Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 1.11.2026 10:34.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 26.2.2025
Nejnižší vrchol Kozubová (982 m, Moravskoslezské Beskydy), 22.2.2025
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 26.2.2025
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 28x
Nejsevernější vrchol Kozubová (982 m, Moravskoslezské Beskydy), 22.2.2025
Nejjižnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 1.1.2025
Nejvýchodnější vrchol Kozubová (982 m, Moravskoslezské Beskydy), 22.2.2025
Nejzápadnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 1.1.2025
Všech vrcholů2
Hlavních vrcholů2
Tisícovek1
Vrcholů P100 2
Bodů na Vrcholovce31
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Kozubová982 m173 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Kozubová982 m173 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m28
Kozubová982 m173 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 2 6.90%
Úterý 2 6.90%
Středa 4 13.79%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 4 13.79%
Sobota 6 20.69%
Neděle 11 37.93%
Celkem 29 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 14 48.28%
Únor 15 51.72%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 29 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 22/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 2 2 1 1 1 1 1 1 1 2 1
Únor 1 2 1 1 3 2 1 1 1 1 1
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2025

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 26.2.2025
Nejnižší vrchol Kozubová (982 m, Moravskoslezské Beskydy), 22.2.2025
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 26.2.2025
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 28x
Všech vrcholů2
Hlavních vrcholů2
Tisícovek1
Vrcholů P1002
Bodů na Vrcholovce31
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Kozubová982 m173 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Kozubová982 m173 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m28
Kozubová982 m173 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 2 6.90%
Úterý 2 6.90%
Středa 4 13.79%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 4 13.79%
Sobota 6 20.69%
Neděle 11 37.93%
Celkem 29 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 14 48.28%
Únor 15 51.72%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 29 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2025
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 2 2 1 1 1 1 1 1 1 2 1
Únor 1 2 1 1 3 2 1 1 1 1 1
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
Sdílet