Přepočet statistik probíhá maximálně jednou za 24 hodin, poslední proběhl 8.11.2026 11:02.

Celková statistika

Souhrn
Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), výstup
Nejnižší vrchol Kopánky (584 m, Oderské vrchy), 28.11.2021
Nejprominentnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), výstup
Nejnavštěvovanější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), 1x
Nejsevernější vrchol Juřacka (589 m, Oderské vrchy), 27.11.2021
Nejjižnější vrchol Smrk (1277 m, Moravskoslezské Beskydy), výstup
Nejvýchodnější vrchol Lysá hora (1324 m, Moravskoslezské Beskydy), výstup
Nejzápadnější vrchol Obírka (622 m, Oderské vrchy), 28.11.2021
Všech vrcholů6
Hlavních vrcholů6
Tisícovek3
Vrcholů P100 2
Bodů na Vrcholovce21
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Malý Smrk1174 m35 m
Obírka622 m72 m
Juřacka589 m76 m
Kopánky584 m19 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Lysá hora1324 m769 m
Smrk1277 m592 m
Juřacka589 m76 m
Obírka622 m72 m
Malý Smrk1174 m35 m
Kopánky584 m19 m
Zobrazit všechny vrcholy
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Lysá hora1324 m769 m1
Smrk1277 m592 m1
Malý Smrk1174 m35 m1
Obírka622 m72 m1
Juřacka589 m76 m1
Kopánky584 m19 m1
Zobrazit všechny vrcholy
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 33.33%
Neděle 2 66.67%
Celkem 3 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 3 100.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Oderské vrchy 3 50.00%
Moravskoslezské Beskydy 3 50.00%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 6 100.00%
Celkem 6 100%
Vrcholy podle dnů v roce - 2/366
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad 1 2
Prosinec

Statistika v roce 2025

Získané plakety

Statistika v roce 2021

Top vrcholy
Nejvyšší vrchol Obírka (622 m, Oderské vrchy), 28.11.2021
Nejnižší vrchol Kopánky (584 m, Oderské vrchy), 28.11.2021
Nejprominentnější vrchol Juřacka (589 m, Oderské vrchy), 27.11.2021
Nejnavštěvovanější vrchol Obírka (622 m, Oderské vrchy), 1x
Všech vrcholů3
Hlavních vrcholů3
Bodů na Vrcholovce3
Nejvyšší hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Obírka622 m72 m
Juřacka589 m76 m
Kopánky584 m19 m
Zobrazit všechny
Nejprominentnější hlavní vrcholy
VrcholVýškaProminence
Juřacka589 m76 m
Obírka622 m72 m
Kopánky584 m19 m
Zobrazit všechny
Nejnavštěvovanější vrcholy
VrcholVýškaProminence Výstupů
Obírka622 m72 m1
Juřacka589 m76 m1
Kopánky584 m19 m1
Zobrazit všechny
Výstupy podle dnů v týdnu
Den  Vrcholů  Procent 
Pondělí 0 0.00%
Úterý 0 0.00%
Středa 0 0.00%
Čtvrtek 0 0.00%
Pátek 0 0.00%
Sobota 1 33.33%
Neděle 2 66.67%
Celkem 3 100%
Výstupy podle měsíců
Měsíc  Vrcholů  Procent 
Leden 0 0.00%
Únor 0 0.00%
Březen 0 0.00%
Duben 0 0.00%
Květen 0 0.00%
Červen 0 0.00%
Červenec 0 0.00%
Srpen 0 0.00%
Září 0 0.00%
Říjen 0 0.00%
Listopad 3 100.00%
Prosinec 0 0.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle pohoří
Pohoří  Vrcholů  Procent 
Oderské vrchy 3 100.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle států
Stát  Vrcholů  Procent 
 Česko 3 100.00%
Celkem 3 100%
Vrcholy podle dnů v roce 2021
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad 1 2
Prosinec
Sdílet