Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 2.11.2026 22:19.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Beskyd / Beskid (2012 m, Západní Tatry), 3.7.2023
Nejnižší vrchol Hukvaldy (479 m, Podbeskydská pahorkatina), 15.5.2022
Nejprominentnější vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 1.8.2020
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 42x
Nejsevernější vrchol Mědník (910 m, Krušné hory), 12.4.2024
Nejjižnější vrchol Ploská (1532 m, Velká Fatra), 29.7.2023
Nejvýchodnější vrchol Beskyd / Beskid (2012 m, Západní Tatry), 3.7.2023
Nejzápadnější vrchol Klínovec (1244 m, Krušné hory), 12.4.2024
Všech vrcholů168
Hlavních vrcholů126
Tisícovek97
Vrcholů P100 52
Bodů na Vrcholovce669
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Beskyd / Beskid2012 m61 m
Kasprov vrch1987 m41 m
Babia hora1724 m1074 m
Pilsko1557 m753 m
Ploská1532 m222 m
Malá Babia hora1517 m109 m
Borišov1510 m260 m
Praděd1491 m983 m
Veľká lúka1476 m897 m
Vysoká hole1465 m149 m
Petrovy kameny1447 m16 m
Keprník1423 m410 m
Minčol1394 m550 m
Velký Máj1386 m19 m
Vozka1377 m72 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Babia hora1724 m1074 m
Praděd1491 m983 m
Veľká lúka1476 m897 m
Lysá hora1324 m769 m
Pilsko1557 m753 m
Klínovec1244 m748 m
Smrk1277 m592 m
Skrzyczne1257 m585 m
Minčol1394 m550 m
Kněhyně1257 m514 m
Skalka964 m482 m
Keprník1423 m410 m
Veľká Rača1236 m391 m
Klimczok1117 m388 m
Kelčský Javorník864 m387 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m42
Radegast1106 m41 m15
Ropice1082 m317 m15
Radhošť1129 m124 m13
Zimný1081 m6 m12
Smrk1277 m592 m11
Čertův mlýn1206 m61 m11
Velký Polom1067 m252 m10
Javorový vrch1032 m67 m10
Tanečnice1084 m78 m9
Vysoká1024 m224 m9
Veľká lúka1476 m897 m8
Malchor1220 m16 m8
Folvark1063 m7 m8
Malá Stolová1009 m44 m8
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 37 7.69%
Úterý 13 2.70%
Středa 22 4.57%
Čtvrtek 22 4.57%
Pátek 36 7.48%
Sobota 153 31.81%
Neděle 198 41.16%
Celkem 481 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 100 20.79%
Únor 65 13.51%
Březen 24 4.99%
Duben 22 4.57%
Květen 33 6.86%
Červen 33 6.86%
Červenec 74 15.38%
Srpen 46 9.56%
Září 18 3.74%
Říjen 16 3.33%
Listopad 20 4.16%
Prosinec 30 6.24%
Celkem 481 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 58 34.52%
Hrubý Jeseník 26 15.48%
Slezské Beskydy 23 13.69%
Kysucké Beskydy 10 5.95%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 10 5.95%
Oravské Beskydy 9 5.36%
Podbeskydská pahorkatina 7 4.17%
Malá Fatra 6 3.57%
Beskid Żywiecki 5 2.98%
Oravská Magura 4 2.38%
Javorníky 3 1.79%
Západní Tatry 2 1.19%
Velká Fatra 2 1.19%
Krušné hory 2 1.19%
Jablunkovská brázda 1 0.60%
Celkem 168 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 113 57.36%
 Slovensko 43 21.83%
 Polsko 41 20.81%
Celkem 197 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 149/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 6 2 5 4 3 13 1 4 1 5 5 5 3 4 1 4 3 3 4 4 4 4 8 4
Únor 6 4 4 1 2 1 4 8 1 10 1 2 9 1 6 1 2 2
Březen 5 1 2 1 4 1 3 2 3 2
Duben 3 2 1 1 5 1 2 1 3 3
Květen 3 4 4 2 5 2 1 3 1 4 4
Červen 1 4 8 1 3 8 1 2 5
Červenec 1 2 5 7 4 6 3 3 2 7 14 5 5 4 2 4
Srpen 2 1 5 1 3 4 10 2 5 4 1 2 3 3
Září 2 1 1 2 3 2 1 1 5
Říjen 1 1 2 2 3 2 4 1
Listopad 5 2 3 1 3 2 4
Prosinec 3 2 1 1 1 1 4 1 2 4 3 4 3

Statistika v roce 2026

Získané plakety

Statistika v roce 2025

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 21.3.2025
Nejnižší vrchol Kubánkov (661 m, Podbeskydská pahorkatina), 20.4.2025
Nejprominentnější vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 21.3.2025
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 4x
Všech vrcholů38
Hlavních vrcholů30
Tisícovek21
Vrcholů P10018
Bodů na Vrcholovce111
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Praděd1491 m983 m
Vysoká hole1465 m149 m
Petrovy kameny1447 m16 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Skrzyczne1257 m585 m
Veľká Rača1236 m391 m
Barania Góra1220 m175 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Malinowska Skala1152 m49 m
Radhošť1129 m124 m
Malinów1115 m110 m
Radegast1106 m41 m
Tanečnice1084 m78 m
Ropice1082 m317 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Praděd1491 m983 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Skrzyczne1257 m585 m
Veľká Rača1236 m391 m
Kelčský Javorník864 m387 m
Velký Javorník918 m366 m
Ropice1082 m317 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Velký Polom1067 m252 m
Kubánkov661 m239 m
Vysoká1024 m224 m
Barania Góra1220 m175 m
Vysoká hole1465 m149 m
Hostýn736 m125 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m4
Smrk1277 m592 m2
Ropice1082 m317 m2
Zimný1081 m6 m2
Javorový vrch1032 m67 m2
Vysoká1024 m224 m2
Velká Čantoryje995 m310 m2
Praděd1491 m983 m1
Vysoká hole1465 m149 m1
Petrovy kameny1447 m16 m1
Skrzyczne1257 m585 m1
Veľká Rača1236 m391 m1
Barania Góra1220 m175 m1
Čertův mlýn1206 m61 m1
Malinowska Skala1152 m49 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 2 4.26%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 3 6.38%
Sobota 28 59.57%
Neděle 14 29.79%
Celkem 47 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 21 44.68%
Únor 17 36.17%
Březen 6 12.77%
Duben 3 6.38%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 47 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 16 42.11%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 10 26.32%
Slezské Beskydy 6 15.79%
Hrubý Jeseník 3 7.89%
Kysucké Beskydy 2 5.26%
Podbeskydská pahorkatina 1 2.63%
Celkem 38 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 31 72.09%
 Polsko 7 16.28%
 Slovensko 5 11.63%
Celkem 43 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2025
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 2 5 4 3 4 1 2
Únor 4 2 5 5 1
Březen 1 2 3
Duben 1 1 1
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2024

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 11.5.2024
Nejnižší vrchol Nejvýchodnější bod ČR (490 m, Jablunkovská brázda), 29.4.2024
Nejprominentnější vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 11.5.2024
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 7x
Všech vrcholů43
Hlavních vrcholů36
Tisícovek33
Vrcholů P10020
Bodů na Vrcholovce111
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Babia hora1724 m1074 m
Pilsko1557 m753 m
Ploská1532 m222 m
Malá Babia hora1517 m109 m
Borišov1510 m260 m
Veľká lúka1476 m897 m
Brts/Palenica1338 m85 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Skrzyczne1257 m585 m
Klínovec1244 m748 m
Veľká Rača1236 m391 m
Barania Góra1220 m175 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Modralová1169 m172 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Babia hora1724 m1074 m
Veľká lúka1476 m897 m
Lysá hora1324 m769 m
Pilsko1557 m753 m
Klínovec1244 m748 m
Smrk1277 m592 m
Skrzyczne1257 m585 m
Veľká Rača1236 m391 m
Klimczok1117 m388 m
Velký Javorník918 m366 m
Ropice1082 m317 m
Borišov1510 m260 m
Velký Polom1067 m252 m
Ploská1532 m222 m
Barania Góra1220 m175 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m7
Ropice1082 m317 m3
Veľká Rača1236 m391 m2
Malá Rača1153 m6 m2
Velký Lipový999 m16 m2
Babia hora1724 m1074 m1
Mały Garb Niżni1664 m1 m1
Pilsko1557 m753 m1
Ploská1532 m222 m1
Malá Babia hora1517 m109 m1
Borišov1510 m260 m1
Veľká lúka1476 m897 m1
Kopec/Kopiec1391 m6 m1
Brts/Palenica1338 m85 m1
Smrk1277 m592 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 10 18.52%
Úterý 2 3.70%
Středa 8 14.81%
Čtvrtek 2 3.70%
Pátek 2 3.70%
Sobota 10 18.52%
Neděle 20 37.04%
Celkem 54 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 4 7.41%
Únor 1 1.85%
Březen 2 3.70%
Duben 10 18.52%
Květen 21 38.89%
Červen 2 3.70%
Červenec 4 7.41%
Srpen 10 18.52%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 54 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 20 46.51%
Oravské Beskydy 6 13.95%
Slezské Beskydy 5 11.63%
Kysucké Beskydy 3 6.98%
Malá Fatra 2 4.65%
Velká Fatra 2 4.65%
Krušné hory 2 4.65%
Jablunkovská brázda 1 2.33%
Podbeskydská pahorkatina 1 2.33%
Beskid Żywiecki 1 2.33%
Celkem 43 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 24 44.44%
 Polsko 15 27.78%
 Slovensko 15 27.78%
Celkem 54 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2024
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 3 1
Únor 1
Březen 2
Duben 3 2 3 2
Květen 4 4 2 5 1 3 2
Červen 1 1
Červenec 2 2
Srpen 1 4 1 2 2
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2023

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Beskyd / Beskid (2012 m, Západní Tatry), 3.7.2023
Nejnižší vrchol Malý Sošov / Soszów Mały (763 m, Slezské Beskydy), 22.1.2023
Nejprominentnější vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 8.7.2023
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 8x
Všech vrcholů54
Hlavních vrcholů41
Tisícovek36
Vrcholů P10017
Bodů na Vrcholovce99
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Beskyd / Beskid2012 m61 m
Kasprov vrch1987 m41 m
Ploská1532 m222 m
Borišov1510 m260 m
Praděd1491 m983 m
Veľká lúka1476 m897 m
Vysoká hole1465 m149 m
Pecny1334 m20 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Malchor1220 m16 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Velký Klín1178 m95 m
Radhošť1129 m124 m
Magurka1112 m119 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Praděd1491 m983 m
Veľká lúka1476 m897 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Skalka964 m482 m
Ropice1082 m317 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Borišov1510 m260 m
Velký Polom1067 m252 m
Vysoká1024 m224 m
Ploská1532 m222 m
Vysoká hole1465 m149 m
Ondřejník890 m132 m
Ostrý1044 m129 m
Radhošť1129 m124 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m8
Ropice1082 m317 m5
Kobylanka1059 m6 m4
Zimný1081 m6 m3
Vysoká1024 m224 m3
Velký Lipový999 m16 m3
Veľká lúka1476 m897 m2
Malchor1220 m16 m2
Javorový vrch1032 m67 m2
Kykulka996 m69 m2
Velká Čantoryje995 m310 m2
Skalka964 m482 m2
Ondřejník890 m132 m2
Velký Sošov / Soszów Wielki886 m20 m2
Malý Sošov / Soszów Mały763 m15 m2
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 11 13.25%
Úterý 3 3.61%
Středa 4 4.82%
Čtvrtek 5 6.02%
Pátek 6 7.23%
Sobota 28 33.73%
Neděle 26 31.33%
Celkem 83 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 19 22.89%
Únor 17 20.48%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 1 1.20%
Červen 4 4.82%
Červenec 29 34.94%
Srpen 7 8.43%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 6 7.23%
Celkem 83 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 30 55.56%
Hrubý Jeseník 11 20.37%
Slezské Beskydy 3 5.56%
Podbeskydská pahorkatina 2 3.70%
Západní Tatry 2 3.70%
Velká Fatra 2 3.70%
Oravská Magura 2 3.70%
Malá Fatra 1 1.85%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 1 1.85%
Celkem 54 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 47 77.05%
 Slovensko 10 16.39%
 Polsko 4 6.56%
Celkem 61 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2023
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 4 2 3 3 4 2
Únor 4 3 1 2 3 2 2
Březen
Duben
Květen 1
Červen 3 1
Červenec 1 2 2 3 3 3 4 5 2 4
Srpen 1 2 3 1
Září
Říjen
Listopad
Prosinec 1 3 2

Statistika v roce 2022

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 23.7.2022
Nejnižší vrchol Hukvaldy (479 m, Podbeskydská pahorkatina), 15.5.2022
Nejprominentnější vrchol Praděd (1491 m, Hrubý Jeseník), 23.7.2022
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 11x
Všech vrcholů85
Hlavních vrcholů63
Tisícovek47
Vrcholů P10028
Bodů na Vrcholovce150
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Praděd1491 m983 m
Veľká lúka1476 m897 m
Vysoká hole1465 m149 m
Keprník1423 m410 m
Minčol1394 m550 m
Velký Máj1386 m19 m
Vozka1377 m72 m
Romanka1366 m230 m
Břidličná1358 m53 m
Dlouhé stráně1354 m169 m
Šerák1351 m66 m
Kubínska hoľa1346 m38 m
Mravenečník1343 m40 m
Pecny1334 m20 m
Červená hora1333 m128 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Praděd1491 m983 m
Veľká lúka1476 m897 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Minčol1394 m550 m
Skalka964 m482 m
Keprník1423 m410 m
Ropice1082 m317 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Velký Polom1067 m252 m
Romanka1366 m230 m
Rycierova hora1225 m227 m
Vysoká1024 m224 m
Bílá hora557 m204 m
Barania Góra1220 m175 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m11
Soláň861 m56 m5
Ondřejník890 m132 m4
Veľká lúka1476 m897 m3
Radhošť1129 m124 m3
Radegast1106 m41 m3
Skalka964 m482 m3
Ropička918 m20 m3
Praděd1491 m983 m2
Krížava1456 m10 m2
Minčol1394 m550 m2
Kubínska hoľa1346 m38 m2
Červená hora1333 m128 m2
Smrk1277 m592 m2
Medvědí hora1164 m4 m2
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 7 5.47%
Úterý 2 1.56%
Středa 8 6.25%
Čtvrtek 7 5.47%
Pátek 14 10.94%
Sobota 39 30.47%
Neděle 51 39.84%
Celkem 128 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 29 22.66%
Únor 18 14.06%
Březen 5 3.91%
Duben 1 0.78%
Květen 8 6.25%
Červen 4 3.13%
Červenec 14 10.94%
Srpen 17 13.28%
Září 8 6.25%
Říjen 4 3.13%
Listopad 11 8.59%
Prosinec 9 7.03%
Celkem 128 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 30 35.29%
Hrubý Jeseník 19 22.35%
Slezské Beskydy 13 15.29%
Podbeskydská pahorkatina 5 5.88%
Beskid Żywiecki 4 4.71%
Malá Fatra 4 4.71%
Kysucké Beskydy 3 3.53%
Oravské Beskydy 3 3.53%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 2 2.35%
Oravská Magura 2 2.35%
Celkem 85 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 63 67.02%
 Polsko 17 18.09%
 Slovensko 14 14.89%
Celkem 94 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2022
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 3 3 7 2 2 1 3 2 6
Únor 1 3 6 6 2
Březen 1 2 1 1
Duben 1
Květen 2 2 4
Červen 2 2
Červenec 1 2 1 10
Srpen 5 1 5 1 2 3
Září 2 2 2 2
Říjen 1 2 1
Listopad 5 3 3
Prosinec 1 1 1 1 1 1 2 1

Statistika v roce 2021

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 13.8.2021
Nejnižší vrchol Malý Javorník (838 m, Moravskoslezské Beskydy), 31.1.2021
Nejprominentnější vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 13.8.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Radegast (1106 m, Moravskoslezské Beskydy), 6x
Všech vrcholů51
Hlavních vrcholů45
Tisícovek40
Vrcholů P10022
Bodů na Vrcholovce107
Získané plakety
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Babia hora1724 m1074 m
Pilsko1557 m753 m
Malá Babia hora1517 m109 m
Veľká lúka1476 m897 m
Minčol1363 m105 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Skrzyczne1257 m585 m
Veľká Rača1236 m391 m
Malchor1220 m16 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Malý Smrk1174 m35 m
Malinowska Skala1152 m49 m
Radhošť1129 m124 m
Klimczok1117 m388 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Babia hora1724 m1074 m
Veľká lúka1476 m897 m
Lysá hora1324 m769 m
Pilsko1557 m753 m
Smrk1277 m592 m
Skrzyczne1257 m585 m
Veľká Rača1236 m391 m
Klimczok1117 m388 m
Velký Javorník918 m366 m
Ropice1082 m317 m
Velká Čantoryje995 m310 m
Kyčera / Kiczory990 m253 m
Velký Polom1067 m252 m
Slavíč1056 m150 m
Kykula1087 m143 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Radegast1106 m41 m6
Lysá hora1324 m769 m5
Čertův mlýn1206 m61 m4
Radhošť1129 m124 m4
Smrk1277 m592 m3
Zimný1081 m6 m3
Velký Polom1067 m252 m3
Čuboňov1014 m16 m3
Veľká lúka1476 m897 m2
Veľká Rača1236 m391 m2
Malchor1220 m16 m2
Malý Smrk1174 m35 m2
Kykula1087 m143 m2
Tanečnice1084 m78 m2
Magura1073 m35 m2
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 6 6.74%
Úterý 5 5.62%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 3 3.37%
Sobota 29 32.58%
Neděle 46 51.69%
Celkem 89 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 19 21.35%
Únor 7 7.87%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 23 25.84%
Červenec 19 21.35%
Srpen 10 11.24%
Září 3 3.37%
Říjen 1 1.12%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 7 7.87%
Celkem 89 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 30 58.82%
Slezské Beskydy 10 19.61%
Kysucké Beskydy 5 9.80%
Oravské Beskydy 3 5.88%
Malá Fatra 2 3.92%
Podbeskydská pahorkatina 1 1.96%
Celkem 51 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 33 51.56%
 Polsko 16 25.00%
 Slovensko 15 23.44%
Celkem 64 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2021
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 2 6 1 3 3 2 2
Únor 1 1 1 3 1
Březen
Duben
Květen
Červen 4 8 1 5 5
Červenec 1 4 2 7 5
Srpen 4 3 3
Září 1 1 1
Říjen 1
Listopad
Prosinec 2 1 4

Statistika v roce 2020

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 1.8.2020
Nejnižší vrchol Nad Kršlí (1001 m, Moravskoslezské Beskydy), 1.3.2020
Nejprominentnější vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 1.8.2020
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 7x
Všech vrcholů41
Hlavních vrcholů36
Tisícovek41
Vrcholů P10015
Bodů na Vrcholovce91
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Babia hora1724 m1074 m
Malá Babia hora1517 m109 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Kněhyně1257 m514 m
Veľká Rača1236 m391 m
Barania Góra1220 m175 m
Malchor1220 m16 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Malý Smrk1174 m35 m
Malinowska Skala1152 m49 m
Magurka Wiślańska1140 m82 m
Radhošť1129 m124 m
Magurka Radziechowska1108 m35 m
Radegast1106 m41 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Babia hora1724 m1074 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Kněhyně1257 m514 m
Veľká Rača1236 m391 m
Ropice1082 m317 m
Velký Polom1067 m252 m
Vysoká1024 m224 m
Barania Góra1220 m175 m
Slavíč1056 m150 m
Kykula1087 m143 m
Ostrý1044 m129 m
Malý Polom1061 m126 m
Radhošť1129 m124 m
Malá Babia hora1517 m109 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m7
Malchor1220 m16 m4
Čertův mlýn1206 m61 m3
Radhošť1129 m124 m3
Radegast1106 m41 m3
Velký Polom1067 m252 m3
Folvark1063 m7 m3
Malý Polom1061 m126 m3
Velká Stolová1057 m47 m3
Uhorská1032 m82 m3
Čuboňov1014 m16 m3
Malá Stolová1009 m44 m3
Nad Kršlí1001 m31 m3
Smrk1277 m592 m2
Tanečnice1084 m78 m2
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 3 3.75%
Úterý 1 1.25%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 8 10.00%
Pátek 8 10.00%
Sobota 19 23.75%
Neděle 41 51.25%
Celkem 80 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 8 10.00%
Únor 5 6.25%
Březen 11 13.75%
Duben 8 10.00%
Květen 3 3.75%
Červen 0 0.00%
Červenec 8 10.00%
Srpen 2 2.50%
Září 7 8.75%
Říjen 11 13.75%
Listopad 9 11.25%
Prosinec 8 10.00%
Celkem 80 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 27 65.85%
Kysucké Beskydy 4 9.76%
Slezské Beskydy 4 9.76%
Javorníky 3 7.32%
Oravské Beskydy 2 4.88%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 1 2.44%
Celkem 41 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 28 56.00%
 Slovensko 13 26.00%
 Polsko 9 18.00%
Celkem 50 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2020
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 3 2 2
Únor 2 2 1
Březen 4 2 3 2
Duben 1 5 2
Květen 3
Červen
Červenec 4 4
Srpen 2
Září 1 3 3
Říjen 2 2 3 4
Listopad 2 1 2 4
Prosinec 2 4 2
Sdílet