Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 6.11.2026 08:36.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 8.11.2018
Nejnižší vrchol Velký Lipový (999 m, Moravskoslezské Beskydy), 25.2.2018
Nejprominentnější vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 8.11.2018
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 47x
Nejsevernější vrchol Javorový vrch (1032 m, Moravskoslezské Beskydy), 17.3.2018
Nejjižnější vrchol Malý Javorník (1019 m, Javorníky), 23.3.2019
Nejvýchodnější vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 8.11.2018
Nejzápadnější vrchol Radhošť (1129 m, Moravskoslezské Beskydy), 25.3.2018
Všech vrcholů37
Hlavních vrcholů29
Tisícovek33
Vrcholů P100 11
Bodů na Vrcholovce162
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Babia hora1724 m1074 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Malchor1220 m16 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Travný1204 m490 m
Malý Smrk1174 m35 m
Radhošť1129 m124 m
Radegast1106 m41 m
Tanečnice1084 m78 m
Ropice1082 m317 m
Veľký Javorník Z1071 m15 m
Magurka1068 m23 m
Velký Polom1067 m252 m
Malý Polom1061 m126 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Babia hora1724 m1074 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Travný1204 m490 m
Ropice1082 m317 m
Velký Polom1067 m252 m
Vysoká1024 m224 m
Slavíč1056 m150 m
Ostrý1044 m129 m
Malý Polom1061 m126 m
Radhošť1129 m124 m
Burkův vrch1032 m89 m
Tanečnice1084 m78 m
Javorový vrch1032 m67 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m47
Smrk1277 m592 m2
Čertův mlýn1206 m61 m2
Travný1204 m490 m2
Malý Smrk1174 m35 m2
Tanečnice1084 m78 m2
Ropice1082 m317 m2
Magurka1068 m23 m2
Velký Polom1067 m252 m2
Folvark1063 m7 m2
Velká Stolová1057 m47 m2
Slavíč1056 m150 m2
Ostrý1044 m129 m2
Zmrzlý vrch1043 m8 m2
Javorový vrch1032 m67 m2
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 3 2.97%
Úterý 7 6.93%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 17 16.83%
Pátek 8 7.92%
Sobota 23 22.77%
Neděle 43 42.57%
Celkem 101 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 17 16.83%
Únor 15 14.85%
Březen 38 37.62%
Duben 1 0.99%
Květen 2 1.98%
Červen 2 1.98%
Červenec 4 3.96%
Srpen 5 4.95%
Září 4 3.96%
Říjen 5 4.95%
Listopad 4 3.96%
Prosinec 4 3.96%
Celkem 101 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 33 89.19%
Javorníky 2 5.41%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 1 2.70%
Oravské Beskydy 1 2.70%
Celkem 37 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 35 83.33%
Slovensko Slovensko 6 14.29%
Polsko Polsko 1 2.38%
Celkem 42 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 60/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 4 1 5 1 1 1 2 1
Únor 1 1 1 1 1 1 1 1 6 1
Březen 1 1 3 10 1 1 3 1 2 2 10 3
Duben 1
Květen 1 1
Červen 1 1
Červenec 1 2 1
Srpen 1 1 1 1 1
Září 1 1 1 1
Říjen 1 1 1 1 1
Listopad 1 1 1 1
Prosinec 1 1 2

Statistika v roce 2025

Získané plakety

Statistika v roce 2019

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 4.1.2019
Nejnižší vrchol Nad Kršlí (1001 m, Moravskoslezské Beskydy), 10.3.2019
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 4.1.2019
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 16x
Všech vrcholů22
Hlavních vrcholů20
Tisícovek22
Vrcholů P1008
Bodů na Vrcholovce82
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Travný1204 m490 m
Malý Smrk1174 m35 m
Tanečnice1084 m78 m
Ropice1082 m317 m
Veľký Javorník Z1071 m15 m
Magurka1068 m23 m
Velký Polom1067 m252 m
Velká Stolová1057 m47 m
Slavíč1056 m150 m
Ostrý1044 m129 m
Javorový vrch1032 m67 m
Vysoká1024 m224 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Travný1204 m490 m
Ropice1082 m317 m
Velký Polom1067 m252 m
Vysoká1024 m224 m
Slavíč1056 m150 m
Ostrý1044 m129 m
Tanečnice1084 m78 m
Javorový vrch1032 m67 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Malý Javorník1019 m49 m
Velká Stolová1057 m47 m
Malá Stolová1009 m44 m
Malý Smrk1174 m35 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m16
Smrk1277 m592 m1
Čertův mlýn1206 m61 m1
Travný1204 m490 m1
Malý Smrk1174 m35 m1
Tanečnice1084 m78 m1
Ropice1082 m317 m1
Veľký Javorník Z1071 m15 m1
Magurka1068 m23 m1
Velký Polom1067 m252 m1
Folvark1063 m7 m1
Velká Stolová1057 m47 m1
Slavíč1056 m150 m1
Ostrý1044 m129 m1
Zmrzlý vrch1043 m8 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 1 2.70%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 8 21.62%
Pátek 1 2.70%
Sobota 14 37.84%
Neděle 13 35.14%
Celkem 37 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 8 21.62%
Únor 8 21.62%
Březen 21 56.76%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 0 0.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 37 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 19 86.36%
Javorníky 2 9.09%
Hostýnsko-vsetínská hornatina 1 4.55%
Celkem 22 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 21 84.00%
Slovensko Slovensko 4 16.00%
Celkem 25 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2019
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 1 2 1 1 1 1 1
Únor 1 1 1 1 1 1 1 1
Březen 1 1 3 1 1 1 1 2 7 3
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec

Statistika v roce 2018

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 8.11.2018
Nejnižší vrchol Velký Lipový (999 m, Moravskoslezské Beskydy), 25.2.2018
Nejprominentnější vrchol Babia hora (1724 m, Oravské Beskydy), 8.11.2018
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 31x
Všech vrcholů34
Hlavních vrcholů26
Tisícovek30
Vrcholů P10010
Bodů na Vrcholovce80
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Babia hora1724 m1074 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Malchor1220 m16 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Travný1204 m490 m
Malý Smrk1174 m35 m
Radhošť1129 m124 m
Radegast1106 m41 m
Tanečnice1084 m78 m
Ropice1082 m317 m
Magurka1068 m23 m
Velký Polom1067 m252 m
Malý Polom1061 m126 m
Velká Stolová1057 m47 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Babia hora1724 m1074 m
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Travný1204 m490 m
Ropice1082 m317 m
Velký Polom1067 m252 m
Slavíč1056 m150 m
Ostrý1044 m129 m
Malý Polom1061 m126 m
Radhošť1129 m124 m
Burkův vrch1032 m89 m
Tanečnice1084 m78 m
Javorový vrch1032 m67 m
Čertův mlýn1206 m61 m
Velká Stolová1057 m47 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m31
Babia hora1724 m1074 m1
Smrk1277 m592 m1
Malchor1220 m16 m1
Čertův mlýn1206 m61 m1
Travný1204 m490 m1
Malý Smrk1174 m35 m1
Radhošť1129 m124 m1
Radegast1106 m41 m1
Malý Travný1105 m2 m1
Tanečnice1084 m78 m1
Ropice1082 m317 m1
Zimný1081 m6 m1
Magurka1068 m23 m1
Velký Polom1067 m252 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 3 4.69%
Úterý 6 9.38%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 9 14.06%
Pátek 7 10.94%
Sobota 9 14.06%
Neděle 30 46.88%
Celkem 64 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 9 14.06%
Únor 7 10.94%
Březen 17 26.56%
Duben 1 1.56%
Květen 2 3.13%
Červen 2 3.13%
Červenec 4 6.25%
Srpen 5 7.81%
Září 4 6.25%
Říjen 5 7.81%
Listopad 4 6.25%
Prosinec 4 6.25%
Celkem 64 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Moravskoslezské Beskydy 33 97.06%
Oravské Beskydy 1 2.94%
Celkem 34 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
Česko Česko 33 86.84%
Slovensko Slovensko 4 10.53%
Polsko Polsko 1 2.63%
Celkem 38 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2018
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden 2 5 2
Únor 1 6
Březen 10 2 2 3
Duben 1
Květen 1 1
Červen 1 1
Červenec 1 2 1
Srpen 1 1 1 1 1
Září 1 1 1 1
Říjen 1 1 1 1 1
Listopad 1 1 1 1
Prosinec 1 1 2
Sdílet