Statistika v roce 2020

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 22.8.2020
Nejnižší vrchol Nad Kršlí (1001 m, Moravskoslezské Beskydy), 14.3.2020
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 22.8.2020
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 1x
Všech vrcholů31
Hlavních vrcholů28
Tisícovek31
Vrcholů P10012
Bodů na Vrcholovce87
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Veľká Rača1236 m391 m
Barania Góra1220 m175 m
Malchor1220 m16 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Malý Smrk1174 m35 m
Malinowska Skala1152 m49 m
Magurka Wiślańska1140 m82 m
Radhošť1129 m124 m
Magurka Radziechowska1108 m35 m
Radegast1106 m41 m
Kykula1087 m143 m
Tanečnice1084 m78 m
Ropice1082 m317 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Veľká Rača1236 m391 m
Ropice1082 m317 m
Velký Polom1067 m252 m
Vysoká1024 m224 m
Barania Góra1220 m175 m
Slavíč1056 m150 m
Kykula1087 m143 m
Ostrý1044 m129 m
Malý Polom1061 m126 m
Radhošť1129 m124 m
Burkův vrch1032 m89 m
Magurka Wiślańska1140 m82 m
Uhorská1032 m82 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m1
Smrk1277 m592 m1
Veľká Rača1236 m391 m1
Malchor1220 m16 m1
Barania Góra1220 m175 m1
Čertův mlýn1206 m61 m1
Malý Smrk1174 m35 m1
Malá Rača1153 m6 m1
Malinowska Skala1152 m49 m1
Magurka Wiślańska1140 m82 m1
Radhošť1129 m124 m1
Magurka Radziechowska1108 m35 m1
Radegast1106 m41 m1
Kykula1087 m143 m1
Tanečnice1084 m78 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 3 9.68%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 10 32.26%
Sobota 14 45.16%
Neděle 4 12.90%
Celkem 31 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 3 9.68%
Březen 3 9.68%
Duben 4 12.90%
Květen 2 6.45%
Červen 5 16.13%
Červenec 2 6.45%
Srpen 5 16.13%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 6 19.35%
Prosinec 1 3.23%
Celkem 31 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 23 74.19%
Slezské Beskydy 4 12.90%
Kysucké Beskydy 3 9.68%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 1 3.23%
Celkem 31 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 23 63.89%
 Slovensko 7 19.44%
 Polsko 6 16.67%
Celkem 36 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2020
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor 2 1
Březen 1 2
Duben 1 3
Květen 2
Červen 5
Červenec 2
Srpen 2 3
Září
Říjen
Listopad 6
Prosinec 1

Statistika v roce 2019

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Hochschwab (2277 m, Hochschwab), 11.8.2019
Nejnižší vrchol Smrčina (1015 m, Moravskoslezské Beskydy), 8.5.2019
Nejprominentnější vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 25.7.2019
Nejnavštěvovanější vrchol Hochschwab (2277 m, Hochschwab), 1x
Všech vrcholů11
Hlavních vrcholů11
Tisícovek11
Vrcholů P1006
Bodů na Vrcholovce38
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Hochschwab2277 m1051 m
Babia hora1724 m1074 m
Smrk1277 m592 m
Malý Smrk1174 m35 m
Radhošť1129 m124 m
Radegast1106 m41 m
Ropice1082 m317 m
Veľký Javorník Z1071 m15 m
Ostrý1044 m129 m
Javorový vrch1032 m67 m
Smrčina1015 m30 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Babia hora1724 m1074 m
Hochschwab2277 m1051 m
Smrk1277 m592 m
Ropice1082 m317 m
Ostrý1044 m129 m
Radhošť1129 m124 m
Javorový vrch1032 m67 m
Radegast1106 m41 m
Malý Smrk1174 m35 m
Smrčina1015 m30 m
Veľký Javorník Z1071 m15 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Hochschwab2277 m1051 m1
Babia hora1724 m1074 m1
Smrk1277 m592 m1
Malý Smrk1174 m35 m1
Radhošť1129 m124 m1
Radegast1106 m41 m1
Ropice1082 m317 m1
Veľký Javorník Z1071 m15 m1
Ostrý1044 m129 m1
Javorový vrch1032 m67 m1
Smrčina1015 m30 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 4 36.36%
Čtvrtek 1 9.09%
Pátek 0 0.00%
Sobota 4 36.36%
Neděle 2 18.18%
Celkem 11 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 1 9.09%
Únor 0 0.00%
Březen 2 18.18%
Duben 0 0.00%
Květen 6 54.55%
Červen 0 0.00%
Červenec 1 9.09%
Srpen 1 9.09%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 11 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 8 72.73%
Oravské Beskydy 1 9.09%
Javorníky 1 9.09%
Hochschwab 1 9.09%
Celkem 11 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 8 66.67%
 Slovensko 2 16.67%
 Rakousko 1 8.33%
 Polsko 1 8.33%
Celkem 12 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2019
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1
Únor
Březen 2
Duben
Květen 4 2
Červen
Červenec 1
Srpen 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
Sdílet