Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 2.11.2026 07:16.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Ďumbier (2046 m, Nízké Tatry), 28.1.2017
Nejnižší vrchol Veľký Kriváň (1709 m, Malá Fatra), 13.9.2019
Nejprominentnější vrchol Ďumbier (2046 m, Nízké Tatry), 28.1.2017
Nejnavštěvovanější vrchol Ďumbier (2046 m, Nízké Tatry), 1x
Nejsevernější vrchol Veľký Kriváň (1709 m, Malá Fatra), 13.9.2019
Nejjižnější vrchol Ďumbier (2046 m, Nízké Tatry), 28.1.2017
Nejvýchodnější vrchol Ďumbier (2046 m, Nízké Tatry), 28.1.2017
Nejzápadnější vrchol Veľký Kriváň (1709 m, Malá Fatra), 13.9.2019
Všech vrcholů2
Hlavních vrcholů2
Tisícovek2
Vrcholů P100 2
Bodů na Vrcholovce27
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ďumbier2046 m1180 m
Veľký Kriváň1709 m958 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ďumbier2046 m1180 m
Veľký Kriváň1709 m958 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Ďumbier2046 m1180 m1
Veľký Kriváň1709 m958 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 50.00%
Sobota 1 50.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 2 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 1 50.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 1 50.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Nízké Tatry 1 50.00%
Malá Fatra 1 50.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Slovensko Slovensko 2 100.00%
Celkem 2 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 2/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září 1
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2019

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Veľký Kriváň (1709 m, Malá Fatra), 13.9.2019
Nejnižší vrchol Veľký Kriváň (1709 m, Malá Fatra), 13.9.2019
Nejprominentnější vrchol Veľký Kriváň (1709 m, Malá Fatra), 13.9.2019
Nejnavštěvovanější vrchol Veľký Kriváň (1709 m, Malá Fatra), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Tisícovek1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce12
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Veľký Kriváň1709 m958 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Veľký Kriváň1709 m958 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Veľký Kriváň1709 m958 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 1 100.00%
Sobota 0 0.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 1 100.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Malá Fatra 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Slovensko Slovensko 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2019
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září 1
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2017

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Ďumbier (2046 m, Nízké Tatry), 28.1.2017
Nejnižší vrchol Ďumbier (2046 m, Nízké Tatry), 28.1.2017
Nejprominentnější vrchol Ďumbier (2046 m, Nízké Tatry), 28.1.2017
Nejnavštěvovanější vrchol Ďumbier (2046 m, Nízké Tatry), 1x
Všech vrcholů1
Hlavních vrcholů1
Tisícovek1
Vrcholů P1001
Bodů na Vrcholovce15
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ďumbier2046 m1180 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Ďumbier2046 m1180 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Ďumbier2046 m1180 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 100.00%
Neděle 0 0.00%
Celkem 1 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 1 100.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Nízké Tatry 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Slovensko Slovensko 1 100.00%
Celkem 1 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2017
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
Sdílet