Svou cestu jsme začali na parkovišti v Ostravicí a po červené turistické značce jsme se vydali na Smrk. Výstup byl prudší, nicméně nám se velice líbil. Bez nesmeká by se dnes šlo velice nepříjemně. Cestu zpět jsme seběhli. Počasí na jedničku, zcela bez mráčků.