Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 8.11.2026 05:41.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Kamenná (384 m, Podbeskydská pahorkatina), 12.7.2026
Nejnižší vrchol Rudná (238 m, Ostravská pánev), 12.7.2026
Nejprominentnější vrchol Kamenná (384 m, Podbeskydská pahorkatina), 12.7.2026
Nejnavštěvovanější vrchol Kamenná (384 m, Podbeskydská pahorkatina), 1x
Nejsevernější vrchol Rudná (238 m, Ostravská pánev), 12.7.2026
Nejjižnější vrchol Kamenná (384 m, Podbeskydská pahorkatina), 12.7.2026
Nejvýchodnější vrchol Kamenná (384 m, Podbeskydská pahorkatina), 12.7.2026
Nejzápadnější vrchol Svatý Marek (312 m, Podbeskydská pahorkatina), 6.6.2026
Všech vrcholů6
Hlavních vrcholů3
Bodů na Vrcholovce6
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kamenná384 m61 m
Svatý Marek312 m39 m
Borošin299 m21 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kamenná384 m61 m
Svatý Marek312 m39 m
Borošin299 m21 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Kamenná384 m61 m1
Svatý Marek312 m39 m1
Borošin299 m21 m1
Podlesek286 m7 m1
Majerovec271 m6 m1
Rudná238 m5 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 16.67%
Neděle 5 83.33%
Celkem 6 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 1 16.67%
Červenec 5 83.33%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Podbeskydská pahorkatina 3 50.00%
Moravská brána 2 33.33%
Ostravská pánev 1 16.67%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 6 100.00%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 2/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen 1
Červenec 5
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2026

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Kamenná (384 m, Podbeskydská pahorkatina), 12.7.2026
Nejnižší vrchol Rudná (238 m, Ostravská pánev), 12.7.2026
Nejprominentnější vrchol Kamenná (384 m, Podbeskydská pahorkatina), 12.7.2026
Nejnavštěvovanější vrchol Kamenná (384 m, Podbeskydská pahorkatina), 1x
Všech vrcholů6
Hlavních vrcholů3
Bodů na Vrcholovce6
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kamenná384 m61 m
Svatý Marek312 m39 m
Borošin299 m21 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Kamenná384 m61 m
Svatý Marek312 m39 m
Borošin299 m21 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Kamenná384 m61 m1
Svatý Marek312 m39 m1
Borošin299 m21 m1
Podlesek286 m7 m1
Majerovec271 m6 m1
Rudná238 m5 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 16.67%
Neděle 5 83.33%
Celkem 6 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 1 16.67%
Červenec 5 83.33%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Podbeskydská pahorkatina 3 50.00%
Moravská brána 2 33.33%
Ostravská pánev 1 16.67%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 6 100.00%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2026
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen 1
Červenec 5
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
Sdílet